forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-19, 10:02:46

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Na koniec - nie wolno zapominać, że każdy człowiek jest inny i inny jest jego organizm.
659813 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Woda w plucach
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] Do dou Drukuj
Autor Wtek: Woda w plucach  (Przeczytany 21935 razy)
sewero
Go


Email
Woda w plucach
« : 2010-02-19, 21:39:17 »

Pewien znajomy ktory od lat choruje na pluca i przez caly czas uzywa tlenu z butli otrzymal dzis diagnoze ze ma wode w plucach.
Niedawno uslyszal o diecie optymalnej od mojej mamy i zaczal ja juz stosowac Dzzisiejsza diagnoza go troche dobila.
Pan ten nie nadaje sie do zadnego transportu a wiec nie moze jechac do Polski (mieszka w Niemczech) do Arkadii czy do lekarza optymalnego. Chcialabym mu jakos pomoc.
Moze wiecie co przy takiej chorobie musi wykluczyc. Co moze jesc a czego nie. Bylabym wdzieczna za pomoc.
Jego niemiecki lekarz zlecil mu wino z malinami. Nie znam sie na tym ale dziwne dla mnie to zalecenie.
Moze nie ma juz dla niego ratunku i dlatego . Nie wiem juz sama co o tym myslec.
Szkoda mi tego pana bo jest sam bez rodziny i nikt o niego sie nie troszczy.
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Woda w plucach
« Odpowiedz #1 : 2010-02-19, 21:50:02 »

Sewero, nie dziwie sie, ze diagnoza pacjenta "dobila". Na Twoim miejscu, poniewaz tam jestes i chcesz mu pomoc, skontaktowalbym sie bezposrednio z pane dr. Janem Kwasniewskim.  Mam niestety bardzo zle doswiadczenia z takimi przypadkami i uwazam,ze tylko "najbardziej wiedzacy" moga cos tu poradzic.

Szybko kontaktuj dr Kwasniewskiego jak chcesz pomoc.!!! To jest jedyny czlowiek, ktory moze pomoc..albo juz nie.
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: Woda w plucach
« Odpowiedz #2 : 2010-02-19, 21:55:54 »

Przy niewydolności lewokomorowej (bo pewnie to jest powód "wody w płucach"), zalecenie alkoholu - to poprawne działanie, bo zdrowsze od inhibitorów, betablokerów, czy diuretyków, ale się na tym nie znam na tyle, aby radzić i to przez Internet!!!  Cool
Zapisane
sewero
Go


Email
Odp: Woda w plucach
« Odpowiedz #3 : 2010-02-19, 22:11:30 »

dzieki za uwagi. Przekaze panu by sie nie zalamywal i sprobuje skontaktowac sie z Dr. Kwasniewskim
Zapisane
Gazda412
Go


Email
Odp: Woda w plucach
« Odpowiedz #4 : 2010-02-20, 00:26:14 »

Szanowny adminie.Prawie trzydzieści siedem lat temu, przez dwa lata (zkilkudniowymi przerwami w okresach świąt ) lezałem w szpitalu chorób płucnych, z bardzo poważną- jak na tamte czasy chorobą - ogólno ustrojowe zatrucie gronkowcem złocistym. Na jednej sali przez około pół roku leżłem z panem z Sosnowca - emerytowanym hutnikiem, który miał właśnie wodę w opłucnej. Zanim przyjechał do szpitala chorób płucnych, chyba przez dwa miesiące leżał w szpitalu ogolnym. Pomiędzy jednym a drugim szpitalem, rodzina zwiozła go do jakiegoś emerytowanego lekarza, który zalecił mu wypijanie codziennie na czczo 100g wódki czystej lub 50 g spirytusu.Pielęgniarki codziennie dostawały prezenciki, za nie dawanie zsatrzyków wysuszjących, a chory pacjent tak sobie wziął do serca zalecenie starego lekarza, że zalecaną ilość z reguy mnożył razy 5. Woda w opłucnej bez ściągania i bez zastrzyków powoli się traciła, ku wielkiemu zadowoleniu ordynatora i lekarzy. Po pół roku facet zdrowy został wypisany do domu, jako całkowicie wyleczony. Rodzina przy odwiedzinach, za każdym razem przywoziła  "żytnią z kłóskiem". To picie poranne a następnie wieczorem a nawet w nocy, tak lekko wychodziło, że byłem przekonany, że to jakiś nałogowy pijak. Kiedy po kolejnym prześwietleniu lekarz stwierdził, że jest zdrów, okazało się, że ten człowiek nigdy nie pijał. Wtedy przekonałem się o leczniczym działaniu
alkocholu. Moje skojarzenia z alkocholem w młodości to był "kac gigant" i ból głowy. Chciałbym zaznaczyć,że ten pan nie był aż tak bardzo chory. Natomiast o wpływie żywienia optymalnego na wodę w opłucnej - co jeść iile nie mam pojęcia. Pozdrawiam i życzę wszystkim dużo zdrowia.
Zapisane
Strony: [1] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.03 sekund z 18 zapytaniami.