forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-26, 23:58:32

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
6. Pić należy tyle, na ile mamy ochotę i wtedy, kiedy mamy ochotę.
660459 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Nierowna praca serca
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 12 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Nierowna praca serca  (Przeczytany 146814 razy)
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70519


Odp: Nierowna praca serca
« Odpowiedz #60 : 2010-04-23, 13:18:17 »


Adampio - miałem takie objawy parę lat a tymczasem rozwiązanie było bardzo proste....

Może napiszesz "BACA" jakie to rozwiązanie?
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70519


Odp: Nierowna praca serca
« Odpowiedz #61 : 2010-04-23, 13:52:22 »


Ja podejrzewam, że tutaj chodzi o przewagę jednego z układów (chyba sympatycznego) i wpływ proporcji i ilości BTW na pobudzenie aktywności przeciwnego (PS) ? Blisko?
Zapisane

fink
Go


Email
Odp: Nierowna praca serca
« Odpowiedz #62 : 2010-04-23, 13:52:41 »

zawsze starałam się przekazać na KOCS-u.

Dziewczyno, litości. Jaki tam jest przekaz (jeśli w ogóle jakikolwiek) ? Przecież wątek "KOCS" to beznadziejne pitolenie o dupie maryny, ukryte nawijanie o orgazmach wielokrotnych i innych jakże wspaniałych i cudownych uniesieniach. Ten wątek jest żałosny, intelektualnie nędzny (lekko powiedziane) i katastrofalnie żenujący. Dobrze, że admin ukrył ten śmietnik przed niezarejestrowanymi użytkownikami. Żeby nie zanieczyszczać tymi odchodami tego forum, powinniście się przenieść na czat albo blog.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70519


Odp: Nierowna praca serca
« Odpowiedz #63 : 2010-04-23, 13:57:28 »


Twój jad jest mądrzejszy i sympatyczniejszy... Rolling Eyes Takie jest Twoje zdanie. Niektórych nie stać na poczucie humoru, tylko na rozsiewanie złościa i pretensji..Nikt nie ma nakazu czytania "tych odchodów"..
Zapisane

Opal
Go


Email
Odp: Nierowna praca serca
« Odpowiedz #64 : 2010-04-23, 17:36:59 »


Dziewczyno, litości.

Skoro tak ładnie prosisz, to ulituję się na Tobą Laughing i podpowiem, że jeżeli chcesz zrozumieć, to co napisałam - musisz zacząć czytać KOCS od pierwszych wpisów. Trochę lektury Ci nie zaszkodzi. Ja, ogólnie nikomu nie lubię szkodzić. Przedstawiony przez Ciebie, w dalszej wypowiedzi, ładunek złośliwości, wulgaryzmu, krytyki naszego administratora, świadczy nie tylko o braku dobrego wychowania, ale również o chęci rozładowania gdzieś swoich własnych niepowodzeń życiowych.
Szczerze - jest mi Ciebie żal, dlatego film, do którego podałam wcześniej link, powinieneś oglądać dzień po dniu - całymi miesiącami. Jestem przekonana, że dopiero wówczas znajdziemy wspólną linię do innego typu rozmów. Rynsztok nie jest miejscem, w którym lubię przebywać Smile dlatego, gdy z niego wyjdziesz, może łatwiej będzie się nam zrozumieć. Na razie nie mamy o czym więcej rozmawiać.
Zapisane
BACA
Go


Email
Odp: Nierowna praca serca
« Odpowiedz #65 : 2010-04-23, 19:24:37 »

Zapytaj Violi - Ona wie, a że ma dużo większy auturytet na forum więc wysłuchaj jej zdania.
Zapisane
BACA
Go


Email
Odp: Nierowna praca serca
« Odpowiedz #66 : 2010-04-23, 19:27:13 »

Adamie - Zapytaj Violi - Ona wie, a że ma dużo większy auturytet na forum więc wysłuchaj jej zdania.
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Nierowna praca serca
« Odpowiedz #67 : 2010-04-23, 20:21:38 »

Zapytaj Violi - Ona wie, a że ma dużo większy auturytet na forum więc wysłuchaj jej zdania.

"Baca" tu nie chodzi o autorytety a o doswiadczenie i wiedze z ktorej kazdy moze skorzystac. Violi wystarczyla wypowiedz lekarza: " wczesniejsza diagnoza, za masz chore serce byla bledna. Jestes zdrowa, nasz serce jak dzwon............". To czytalismy juz wszyscy.

