forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, GoŠ. Zaloguj siŕ, lub zarejestruj proszŕ.
2017-08-19, 11:30:56

Zaloguj siŕ podaj▒c nazwŕ u┐ytkownika, has│o i d│ugoŠ sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Na koniec - nie wolno zapominać, że każdy człowiek jest inny i inny jest jego organizm.
484921 wiadomoÂci w 3916 w▒tkach; wys│ane przez 51 u┐ytkownikˇw
Najnowszy u┐ytkownik: Zofia
* Strona g│ˇwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj siŕ Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Dzia┼éy Forum
| |-+  Sport to zdrowie.
| | |-+  Nasze gwiazdy sportu - zero zainteresowania
« poprzedni nastŕpny »
Strony: [1] Do do│u Drukuj
Autor W▒tek: Nasze gwiazdy sportu - zero zainteresowania  (Przeczytany 15116 razy)
vigo
GoŠ

Email
Nasze gwiazdy sportu - zero zainteresowania
« : 2010-02-14, 09:07:43 »

Jaki┼Ť dziwny ze mnie facet. Mimo ┼╝e regularnie uprawiam sport (lubie to) - 4 razy w tyg. silownia, w niedziele wypruwanie flakow 2h przy pilce noznej, wiosna, lato, jesien - rolki, bieganie, rower, zeglarstwo (najlepiej z Tequila - swietny "sport"), to kompletnie mnie nie interesuja relacje TV  naszych "gwiazd' w stylu Adam Ma┼éysz, pilka nozna, siatkarki, koszykarki, szczypiorniarki itp.
Albo ze mnie zaden patriota, albo musze sie udac do psychoterapeuty  Smile. A moze przyczyna jest to ze od 5 miesiecy nie mam telewizora ? Eee, chyba to nie to, jest przeciez internet.
Generalnie jest dziwnie, moi znajomi cos gadaja o Malyszu o pilce, a ja kompletnie nie wiem o czym mowia  Very Happy
Czy sa na tym forum jeszcze tacy "nienormalni" faceci jak ja ??? Kobiet nie pytam, bo odpowiedz wydaje mi sie oczywista, chociaz: "who knows".
ali
GoŠ

Email
Odp: Nasze gwiazdy sportu - zero zainteresowania
« Odpowiedz #1 : 2010-02-14, 13:48:52 »

c├│┼╝
mimo  wielu  wiek├│w rozwoju cywilizacji
plankton pozostał planktonem
i dalej elitki  daj─ů mu tylko chleb i igrzyska
aby za nos wodzi─ç
ps
sk─ůd my to znamy?
r├│bta,  r├│bta, aby nam by┼éo lepiej
Sandman80
Jr. Member
**
wiadomoÂci: 1399

« Odpowiedz #2 : 2010-02-14, 14:09:34 »

Czasem mam wra┼╝enie ┼╝e zdecydowanie  lepiej by─ç tym tzw planktonem Smile i nie rozk┼éada─ç wszystkiego  na czynniki pierwsze ka┼╝dej rzeczy tylko po prostu ┼╝y─ç i robi─ç co sie lubi , cieszy─ç sie ┼╝yciem a nie rozkiminia─ç jak tu powinien wygl─ůda─ç idealny ┼Ťwiat.

Osobi┼Ťcie lubi─Ö ogl─ůda─ç pi┼ék─Ö szczeg├│lnie nasz─ů ligowa Smile plus og├│lnie sporty zespo┼éowe
ali
GoŠ

Email
« Odpowiedz #3 : 2010-02-14, 14:16:20 »

Czasem mam wra┼╝enie ┼╝e zdecydowanie┬á lepiej by─ç tym tzw planktonem Smile i nie rozk┼éada─ç wszystkiego┬á na czynniki pierwsze ka┼╝dej rzeczy tylko po prostu ┼╝y─ç i robi─ç co sie lubi , cieszy─ç sie ┼╝yciem a nie rozkiminia─ç jak tu powinien wygl─ůda─ç idealny ┼Ťwiat.

Osobi┼Ťcie lubi─Ö ogl─ůda─ç pi┼ék─Ö szczeg├│lnie nasz─ů ligowa Smile plus og├│lnie sporty zespo┼éowe
znaczy si─Ö
┼╝y─ç jak  ┼Ťwinia
kr├│tko i dobrze?
tylko gdzie jest owo "dobrze" i dla kogo zarezerwowane?
ps,
 dzi┼Ť widzia┼éem
"ma┼éa lataj─ůca mysz"
i  ┼╝al mi biedaka
bardziej mi  star─ů zaje┼╝d┼╝on─ů szkap─Ö przypomina

Sandman80
Jr. Member
**
wiadomoÂci: 1399

« Odpowiedz #4 : 2010-02-14, 14:27:53 »

znaczy si─Ö
┼╝y─ç jak  ┼Ťwinia
kr├│tko i dobrze?
tylko gdzie jest owo "dobrze" i dla kogo zarezerwowane?

