forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-26, 03:15:05

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
5. Węglowodany staramy się zjadać w postaci skrobi, tj. w ziemniakach i warzywach.
660339 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Nierowna praca serca
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 12 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Nierowna praca serca  (Przeczytany 146801 razy)
adampio
Go


Email
Odp: Nierowna praca serca
« Odpowiedz #40 : 2010-04-22, 11:41:43 »

adampio
co do jednego jest pewność że uzupełniałeś węgle tylko wieczorem a więc katowałeś się cały dzień brakiem węglowodanów. Taka jedyna dawka uderzeniowa węgli na wieczór napewno nie jest dobrym rozwiązaniem dla optymalnych. Odstresuj się bo widzę że niedługo dołączysz do "pokrzywdzonych przez DO"" i będą mieli co pisać tacy czekający na okazję o wybitnej szkodliwości tej diety na organizm ludzki.
Wczoraj byłem u mojej kuzynki i ta znowu "wsiadła" na mnie twierdząc że wyczytała gdzieś opinię jakiejś Pani Profesor o śmiertelnej diecie jaką jest Dieta Optymalna, że to wszystko "wyjdzie" na starość, ZOBACZYSZ!!! Wysłuchałem jej i potem zapytałem się jej dlaczego wydaje 400 złotych miesięcznie na leki(arytmia serca, tarczyca...) a nigdy nie była na DO !!! Ja czuję się nadal świetnie więc kiwam głową na to wszystko i mówię do niej że cieszę się że dożyję starości Smile.
Głowa do góry adampio, bądź dobrej myśli i nie pisz już że teraz coś Cię dosięgło bo chwilami podczas stresu jest to normalne że coś tam kogoś dosięga.
pozdrawiam Smile
jerzy555

Dzieki "jerzy555" . Tak, wiem, ze musze troche odstresowac i nie wiem dlaczego od pewnego czasu zjadalem male ilosci weglowodanow w pierwszej czesci dnia. Tak jakos nieopacznie wyszlo. Zawsze zjadalem zbilansowane posilki, kazdy posilek z zawartoscia wszystkich produktowa od jakiegos czasu, rutynowo czyli nieprzemyslanie zjadalem tak jak to opisalem wczesniej. Dlatego dzis ponownie zaczalem/ wrocilem do starego sposobu.

........i masz racje nie ma sensu prowokowac "spiacego wulkanu".

Pozdrawiam
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Nierowna praca serca
« Odpowiedz #41 : 2010-04-22, 11:44:34 »

Witaj, Adam! Postanowiłem wtrącić swoje "3 grosze", a to z racji faktu, że mam za sobą dość duże doświadczenie z arytmią. Po wykonaniu wszystkich możliwych badań serca, włącznie z 72-godzinnym Holterem, 2-kr0tnym wysiłkowym EKG, echem, UKG i tym podobnymi medycy rozłożyli ręce i podejrzenia poszły w kierunku zespołu Barlowa. Podobno zastawki mam delikatne, jak młoda dziewczyna. Przepisano mi Bisocard, później Sectral, Polfenon. Później skontaktowałem się z dr Mendeckim, który zasugerował, abym pilnował węgli; 70-80 g. Jesteśmy podobnego wzrostu. Sytuacja się unormowała, odstawiłem beta-blokery (straszne świństwo) i obecnie, doraźnie w czasie "ataku" biorę Polfenon, ale to raz na kilka miesięcy. Zauważyłem też, że gdy zjem posiłek prawie całkowicie pozbawiony węgli, to niezbyt dobrze się czuję i mam "aurę". Wtedy zjem parę kostek gorzkiej czekolady (90% kakao), lub trochę orzechów w czekoladzie i sytuacja się poprawia. Nic nie sugeruję, bo każdy powinien sam wyciągać wnioski, tylko opisuję to, z czym mam do czynienia 10 lat.

I bardzo dobrze, ze wtacasz "3 grosze", doswiadczenie swoje, ktore opisales jest pouczajace. Bledy swoje juz naprawiam.
Dzieki
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Nierowna praca serca
« Odpowiedz #42 : 2010-04-22, 11:48:08 »

Adas.
Po ci cztery kubki kawy dziennie i butelka wina w piatek? A co to za wino? Domowej roboty czy ze sklepu?
Wywal kawe i zobaczysz jak sie wtedy poczujesz. Jak sie chcesz podniecic to popatrz na ladna dziewczyne zamiast zlopac kawe.

Witaj "kangur", dawno Cie tu nie bylo. Masz racje, ze nadmiar kawy nie jest zdrowy ani potrzebny. Sam zauwazylem, ze siegniecie po kubek kawy jest jakby odruchem/refleksem, dlatego zaczne kontrolowac to zjawisko. A wino, no coz, przeciez trzeba zyc do diabla, co mam teraz odmowic sobie wszystkiego i tyko patrzec na zone. Wino ze sklepu ale zawsze dobre, wytrawne.

