forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-20, 09:54:07

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
10. Nie wolno głodzić się ani pościć.
659892 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Oczyszczanie wątroby
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Oczyszczanie wątroby  (Przeczytany 86647 razy)
vigo
Go


Email
Odp: Oczyszczanie wątroby
« Odpowiedz #40 : 2010-03-28, 16:33:43 »

Cytuj
Nie mam możliwości skorzystania z usług doktora optymalnego bo mieszkam za granicą.

ale przyjezdzasz chyba do Polski, do rodziny od czasu do czasu. Wtedy mozesz nagrac wizyte. A jesli mieszkasz gdziesz blisko, np UK., to ja na Twoim miejscu bym specjalnie po to przyjechal. Zdrowie najwazniejsze.
Tutaj juz wiecej raczej sie nie dowiesz. Sam widzisz, ze co czlowiek to inna opinia - wrozenie z fusow.
Zapisane
kristohuliciu
Go


Email
Odp: Oczyszczanie wątroby
« Odpowiedz #41 : 2010-03-28, 17:39:14 »

Przyjeżdzam do Polski na tydzień w czerwcu. Wcześniej czyli pół roku temu leczyłem się w Arkadi w bielsku białej. Zapewnili mnie że mi pomogą i wyleczą nawet jak wyjade to sie mogę cały czas kontaktować telefonicznie lub przez internet. Dzwoniłem kilka razy że źle się czuje i potrzebuje jakiejś porady czego moge spróbować, co zmienić a oni kazali mi czekać i mówili może pasożyty a może stres, ciągle jakieś dziwne wymigiwanie. Jak byłem w arkadi to zapewniali wszystko bedzie dobrze, proszę sie nie martwić pomożemy bo była kaska a później mają to w dupie. Do bólu już sie przyzwyczajiłem i musze przyznać że poprawa nastąpiła ale zatrzymała się w tym punkcie i już poprawy wiekszej nie ma. 
Zapisane
kristohuliciu
Go


Email
Odp: Oczyszczanie wątroby
« Odpowiedz #42 : 2010-03-28, 17:50:22 »

Zdrowie najważniejsze ale bez kasy zdechniesz jak pies. Jak ktoś jest chory to gdzie sie nie obrócisz to wszędzie chcą pieniędzy. Raz na pewnym forum był taki jeden który chciał mi pomóc ale jego pierwsze pytanie to ile masz kasy. Pisali że jest dobry ale ja zrezygnowałem.
Zapisane
kristohuliciu
Go


Email
Odp: Oczyszczanie wątroby
« Odpowiedz #43 : 2010-03-28, 17:53:13 »

Tu na forum jest za darmo i co jeden to inna diagnoza inny pomysł, a może któryś  pomoże i bedzie dobrze.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70422


Odp: Oczyszczanie wątroby
« Odpowiedz #44 : 2010-03-28, 18:00:40 »

Na pewno nie warto "leczyć" się w Internecie - tym bardziej za kasę.
Ale co możesz zrobić, żeby być zdrowym? Nic innego (moim zdaniem) jak ponownie udać się do lekarza optymalnego. Dobrze by było wziąć ze sobą wyniki badań, żeby lekarz miał lepszy obraz sytuacji. Niech zweryfikuje Twoją dietę i odpowiednio ustawi, może zaleci jeszcze prądy, albo da jeszcze inne zalecenia.
Uważam, że często jest tak, że jeśli ktoś będąc na DO poczuje się gorzej, to od razu uważa, że DO jest do..niczego, albo działa nie na wszystkich. Mało kto próbuje zweryfikować ponownie z lekarzem produkty zjadane, jak i ilości BTW.
Wiem po sobie jak łatwo wyjść z zalecanych proporcji, jeśli się ich co pewien czas nie sprawdza.
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70422


Odp: Oczyszczanie wątroby
« Odpowiedz #45 : 2010-03-28, 18:06:57 »


Lepiej by było tym razem udać się do innego lekarza. Lekarze optymalni nie są wszyscy równi - są (jak wszyscy ludzie) ..równi i równiejsi..
Zapisane

Gazda412
Go


Email
Odp: Oczyszczanie wątroby
« Odpowiedz #46 : 2010-03-28, 22:37:07 »

Najlepiej jak najszbciej zrobić sobie próby wątrobowe. Badanie takie można sobie zrobić nawet za granicą i to za nieduże pieniądze. Doradzanie na podstawie objawów jest bardzo ryzykowne. Nie rezygnować z żywienia optymalnego. Życzę dużo zdrowia.
Zapisane
kristohuliciu
Go


Email
Odp: Oczyszczanie wątroby
« Odpowiedz #47 : 2010-03-30, 07:49:58 »

Dzięki wszystkim.
Zapisane
kristohuliciu
Go


Email
Odp: Oczyszczanie wątroby
« Odpowiedz #48 : 2010-03-30, 08:07:47 »

Dodam że miałem zrobione próby wątrobowe, badania na bilirubine oraz zapalenia tybu B C, oraz szereg innych badań i za każdym razem jest wszystko dobrze.
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: Oczyszczanie wątroby
« Odpowiedz #49 : 2010-03-30, 08:52:10 »

Dodam że miałem zrobione próby wątrobowe, badania na bilirubine oraz zapalenia tybu B C, oraz szereg innych badań i za każdym razem jest wszystko dobrze.

