forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 15:45:55

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
8. Życie bez ruchu nie jest życiem. Starajmy się ruszać w każdym wieku, dostosowując rodzaj i wielkość wysiłku do możliwości naszego organizmu.
658450 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Sport to zdrowie.
| | |-+  Nasze gwiazdy sportu - zero zainteresowania
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] Do dou Drukuj
Autor Wtek: Nasze gwiazdy sportu - zero zainteresowania  (Przeczytany 49237 razy)
vigo
Go


Email
Nasze gwiazdy sportu - zero zainteresowania
« : 2010-02-14, 09:07:43 »

Jakiś dziwny ze mnie facet. Mimo że regularnie uprawiam sport (lubie to) - 4 razy w tyg. silownia, w niedziele wypruwanie flakow 2h przy pilce noznej, wiosna, lato, jesien - rolki, bieganie, rower, zeglarstwo (najlepiej z Tequila - swietny "sport"), to kompletnie mnie nie interesuja relacje TV  naszych "gwiazd' w stylu Adam Małysz, pilka nozna, siatkarki, koszykarki, szczypiorniarki itp.
Albo ze mnie zaden patriota, albo musze sie udac do psychoterapeuty  Smile. A moze przyczyna jest to ze od 5 miesiecy nie mam telewizora ? Eee, chyba to nie to, jest przeciez internet.
Generalnie jest dziwnie, moi znajomi cos gadaja o Malyszu o pilce, a ja kompletnie nie wiem o czym mowia  Very Happy
Czy sa na tym forum jeszcze tacy "nienormalni" faceci jak ja ??? Kobiet nie pytam, bo odpowiedz wydaje mi sie oczywista, chociaz: "who knows".
Zapisane
ali
Go


Email
Odp: Nasze gwiazdy sportu - zero zainteresowania
« Odpowiedz #1 : 2010-02-14, 13:48:52 »

  cóż
mimo  wielu  wieków rozwoju cywilizacji
plankton pozostał planktonem
i dalej elitki  dają mu tylko chleb i igrzyska
aby za nos wodzić
ps
skąd my to znamy?
róbta,  róbta, aby nam było lepiej
Zapisane
Sandman80
Go


Email
Odp: Nasze gwiazdy sportu - zero zainteresowania
« Odpowiedz #2 : 2010-02-14, 14:09:34 »

Czasem mam wrażenie że zdecydowanie  lepiej być tym tzw planktonem Smile i nie rozkładać wszystkiego  na czynniki pierwsze każdej rzeczy tylko po prostu żyć i robić co sie lubi , cieszyć sie życiem a nie rozkiminiać jak tu powinien wyglądać idealny świat.

Osobiście lubię oglądać piłkę szczególnie naszą ligowa Smile plus ogólnie sporty zespołowe
Zapisane
ali
Go


Email
Odp: Nasze gwiazdy sportu - zero zainteresowania
« Odpowiedz #3 : 2010-02-14, 14:16:20 »

Czasem mam wrażenie że zdecydowanie  lepiej być tym tzw planktonem Smile i nie rozkładać wszystkiego  na czynniki pierwsze każdej rzeczy tylko po prostu żyć i robić co sie lubi , cieszyć sie życiem a nie rozkiminiać jak tu powinien wyglądać idealny świat.

Osobiście lubię oglądać piłkę szczególnie naszą ligowa Smile plus ogólnie sporty zespołowe
znaczy się
żyć jak  świnia
krótko i dobrze?
tylko gdzie jest owo "dobrze" i dla kogo zarezerwowane?
ps,
 dziś widziałem
"mała latająca mysz"
i  żal mi biedaka
bardziej mi  starą zajeżdżoną szkapę przypomina
 
Zapisane
Sandman80
Go


Email
Odp: Nasze gwiazdy sportu - zero zainteresowania
« Odpowiedz #4 : 2010-02-14, 14:27:53 »


znaczy się
żyć jak  świnia
krótko i dobrze?
tylko gdzie jest owo "dobrze" i dla kogo zarezerwowane?

