forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-25, 06:41:28

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
10. Nie wolno głodzić się ani pościć.
660293 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  DIETA a ŻYWIENIE OPTYMALNE
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 4 5 Do dou Drukuj
Autor Wtek: DIETA a ŻYWIENIE OPTYMALNE  (Przeczytany 40860 razy)
Luka
Go


Email
Odp: DIETA a ŻYWIENIE OPTYMALNE
« Odpowiedz #20 : 2010-02-28, 23:41:27 »


Właściwie to jaka nadwaga? Ciacho jest z Ciebie w tym wieku Smile

WOW - Opal, po tej wypowiedzi zaczynam przekonywać moją sunię, że kotki są cacy... Może wkradnę się w Twoje łaski Smile
Zapisane
Luka
Go


Email
Odp: DIETA a ŻYWIENIE OPTYMALNE
« Odpowiedz #21 : 2010-02-28, 23:54:59 »


Dobrze jest mieć kontakt z lekarzem optymalnym, "ale swego mózgu w jego głowie trzymać się nie da" Smile  

Chętnie bym ten kontakt nawiązał, ale w mojej Bydgoszczy nikogo takiego znaleźć nie mogę. Kiedyś była "Arkadia", ale to już czas przeszły. Chyba, że się mylę - może ktoś zna lekarza "optymalnego" w moim mieście? W zamian podam namiary na takich, których należy unikać jak ognia Smile
Zapisane
Luka
Go


Email
Odp: DIETA a ŻYWIENIE OPTYMALNE
« Odpowiedz #22 : 2010-03-01, 00:00:34 »


rada Opal, by dużo w sprawie DO i ŻO czytać jest b. słuszna. Są książki dr Jana Kwaśniewskiego, są filmiki na youtube, są wykłady i artykuły doktra na stronie dr-kwasniewski.pl , jest wreszcie forum na którym można dyskutować i wymieniać się informacjami.  


To nie jest tak, że chcę za free posiąść wszelkie mądrości. Mam wszystkie książki JK i czytam je. Chętnie jednak skorzystam z rad i doświadczenia innych. Uczone księgi i doświadczenie życiowe - to jest prawdziwa kopalnia wiedzy...
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: DIETA a ŻYWIENIE OPTYMALNE
« Odpowiedz #23 : 2010-03-01, 09:17:54 »

Halino Ch. skoro cytowałaś to należy napisać kto jest autorem tego cytatu. Bo się może obrazić jak rozpozna swój tekst.
Masz rację.
Autorem jest Admin.
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: DIETA a ŻYWIENIE OPTYMALNE
« Odpowiedz #24 : 2010-03-01, 20:33:18 »


Właściwie to jaka nadwaga? Ciacho jest z Ciebie w tym wieku Smile

WOW - Opal, po tej wypowiedzi zaczynam przekonywać moją sunię, że kotki są cacy... Może wkradnę się w Twoje łaski Smile

I co, dała się przekonać? Laughing Pytam, bo nie wiem, co z tymi łaskami Laughing Wink
Zapisane
Luka
Go


Email
Odp: DIETA a ŻYWIENIE OPTYMALNE
« Odpowiedz #25 : 2010-03-01, 23:41:57 »

Przyznam, że idzie ciężko. To jest niemieckie zwierzę, a więc uparte. Ale pracuję nad tym i nie tracę wiary Smile
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: DIETA a ŻYWIENIE OPTYMALNE
« Odpowiedz #26 : 2010-03-04, 22:59:33 »

Ale pracuję nad tym i nie tracę wiary Smile

Skoro nie tracisz wiary, to pewnie masz nadzieję Laughing Wiesz, że ona jest motorem wielu pozytywnych działań?
Zapisane
Luka
Go


Email
Odp: DIETA a ŻYWIENIE OPTYMALNE
« Odpowiedz #27 : 2010-03-05, 00:03:54 »

Nadzieja jest motorem? Ja wiem, że nadzieja jest matką... I wcale nie chcę być jej synem Smile
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: DIETA a ŻYWIENIE OPTYMALNE
« Odpowiedz #28 : 2010-03-05, 09:36:47 »

Nadzieja jest dla wielu macochą, co matczynej troski nie znają!  Wink
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: DIETA a ŻYWIENIE OPTYMALNE
« Odpowiedz #29 : 2010-03-05, 09:56:32 »

Nadzieja to dobre sniadanie ale kiepski obiad  Laughing
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: DIETA a ŻYWIENIE OPTYMALNE
« Odpowiedz #30 : 2010-03-05, 15:24:16 »