Jezeli masz inny, mniej psychologiczny i moze bardziej merytoryczny sposob leczenia arytmi to podziel sie z nami swoimi doswiadczeniami. Wiesz przeciez, ze ta przypadlosc jest juz na liscie chorob cywilizacyjnych. Spoleczenstwo jest coraz bardziej zestresowane i nerwice, ktore byly chorobami 40-50-latkow przesunely sie w czasie i dzis dopadaja juz 30-sto latkow.

Psychologiczne kryzysy wiekowe, typu kryzys wieku 30-go czy 40-go juz nie istnieje. Dzis symptomy takigo kryzysu wieku 40-go maja 20-sto latki. Ukrecilismy bat na wlasna dupe, zagalopowalismy sie, wieczna pogon za srodkami materialnymi zaslonila nam rzeczywiste realia zyciowe.I stalo sie to przed czym ostrzegali nas nasi rodzice, jestesmy juz starzy bedac mlodymi.

Wracajac do autorytetow, sam widzisz jak ludzie traktuja autorytety: jeden autorytet a dwa fora na wzajem sie zwalczajace.

Wiec nie patrz na autorytety

Zapisane
BACA
Go


Email
Odp: Nierowna praca serca
« Odpowiedz #68 : 2010-04-23, 20:45:57 »

Powodem arytmii w tym przypadku jest przejście w przewagę układu sympatycznego które jest spowodowane obnizeniem ilości węglowodanów lub białka i ćwiczenia fizyczne w tym okresie. Przypuszczam że chodzi tutaj o zbyt małą ilość węglowodanów. Jedz więc węgle przez 3 dni w lości 80 - 90 gr/dzień, a potem ok 60gr/dzień. Jezeli dojdą ćwiczenia fozyczne to wtedy zwiększ ta ilość - a ile to nie wiem - musisz sam spróbować bo każdy jest inny / waga, wiek itd/. Najgorsze jest to ze ta przypodłość będzie Cię nękać zawsze gdy przejdziesz w przewagę S. Jak więc kiedys dopadna Cię skurcze komorowe lub nadkomorowe to wtedy jabłko lub kromka chleba ale nie czekolada bo ona właśnie pcha w przewagę S. Jedz poza tym 5 razy dziennie mniej więcej równo rozdzielajac węgle by nie opuscić okresu potrawiennego i tą przypadłość załapałeś juz na stałe ale jak będziesz się pilnował to więcej się nie pojawi.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70519


Odp: Nierowna praca serca
« Odpowiedz #69 : 2010-04-23, 20:53:16 »


Dzięki. Czyli byłam blisko.. Very Happy Jak to dobrze, że sami możemy wpływać na równowagę układów..
Zapisane

adampio
Go


Email
Odp: Nierowna praca serca
« Odpowiedz #70 : 2010-04-23, 20:54:18 »

Dziekuje Ci bardzo.
Tak wlasnie robilem ( zwiekszylem weglowodany) od przedwczoraj i jak juz mowilem wczesniej "nima" arytmi.

Pozdrawiam
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Nierowna praca serca
« Odpowiedz #71 : 2010-04-23, 21:44:37 »

BACA to wspanialy czlowiek......

adampio należy do tej grupy optymalnych, którzy  bardzo rygorystycznie przestrzegają, przestrzegali złotych proporcji i założeń diety, a jednak mimo to zdarzył sie wypadek, dlaczego o tym pisze? rok , półtora do tylu można było tutaj na tym forum spotkać sie z krytyką ( nie bede wymieniac krytykantów)  pod adresem ludzi którzy mimo starań , wysiłków , zgłębiania wiedzy na temat diety nie mogli tak do konca sie w tym odnaleźć, oczekiwania których sie spodziewali nie były tymi które chcieli widzieć, dlatego tez zadawali pytania, drążyli, prosili o pomoc, niestety niejednokrotnie pomawiani byli o działalność wywrotową, teraz pewnie łatwiej będzie zrozumieć tych którzy pytają.....  ;-(
Zapisane
BACA
Go


Email
Odp: Nierowna praca serca
« Odpowiedz #72 : 2010-04-23, 21:55:17 »

Przewaga układu S to nie tylko zbyt mała ilość węgli lub białka. ale dobrze się stało że to wystarczy. Pilnuj się Adampio to będzie lux.
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Nierowna praca serca
« Odpowiedz #73 : 2010-04-23, 22:30:41 »

BACA to wspanialy czlowiek......

