forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-19, 12:13:33

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
1. Żywienie Optymalne należy rozpocząć od razu w pełnym zakresie, bez żadnego okresu przejściowego.
659829 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Oczyszczanie wątroby
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] 2 3 4 5 6 7 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Oczyszczanie wątroby  (Przeczytany 86627 razy)
kristohuliciu
Go


Email
Oczyszczanie wątroby
« : 2010-03-25, 08:04:27 »

Chciałem zapytać czy znacie jakieś skuteczne sposoby oczyszczania wątroby. Czytałem o oliwie z oliwek ale musiałbym cały dzień nic nie jeść a to raczej nie możliwe. Z góry dziękuje.
Zapisane
temida 135
Go


Email
Odp: Oczyszczanie wątroby
« Odpowiedz #1 : 2010-03-25, 12:07:29 »

Chciałem zapytać czy znacie jakieś skuteczne sposoby oczyszczania wątroby. Czytałem o oliwie z oliwek ale musiałbym cały dzień nic nie jeść a to raczej nie możliwe. Z góry dziękuje.

Wielkie szczęście, że tu jesteś.
Ta strona jest kuźnią wiedzy na temat zdrowia musisz tylko poczytać, zrozumieć i zastosować.
Nie trzeba wątroby oczyszczać, organizm to zrobi za Ciebie jeżeli tylko mu dasz szanse  - a to takie tanie, proste i bez głodzenia.
Pozdrawiam.
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: Oczyszczanie wątroby
« Odpowiedz #2 : 2010-03-25, 12:44:38 »

A z czego tę wątrobę należy oczyścić?
Zapisane
temida 135
Go


Email
Odp: Oczyszczanie wątroby
« Odpowiedz #3 : 2010-03-25, 13:56:27 »

A z czego tę wątrobę należy oczyścić?

Chyba z ludzkiej motylicy wątrobowej,może jest jeszcze coś innego?
Zapisane
kristohuliciu
Go


Email
Odp: Oczyszczanie wątroby
« Odpowiedz #4 : 2010-03-25, 19:58:48 »

Stosuje ŻO od 6 miesiecy ponieważ miałem problemy ze zdrowiem. Cześć dolegliwości zmniejszyła sie ale dalej boli wątroba i jelita. Myślę że coś nie tak z wątrobą ponieważ jak boli to czuje jakby coś w środku ją blokowało. Czuje ból po czym następuje bulgotanie i trochę przestaje. Często tak mam i daltego chciałem ją spróbować oczyścić.
Zapisane
vigo
Go


Email
Odp: Oczyszczanie wątroby
« Odpowiedz #5 : 2010-03-25, 20:09:52 »

Kiedyś, stosowalem tzw. oczyszczanie watroby oliwa. Nie powiem wysypalo sie ze mnie sporo kamyczków o zolto-zielonym kolorze. Sa lzejsze od wody, tak wiec ladnie sobie plywaly. Byly to prawdopodobnie zlogi zolci, cholesterolu z drog zolciowych. Pozostaloscia po tym eskperymencie jest uraz do zapachu i smaku oliwy z oliwek. Nie cierpie tego paskudztwa.
Na Twoim miejscu zrobilbym badania w kierunku obecnosci pasozytow.
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: Oczyszczanie wątroby
« Odpowiedz #6 : 2010-03-25, 20:22:11 »

Tak się zastanawiam, co też może "bulgotać" w wątrobie? Nic...
Zapisane
kriss
Go


Email
Odp: Oczyszczanie wątroby
« Odpowiedz #7 : 2010-03-25, 20:35:05 »

kristoholiciu, ....
opór dobrej diety ważne jest też "SHIATSHU" jest to metoda skuteczna  w leczeniu różnych chorób..
Zapoznaj się z nią , na pewno nie pożałujesz. Żarcie często wspomaga masaże.Jest ważnym elementem terapi.
Zapisane
kriss
Go


Email
Odp: Oczyszczanie wątroby
« Odpowiedz #8 : 2010-03-25, 21:57:36 »

żarrcie...mam na myśli DO. Na pewno nie zaszkodzi podczas stosowania takich masaży,  Laughing
Super sprawa!
Zapisane
kristohuliciu
Go


Email
Odp: Oczyszczanie wątroby
« Odpowiedz #9 : 2010-03-26, 07:58:38 »

Badania na pasożyty robiłem kilka razy. Zastosowałem raz terapie metronizadolem chyba dobrze napisałem. Vigo na czym polegało twoje oczyszczanie możesz napisać coś więcej.
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: Oczyszczanie wątroby
« Odpowiedz #10 : 2010-03-26, 08:58:08 »