Dzieki za podpowiedz Very Happy
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Nierowna praca serca
« Odpowiedz #43 : 2010-04-22, 16:07:04 »

ja tez musze powaznie zastanowic sie nad kawą, 1 dziennie albo wcale.... Smile
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Nierowna praca serca
« Odpowiedz #44 : 2010-04-22, 17:42:29 »

Cztery razy dziennie? A gdzie to wyczytales?

Kawa ze śmietanką to także "posiłek" Wink
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70497


Odp: Nierowna praca serca
« Odpowiedz #45 : 2010-04-22, 18:32:20 »


...Juz szukam dobrego miejsca i taniej trumny.

O trumnę się nie martw, Cool .. teraz są tanie chińskie z bajerami (sauna, solarium i hydromasaż)..w takiej się czuje, że się żyje.. Laughing Wink
Zapisane

Opal
Go


Email
Odp: Nierowna praca serca
« Odpowiedz #46 : 2010-04-22, 18:34:05 »


Jeśli to nic nie da, to odstawiaj kolejno następne rzeczy, które lubisz... Cool Laughing

Renia Laughing ja wiem co masz na myśli, ale nie sugeruj mu odstawiania wszystkiego na "p" naraz Wink Smile

adampio
 Odstresuj się bo widzę że niedługo dołączysz do "pokrzywdzonych przez DO"" i będą mieli co pisać tacy czekający na okazję o wybitnej szkodliwości tej diety na organizm ludzki.

To bardzo mądra rada Smile W dalszej części powiem jak to zrobić.

Adas.
Wywal kawe i zobaczysz jak sie wtedy poczujesz. Jak sie chcesz podniecic to popatrz na ladna dziewczyne zamiast zlopac kawe.

Brawo Smile Janek też wie co mówi.

Adampio, przyciągnąłeś mnie tutaj prosząc o radę i pomoc. Jestem i chcę, żebyś dokładnie wysłuchał, zobaczył to co za chwilę podam w linku. Nie jest to film fabularny, ale zawiera to, co zawsze starałam się przekazać na KOCS-u. Jestem pewna, że gdy wsłuchasz się w słowa - Twój problem szybko zniknie.
Powodzenia Smile     http://www.megavideo.com/?v=8IU6FLT2  
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: Nierowna praca serca
« Odpowiedz #47 : 2010-04-22, 20:57:23 »

Adampio, masz również wiele odpowiedzi, na sąsiednim forum Laughing Zobacz jak wiele osób skupiasz wokół siebie. Niektórym nawet w gębie zaschło, po tym co do Ciebie napisałam i poza głupimi wzmiankami, nie potrafią podać prawdziwej krytyki. Najwyraźniej sekret działa, choć niektórych jedynie otumania Laughing
Czytaj i szukaj własnej odpowiedzi.   http://www.dobradieta.pl/forum/viewtopic.php?t=17206&postdays=0&postorder=asc&start=45 

Obojętnie czy powiesz, że możesz, czy nie możesz - zawsze będziesz miał rację Smile
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70497


Odp: Nierowna praca serca
« Odpowiedz #48 : 2010-04-22, 21:06:42 »


Przewidywalna reakcja "dobrych dzieci".. niech się trochę też pobawią, smutku mają dostatek..Tak się odreagowuje ciężkie dzieciństwo. Sad  Innych trzeba poniżyć, żeby siebie dowartościować... Confused...
Zapisane

Opal
Go


Email
Odp: Nierowna praca serca
« Odpowiedz #49 : 2010-04-22, 21:13:50 »

To prawda Laughing Mam tylko nadzieję, że wszyscy będą wiedzieli, że gdy tam piszą o niejakim Opalu, to naprawdę chodzi o niejaką <z pewnością nie nijaką>  Opal Laughing Wink czego niedouczeni na DD ciągle nie pojmują i w swoim ograniczonym światku - nigdy nie pojmą Very Happy
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Nierowna praca serca
« Odpowiedz #50 : 2010-04-22, 21:31:14 »

Opal, mam teraz zaczac grac w pokera? Laughing
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: Nierowna praca serca
« Odpowiedz #51 : 2010-04-22, 21:40:14 »

Ja nie wiem, mnie się nie pytaj. Jeżeli tylko tyle z tego przesłania wydobyłeś, to trudno. Rób tak, jak uważasz Laughing Gdzie indziej już dawno napisano: każdemu, według jego potrzeb Laughing Ja nie mam potrzeby grania w pokera, a jeżeli Ty masz, to może tutaj leży sekret nierównej pracy serca Wink Laughing Zastanów się.
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Nierowna praca serca
« Odpowiedz #52 : 2010-04-22, 21:46:30 »