Oj!
to bardzo niedobrze, że za każdym razem jest wszystko dobrze, bo odpada w takim razie detox wątroby!  Sad
Zapisane
kristohuliciu
Go


Email
Odp: Oczyszczanie wątroby
« Odpowiedz #50 : 2010-04-19, 10:42:21 »

Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Oczyszczanie wątroby
« Odpowiedz #51 : 2010-04-19, 15:19:55 »

Warto to sobie wziąć na spokój  Very Happy  szklanę wody, może być gazowana  Laughing 
Przepraszam z góry, jeśli urażam.
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: Oczyszczanie wątroby
« Odpowiedz #52 : 2010-04-19, 18:55:36 »

Nic lepszego jak do tej pory to    http://dr-kwasniewski.pl/?id=2&news=80
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Oczyszczanie wątroby
« Odpowiedz #53 : 2010-04-20, 07:15:18 »

gadza sie Halinko, tylko ile bialka mam jesc przy wzroscie 186 cm Laughing
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: Oczyszczanie wątroby
« Odpowiedz #54 : 2010-04-20, 10:27:06 »

Zapisane
Mari
Go


Email
Odp: Oczyszczanie wątroby
« Odpowiedz #55 : 2010-11-23, 19:01:29 »

Troszkę inny temat , ale wątrobowy ...

Kochani
po raz drugi proszę o pomoc .
Wróciłam z wojaży po Rodzince  , wizyta udana , owocna w moją stronę , ale mniej po tamtej ..dlaczego?..już wyłuszczam.

Moja ukochana ciocia od czterech miesięcy z determinacją , ale i z zadowoleniem (waga leci w dół) stosuje dietę Dukana . Zapoznałam sie z nią na gorąco i jak na razie z opowiadań współbiesiadników.
Stwierdziłam ups! ,że może być dla niej szkodliwa  Shocked. Zaznaczyłam oczywiście ,że takie jest moje pierwsze wrażenie , że jak sie zapoznam bliżej , to się wymienię swoimi spostrzeżeniami już w miarę poprawnymi.

Ona choruje na stłuszczenie wątroby . Jest osobą raczej... powiedziałabym otyłą ,a  nie nadwaga jak mówią lekarze.
Dieta Dukana jak widzę ostro wyklucza węglowodany , a szczególnie w pierwszym etapie.
Nie zapomnę moich pierwszych dni na diecie J.Kwaśniewskiego  Laughing jak zwykle zero węgli ..no bo trzeba schudnąć !...aj ! nerki dostały popalić jak nie wiem co . Teraz wiem jakie głupoty robiłam , ale wtedy wydawało mi sie logiczne hi,hi, że jak będę jadła mięsko i troszkę surówek to będzie ok Wink.
Nic bardziej mylnego .
Ciocia popełnia dokładnie moje błędy już czwarty miesiąc!. Martwi mnie to ponieważ jest w wieku , który nie wybacza błędów żywieniowych , a tym bardziej robienia z siebie królika doświadczalnego Confused .

Proszę o podpowiedzi jak "zmusić" Panią Ciotkę  do zmiany żywienia i nie chodzi mi na razie ,że ma się odżywiać jak my . Chcę wprowadzić ją powoli , motywować , chwalić itp. Nic na siłę . Pani magister jest uparciuchem i wie swoje .
Nie namawiałam Jej do diety J.K.
Opowiedziałam tylko o doświadczeniach , odczuciach , wynikach... zresztą była zachwycona moim , męża wyglądem . Mam wrazenie ,że nie bardzo przyjęła, uwierzyła ,iż mąż nie bierze leków na cukrzycę że wszystko uporządkowaliśmy dietą. Widziałam to po oczach.

Jakie macie pomysły , może doświadczenie ?...uda się z uparciuszkiem ? , ja pierwszy raz chcę komuś "wleźć" w talerz  Sad.


pozdrawiam cieplutko M.
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Oczyszczanie wątroby
« Odpowiedz #56 : 2010-11-23, 20:16:13 »

Można cioci podesłać informacje o skutkach nadmiernego spożycia białka Smile  I wytłumaczyć że ten nadmiar białka organizm ogromnym wysiłkiem przetwarza na węglowodany (100 g białka = 58 g węglowodanów) co oznacza tyle, że rozsądniej jest zjeść węglowodany z warzyw niż kosztem organizmu je sobie produkować.
Zapisane
BACA
Go


Email
Odp: Oczyszczanie wątroby
« Odpowiedz #57 : 2010-11-23, 20:23:08 »

Mari - przecież stłuszczenie wątroby występuje w wyniku zbyt MAŁEJ ILOŚCI BIAŁKA......
Zapisane
WojciechS
Go


Email
Odp: Oczyszczanie wątroby
« Odpowiedz #58 : 2010-11-23, 20:28:36 »

Cieplutko odradzam jakiekolwiek dyskusje z ciocią na temat jadzenia!
Po co robić sobie wroga i to z rodziny!  Shocked
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Oczyszczanie wątroby
« Odpowiedz #59 : 2010-11-23, 20:30:30 »

BACA, jakiś czas temu liczyłam sąsiadce ile białka ma zjadać przy diecie Dukana i było go 170 g na dobę.
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.041 sekund z 19 zapytaniami.