forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-26, 17:14:08

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
5. Węglowodany staramy się zjadać w postaci skrobi, tj. w ziemniakach i warzywach.
660427 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Ilość białka w Żywieniu Optymalnym
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 38 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Ilość białka w Żywieniu Optymalnym  (Przeczytany 336209 razy)
friga
Go


Email
Odp: Ilość białka w Żywieniu Optymalnym
« Odpowiedz #120 : 2011-02-18, 16:08:05 »

ZETO ja wlasnie po poradach Pani Doktor Ewy zaczelam stsowac ta diete rozdzielna , dzis jest 3 dzien i troszke nie ma efektow!chcialam zdrobic zdj i zapisac do niej co dalej?czy czekac itpp, ale nie ma przez te 3 dni zupelnej poprawy. chcialam jednak wczesniej zapytac kogos na forum zeby jej nie zawracac glowy!ale powiem szczezrze mam bardzo duzy szacunek do Pani Doktor, powiem tyle bylam u lekarza optymalnego ktory kazal mnie na pol roku nie rozstawac sie z controloekiem mimo diety optyalnej!chodz refluks jest stwierdzony w 20% bo wpusty jest lekko luzny!wiec to jest sopien zero refluksu w diagnozie!a Pani Doktor kazala odlozyc go zupelnie (co wg mnie jest sluznieksze!) no i jeszcze jedno!wazne!napisalam do Niej jak to sie mowi z ulicy!mieszkam daleko na wsi wiec podroz do tego pierwszego Doktora optyalnego to juz bylo jakies 200km!jakbym wczesniej wiedzial o niej to bym do NIEJ pojechala!no ale do sedna!napisalm do niej z ulicy  On an kazdego meila wnikliwie odpisala!!!a inny nawet nie lekarz optymalny A dietetyk napisal mnie ze jak wplace 70 zl na podane konto to Pani chetnie sie ze mna skontaktuje!
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70512


Odp: Ilość białka w Żywieniu Optymalnym
« Odpowiedz #121 : 2011-02-18, 16:08:33 »

Ona miala zaawamsowane to hasimoto i sama DO  nie pomagala.
Reniu - scisle zalecenia Ewy i efekty jak w bajce.

No to gratuluję... Very Happy
Zapisane

friga
Go


Email
Odp: Ilość białka w Żywieniu Optymalnym
« Odpowiedz #122 : 2011-02-18, 16:13:14 »

WOJCIECHU spokojnie:)ja tylko chcialam sie poradzic moze ktos cos wie, mial taki przypadek dokladnie jak ja!refluksiarzy jets duzo:)
napisze meila do Pani Doktor.jak po 5 dniach stosowania diety rozdzielnje nie przejdzie!
Zapisane
friga
Go


Email
Odp: Ilość białka w Żywieniu Optymalnym
« Odpowiedz #123 : 2011-02-18, 16:18:08 »

ZETO czyli co jadles , wegla z warzyw do 50 g , do tego smalec i bez zadnego bialka?bo smalec maslo nie ma bialka?tak?i tak 3 dni bez bialka wogole w sumie bo te z wazyw to max 10 g dziennie ci wychodzilo?
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70512


Odp: Ilość białka w Żywieniu Optymalnym
« Odpowiedz #124 : 2011-02-18, 16:19:41 »

"Friga" tutaj trochę się znają na językach..diagnozują na podstawie zdjęcia...

http://www.dobradieta.pl/forum/viewtopic.php?t=18225&postdays=0&postorder=asc&start=30
Zapisane

zeto555
Go


Email
Odp: Ilość białka w Żywieniu Optymalnym
« Odpowiedz #125 : 2011-02-18, 16:19:46 »

Friga - nie pisz meili do Ewy tylko dzwon normalnie - szybciej i latwiej. 3 dni to nie tak duzo czasu i nikt nie jest cudotworca, zeby Cie uzdrowic od razu.
W moim i zony przypadku, kilka razy dr Ewa nieznacznie modyfikowala swoje ustalenia i w koncu mozna bylo oglosic sukces.
Po co sie bawic w meile jak mozna zadzwonic i szybko zadzialac.
Zapisane
zeto555
Go


Email
Odp: Ilość białka w Żywieniu Optymalnym
« Odpowiedz #126 : 2011-02-18, 16:23:03 »

Friga - jadlem warzyw do 60-70 gr wegli i smalcu ile chcialem, oprocz tego 2 dni mleczne a potem znowu 3-4 dni bezbialkowe z tym, ze na warzywnych czasami dodawalem wieprzowine.
I jeszcze jedno Friga - to byly moje schorzenia i przypadni, a u Ciebie moze byc troche inaczej wiec daruj sobie eksperymenty i dowiedez sie co masz robic w tym konkretnym przypadku.
Zapisane
zeto555
Go


Email
Odp: Ilość białka w Żywieniu Optymalnym
« Odpowiedz #127 : 2011-02-18, 16:24:55 »

Reniu - jak ktos ma duze doswiadczenie to nawet nie musi widziec czasami zdjecia - rozumiem aluzje, ale nie masz racji teraz.
Sama kiedys uwierzylas dr. Kwasniewskiemu na slowo i sama widzia\sz, ze dobrze na tym wyszlas.
Zapisane
zeto555
Go


Email
Odp: Ilość białka w Żywieniu Optymalnym
« Odpowiedz #128 : 2011-02-18, 16:27:39 »

Tak dla przypomnienia - Zywienie Optymalne jest dla ludzi zdrowych, natomiast wszelkie modyfikacje to jest Dieta Optymalna - modyfikacje sa przewidziane przez tworce, jak pewnie wiecie.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70512


