forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, GoŠ. Zaloguj siŕ, lub zarejestruj proszŕ.
2018-10-23, 11:50:22

Zaloguj siŕ podaj▒c nazwŕ u┐ytkownika, has│o i d│ugoŠ sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
2. Nale┼╝y je┼Ť─ç wtedy, gdy si─Ö chce je┼Ť─ç i zjada─ç tyle, by nie czu─ç potrzeby dalszego jedzenia.
538403 wiadomoÂci w 3975 w▒tkach; wys│ane przez 63 u┐ytkownikˇw
Najnowszy u┐ytkownik: EWA
* Strona g│ˇwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj siŕ Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Dzia┼éy Forum
| |-+  ┼╗ywienie Optymalne
| | |-+  optymalne jedzenie dla nastolatki/chudniecie
« poprzedni nastŕpny »
Strony: [1] 2 3 Do do│u Drukuj
Autor W▒tek: optymalne jedzenie dla nastolatki/chudniecie  (Przeczytany 14459 razy)
bezradna777
GoŠ

Email
optymalne jedzenie dla nastolatki/chudniecie
« : 2010-02-12, 20:37:54 »

Bardzo chcia┼éabym zacz─ů─ç si─Ö ┼╝ywi─ç optymalnie, ale mam wiele w─ůtpliwo┼Ťci. MAm wzrost 1.67, prawie 20 lat i wa┼╝─Ö obecnie 58.5-59kg. W ci─ůgu ok. 2 miesi─Öcu schud┼éam ok. 2.5 kg poprzez ubytek kaloryczny.  St─ůd bierze si─Ö moje pytanie: Czy jak zaczne je┼Ť─ç optymalnie nie wr├│c─ů mi stracone kg? Czy mam szanse na stracenie jeszcze 2 kolejnych?
B─Öde wdzi─Öczna za pomoc.
Teresa Stachurska
Sr. Member
wiadomoÂci: 16549

Odp: optymalne jedzenie dla nastolatki/chudniecie
« Odpowiedz #1 : 2010-02-12, 21:01:07 »

Zna Pani poj─Öcie "waga nale┼╝na"?

Liczyła Pani sobie BMI?

adampio
GoŠ

Email
« Odpowiedz #2 : 2010-02-12, 21:47:28 »

A co mowilem Pani Tereso?

Juz nawet pytaja o kalorie!!hihihi

Nastepne pytanie bedzie: czy poziom cholesterolu nie jest za wysoki?

Albo: Mozna jjesc banana?

Albo: czy to prawda, ze uprawiajac seks strace 2200 ckal....tak przeciez pisza w ksiazkach

"bezradna777" nie obraz sie, to nie krytyka Twojego postu tylko takie nasze interne/ wewnetrzne skojazenia.

renia
Hero Member
P│eŠ: Kobieta
wiadomoÂci: 51268

« Odpowiedz #3 : 2010-02-12, 22:42:11 »

Bardzo chcia┼éabym zacz─ů─ç si─Ö ┼╝ywi─ç optymalnie, ale mam wiele w─ůtpliwo┼Ťci. MAm wzrost 1.67, prawie 20 lat i wa┼╝─Ö obecnie 58.5-59kg. W ci─ůgu ok. 2 miesi─Öcu schud┼éam ok. 2.5 kg poprzez ubytek kaloryczny.┬á St─ůd bierze si─Ö moje pytanie: Czy jak zaczne je┼Ť─ç optymalnie nie wr├│c─ů mi stracone kg? Czy mam szanse na stracenie jeszcze 2 kolejnych?
B─Öde wdzi─Öczna za pomoc.

Na Diecie Optymalnej organizm d─ů┼╝y do uzyskania wagi nale┼╝nej, to znaczy wzrost, minus 100 (tak mniej wi─Öcej). Czyli u Ciebie by┼éaby to waga ok. 67kg. Na tym sposobie od┼╝ywiania, osoby, kt├│re posiadaj─ů wag─Ö mniejsz─ů ni┼╝ nale┼╝na, z regu┼éy tyj─ů, a osoby z nadwag─ů chudn─ů, Tak, ┼╝e sama widzisz, ta dieta nie jest dla Ciebie, je┼Ťli chcesz schudn─ů─ç. Efekt m├│g┼éby by─ç odwrotny od zamierzonego.