Nie kombinuj z wątrobą, a zajmij się florą bakteryjną w jelitach. Jak to zrobić - jest napisane gdzieś tu na Forum.
Po dwóch dniach będzie "jak ręką odjął".
Zapisane
vigo
Go


Email
Odp: Oczyszczanie wątroby
« Odpowiedz #11 : 2010-03-26, 17:32:42 »

kristohuliciu (bardziej skomplikowanego nicka nie mogles sobie wybrac ? Smile) moje oczyszczanie watroby polegalo na wypiciu calej szklanki oliwy wieczorem. Oczywiscie zeby nie puscic pawia, to trzeba rozlozyc na - powiedzmy - 0,5h-1h. Mozesz popijac sokiem z cytryny. Oczywiscie caly dzien na czczo.
Albo pogoni Cie tego samego jeszcze dnia wieczorem, albo z rana. Mozesz wziazc Nospe na rozluznienie drog zolciowych.
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: Oczyszczanie wątroby
« Odpowiedz #12 : 2010-03-26, 17:57:26 »

"vigo"
a z jakich toksyn oczyszcza ta metoda?

PS
szklanka oliwy (250ml) waży pewnie ze 210g, czyli dostarczasz na noc około 1900kcal! Shocked
Zapisane
vigo
Go


Email
Odp: Oczyszczanie wątroby
« Odpowiedz #13 : 2010-03-26, 18:11:09 »

Cytuj
szklanka oliwy waży pewnie z 210g, czyli dostarczasz na noc około 1900kcal!
ale caly dzien nic nie jesz, tak wiec jest OK  Laughing

Cytuj
"vigo"
a z jakich toksyn oczyszcza ta metoda?
nie potrzebny ten sceptycyzm  Smile, ja tez uwazam ze to pic na wode. Ale kolega pytal to odpowiadam.
Faktem jest, ze za kazdym razem jak to robilem (a ze trzy razy), wylatywaly ze mnie zolto-zielone kamienie, mniej wiecej wielkosci orzecha laskowego.
Uwazam ze DO dobrze zabezpiecza przed powstawaniem tego typu kamieni, poniewaz:
po pierwsze: dostarczamy duza ilosc tluszczu, tak wiec drogi zolciowe sa ciagle "przeplukiwane" odpowiednia iloscia zolci
po drugie: te kamienie sa produktem nadmiaru weglowodanow
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: Oczyszczanie wątroby
« Odpowiedz #14 : 2010-03-26, 18:15:43 »

To żaden sceptycyzm, to proste pytanie - z jakich toksyn trzeba czyścić wątrobę?
Zapisane
vigo
Go


Email
Odp: Oczyszczanie wątroby
« Odpowiedz #15 : 2010-03-26, 18:33:03 »

Te "toksyny" to kamienie - przeciez pisalem. Nie wiem gdzie te kamienie siedzą, może w watrobie, a moze w drogach zolciowych a moze jeszcze gdzie indziej. Faktem jest ze ta metoda oczyszczania zwiazana jest duzym wyrzutem zolci z watroby.
Zapisane
kristohuliciu
Go


Email
Odp: Oczyszczanie wątroby
« Odpowiedz #16 : 2010-03-26, 20:23:57 »

Skoro na ŻO wątroba sie czyści to czemu  u mnie po pół roku  sie jeszcze nie wyczyściła. Czuje jakby mi coś tam w niej siedziało. Do tego bola mnie jelita. Z piciem oliwy na czczo wieczorem to nie za bardzo bo jak mam wytrzymać cały dzień bez jedzenia. 
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70410


Odp: Oczyszczanie wątroby
« Odpowiedz #17 : 2010-03-26, 20:26:10 »


Ja uważam, że aby leczyć wątrobę, czy jelita, należałoby najpierw zrobić kompleksowe badania.
Zapisane

admin
Go


Email
Odp: Oczyszczanie wątroby
« Odpowiedz #18 : 2010-03-26, 20:28:53 »

Skoro na ŻO wątroba sie czyści to czemu  u mnie po pół roku  sie jeszcze nie wyczyściła.

A to jest pytanie do lekarza i to nie przez Internet...
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: Oczyszczanie wątroby
« Odpowiedz #19 : 2010-03-26, 20:33:23 »

Najważniejsze to sobie "czyścić", ale co czyścić i z czego czyścić, a to już nie wiadomo...  Sad
Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 5 6 7 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.028 sekund z 19 zapytaniami.