Odp: Ilość białka w Żywieniu Optymalnym
« Odpowiedz #129 : 2011-02-18, 16:30:00 »

Zeto nie masz racji...
Zapisane

zeto555
Go


Email
Odp: Ilość białka w Żywieniu Optymalnym
« Odpowiedz #130 : 2011-02-18, 16:33:03 »

Z czym nie mam racji??
Zapisane
friga
Go


Email
Odp: Ilość białka w Żywieniu Optymalnym
« Odpowiedz #131 : 2011-02-18, 16:38:06 »

RENIU dziekuje, zaraz wysle.
ZETO wiem , masz racje zadzwonie w takim razie do Niej!nie wiedzialam ze mozna dzwonic!nie chcialam sie tak narzucac!
ja powiem szczezrze ze Jej wierze!ma takie duze doswiadczenie!wszytsko wiedziala!wczesniej lekarz optymalny nie chce nic zlego na nikogo mowic ale na wiele pytan nie umial odpowiedziec a Pani Doktor!pisala na nie "wiem" to jest od tego i tego!i jak zaczelam analizowac miala racje!
dziekuje Wam
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70512


Odp: Ilość białka w Żywieniu Optymalnym
« Odpowiedz #132 : 2011-02-18, 18:17:17 »

Tak dla przypomnienia - Zywienie Optymalne jest dla ludzi zdrowych, natomiast wszelkie modyfikacje to jest Dieta Optymalna - modyfikacje sa przewidziane przez tworce, jak pewnie wiecie.
Z czym nie mam racji??

Ano z tym nie masz racji, że Dieta Optymalna tym różni się od Żywienia Optymalnego, że polega na modyfikacjach. Doktor Kwaśniewski żadnych modyfikacji nie polecał, wręcz pisał, że od DO nie powinno się robić odstepstw. Dieta Optymalna tym różni się od ŻO, że jest dla ludzi chorych, a Żywienie Optymalne jest dla ludzi zdrowych i na całe życie. Zeto wracaj do książek... Mr. Green
Zapisane

friga
Go


Email
Odp: Ilość białka w Żywieniu Optymalnym
« Odpowiedz #133 : 2011-02-18, 18:24:54 »

ale RENIU jak nie ma efektow przys stosowania diety optymalnej to znaczy ze cos jest nie tak!
wiec jak chcesz stosowac dalej  skoro nie ma efektów?nie da sie stsoswac diety i zazywac lekow bo to nie o to chodzi!mysle ze sam Doktor tez by w takich przypadkach na jakis czas wylaczyl bialko albo dodal weglowodanow przeciez podkresla wiele razy ze kazdy organizm jest rozny.

Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70512


Odp: Ilość białka w Żywieniu Optymalnym
« Odpowiedz #134 : 2011-02-18, 18:33:18 »

... Co my możemy Ci doradzić, jesli nie znamy twojej choroby, a zresztą przy chorobach, to tylko lekarz powinien decydować.
Zapisane

friga
Go


Email
Odp: Ilość białka w Żywieniu Optymalnym
« Odpowiedz #135 : 2011-02-18, 19:18:09 »

a ja mowie o zmianach ktore lekarz optymalny wprowadzi Smile
Zapisane
BACA
Go


Email
Odp: Ilość białka w Żywieniu Optymalnym
« Odpowiedz #136 : 2011-02-18, 19:23:27 »

friga - jesteś pytana o wiele rzeczy ale w/g mnie o rzeczy mało istotne przy Twoich objawach. Jeżeli po tych poradach objawy nie przejdą, to po miesiącu daj znać na PRIV - postaramy się pomóc. Nie chcę po prostu zaśmiecać forum.
Zapisane
friga
Go


Email
Odp: Ilość białka w Żywieniu Optymalnym
« Odpowiedz #137 : 2011-02-18, 19:43:53 »

BACO dziekuje!
dobrze jak mnie nie przejdzie (a jak narazie jestem okreslona jako"ciezki przypadek przez lekarzy nieoptymalnych"Sad ) to dam znac napewno!wiem ze wszytsko wymaga czasu wiec nic  na juz nie oczekuje !lekka poprawe widze!chodz po przeczytaniu ksiazek doktora Kwasniewskiego bylam entuzjastycznie nastawiona na piorunujacy efekt!
nie moge jednak sie doczekac calkowitego efektu wyleczenia z tego pseudo refluksu i uczucia nadkwasoty o jezyk( strasznie dokuczliwa przypadlosc) juz nie wspomne!
Zapisane
BACA
Go


Email
Odp: Ilość białka w Żywieniu Optymalnym
« Odpowiedz #138 : 2011-02-18, 19:50:56 »

friga - wszystkie te objawy przejdą całkowicie. To tylko żywienie i pewne rzeczy trzeba pod Ciebie ustawić.
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Ilość białka w Żywieniu Optymalnym
« Odpowiedz #139 : 2011-02-18, 20:27:55 »

Frigo,

każdy kto czytał książki dr Jana Kwaśniewskiego z łatwością zapamiętał że nie poleca On tzw. koryta i pastwiska. Proponuję się dowiedzieć szczegółów na ten temat, żeby ustrzec się przed nieporozumieniami. Obawiać się trzeba przede wszystkim:

- nadmiaru lub niedoboru białka
- nadmiaru węglowodanów, jak też i ich skrajnego niedoboru,
- niedoboru tłuszczu.

Dbać należy o to, by spożywane produkty były najwyższej wartości.
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 38 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 19 zapytaniami.