PS. Je┼Ťli mog─Ö co┼Ť zasugerowa─ç, to nie radzi┼éabym Tobie si─Ö odchudza─ç, bo mog┼éoby wp┼éyn─ů─ç to niekorzystnie na Twoje zdrowie. A je┼Ťli chcia┼éaby┼Ť stosowa─ç ┼╗ywienie Optymalne ze wzgl─Öd├│w zdrowotnych - to jak najbardziej - polecam.. Very Happy

dzilo
GoŠ

Email
« Odpowiedz #4 : 2010-02-13, 10:24:21 »

Troch─Ö to jest ┼Ťmieszne ┼╝e waga nale┼╝na dla laski 167cm ma by─ç 67 - chyba ┼╝e b─Ödzie bardzo umi─Ö┼Ťniona lub grubej ko┼Ťci (co si─Ö rzadko zdarza) - albo to b─Ödzie nadwaga
Ja jestem facetem  i licz─Ö sobie BMI wzrost - waga - 10 % - bo mam lekkie ko┼Ťci i jak bym wa┼╝y┼é wzrost minus waga to bym ju┼╝ mia┼é troch─Ö t┼éuszczyku tu i tam
Mm takie pytanie do d┼éugo stosuj─ůcych ┼╗.O - organizm kobiety kt├│ra jest bardzo szczup┼éa na tej diecie d─ů┼╝y do nale┼╝nej wagi przez ot┼éuszczanie , czy przyrost tkanki mi─Ö┼Ťniowej ?
viola44
GoŠ

Email
« Odpowiedz #5 : 2010-02-13, 10:33:20 »

Troch─Ö to jest ┼Ťmieszne ┼╝e waga nale┼╝na dla laski 167cm ma by─ç 67 - chyba ┼╝e b─Ödzie bardzo umi─Ö┼Ťniona lub grubej ko┼Ťci (co si─Ö rzadko zdarza) - albo to b─Ödzie nadwaga
Ja jestem facetem┬á i licz─Ö sobie BMI wzrost - waga - 10 % - bo mam lekkie ko┼Ťci i jak bym wa┼╝y┼é wzrost minus waga to bym ju┼╝ mia┼é troch─Ö t┼éuszczyku tu i tam
Mm takie pytanie do d┼éugo stosuj─ůcych ┼╗.O - organizm kobiety kt├│ra jest bardzo szczup┼éa na tej diecie d─ů┼╝y do nale┼╝nej wagi przez ot┼éuszczanie , czy przyrost tkanki mi─Ö┼Ťniowej ?
moje BMI miesci sie w dolnej granicy i tak czuje sie najlepiej mam 172 wzrostu i waze 57 kg, jestem drobnego koscca.... dlatego uwazam ze laska wazy swietnie i na diecie optymalnej nie musi tyc.... Smile
viola44
GoŠ

Email
« Odpowiedz #6 : 2010-02-13, 10:34:32 »

ja na diecie optymalnej poprostu mam lepsza figure....
renia
Hero Member

« Odpowiedz #7 : 2010-02-13, 10:35:08 »

Troch─Ö to jest ┼Ťmieszne ┼╝e waga nale┼╝na dla laski 167cm ma by─ç 67 -

Jest tolerancja 10 %, czyli waga 60 kg jest te┼╝ OK. Nie wiem dok┼éadnie jak jest u m┼éodych dziewczyn, chyba jeszcze ni┼╝sza waga te┼╝ jest w porz─ůdku. Moja c├│ra ma 13 lat i 156 cm wzrostu. Wed┼éug takich oblicze┼ä powinna by wa┼╝y─ç 56 kg ┬áShocked tak to nie mo┼╝e by─ç. M┼éodych dziewczyn te wyliczenia na pewno nie dotycz─ů.

Jerzy
GoŠ

Email
« Odpowiedz #8 : 2010-02-13, 14:19:10 »

A co mowilem Pani Tereso?

Juz nawet pytaja o kalorie!!hihihi

Nastepne pytanie bedzie: czy poziom cholesterolu nie jest za wysoki?

Albo: Mozna jjesc banana?

Albo: czy to prawda, ze uprawiajac seks strace 2200 ckal....tak przeciez pisza w ksiazkach

"bezradna777" nie obraz sie, to nie krytyka Twojego postu tylko takie nasze interne/ wewnetrzne skojazenia.

Nie wiem do kogo i o co masz pretensje, ale na ┼╝adnym forum nie ma obowi─ůzku czytania i odpowiadania na pytania u┼╝ytkownik├│w .
dzilo
GoŠ

Email
« Odpowiedz #9 : 2010-02-13, 14:36:42 »

Bo na tym forum - bij─ů
Jerzy
GoŠ

Email
« Odpowiedz #10 : 2010-02-13, 14:50:30 »

Bo na tym forum - bij─ů
A za co ?
adampio
GoŠ

Email
« Odpowiedz #11 : 2010-02-13, 16:26:19 »

"dzilo" i "Jerzy" tak na prawde to o co wam chodzi?
Bija tu na tym forum?
Zle sie tu odnajdujecie?
No to chyba znacie sposob na to?
Zastosujcie teorie Jerzego z ostatniej jego wypowiedzi.
Jerzy
GoŠ

Email
« Odpowiedz #12 : 2010-02-13, 16:56:14 »

Bija tu na tym forum?
Zle sie tu odnajdujecie?

