forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się, lub zarejestruj proszę.
2024-04-25, 16:30:26

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
1. Żywienie Optymalne należy rozpocząć od razu w pełnym zakresie, bez żadnego okresu przejściowego.
660325 wiadomości w 4058 wątkach; wysłane przez 27 użytkowników
Najnowszy użytkownik: startom
* Strona główna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Problemy ze snem.
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] 3 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Problemy ze snem.  (Przeczytany 34965 razy)
krzych_100
Gość


Email
Odp: Problemy ze snem.
« Odpowiedz #20 : 2010-03-09, 11:23:12 »

Można i na bieżąco Smile  Ponoć co dwie głowy to nie jedna  Smile

Będę pamiętał i "trzymam" za słowo.
Zapisane
Halina Ch.
Gość


Email
Odp: Problemy ze snem.
« Odpowiedz #21 : 2010-03-09, 11:29:57 »

Właśnie to mnie zastanawia, że przyjdzie weekend i "kicha"...

To wszystko przeztelewizję. Wink dają takie GNIOTY, zespać się odechciewa. Sad
Zapisane
kristan
Gość


Email
Odp: Problemy ze snem.
« Odpowiedz #22 : 2010-03-09, 13:27:04 »

Nie zaszkodzi spróbować - zrób wersję II
  http://www.jedzoptymalnie.pl/kulinaria.php?id=179
Zapisane
vigo
Gość


Email
Odp: Problemy ze snem.
« Odpowiedz #23 : 2010-03-09, 17:50:20 »

Krzych prawie nic nie piszesz o weglach. W takich - byc moze - zaburzeniach na tle nerwowym, niedobor wegli moze byc bardzo nieprzyjemny.
Zapisane
admin
Gość


Email
Odp: Problemy ze snem.
« Odpowiedz #24 : 2010-03-09, 18:02:09 »

A ja gdzieś czytałem w Internecie, że bezsenność jest spowodowana też robakami i zanieczyszczoną wątrobą. A na to, to polecają tylko detoks całego organizmu!
Zapisane
vigo
Gość


Email
Odp: Problemy ze snem.
« Odpowiedz #25 : 2010-03-09, 19:42:47 »

of course, a najlepsza mikstura Słoneckiego !
Zapisane
adampio
Gość


Email
Odp: Problemy ze snem.
« Odpowiedz #26 : 2010-03-09, 20:09:24 »

A ja z wlasnego doswiadzczenia wiem,ze najlepszeym lekarstwem na "niesennosc" jest 1,5 godziny plywania, biegania, albo innego "ruchu" na 2 godziny przed snem. Laughing Nie dozna tego ten, ktory tego nie sprawdzi.

Apropos, tak zwane "odjazdy" po polozeniu sie do lozka ma ponoc 70% mezczyzn!!! Dlaczego? Na to pytanie tylko potrafia odpowiedziec ......kobiety.hahahaha
Zapisane
rafion
Gość


Email
Odp: Problemy ze snem.
« Odpowiedz #27 : 2010-03-09, 22:28:27 »

MIGOTANIE PRZEDSIONKOW Czy moze ktos z panstwa mial do czynienia z ta choroba Mam 33 lata w ciagu pol roku mialem 2 kardiowersje elektryczne za kazdym razem ustepuje po czym powraca po okolo miesiacu, obecnie jestem po trzeciej chcialbym prosic o rade czy ZO moze zapobiedz migotaniu przedsionkow dodam ze bylem na ZO okolo 2 tygodni ale ze wzgledu na to ze bylem przegotowywany do kardiowersji elektrycznej musialem zrezygnowac poniewaz warafyna po prostu nie dzialala moj inr spadl ponizej 1.6 podczas gdy lekarze chcieli zeby wynosil od 2 o 3 prosze o pomoc pozdrawiam
Zapisane
Teresa Stachurska
Gość


Email
Odp: Problemy ze snem.
« Odpowiedz #28 : 2010-03-09, 23:13:54 »

Dieta Optymalna sercu służy! Proponuję przeczytać książki doktora, a i te teksty które są na niniejszej stronie też wiele wyjaśnią. W chorobach serca jada się mniej węglowodanów niż przeciętnie.
Zapisane
adampio
Gość


Email
Odp: Problemy ze snem.
« Odpowiedz #29 : 2010-03-10, 06:59:16 »

A co jest powodem migotania przedsionkow?
Zapisane
Tymoteusz82
Gość


Email
Odp: Problemy ze snem.
« Odpowiedz #30 : 2010-03-10, 12:25:02 »

Jesli chodzo klopoty ze snem to mam cos do powiedzenia na ten temat poniewaz przez sporo lat mialem z tym problemy. Moja rada, nie pij niczego co zawiera kofeine (badz podobnie dzialajace substancje) kilka godzin przed snem. Kawa, czerwona, zielona, czarna herbata itp. A najlepiej to zastanow sie nad odstawieniem ich w ogole w dni kiedy masz te problemy.