nie lepiej obra┼╝a─ç sie na rzeczywisto┼Ť─ç i prowadzi─ç walk─Ö z wiatrakami

ps,
 dzi┼Ť widzia┼éem
"ma┼éa lataj─ůca mysz"
i  ┼╝al mi biedaka
bardziej mi  star─ů zaje┼╝d┼╝on─ů szkap─Ö przypomina

taka jest cena sukcesu
Opal
GoŠ

Email
« Odpowiedz #5 : 2010-02-14, 14:30:44 »

Jaki┼Ť dziwny ze mnie facet. .....to kompletnie mnie nie interesuja relacje TV┬á naszych "gwiazd' w stylu Adam Ma┼éysz, pilka nozna, siatkarki, koszykarki, szczypiorniarki itp.
Czy sa na tym forum jeszcze tacy "nienormalni" faceci jak ja ??? Kobiet nie pytam, bo odpowiedz wydaje mi sie oczywista, chociaz: "who knows".

Dlaczego zaraz dziwny facet, "nienormalny"? Oczywi┼Ťcie mnie to te┼╝ kompletnie nie interesuje, podobnie jak mojego m─Ö┼╝a, syn├│w, synow─ů, szwagr├│w, bratowe... itd... dalsz─ů rodzin─Ö, znajomych. Czasami jaki┼Ť debil w┼Ťr├│d s─ůsiad├│w wydrze si─Ö przed telewizorem jak co┼Ť tam do bramki wpadnie, ale og├│lne jest cisza, bo wi─Ökszo┼Ťci szkoda czasu na te bzdety.
Mam nadziej─Ö, ┼╝e wielbicieli zabawy na ┼Ťniegu i ganiania za pi┼ék─ů nie urazi┼éam, pozwoli┼éam sobie tylko napisa─ç co o tym s─ůdz─Ö i s─ůdzi moja rodzina Smile
vigo
GoŠ

Email
« Odpowiedz #6 : 2010-02-14, 16:34:01 »

a ja zaraz wychodze pograc w pile.
Hmm, plankton, elity i igrzyska.  Byc moze cos w tym jest.
Ale mnie np. kompletnie nudzi i nuzy ogladanie sportu w TV pomijajac juz gornolotne przyczyny.
raff75
GoŠ

Email
« Odpowiedz #7 : 2010-02-14, 18:37:33 »

Nie jeste┼Ť jedynym facetem kt├│rego nie interesuje ogl─ůdanie sportu. Ja te┼╝ nie lubi─Ö ogl─ůda─ç sportu, a co dopiero podnieca─ç si─Ö ogl─ůdaniem. Wol─Ö ogl─ůda─ç programy popularno-naukowe ni┼╝ wydziera─ç si─Ö przed TV jak co┼Ť komu┼Ť wyjdzie lub nie.
vigo
GoŠ

Email
« Odpowiedz #8 : 2010-02-14, 20:29:32 »

fajnie, przybij piatke raff75  Very Happy
slawek
GoŠ

Email
« Odpowiedz #9 : 2010-02-15, 17:33:45 »

Na mnie sport nie dzia┼éa pod ┼╝adn─ů postaci─ů Wink w pierwszej po┼éowie pierwszej po┼éowy meczu usypiam b─ůd┼║ znajduj─Ö sobie zaj─Öcie Wink ale to sprawa gustu co kto lubi a o gustach si─Ö nie dyskutuje ;P
Blackend
GoŠ

Email
« Odpowiedz #10 : 2010-02-15, 19:39:26 »

Wyglada na to, ┼╝e jestem tu jednym z nielicznych, kt├│ry lubi sobie od czasu do czasu pooglada─ç sport Smile
Cho─ç przyznaj─Ö te┼╝ mi si─Ö zdarza zasn─ů─ç na jakim┼Ť pasjonuj─ůcym meczu Wink
Szczeg├│lnie lubie popatrze─ç na mistrz├│w, profesjonalist├│w w swojej dziedzinie (zreszt─ů nie tylko w sporcie). Zawsze mozna co┼Ť podejrze─ç jak oni to robi─ů i nie odkrywa─ç "ameryki" na nowo. Teraz w┼éa┼Ťnie ogl─ůdamy k─ůtem oka bieg Justyny Kowalczyk i ┼╝ycz─Ö jej zwyci─Östwa.  Cool
włóczykij
GoŠ

Email
« Odpowiedz #11 : 2010-02-15, 23:11:55 »

Jaki┼Ť dziwny ze mnie facet... to kompletnie mnie nie interesuja relacje TV┬á naszych "gwiazd' w stylu Adam Ma┼éysz, pilka nozna, siatkarki, koszykarki, szczypiorniarki itp.