Nadzieja jest dla wielu macochą, co matczynej troski nie znają!  Wink
A
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: DIETA a ŻYWIENIE OPTYMALNE
« Odpowiedz #31 : 2010-03-05, 15:28:03 »

Nadzieja to dobre sniadanie ale kiepski obiad  Laughing
Ale stracić nadzieję to przestać żyć. Jakkolwiek by tą nadzieję ludzie nazywali.
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: DIETA a ŻYWIENIE OPTYMALNE
« Odpowiedz #32 : 2010-03-05, 15:36:15 »

Ja na samym sniadaniu egzystowac nie moge. A gdzie praca, plywanie, zycie codzienne.
Musze tez zjesc dobry "obiad" a wiec dzialac i realizowac to o czym w czasie sniadania myslalem. Very Happy

Po to aby wygrac trzeba grac a nie miec nadzieje, ze sie wygra nie grajac. Very Happy

Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70488


Odp: DIETA a ŻYWIENIE OPTYMALNE
« Odpowiedz #33 : 2010-03-05, 16:07:07 »


Ale stracić nadzieję to przestać żyć. Jakkolwiek by tą nadzieję ludzie nazywali.

Gdzieś czytałam, że tylko ten jest naprawdę biedny, kto stracił nadzieję..
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70488


Odp: DIETA a ŻYWIENIE OPTYMALNE
« Odpowiedz #34 : 2010-03-05, 16:16:47 »


Po to aby wygrac trzeba grac a nie miec nadzieje, ze sie wygra nie grajac. Very Happy


Co racja to racja..
Zapisane

Halina Ch.
Go


Email
Odp: DIETA a ŻYWIENIE OPTYMALNE
« Odpowiedz #35 : 2010-03-05, 17:39:21 »

Po to aby wygrac trzeba grac a nie miec nadzieje, ze sie wygra nie grajac. Very Happy
Mój mąż uzywa tego zwrotu, od kilkunastu lat sreślając Tiotolotka  Very Happy już do tej pory uzbierałby soibie na jakiś samochód.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70488


Odp: DIETA a ŻYWIENIE OPTYMALNE
« Odpowiedz #36 : 2010-03-05, 17:44:05 »


Mój mąż też grał jakieś 20 lat w totolotka i zawsze dużo kuponów kupował i dużo...stracił. Na szczęście mu przeszło i nie liczy już na "cud". Bo z taką szansą 1/ ok. 14 mln, to jest praktycznie cud.
Zapisane

adampio
Go


Email
Odp: DIETA a ŻYWIENIE OPTYMALNE
« Odpowiedz #37 : 2010-03-05, 17:58:59 »

Po to aby wygrac trzeba grac a nie miec nadzieje, ze sie wygra nie grajac. Very Happy
Mój mąż uzywa tego zwrotu, od kilkunastu lat sreślając Tiotolotka  Very Happy już do tej pory uzbierałby soibie na jakiś samochód.


Oj Halinko, sprowadzilas to na taki przyziemny tor, a ja sie staralem byc taki filozoficzny Very Happy

Ale maz ma i tak racje!!!
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: DIETA a ŻYWIENIE OPTYMALNE
« Odpowiedz #38 : 2010-03-05, 18:06:58 »

Nadzieja jest motorem? Ja wiem, że nadzieja jest matką... I wcale nie chcę być jej synem Smile

Jest motorem Laughing Może bez kół Wink  ale bez niego człowiek nie podjął by się żadnego działania. Gdyby nie nadzieja, że to co robimy ma jakiś sens, że może skończyć się powodzeniem - to, tak jak pisze Halina Ch. - lepiej przestać żyć. Tak naprawdę, to nadzieja jest ostatnią rzeczą jaką można człowiekowi odebrać, a właściwie nie powinno się odbierać.
Tak ładnie porównywano ją do matki, macochy Smile Nadzieja - jako matka - kocha wszystkie swoje dzieci Smile
Dzisiaj oglądając telewizję śniadaniową, dowiedziałam się, że mamy Dzień Teściowej. Pierwszy raz w życiu mam przyjemność obchodzić to Święto i mam nadzieję, że stanie się ono dla mnie podwójone w kolejnych latach Smile
Zapisane
Luka
Go


Email
Odp: DIETA a ŻYWIENIE OPTYMALNE
« Odpowiedz #39 : 2010-03-05, 18:08:38 »

Chciałbym nieśmiało zwrócić uwagę, że w tym wątku wszelkie uwagi nt. nadziei odnoszą się do tego, czy moja sunia marki doberman polubi kocury Opal, a w związku z tym ewentualnymi łaskami Luki u Opal...
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.044 sekund z 19 zapytaniami.