forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 16:36:14

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
7. Nie trzeba liczyć spożytych kalorii, natomiast należy liczyć kalorie przy kupowaniu żywności.
658452 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  "Sztuka nieraniącej krytyki"
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] 2 Do dou Drukuj
Autor Wtek: "Sztuka nieraniącej krytyki"  (Przeczytany 27472 razy)
Iga
Go


Email
"Sztuka nieraniącej krytyki"
« : 2010-03-04, 14:20:43 »

Jako,że ponoć nikogo tutaj nie obchodzi,co piszę,to zachęcam jedynie zainteresowanych do przeczytania na moim blogu o "sztuce nieraniącej krytyki" -myślę,że warto sięgnąć do tych spraw,ponieważ  człowiek się spotyka z coraz to większą liczbą artykułów ,czy książek na ten temat ;
Zapraszam również chętnych do dyskusji.
http://opowiesciprawdziwe.blogspot.com/2010/03/sztuka-nieraniacej-krytyki.html
Zapisane
Blackend
Go


Email
Odp: "Sztuka nieraniącej krytyki"
« Odpowiedz #1 : 2010-03-04, 21:58:46 »

Asertywna postawa Smile to marzenie każdego z nas. Ile to razy powtarzamy sobie "kurcze dlaczego nie powiedziałam/łem / zrobiłam/łem
tak i tak...." Każdy by chciał być zdrowy, bogaty, piękny - niezależny, ale w życiu jest jak jest, raz z górki, a raz pod górkę.
Po sobie mogę jedynie napisać, że czym poźniej tym lepiej, choć nie idealnie. Na emeryturze po odchowanych dzieciakach pewnie wszystko będę miał w (pewne niedomówienie) Wink
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: "Sztuka nieraniącej krytyki"
« Odpowiedz #2 : 2010-03-04, 22:29:57 »

Igo
"...Czy istnieje tylko jedna ,ta jedynie słuszna strona medalu tych porad? Czy może istnieje też druga strona medalu,która kryje defekt tych odkryć..."
Zerknąłem z zainteresowaniem i zastanowiło mnie, czy można to odnieść do tego: "...Nie czyń drugiemu, co tobie nie miłe...",




.................. Na emeryturze po odchowanych dzieciakach pewnie wszystko będę miał w (pewne niedomówienie) Wink

Społecznie uzasadnione, bowiem w rewanżu "wszystko" pewnie będzie Cię miało w tym samym niedomówieniu Wink. Podpatruj dyskretnie posiadaczy tytułu "emeryt z odchowanymi dzieciakami". Smile

Zapisane
Blackend
Go


Email
Odp: "Sztuka nieraniącej krytyki"
« Odpowiedz #3 : 2010-03-04, 22:39:55 »

Społecznie uzasadnione, bowiem w rewanżu "wszystko" pewnie będzie Cię miało w tym samym niedomówieniu Wink.

Społecznie, a nawet biologicznie - pewien etap zostanie zakończony. Wink
Lecz pisząc o asertywności nie to miałem na myśli.
Zapisane
Iga
Go


Email
Odp: "Sztuka nieraniącej krytyki"
« Odpowiedz #4 : 2010-03-04, 23:31:07 »

Zerknąłem z zainteresowaniem i zastanowiło mnie, czy można to odnieść do tego: "...Nie czyń drugiemu, co tobie nie miłe...",
Myślę,że niebardzo.W życiu jest takie prawo ;jest akcja i jest reakcja.Dotrze do nas bodziec i naturalnym jest,że reagujemy na niego.

