forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, GoŠ. Zaloguj siŕ, lub zarejestruj proszŕ.
2017-08-20, 11:43:10

Zaloguj siŕ podaj▒c nazwŕ u┐ytkownika, has│o i d│ugoŠ sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
8. ┼╗ycie bez ruchu nie jest ┼╝yciem. Starajmy si─Ö rusza─ç w ka┼╝dym wieku, dostosowuj─ůc rodzaj i wielko┼Ť─ç wysi┼éku do mo┼╝liwo┼Ťci naszego organizmu.
484965 wiadomoÂci w 3916 w▒tkach; wys│ane przez 51 u┐ytkownikˇw
Najnowszy u┐ytkownik: Zofia
* Strona g│ˇwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj siŕ Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Dzia┼éy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Woda w plucach
« poprzedni nastŕpny »
Strony: [1] Do do│u Drukuj
Autor W▒tek: Woda w plucach  (Przeczytany 18678 razy)
sewero
GoŠ

Email
Woda w plucach
« : 2010-02-19, 21:39:17 »

Pewien znajomy ktory od lat choruje na pluca i przez caly czas uzywa tlenu z butli otrzymal dzis diagnoze ze ma wode w plucach.
Niedawno uslyszal o diecie optymalnej od mojej mamy i zaczal ja juz stosowac Dzzisiejsza diagnoza go troche dobila.
Pan ten nie nadaje sie do zadnego transportu a wiec nie moze jechac do Polski (mieszka w Niemczech) do Arkadii czy do lekarza optymalnego. Chcialabym mu jakos pomoc.
Moze wiecie co przy takiej chorobie musi wykluczyc. Co moze jesc a czego nie. Bylabym wdzieczna za pomoc.
Jego niemiecki lekarz zlecil mu wino z malinami. Nie znam sie na tym ale dziwne dla mnie to zalecenie.
Moze nie ma juz dla niego ratunku i dlatego . Nie wiem juz sama co o tym myslec.
Szkoda mi tego pana bo jest sam bez rodziny i nikt o niego sie nie troszczy.
adampio
GoŠ

Email
Odp: Woda w plucach
« Odpowiedz #1 : 2010-02-19, 21:50:02 »

Sewero, nie dziwie sie, ze diagnoza pacjenta "dobila". Na Twoim miejscu, poniewaz tam jestes i chcesz mu pomoc, skontaktowalbym sie bezposrednio z pane dr. Janem Kwasniewskim.  Mam niestety bardzo zle doswiadczenia z takimi przypadkami i uwazam,ze tylko "najbardziej wiedzacy" moga cos tu poradzic.

Szybko kontaktuj dr Kwasniewskiego jak chcesz pomoc.!!! To jest jedyny czlowiek, ktory moze pomoc..albo juz nie.
admin
Administrator
Jr. Member
*
wiadomoÂci: 2194

[email protected]

« Odpowiedz #2 : 2010-02-19, 21:55:54 »

Przy niewydolno┼Ťci lewokomorowej (bo pewnie to jest pow├│d "wody w p┼éucach"), zalecenie alkoholu - to poprawne dzia┼éanie, bo zdrowsze od inhibitor├│w, betabloker├│w, czy diuretyk├│w, ale si─Ö na tym nie znam na tyle, aby radzi─ç i to przez Internet!!! ┬áCool
sewero
GoŠ

Email
« Odpowiedz #3 : 2010-02-19, 22:11:30 »

dzieki za uwagi. Przekaze panu by sie nie zalamywal i sprobuje skontaktowac sie z Dr. Kwasniewskim
Gazda412
GoŠ

Email
« Odpowiedz #4 : 2010-02-20, 00:26:14 »

Szanowny adminie.Prawie trzydzie┼Ťci siedem lat temu, przez dwa lata (zkilkudniowymi przerwami w okresach ┼Ťwi─ůt ) leza┼éem w szpitalu chor├│b p┼éucnych, z bardzo powa┼╝n─ů- jak na tamte czasy chorob─ů - og├│lno ustrojowe zatrucie gronkowcem z┼éocistym. Na jednej sali przez oko┼éo p├│┼é roku le┼╝┼éem z panem z Sosnowca - emerytowanym hutnikiem, kt├│ry mia┼é w┼éa┼Ťnie wod─Ö w op┼éucnej. Zanim przyjecha┼é do szpitala chor├│b p┼éucnych, chyba przez dwa miesi─ůce le┼╝a┼é w szpitalu ogolnym. Pomi─Ödzy jednym a drugim szpitalem, rodzina zwioz┼éa go do jakiego┼Ť emerytowanego lekarza, kt├│ry zaleci┼é mu wypijanie codziennie na czczo 100g w├│dki czystej lub 50 g spirytusu.Piel─Ögniarki codziennie dostawa┼éy prezenciki, za nie dawanie zsatrzyk├│w wysuszj─ůcych, a chory pacjent tak sobie wzi─ů┼é do serca zalecenie starego lekarza, ┼╝e zalecan─ů ilo┼Ť─ç z reguy mno┼╝y┼é razy 5. Woda w op┼éucnej bez ┼Ťci─ůgania i bez zastrzyk├│w powoli si─Ö traci┼éa, ku wielkiemu zadowoleniu ordynatora i lekarzy. Po p├│┼é roku facet zdrowy zosta┼é wypisany do domu, jako ca┼ékowicie wyleczony. Rodzina przy odwiedzinach, za ka┼╝dym razem przywozi┼éa  "┼╝ytni─ů z k┼é├│skiem". To picie poranne a nast─Öpnie wieczorem a nawet w nocy, tak lekko wychodzi┼éo, ┼╝e by┼éem przekonany, ┼╝e to jaki┼Ť na┼éogowy pijak. Kiedy po kolejnym prze┼Ťwietleniu lekarz stwierdzi┼é, ┼╝e jest zdr├│w, okaza┼éo si─Ö, ┼╝e ten cz┼éowiek nigdy nie pija┼é. Wtedy przekona┼éem si─Ö o leczniczym dzia┼éaniu
alkocholu. Moje skojarzenia z alkocholem w m┼éodo┼Ťci to by┼é "kac gigant" i b├│l g┼éowy. Chcia┼ébym zaznaczy─ç,┼╝e ten pan nie by┼é a┼╝ tak bardzo chory. Natomiast o wp┼éywie ┼╝ywienia optymalnego na wod─Ö w op┼éucnej - co je┼Ť─ç iile nie mam poj─Öcia. Pozdrawiam i ┼╝ycz─Ö wszystkim du┼╝o zdrowia.
Strony: [1] Do gˇry Drukuj 
« poprzedni nastŕpny »
Skocz do:  

Dzia│a na MySQL Dzia│a na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dzia│aj▒ce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrze┐one.
Prawid│owy XHTML 1.0! Prawid│owy CSS!
Strona wygenerowana w 0.1 sekund z 19 zapytaniami.