forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-29, 09:40:39

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
3. Białka jako materiał do budowy i przebudowy ciała powinno mieć możliwie wysoką wartość biologiczną, powinno to być białko zwierzęce, a nie roślinne.
658490 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  pytanie dotyczące przemiany w optymalnego :D
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] Do dou Drukuj
Autor Wtek: pytanie dotyczące przemiany w optymalnego :D  (Przeczytany 4975 razy)
fubuki
Go


Email
pytanie dotyczące przemiany w optymalnego :D
« : 2006-02-16, 10:34:54 »

 witam

zacząlem po raz trzeci diete i tym razem już kończe 3 tydzień , przed ważyłem 105 kg przy 1,75 m teraz spadłem do 98,5 tylko jestem bardzo senny , zaraz jak zjem to jestem śpiący a mój posiłek to np.2 jajka, filet ze śledzia, łyżeczka majonezu i trochę cebulki. generalnie nie dużo ale jestem po tym bardzo śpiący i albo kawa albo 2 godz drzemki. Jem średnioi 2 - 3 razy dziennie posiłki mniej więcej o takiej wadze jak opisane wcześniej. węglowodany w mojej diecie to w zależności od 50 do 100 gram( rzadko). Do tego boli mnie czasem jak siedze z prawej strony pod żebrami( chyba trzustka) co 4 -5 dni. a stosunek białka do tłuszczu to 1:1,5-2 i mam ciągłe ssanie w żołądku ale w sumie nie mam ochoty jeść.
Czy to jest normalne na tej diecie?

pozdrawiam
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: pytanie dotyczące przemiany w optymalnego :D
« Odpowiedz #1 : 2006-02-16, 23:33:23 »

 Witam !

   Prawdopodobnie wraz ze spadkiem wagi, szybko pozbywasz się śmieci z organizmu. Ja bym na Twoim miejscu nie jadł za dużo majonezu (generalnie sam rafinowany tłuszcz roślinny i trochę żółtek - mdli po tym). Cebula nie jest dobrze tolerowana przez niektórych ludzi.
           Jedz tylko do wystapienia uczucia zabicia głodu. Przy takiej wadze spadek jest sukcesem. Na senność nie wpływa tylko samo jedzenie. Po prawej stronie, o ile dobrze na lekcji słuchałem znajduje się wątroba - organ, który duży potrafi człowiekowi wybaczyć. 100 gr. cukrów to stanowczo za dużo jak na tłuste żywienie. Gryzie się to strasznie z tłuszczami. To tylko moje spekulacje i trochę sugestii z autopsji.
   Takie poczucie senności może też wynikać ze zbyt dużej ilości zjedzonego tłuszczu.

pozdrawiam !

Tomek
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: pytanie dotyczące przemiany w optymalnego :D
« Odpowiedz #2 : 2006-02-16, 23:35:17 »

aaaa...to ssanie, które opisujesz, może powodować skurczający się żołądek , który przywyczaiłeś zapewne dawno temu do większych ilości pożywienia.

T.
Zapisane
Strony: [1] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.024 sekund z 17 zapytaniami.