Zapisane
Iga
Go


Email
Odp: "Sztuka nieraniącej krytyki"
« Odpowiedz #5 : 2010-03-04, 23:40:29 »

Asertywna postawa Smile to marzenie każdego z nas. Ile to razy powtarzamy sobie "kurcze dlaczego nie powiedziałam/łem / zrobiłam/łem
tak i tak...."
Dlatego właśnie,że reagujemy na bodźce.Ważne jest,aby adekwatnie,ale jak sam słusznie zauważyłeś ;
Cytuj
ale w życiu jest jak jest, raz z górki, a raz pod górkę.
Nie jesteśmy maszynami pozbawionymi emocji i czasem zdarza się nam zareagować nieadekwatnie do sytuacji .Sądzę,że każdemu człowiekowi się to zdarza.

Mnie w tym artykule brakuje pewnych słów ,mianowicie mówiących o tym,aby wyrażać swoje emocje.Nie ma tam o tym mowy,natomiast napiasane jest tylko o tym,żeby mówić o swoich uczuciach.
Co to w ogóle za tekst ;" jestem bardzo wściekła,bo....." i zamilknę czekając na to co powie osoba,która mnie zdenerwowała.Cóż to za wściekłość? Po co w ogóle o tym mówić?Ja nie mówię,żeby rzucać talerzami,obelgami,drzeć się na całe gardło,ale skoro już jesteśmy zdenerwowani,to okażmy to zdenerwowanie,tak samo jak jesteśmy zadowoleni,to okazujemy swoje zadowolenie np. okrzykiem,szerokim uśmiechem,gestami,a nie mówimy tylko tyle,że jesteśmy zadowoleni i milkniemy-cóż by to było za zadowolenie?
Zapisane
Iga
Go


Email
Odp: "Sztuka nieraniącej krytyki"
« Odpowiedz #6 : 2010-03-05, 23:10:23 »

Jeśli ktoś ma niskie ciśnienie to zapraszam na mojego bloga do obejrzenia mojego w pyte wypasionego komiksu ;p -zaznaczam pierwszego ;p
http://opowiesciprawdziwe.blogspot.com/2010/03/komiks-bicyklowy.html
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: "Sztuka nieraniącej krytyki"
« Odpowiedz #7 : 2014-05-02, 14:06:46 »

Asertywna postawa Smile to marzenie każdego z nas. Ile to razy powtarzamy sobie "kurcze dlaczego nie powiedziałam/łem / zrobiłam/łem
tak i tak...." Każdy by chciał być zdrowy, bogaty, piękny - niezależny, ale w życiu jest jak jest, raz z górki, a raz pod górkę.
Po sobie mogę jedynie napisać, że czym poźniej tym lepiej, choć nie idealnie. Na emeryturze po odchowanych dzieciakach pewnie wszystko będę miał w (pewne niedomówienie) Wink
Kurzatwarz, Blackend, jak Ty kiedyś mądrze pisałeś Laughing
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55659


Odp: "Sztuka nieraniącej krytyki"
« Odpowiedz #8 : 2014-05-02, 14:54:33 »

 Laughing bzdety stare odświeżone kotlety  Laughing
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: "Sztuka nieraniącej krytyki"
« Odpowiedz #9 : 2014-05-02, 15:08:10 »

O! Teraz mogę się uśmiać serdecznie. Laughing
Kij z emeryturą, chyba że ... . Laughing Laughing Wink
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: "Sztuka nieraniącej krytyki"
« Odpowiedz #10 : 2014-05-02, 15:11:11 »

O! Teraz mogę się uśmiać serdecznie. Laughing
Kij z emeryturą, chyba że ... . Laughing Laughing Wink
Very Happy
Zapisane
madre
Go


Email
Odp: "Sztuka nieraniącej krytyki"
« Odpowiedz #11 : 2018-11-19, 19:13:21 »

Sztuka nieraniącej krytyki
                    i/lub próba nieraniącej krytyki sztuki.