Adampio moja tzw.ostatnia wypowied┼║ by┼éa skierowana di Ciebie. Powtarzam teraz jeszcze wyra┼║niej i drukowanymi literami je┼╝eli nie podobaj─ů ci si─Ö posty innych albo ci─Ö nudz─ů to albo nie czytaj albo nie odpowiadaj. Przecie┼╝ nie w ka┼╝dym temacie musisz zaj─ů─ç stanowisko. Dla mnie w przeciwie┼ästwie do ciebie ka┼╝dy post jest wa┼╝ny bo za ka┼╝dym stoi cz┼éowiek kt├│ry czego┼Ť nie wie i chce otrzyma─ç odpowied┼║. Z twoich odpowiedzi tchnie pogarda dla ludzi kt├│rzy nie wiedz─ů tyle co ty. A ty teraz odwracasz kota ogonem i mnie st─ůd wyp─Ödzasz. Mnie si─Ö tu podoba i nie mam zamiqaru si─Ö przenosi─ç bo Ty masz tak─ů zachciank─Ö.Howgh.Powiedzia┼éem.
Jerzy
GoŠ

Email
« Odpowiedz #13 : 2010-02-13, 17:00:33 »

Bija tu na tym forum?
Zle sie tu odnajdujecie?

Adampio moja tzw.ostatnia wypowied┼║ by┼éa skierowana di Ciebie. Powtarzam teraz jeszcze wyra┼║niej i drukowanymi literami je┼╝eli nie podobaj─ů ci si─Ö posty innych albo ci─Ö nudz─ů to albo nie czytaj albo nie odpowiadaj. Przecie┼╝ nie w ka┼╝dym temacie musisz zaj─ů─ç stanowisko. Dla mnie w przeciwie┼ästwie do ciebie ka┼╝dy post jest wa┼╝ny bo za ka┼╝dym stoi cz┼éowiek kt├│ry czego┼Ť nie wie i chce otrzyma─ç odpowied┼║. Z twoich odpowiedzi tchnie pogarda dla ludzi kt├│rzy nie wiedz─ů tyle co ty. A ty teraz odwracasz kota ogonem i mnie st─ůd wyp─Ödzasz. Mnie si─Ö tu podoba i nie mam zamiqaru si─Ö przenosi─ç bo Ty masz tak─ů zachciank─Ö.Howgh.Powiedzia┼éem.
Mimo twoiich insynuacji mam zamiar czyta─ç wszystkie posty ale nie w ka┼╝dej sprawie musz─Ö zajmowa─ç stanowisko.
dzilo
GoŠ

Email
« Odpowiedz #14 : 2010-02-13, 17:17:41 »

Chodzi o to ┼╝e na forum w wi─Ökszo┼Ťci wi─Ökszo┼Ťci temat├│w to co 5 post jest  na temat - a tak to tylko pod┼Ťmiechujki i jakie┼Ť ataki ,lub lizanie dupy prezesa -jeszcze ┼╝adnego z d┼éu┼╝szych interesuj─ůcych mnie temat├│w  nie doczyta┼éem do ko┼äca .Po prostu brak mi cierpliwo┼Ťci Smile
W┼éa┼Ťnie m├│j post te┼╝ do takich nale┼╝y i za chwil─Ö temat mo┼╝e si─Ö rozrosn─ů─ç o takie jak i te moje brednie Smile

renia
Hero Member

« Odpowiedz #15 : 2010-02-13, 17:19:12 »

Troch─Ö grzeczno┼Ťci by si─Ö nale┼╝a┼éo..

renia
Hero Member

« Odpowiedz #16 : 2010-02-13, 17:21:19 »

- a tak to tylko pod┼Ťmiechujki i jakie┼Ť ataki ,lub lizanie dupy prezesa

To brzmi jak na Forum Dobrej Diety - tam takie sformu┼éowania s─ů na porz─ůdku dziennym..

dzilo
GoŠ

Email
« Odpowiedz #17 : 2010-02-13, 17:37:32 »

Przepraszam a co w moim po┼Ťcie by┼éo niegrzecznego ...... i do kogo by┼éo skierowane ?
Chyba że to jest jak w tym przysłowiu o stole i nożycach Smile
admin
Administrator
Jr. Member
*
wiadomoÂci: 1333

[email protected]

« Odpowiedz #18 : 2010-02-13, 17:50:57 »

"dzilo"
albo będziesz się zachowywał przyzwoicie na tym Forum, albo dostaniesz "kopa w ... (takie niedomówienie)... od prezesa".
Czy wyja┼Ťni┼éem si─Ö do┼Ť─ç jasno, na temat i na twoim poziomie?
adampio
GoŠ

Email
« Odpowiedz #19 : 2010-02-13, 17:52:17 »

ok, zakonczcie ta debate.
Ja nie bede czytal a wy "ubijajcie smietany".
Strony: [1] 2 3 Do gˇry Drukuj 
« poprzedni nastŕpny »
Skocz do:  

Dzia│a na MySQL Dzia│a na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dzia│aj▒ce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrze┐one.
Prawid│owy XHTML 1.0! Prawid│owy CSS!
Strona wygenerowana w 0.036 sekund z 19 zapytaniami.