nie lepiej obrażać sie na rzeczywistość i prowadzić walkę z wiatrakami


ps,
 dziś widziałem
"mała latająca mysz"
i  żal mi biedaka
bardziej mi  starą zajeżdżoną szkapę przypomina
 

taka jest cena sukcesu
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: Nasze gwiazdy sportu - zero zainteresowania
« Odpowiedz #5 : 2010-02-14, 14:30:44 »

Jakiś dziwny ze mnie facet. .....to kompletnie mnie nie interesuja relacje TV  naszych "gwiazd' w stylu Adam Małysz, pilka nozna, siatkarki, koszykarki, szczypiorniarki itp.
Czy sa na tym forum jeszcze tacy "nienormalni" faceci jak ja ??? Kobiet nie pytam, bo odpowiedz wydaje mi sie oczywista, chociaz: "who knows".

Dlaczego zaraz dziwny facet, "nienormalny"? Oczywiście mnie to też kompletnie nie interesuje, podobnie jak mojego męża, synów, synową, szwagrów, bratowe... itd... dalszą rodzinę, znajomych. Czasami jakiś debil wśród sąsiadów wydrze się przed telewizorem jak coś tam do bramki wpadnie, ale ogólne jest cisza, bo większości szkoda czasu na te bzdety.
Mam nadzieję, że wielbicieli zabawy na śniegu i ganiania za piłką nie uraziłam, pozwoliłam sobie tylko napisać co o tym sądzę i sądzi moja rodzina Smile
Zapisane
vigo
Go


Email
Odp: Nasze gwiazdy sportu - zero zainteresowania
« Odpowiedz #6 : 2010-02-14, 16:34:01 »

a ja zaraz wychodze pograc w pile.
Hmm, plankton, elity i igrzyska.  Byc moze cos w tym jest.
Ale mnie np. kompletnie nudzi i nuzy ogladanie sportu w TV pomijajac juz gornolotne przyczyny.
Zapisane
raff75
Go


Email
Odp: Nasze gwiazdy sportu - zero zainteresowania
« Odpowiedz #7 : 2010-02-14, 18:37:33 »

Nie jesteś jedynym facetem którego nie interesuje oglądanie sportu. Ja też nie lubię oglądać sportu, a co dopiero podniecać się oglądaniem. Wolę oglądać programy popularno-naukowe niż wydzierać się przed TV jak coś komuś wyjdzie lub nie.
Zapisane
vigo
Go


Email
Odp: Nasze gwiazdy sportu - zero zainteresowania
« Odpowiedz #8 : 2010-02-14, 20:29:32 »

fajnie, przybij piatke raff75  Very Happy
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Nasze gwiazdy sportu - zero zainteresowania
« Odpowiedz #9 : 2010-02-15, 17:33:45 »

Na mnie sport nie działa pod żadną postacią Wink w pierwszej połowie pierwszej połowy meczu usypiam bądź znajduję sobie zajęcie Wink ale to sprawa gustu co kto lubi a o gustach się nie dyskutuje ;P
Zapisane
Blackend
Go


Email
Odp: Nasze gwiazdy sportu - zero zainteresowania
« Odpowiedz #10 : 2010-02-15, 19:39:26 »

Wyglada na to, że jestem tu jednym z nielicznych, który lubi sobie od czasu do czasu poogladać sport Smile
Choć przyznaję też mi się zdarza zasnąć na jakimś pasjonującym meczu Wink
Szczególnie lubie popatrzeć na mistrzów, profesjonalistów w swojej dziedzinie (zresztą nie tylko w sporcie). Zawsze mozna coś podejrzeć jak oni to robią i nie odkrywać "ameryki" na nowo. Teraz właśnie oglądamy kątem oka bieg Justyny Kowalczyk i życzę jej zwycięstwa.  Cool
Zapisane
włóczykij
Go


Email
Odp: Nasze gwiazdy sportu - zero zainteresowania
« Odpowiedz #11 : 2010-02-15, 23:11:55 »

Jakiś dziwny ze mnie facet... to kompletnie mnie nie interesuja relacje TV  naszych "gwiazd' w stylu Adam Małysz, pilka nozna, siatkarki, koszykarki, szczypiorniarki itp.

