forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-18, 07:15:01

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
7. Nie trzeba liczyć spożytych kalorii, natomiast należy liczyć kalorie przy kupowaniu żywności.
659695 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Aparat do leczenia prądami selektywnymi (Pentaplus)
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] Do dou Drukuj
Autor Wtek: Aparat do leczenia prądami selektywnymi (Pentaplus)  (Przeczytany 41343 razy)
kristan
Go


Email
Odp: Aparat do leczenia prądami selektywnymi (Pentaplus)
« Odpowiedz #20 : 2010-11-02, 09:55:50 »

Jeśli kupiłaś Pentapulsa w Romex-ie , winnaś otrzymać cały komplet z kolorową , pięknie opracowaną instrukcją , włącznie.
Zapisane
wloczykij
Go


Email
Odp: Aparat do leczenia prądami selektywnymi (Pentaplus)
« Odpowiedz #21 : 2010-11-07, 17:16:21 »

Instrukcji nie posiadam (a czy w ogóle taka istnieje?).
Mam tylko kopie maszynopisu I opracowania dla użytku w Arkadiach.
Rozpytywałam w zaprzyjaźnionych Arkadiach o pomoc ale nikt, nic nie umiał mi powiedzieć.
Dziwne  Shocked

Pewnie dlatego, że im nie  zależy na tym aby ludzie używali prądów samodzielnie, ponieważ z tego żyją. Dosyć oczywiste.

Halino, czy w takim razie zechciałabyś podzielić się tymi informacjami które posiadasz? Najlepsze byłyby skany, ale jeżeli dałoby radę kopię ksero to też byłoby dobrze.
Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: Aparat do leczenia prądami selektywnymi (Pentaplus)
« Odpowiedz #22 : 2010-11-08, 14:18:27 »

Oto właściwa, oryginalna Instrukcja Pentapulsa



[załącznik usunięty przez administratora]
Zapisane
wloczykij
Go


Email
Odp: Aparat do leczenia prądami selektywnymi (Pentaplus)
« Odpowiedz #23 : 2010-11-08, 14:35:39 »

No tak, ale w sklepie ani też w antykwariacie tego nie kupi.
Zapisane
katy
Go


Email
Odp: Aparat do leczenia prądami selektywnymi (Pentaplus)
« Odpowiedz #24 : 2010-11-09, 18:32:45 »

http://www.google.com/search?hl=pl&q=kawa+ze+%C5%9Bmietank%C4%85%3Aforum.dr-kwasniewski.pl&aq=f&aqi=&aql=&oq=&gs_rfai=
Wśród optymalnych pacjentów korzystających z zabiegów prądami selektywnymi w Arkadiach często dochodzi do dyskusji na temat sposobu wykonywania zabiegu. Pacjenci rozmawiają między sobą, pytają fizjoterapeutę i... mają coraz więcej wątpliwości. (...)
– EBW: Spotkałam się z wyjaśnieniem, że zabieg jest wykonywany z elektrodą na czole, gdyż pacjenci boją się przyłożenia na gałki oczne. Czy jest to dopuszczalne?
– HS: Doktor Kwaśniewski jest lekarzem medycyny, specjalistą medycyny fizykalnej i balneologii. W instrukcji do aparatu 'Pentapuls" dokładnie opisał technikę wykonywania zabiegów transcerebralnych (powtórzę: trans - środek, cerebrum - mózg). Prąd pomiędzy biegunami elektrod powinien płynąć dokładnie przez środek mózgu. Pozwolą Państwo, iż przytoczę słowa dr. Kwaśniewskiego dotyczące techniki wykonywania zabiegów (piśmiennictwo: 'Pentapuls - aparat do terapii prądami selektywnymi - instrukcja medyczna" – Technika wykonywania zabiegów). 'Zabiegi wykonujemy w pozycji leżącej. Na zamknięte powieki układamy dwa małe podkłady o grubości powyżej 0,5 cm, zwilżone ciepłą wodą wodociągową. Na podkłady układamy dwie mniejsze od podkładów elektrody podłączone do jednego, rozgałęzionego przewodu z wtyczką (jednego bieguna) i mocujemy je taśmą gumową, opaską elastyczną, okularami używanymi do naświetlań lampą kwarcową lub w inny sposób. Nie należy stosować pojedynczego podkładu obejmującego jednocześnie oba oczodoły, gdyż może pojawić się podrażnienie skóry u nasady nosa, szczególnie u osób noszących okulary. Większy podkład, a na nim elektrodę połączoną z drugim biegunem umieszczamy w okolicy podpotylicznej. Jeśli taśma mocująca elektrody jest nasiąkliwa, należy pod nią podłożyć folię".
(...)
Ewa Borycka-Wypukoł

więcej – we wrześniowym numerze miesięcznika „Optymalni”

Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: Aparat do leczenia prądami selektywnymi (Pentaplus)
« Odpowiedz #25 : 2012-03-10, 03:40:34 »

Czy rzeczywiście ten typ  Shocked
    http://www.elektropuls.com.pl/ 
jest "namaszczony" przez jego twórcę? Czy może kolejna...

Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Aparat do leczenia prądami selektywnymi (Pentaplus)
« Odpowiedz #26 : 2012-03-10, 09:49:27 »

Odnośnie informacji o cukrze podane jest źródło. "... Daniel Reid "Na straży trzech skarbów"... ".
W opisie działania jest informacja o żywieniu optymalnym.
Zastanawia mnie tylko po co przy ŻO stosować "prądy selektywne". To uzupełnia DO przy leczeniu chorych, ale mogę się mylić. Smile

"...Bywają jednak choroby, przy których mimo stosowania żywienia optymalnego zabiegi trzeba powtarzać."

Żródło:
http://www.elektropuls.com.pl/Dzialanie-pradow.html
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Aparat do leczenia prądami selektywnymi (Pentaplus)
« Odpowiedz #27 : 2012-03-10, 12:19:31 »

Jeden z parametrów urządzenia!

"5 Sekcja wyboru prądu – mamy do wybory zakres 5 różnych prądów sklasyfikowanych i przebadanych przez Dr. Jana Kwaśniewskiego."
Smile



Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Aparat do leczenia prądami selektywnymi (Pentaplus)
« Odpowiedz #28 : 2012-03-10, 12:21:29 »

I prawdopodobnie najistotniejsze...

"3 marca 2012
Nowa strona www
Uruchomiliśmy nową stronę www. Na prośbę naszych klientów, dodaliśmy więcej informacji na temat prądów selektywnych.
Sukcesywnie będziemy uzupełniać informacje o ciekawe artykuły. "
Very Happy
Zapisane
afmfo
Go


Email
Odp: Aparat do leczenia prądami selektywnymi (Pentaplus)
« Odpowiedz #29 : 2012-03-11, 20:28:47 »

No właśnie. Od jakiegoś czasu szukam wiadomości na ten temat. Wyczytałam w miesięczniku Optymalni ,że na fibromialgię bardzo pomagają prądy selektywne. Nie daje mi to spokoju. Zastanawia mnie czy gdybym kupiła taki aparat to czy sama sobie mogłabym takie zabiegi sobie zrobić. Mieszkam w takim rejonie, że nie ma tu w okolicy ani tego typu gabinetów ani lekarza optymalnego. To by mi bardzo ułatwiło sprawę. Będąc w Arkadii nie wydawało mi się to trudne. Co o tym sadzicie? Pozdrawiam
Zapisane
temida135
Go


Email
Odp: Aparat do leczenia prądami selektywnymi (Pentaplus)
« Odpowiedz #30 : 2012-03-12, 10:19:06 »

Jest to dobra inwestycja. Obsługa prosta, a najlepiej przeszkolić się u Państwa Surowieckich.
Zapisane
afmfo
Go


Email
Odp: Aparat do leczenia prądami selektywnymi (Pentaplus)
« Odpowiedz #31 : 2012-03-12, 10:34:33 »

Możesz mi podpowiedzieć jak się skontaktować z Państwem Surowieckich? Bardzo proszę. Smile
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70399


Odp: Aparat do leczenia prądami selektywnymi (Pentaplus)
« Odpowiedz #32 : 2012-03-12, 10:54:12 »


Arkadia Ciechocinek
Hanna i Tadeusz Suchowieccy

tel. (054) 283 20 21

www.ciechocinek-arkadia.q4.pl
 
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70399


Odp: Aparat do leczenia prądami selektywnymi (Pentaplus)
« Odpowiedz #33 : 2012-03-12, 10:56:22 »

Takie "namiary" są w nowym miesięczniku "Optymalni" to powinny być aktualne...(bo była tam zmiana Arkadii)
Zapisane

afmfo
Go


Email
Odp: Aparat do leczenia prądami selektywnymi (Pentaplus)
« Odpowiedz #34 : 2012-03-12, 11:03:03 »

Dziekuję serdecznie.  Very Happy Very Happy Very Happy
Ja miesiecznik  Optymalni dopiero poznaję. Niedawno zaprenemerowałam. Mam nadzieję , że dzięki niemu bardziej się rozwinę oczywiście "optymalnie". Pozdrawiam
Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: Aparat do leczenia prądami selektywnymi (Pentaplus)
« Odpowiedz #35 : 2012-04-17, 11:13:08 »

Czy rzeczywiście ten typ  Shocked
    http://www.elektropuls.com.pl/ 
jest "namaszczony" przez jego twórcę? Czy może kolejna...



Przeprowadzona przed chwilą rozmowa z przedstawicielką OSO potwierdziła , że w/w aparat jest kolejnym legalnym tworem myśli Dra Kwaśniewskiego. O to mi i nie tylko mi chodziło. Dzięki.
Zapisane
Strony: 1 [2] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.048 sekund z 21 zapytaniami.