Kiedys przeczytalem o Wit C ze ulatwia gleboki sen. Od jakiegos czasu biore 2 gramy dziennie, dokladnie tej firmy
http://www.domzdrowia.pl/79647,vitacom-witamina-c-1000-mg-z-dzika-roza-107-tabletek.html

Efekt jest taki ze po odstawieniu kofeiny i podobnych, oraz po braniu tych tabletek nie tylko nie mam klopotow z zasypianiem, ale wrecz zwala mnie z nog! Nadchodzi taki moment, ze czuje sie jakbym wypil 700 ml alkoholu 40% i wlasnie mnie z nieslychana sila poniewiera... sennosc jest nagla i tak mocna, ze czsami nie mam sily/ochoty/przytomnosci aby klawiature wyrzucic z lozka, kurcze aby zdjac ubranie. Budze sie rano wyspany i pelen sil. Juz nie musze lezec 1-2 godziny i starac sie zasnac. Teraz to raczej mam nadzieje ze zdarze spodnie sciagnac zanim zasne Laughing

Jesli chodzo o te witaminy co dalem link, to ja kupilem gdzies indziej, na innej stronie internetowej (nie pamietam dokladnie), tam bylo taniej, jakies 35 zl. Biorac 2 tabletki dziennie starczy na 53 dni, wiec nie jest to jakos specjalnie drogo. Przy okazji zaczalem tez brac Kelp w tabletkach, ale z tego co pamietam to problemy z zasypianiem skonczyly sie wraz z 2 gramami wit C a jeszcze przed braniem Kelpu.
Zapisane
viola44
Gość


Email
Odp: Problemy ze snem.
« Odpowiedz #31 : 2010-03-10, 13:06:48 »

Jesli chodzo klopoty ze snem to mam cos do powiedzenia na ten temat poniewaz przez sporo lat mialem z tym problemy. Moja rada, nie pij niczego co zawiera kofeine (badz podobnie dzialajace substancje) kilka godzin przed snem. Kawa, czerwona, zielona, czarna herbata itp. A najlepiej to zastanow sie nad odstawieniem ich w ogole w dni kiedy masz te problemy.

Kiedys przeczytalem o Wit C ze ulatwia gleboki sen. Od jakiegos czasu biore 2 gramy dziennie, dokladnie tej firmy
http://www.domzdrowia.pl/79647,vitacom-witamina-c-1000-mg-z-dzika-roza-107-tabletek.html

Efekt jest taki ze po odstawieniu kofeiny i podobnych, oraz po braniu tych tabletek nie tylko nie mam klopotow z zasypianiem, ale wrecz zwala mnie z nog! Nadchodzi taki moment, ze czuje sie jakbym wypil 700 ml alkoholu 40% i wlasnie mnie z nieslychana sila poniewiera... sennosc jest nagla i tak mocna, ze czsami nie mam sily/ochoty/przytomnosci aby klawiature wyrzucic z lozka, kurcze aby zdjac ubranie. Budze sie rano wyspany i pelen sil. Juz nie musze lezec 1-2 godziny i starac sie zasnac. Teraz to raczej mam nadzieje ze zdarze spodnie sciagnac zanim zasne Laughing

Jesli chodzo o te witaminy co dalem link, to ja kupilem gdzies indziej, na innej stronie internetowej (nie pamietam dokladnie), tam bylo taniej, jakies 35 zl. Biorac 2 tabletki dziennie starczy na 53 dni, wiec nie jest to jakos specjalnie drogo. Przy okazji zaczalem tez brac Kelp w tabletkach, ale z tego co pamietam to problemy z zasypianiem skonczyly sie wraz z 2 gramami wit C a jeszcze przed braniem Kelpu.
tymek a mozna ten preparat kupic w aptece? mi nie chodzi o bezsennosc bo spie dobrze tylko ostatnio zauwazylam ze podkrwawiaja mi dziasla przy myciu zebow.
Zapisane
Tymoteusz82
Gość


Email
Odp: Problemy ze snem.
« Odpowiedz #32 : 2010-03-10, 13:14:25 »

Mieszkam w malym miescie i u mnie nie bylo. Tylko tabletki musujace 1 gram. Tymczasem ta wit c ma jeszcze ta dzika roze i bodajze bioflawonidy czy jakos tam, ktore maja wzmacniac dzialanie C. Dodatkowo w tabletkach musujacych 1 gram wit C kosztuje mnie 50 gr a tutaj tylko 40 gr i ma lepsze dzialanie. O ile po tabletkach musujacych zeby mi nadal krwawily (5 gramow dziennie), tak po tych tabletkach przestaly (2 gramy dziennie).
Zapisane
viola44
Gość


Email
Odp: Problemy ze snem.
« Odpowiedz #33 : 2010-03-10, 13:30:19 »