To jakby oznaka doroślenia. Wbrew pozorom lepiej dorosnąć niż być wiecznym dzieckiem.
Zapisane
Iga
Go


Email
Odp: Nasze gwiazdy sportu - zero zainteresowania
« Odpowiedz #12 : 2010-02-16, 10:55:58 »

To jakby oznaka doroślenia. Wbrew pozorom lepiej dorosnąć niż być wiecznym dzieckiem.
Ech.To chyba nie tak.To,że ktoś nie ogląda sportu w TV nie znaczy,że jest już taki dorosły i na odwrót-to,że ktoś ogląda sport w TV ,nie znaczy że jest dziecinny.
Można nie oglądać sportu w TV, a uprawiać go samemu i też można uchodzić za mentalne dziecko,bo przecież wśród niektórych panuje pogląd,że np. na rolkach jeżdżą tylko dzieci.
Zresztą dobrze jest,gdy dorośli mają jednak tę cząstkę dziecka w sobie.Niektórym tego brakuje i wtedy ma się do czynienia z takimi gburami,którzy wiecznie się zastanawiają,czy nie wypadną w czyichś oczach źle.
Zapisane
ali
Go


Email
Odp: Nasze gwiazdy sportu - zero zainteresowania
« Odpowiedz #13 : 2010-02-22, 22:15:39 »

Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: Nasze gwiazdy sportu - zero zainteresowania
« Odpowiedz #14 : 2010-02-22, 22:34:05 »


W końcu zauważają wpływ diety na psychikę.
Zapisane

Radzio
Go


Email
Odp: Nasze gwiazdy sportu - zero zainteresowania
« Odpowiedz #15 : 2014-09-23, 21:45:09 »

Czasem mam wrażenie że zdecydowanie  lepiej być tym tzw planktonem Smile i nie rozkładać wszystkiego  na czynniki pierwsze każdej rzeczy tylko po prostu żyć i robić co sie lubi , cieszyć sie życiem a nie rozkiminiać jak tu powinien wyglądać idealny świat.

Osobiście lubię oglądać piłkę szczególnie naszą ligowa Smile plus ogólnie sporty zespołowe

A gdzież to wyryli, że to jest przywilej dla planktonu ... . Wink Very Happy Laughing Laughing
Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Nasze gwiazdy sportu - zero zainteresowania
« Odpowiedz #16 : 2015-06-02, 11:35:28 »

to kompletnie mnie nie interesuja relacje TV  naszych "gwiazd' w stylu Adam Małysz, ..... moi znajomi cos gadaja o Malyszu o pilce, a ja kompletnie nie wiem o czym mowia  Very Happy


koncerny już zrobią wszystko , aby Cię zainteresować ,   Małysz chyba będzie reklamował jakieś statyny , albo coś na serce  .

Dział Forum o nazwie   Sport to zdrowie  - to ironia   Wink    ?



Ciśnienie było trochę podwyższone, a serce pokazuje, że jest starsze ode mnie. Jeśli chodzi o sportowca, to niefajne.

http://sport.tvn24.pl/inne,132/adam-malysz-przylaczyl-sie-do-akcji-cisnienie-na-zycie,547881.html

Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Nasze gwiazdy sportu - zero zainteresowania
« Odpowiedz #17 : 2015-12-03, 20:40:33 »

http://www.rp.pl/Sporty-zimowe/151209753-Gest-Kowalczyk-zaskoczyl-Norwegow.html

decyzją przekazania nagród ze startów w maratonach na cele charytatywne.

że będzie to około 100-150 tysięcy euro - powiedział. Wiadomość wywołała w Norwegii poruszenie, komentują ją praktycznie wszystkie media.



chyba z reklam i sponsorów zostawi. Starczy.
Zapisane
Strony: [1] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.032 sekund z 20 zapytaniami.