Prawde mowiac jestem troche zaskoczony znajomoscia mojej osoby. Stwierdzenia typu, ze mam atak wczesniejszej, nieuleczonej nerwicy swiadcza o tym, ze ludzie sie mna naprawde interesuja. Po przeczytaniu wszystkich wypowiedzi na DD nalezaloby stwierdzic, ze mam caly kalejdoskop chorob od braku milosci (diagnoza na podstawie psychoanalizy Freuda)poprzez serce hiperkinetyczne do wady budowy serca. Oczywiscie zadnej z tych teorii nie neguje, bo kto wie, kto wie......moj lekarz jeszcze nie. Ale jak powiedzialem poziom medycyny w Danii jest niski Laughing

Prawde mowiac niepotrzebnie o tym napisalem poniewaz juz dzisiaj, kiedy to zmienilem sposob zjadania moich posilkow, pracuje serducho normalnie. Ale dziekuje wszystkim za opinie, rady, diagnozy i uwage.

Nie bylo moim celem wywolania niepotrzebnych zgrzytow miedzy forami.

Zapisane
jerzy555
Go


Email
Odp: Nierowna praca serca
« Odpowiedz #53 : 2010-04-22, 21:56:55 »


Dzieki "jerzy555" . Tak, wiem, ze musze troche odstresowac i nie wiem dlaczego od pewnego czasu zjadalem male ilosci weglowodanow w pierwszej czesci dnia. Tak jakos nieopacznie wyszlo. Zawsze zjadalem zbilansowane posilki, kazdy posilek z zawartoscia wszystkich produktowa od jakiegos czasu, rutynowo czyli nieprzemyslanie zjadalem tak jak to opisalem wczesniej. Dlatego dzis ponownie zaczalem/ wrocilem do starego sposobu.

........i masz racje nie ma sensu prowokowac "spiacego wulkanu".

Pozdrawiam

wulkan się budzi Smile
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Nierowna praca serca
« Odpowiedz #54 : 2010-04-22, 22:08:00 »

upelnie niepotrzebnie. Nie bedzie mozna latac Laughing
Zapisane
jerzy555
Go


Email
Odp: Nierowna praca serca
« Odpowiedz #55 : 2010-04-22, 22:13:43 »

upelnie niepotrzebnie. Nie bedzie mozna latac Laughing

są jeszcze EUROBUSY z których czasem korzystam.... Smile
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: Nierowna praca serca
« Odpowiedz #56 : 2010-04-22, 22:24:10 »


Nie bylo moim celem wywolania niepotrzebnych zgrzytow miedzy forami.

Jakich zgrzytów? Przecież wszystko "leży" na swoim miejscu, może stoi Wink  To, że jednostki sąsiednie marzą o zdjęciu Teresy, czy może jej thermomiksa, lub ktoś rzuca wodze swojej fantazji dotyczącej diagnozy Twojej choroby - to przecież  jest jedynie zabawnym wydarzeniem. Epizodem podobnym do poprzednich, dowodem na to, że dowcip w narodzie nie ginie. Spokojnych snów Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70497


Odp: Nierowna praca serca
« Odpowiedz #57 : 2010-04-22, 22:35:05 »


Pewna odmiana i nich.. Very Happy ..a nie tylko smutek, żal, złość, jad.. Sad ..i śmierdzące mięso... Laughing
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70497


Odp: Nierowna praca serca
« Odpowiedz #58 : 2010-04-23, 10:06:48 »


To, że jednostki sąsiednie marzą o zdjęciu Teresy, czy może jej thermomiksa, lub ktoś rzuca wodze swojej fantazji dotyczącej diagnozy Twojej choroby - to przecież  jest jedynie zabawnym wydarzeniem. Epizodem podobnym do poprzednich, dowodem na to, że dowcip w narodzie nie ginie.

Tak zachowują się jednostki, którym nie powiodło się w realu, wirtualnie dają upust swym negatywnym emocjom. Na zasadzie psa ogrodnika - mi jest źle, to niech innym też tak będzie. Nie jest rzeczą istotną czy ich słowa mają realne podstawy (krytykownie wyglądu osoby, której nie widzeli) - ważne, że mogą zaboleć. Widocznie skończyły im się pomysły na udowadnianie "nieskuteczności i szkodliwosci" DO, to atakują interpersonalnie. Widocznie to wszystko, co mogą w życiu osiagnąć do pełni szczęścia... Sad
Zapisane

WojciechS
Go


Email
Odp: Nierowna praca serca
« Odpowiedz #59 : 2010-04-23, 10:45:20 »

Wyciekło z "dobrych dzieci", jak z cieciorki Aszkara...  Laughing Laughing Laughing
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 12 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.065 sekund z 19 zapytaniami.