Istnieje "tajemny" powód, dla którego, ktoś zamożny wydaje górę "piniondzorów" za malowidło obraz przedstawiający oziembłą zwiewną mandoliniarę muzykantkę.
Ja bym chciał wyrazić życzliwą krytykę linkowanego dzieła sztuki, ale onieśmiela mnie w tym chwilowe oślepienie refleksami świetlnymi (świetnymi) z pomarszczonej tkaniny sukni.  Rolling Eyes

https://www.tvp.info/39929758/oto-najdrozszy-na-swiecie-polski-obraz-wyspianski-zdetronizowany
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: "Sztuka nieraniącej krytyki"
« Odpowiedz #12 : 2019-01-26, 21:11:30 »

Zapisane

madre
Go


Email
Odp: "Sztuka nieraniącej krytyki"
« Odpowiedz #13 : 2019-02-15, 10:05:17 »

https://dorzeczy.pl/kraj/93625/Szczyt-megalomanii-Walesa-chwali-sie-odlewem-reki.html

Tajemnica twórcy inscenizacji. Co autor dzieła miał na myśli kiedy je publikował? Z kształtu zlepionych palców wskazującego i dużego wnoszę, że ma pytanie. Możliwe, że ma dylemat czy czas już na ostatnią wieczerzę? Gdyby pytanie było trafne a odpowiedź była twierdząca, to należałoby przypomnieć, że do rozstrzygnięcia zostało kilkanaście spraw sądowych świeżo przez artystę wytaczanych. Może warto wówczas jeszce poczekać z ostatnim posiłkiem?
Możliwe jednak, że fagi UE i PL sugerują, że nadzieja zwycięskiej walki pozostaje i trzeba poczekać z wieczerzą ostatnią do maja tego roku.
Każdy twórca chciałby być doceniony. Ja doceniam, ale niekoniecznie tą tajemnicę pojąłem. Możliwe, że nadchodzące godziny i dni tą moją pomroczność oświetlą.

Zapisane
madre
Go


Email
Odp: "Sztuka nieraniącej krytyki"
« Odpowiedz #14 : 2019-02-21, 12:27:15 »

Intrygujące przedstawienie. Jakoś nie znajduję w sobie ostrych słów krytyki. Starannie zadbano o szczegóły. Uwieczniono spektakl przez profesjonalistów dla przyszłych pokoleń. Pomyślana również o zachowaniu ciszy nocnej, w trosce o spokojny sen mieszkańców. Nawet ośmielę się pochwalić ten niecodzienny performance. Cool
https://www.google.pl/amp/amp.trojmiasto.eska.pl/newsy/gdansk-w-nocy-obalono-pomnik-ks-jankowskiego-zobacz-wideo/760003
Zapisane
madre
Go


Email
Odp: "Sztuka nieraniącej krytyki"
« Odpowiedz #15 : 2019-04-03, 07:28:33 »

Kto namalował to romantyczne tło?
https://dorzeczy.pl/kraj/98716/Jak-oni-chudna.html
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: "Sztuka nieraniącej krytyki"
« Odpowiedz #16 : 2019-04-03, 07:49:09 »

Szczególnie ci muszą o swój wizerunek dbać, którzy starają się o wejście do Europarlamentu.
Wiedzą o co walczą... Rolling Eyes

https://kochanezdrowie.blogspot.com/2019/04/tu-jest-odpowiedz-o-co-bedzie-toczony.html
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: "Sztuka nieraniącej krytyki"
« Odpowiedz #17 : 2019-04-03, 08:41:50 »

Dwórki od NBP mają lepiej...  Cool
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: "Sztuka nieraniącej krytyki"
« Odpowiedz #18 : 2019-04-03, 08:46:02 »

A niech mają... Rolling Eyes Pewnie z przyjemnością taką pensję biorą... Cool
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: "Sztuka nieraniącej krytyki"
« Odpowiedz #19 : 2019-04-03, 09:27:53 »

Czyli europoseł z PO to mu się nie należy, ale z PiS to jak najbardziej? Rolling Eyes Wink
Zapisane
Strony: [1] 2 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.034 sekund z 20 zapytaniami.