To jakby oznaka doro┼Ťlenia. Wbrew pozorom lepiej dorosn─ů─ç ni┼╝ by─ç wiecznym dzieckiem.
Iga
GoŠ

Email
« Odpowiedz #12 : 2010-02-16, 10:55:58 »

To jakby oznaka doro┼Ťlenia. Wbrew pozorom lepiej dorosn─ů─ç ni┼╝ by─ç wiecznym dzieckiem.
Ech.To chyba nie tak.To,┼╝e kto┼Ť nie ogl─ůda sportu w TV nie znaczy,┼╝e jest ju┼╝ taki doros┼éy i na odwr├│t-to,┼╝e kto┼Ť ogl─ůda sport w TV ,nie znaczy ┼╝e jest dziecinny.
Mo┼╝na nie ogl─ůda─ç sportu w TV, a uprawia─ç go samemu i te┼╝ mo┼╝na uchodzi─ç za mentalne dziecko,bo przecie┼╝ w┼Ťr├│d niekt├│rych panuje pogl─ůd,┼╝e np. na rolkach je┼╝d┼╝─ů tylko dzieci.
Zreszt─ů dobrze jest,gdy doro┼Ťli maj─ů jednak t─Ö cz─ůstk─Ö dziecka w sobie.Niekt├│rym tego brakuje i wtedy ma si─Ö do czynienia z takimi gburami,kt├│rzy wiecznie si─Ö zastanawiaj─ů,czy nie wypadn─ů w czyich┼Ť oczach ┼║le.
ali
GoŠ

Email
« Odpowiedz #13 : 2010-02-22, 22:15:39 »

renia
Hero Member
P│eŠ: Kobieta
wiadomoÂci: 40660

« Odpowiedz #14 : 2010-02-22, 22:34:05 »

W ko┼äcu zauwa┼╝aj─ů wp┼éyw diety na psychik─Ö.

Radzio
GoŠ

Email
« Odpowiedz #15 : 2014-09-23, 21:45:09 »

Czasem mam wra┼╝enie ┼╝e zdecydowanie┬á lepiej by─ç tym tzw planktonem Smile i nie rozk┼éada─ç wszystkiego┬á na czynniki pierwsze ka┼╝dej rzeczy tylko po prostu ┼╝y─ç i robi─ç co sie lubi , cieszy─ç sie ┼╝yciem a nie rozkiminia─ç jak tu powinien wygl─ůda─ç idealny ┼Ťwiat.

A gdzie┼╝ to wyryli, ┼╝e to jest przywilej dla planktonu ... . Wink Very Happy Laughing Laughing
Diogenes z Synopy
Full Member
P│eŠ: Mŕ┐czyzna
wiadomoÂci: 11007

« Odpowiedz #16 : 2015-06-02, 11:35:28 »

to kompletnie mnie nie interesuja relacje TV  naszych "gwiazd' w stylu Adam Małysz, ..... moi znajomi cos gadaja o Malyszu o pilce, a ja kompletnie nie wiem o czym mowia  Very Happy

koncerny ju┼╝ zrobi─ů wszystko , aby Ci─Ö zainteresowa─ç ,┬á ┬áMa┼éysz chyba b─Ödzie reklamowa┼é jakie┼Ť statyny , albo co┼Ť na serce┬á .

Dział Forum o nazwie   Sport to zdrowie  - to ironia   Wink    ?

Ci┼Ťnienie by┼éo troch─Ö podwy┼╝szone, a serce pokazuje, ┼╝e jest starsze ode mnie. Je┼Ťli chodzi o sportowca, to niefajne.

http://sport.tvn24.pl/inne,132/adam-malysz-przylaczyl-sie-do-akcji-cisnienie-na-zycie,547881.html

Diogenes z Synopy
Full Member
P│eŠ: Mŕ┐czyzna
wiadomoÂci: 11007

« Odpowiedz #17 : 2015-12-03, 20:40:33 »

http://www.rp.pl/Sporty-zimowe/151209753-Gest-Kowalczyk-zaskoczyl-Norwegow.html

decyzj─ů przekazania nagr├│d ze start├│w w maratonach na cele charytatywne.

┼╝e b─Ödzie to oko┼éo 100-150 tysi─Öcy euro - powiedzia┼é. Wiadomo┼Ť─ç wywo┼éa┼éa w Norwegii poruszenie, komentuj─ů j─ů praktycznie wszystkie media.

chyba z reklam i sponsor├│w zostawi. Starczy.
Strony: [1] Do gˇry Drukuj 
« poprzedni nastŕpny »
Skocz do:  

Dzia│a na MySQL Dzia│a na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dzia│aj▒ce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrze┐one.
Prawid│owy XHTML 1.0! Prawid│owy CSS!
Strona wygenerowana w 0.252 sekund z 19 zapytaniami.