Mieszkam w malym miescie i u mnie nie bylo. Tylko tabletki musujace 1 gram. Tymczasem ta wit c ma jeszcze ta dzika roze i bodajze bioflawonidy czy jakos tam, ktore maja wzmacniac dzialanie C. Dodatkowo w tabletkach musujacych 1 gram wit C kosztuje mnie 50 gr a tutaj tylko 40 gr i ma lepsze dzialanie. O ile po tabletkach musujacych zeby mi nadal krwawily (5 gramow dziennie), tak po tych tabletkach przestaly (2 gramy dziennie).
musze zapytac u siebie.... wczoraj kupilam w drogerii rutinacea,  czytam juz w domu a tam pisze ze zawiera aspartam.... łe, po co oni to ładuja to tabletek, bez sensu, sklad dosc dobry bo oprocz wit. C rutozyl, cynk, selen i bioflawonidy cytrusowe, ale ten aspartam mi nie pasuje... Smile
Zapisane
krzych_100
Gość


Email
Odp: Problemy ze snem.
« Odpowiedz #34 : 2010-03-15, 12:22:50 »

Jesli chodzo klopoty ze snem to mam cos do powiedzenia na ten temat poniewaz przez sporo lat mialem z tym problemy. Moja rada, nie pij niczego co zawiera kofeine (badz podobnie dzialajace substancje) kilka godzin przed snem. Kawa, czerwona, zielona, czarna herbata itp. A najlepiej to zastanow sie nad odstawieniem ich w ogole w dni kiedy masz te problemy.

Kiedys przeczytalem o Wit C ze ulatwia gleboki sen. Od jakiegos czasu biore 2 gramy dziennie, dokladnie tej firmy
http://www.domzdrowia.pl/79647,vitacom-witamina-c-1000-mg-z-dzika-roza-107-tabletek.html

Efekt jest taki ze po odstawieniu kofeiny i podobnych, oraz po braniu tych tabletek nie tylko nie mam klopotow z zasypianiem, ale wrecz zwala mnie z nog! Nadchodzi taki moment, ze czuje sie jakbym wypil 700 ml alkoholu 40% i wlasnie mnie z nieslychana sila poniewiera... sennosc jest nagla i tak mocna, ze czsami nie mam sily/ochoty/przytomnosci aby klawiature wyrzucic z lozka, kurcze aby zdjac ubranie. Budze sie rano wyspany i pelen sil. Juz nie musze lezec 1-2 godziny i starac sie zasnac. Teraz to raczej mam nadzieje ze zdarze spodnie sciagnac zanim zasne Laughing

Jesli chodzo o te witaminy co dalem link, to ja kupilem gdzies indziej, na innej stronie internetowej (nie pamietam dokladnie), tam bylo taniej, jakies 35 zl. Biorac 2 tabletki dziennie starczy na 53 dni, wiec nie jest to jakos specjalnie drogo. Przy okazji zaczalem tez brac Kelp w tabletkach, ale z tego co pamietam to problemy z zasypianiem skonczyly sie wraz z 2 gramami wit C a jeszcze przed braniem Kelpu.


Dziękuję za informacje. Dziś znowu było bezsennie...
Zapisane
Teresa Stachurska
Gość


Email
Odp: Problemy ze snem.
« Odpowiedz #35 : 2010-03-15, 12:40:49 »

No to ma Pan dziś ciężki dzień Sad 
Zapisane
Teresa Stachurska
Gość


Email
Odp: Problemy ze snem.
« Odpowiedz #36 : 2010-03-15, 12:41:51 »

A gdyby tak przed snem wypić 50 ml czerwonego wytrawnego wina?
Zapisane
krzych_100
Gość


Email
Odp: Problemy ze snem.
« Odpowiedz #37 : 2010-03-15, 12:48:27 »

Tak źle to może nie ma..., spróbuję z wit. C, jak nie pomoże to z winem.
Zapisane
Teresa Stachurska
Gość


Email
Odp: Problemy ze snem.
« Odpowiedz #38 : 2010-03-15, 12:58:11 »

Jeśli dziąsła nie krwawią   to wit. C jest nieporozumieniem. Jeśli krwawią (przy myciu) lepsza od sztucznej jest w czarnej porzeczce (moĹźe być mroĹźona) i zielonej pietruszcze (moĹźna zmiksować z wodą do picia).
Zapisane
Sandman80
Gość


Email
Odp: Problemy ze snem.
« Odpowiedz #39 : 2010-03-15, 13:27:03 »

A ja z wlasnego doswiadzczenia wiem,ze najlepszeym lekarstwem na "niesennosc" jest 1,5 godziny plywania, biegania, albo innego "ruchu" na 2 godziny przed snem. Laughing Nie dozna tego ten, ktory tego nie sprawdzi.
 

dokładnie metoda stara jak świat i wtedy ani kofeina ani inne pierdoły nie przeszkadzają

Zapisane
Strony: 1 [2] 3 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Działające na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 17 zapytaniami.