adampio należy do tej grupy optymalnych, którzy  bardzo rygorystycznie przestrzegają, przestrzegali złotych proporcji i założeń diety, a jednak mimo to zdarzył sie wypadek, dlaczego o tym pisze? rok , półtora do tylu można było tutaj na tym forum spotkać sie z krytyką ( nie bede wymieniac krytykantów)  pod adresem ludzi którzy mimo starań , wysiłków , zgłębiania wiedzy na temat diety nie mogli tak do konca sie w tym odnaleźć, oczekiwania których sie spodziewali nie były tymi które chcieli widzieć, dlatego tez zadawali pytania, drążyli, prosili o pomoc, niestety niejednokrotnie pomawiani byli o działalność wywrotową, teraz pewnie łatwiej będzie zrozumieć tych którzy pytają.....  ;-(
 

Tak, w pewnym sensie masz racje. ZWSZE BYLEM KONSERWATYSTA
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Nierowna praca serca
« Odpowiedz #74 : 2010-04-23, 23:09:27 »

Sorry, zapomnij co wczesniej napisalem.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70519


Odp: Nierowna praca serca
« Odpowiedz #75 : 2010-04-24, 10:00:26 »


"adampio" znalazłam jeszcze informację w "Odpowiedziach na listy" JK.( nie wiem już w której książce i na której stronie), że arytmię  często wywołują urządzenia emitujące fale elektromagnetyczne. U Ciebie mógłby mieć wpływ komputer - ale taką przyczynę trudno by było wyeliminować..i jeszcze dziwne, że tyle lat nic się nie działo...
Zapisane

vigo
Go


Email
Odp: Nierowna praca serca
« Odpowiedz #76 : 2010-04-24, 10:39:17 »

Warto - przede wszystkim - powiedzieć sobie wprost, że węglowodany to wspaniały pokarm. Tak samo wspaniały jak tłuszcze i białka. Nie bez powodu występują w naturze w takim urozmaiceniu. Oczywiście ilość węgli powinna być do pewnego stopnia ograniczona.
Przez wielu optymalnych wegle są traktowane jak zło konieczne, których trzeba dostarczyć minimalistyczną ilość. A jeśli ich się nie doje, to nic się nie stało. I jeśli do tego jeszcze dojdzie minimalistyczna ilość białka (wiadomo - "przebiałczenie"), to po jakimś czasie pojawiają się problemy.

Miałem wielokrotnie - gdy zaczynałem ŻO - że mimo ładowania w siebie duuużo tłuszczy i białka, byłem po prostu głodny. Dopiero zwiekszenie węgli wyeliminowało ten "problem".
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Nierowna praca serca
« Odpowiedz #77 : 2010-04-24, 10:44:28 »

No coz, bez komputera nie mam pracy......
A jezeli chodzi o powtorke z rozrywki, hmm, czekam oczywiscie na wyniki badan krwi. Biore tez pod uwage stres a w zwiazku z tym rozne formy nerwic, ktore podswiadomie dochodza do glosu i na ktore wplyw mamy bardzo maly, co nie znaczy, ze nie trzeba nic z tym robic. Na DD maja dla mnie konkretne odpowiedzi, ktore jeszcze nie zostaly wypowiedziane pomimo 5 stron debaty na moj temat. Nawet jedna z Pan rzucila sie na diagnoze psychoanalityczna. Kiedy ja czytalem "Wstep do psychoanalizy"to podejzewam, ze rodzice tej Pani mieli ja  5-cio letnim. Ale nie o to tu chodzi.

Pracuje nad moja strona psychiczna a poniewaz mam fakultet z psychologii rozwojowej, wiec podstawy mam. Mam tez przyjaciela, ktory jest psychologiem i z ktorym sie konsultowalm, konsultuje i beda konsultowal. Pewnie na DD napisza, ze jestem stalym pacjentem psychiatry. ALE JA TU MOWIE O PSYCHOLOGU !!!!!

Poza tym zmienilem proporcje BTW i jak to tpowiedziano na DD: ZALEJE TO TLUSZCZEM. Nota bene zalosne.
Zapisane
BACA
Go


Email
Odp: Nierowna praca serca
« Odpowiedz #78 : 2010-04-25, 22:15:06 »

adampio - z tym zwiększeniem tłuszczu to ostrożnie bo zbyt duza ilość tłuszczu meże właśnie spowodować przejście w S i te same problemy.W/g mnie zrób sobie wynik CHOMOCYSTEINY
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Nierowna praca serca
« Odpowiedz #79 : 2010-04-25, 22:29:23 »

adampio - z tym zwiększeniem tłuszczu to ostrożnie bo zbyt duza ilość tłuszczu meże właśnie spowodować przejście w S i te same problemy.W/g mnie zrób sobie wynik CHOMOCYSTEINY
toś BACA przyfasolił w czuly punkt adama hihi.... Smile
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 12 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.04 sekund z 19 zapytaniami.