forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 09:28:49

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
8. Życie bez ruchu nie jest życiem. Starajmy się ruszać w każdym wieku, dostosowując rodzaj i wielkość wysiłku do możliwości naszego organizmu.
658435 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Najlepsze życzenia :)
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 39 40 41 42 43 [44] 45 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Najlepsze życzenia :)  (Przeczytany 318644 razy)
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Najlepsze życzenia :)
« Odpowiedz #860 : 2014-12-31, 23:29:44 »

Wszelkiej pomyślności i pogody ducha w zbliżającym się Nowym Roku!
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: Najlepsze życzenia :)
« Odpowiedz #861 : 2014-12-31, 23:43:18 »

Tak tusz tuz tusz..... Very Happy
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Najlepsze życzenia :)
« Odpowiedz #862 : 2015-01-01, 00:00:22 »

Strzelają, że hey!  Shocked
Najlepszego w NR 2015.  Very Happy
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55659


Odp: Najlepsze życzenia :)
« Odpowiedz #863 : 2015-01-01, 00:24:51 »

Szczęśliwego Nowego Roku 2015!  Very Happy
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: Najlepsze życzenia :)
« Odpowiedz #864 : 2015-01-01, 00:32:32 »

Niziny+szampon+wyborowa=Optymalny 'Gosc" w 2015 Wink " zl@" Gruszka! Very Happy
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: Najlepsze życzenia :)
« Odpowiedz #865 : 2015-01-01, 00:34:11 »

Strzelają, że hey!  Shocked
Najlepszego w NR 2015.  Very Happy
Bogaca sie na pewno Very Happy
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70122


Odp: Najlepsze życzenia :)
« Odpowiedz #866 : 2015-01-01, 00:51:22 »

Oby ten rok nie był gorszy od poprzedniego.
Wszystkiego najlepszego w 2015 roku. Very Happy

Zapisane

administ
Go


Email
Odp: Najlepsze życzenia :)
« Odpowiedz #867 : 2015-01-01, 08:12:11 »

To teraz coś dla mnie odnośnie druta w Nowym Roku: życzę sobie aby to Forum było takie jak jest, bez fanatyków i smutasów chorych na własne życzenie, aby zdrowie i humor dopisywały Użytkownikom, a dyskusje były przyjaźnie zmuszające do myślenia.  Very Happy
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Najlepsze życzenia :)
« Odpowiedz #868 : 2015-01-01, 08:26:37 »

To teraz coś dla mnie odnośnie druta w Nowym Roku: życzę sobie aby to Forum było takie jak jest, bez fanatyków i smutasów chorych na własne życzenie, aby zdrowie i humor dopisywały Użytkownikom, a dyskusje były przyjaźnie zmuszające do myślenia.  Very Happy
Nooooo. Laughing Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70122


Odp: Najlepsze życzenia :)
« Odpowiedz #869 : 2015-01-01, 08:50:18 »

Ano tak... Very Happy
Zapisane

Dasna
Go


Email
Odp: Najlepsze życzenia :)
« Odpowiedz #870 : 2015-01-01, 08:54:09 »

Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Najlepsze życzenia :)
« Odpowiedz #871 : 2015-01-01, 10:44:55 »

To teraz coś dla mnie odnośnie druta w Nowym Roku: życzę sobie aby to Forum było takie jak jest, bez fanatyków i smutasów chorych na własne życzenie, aby zdrowie i humor dopisywały Użytkownikom, a dyskusje były przyjaźnie zmuszające do myślenia.  Very Happy
-Niech co, Krwawy Hegemon?
-Niech żyje!
 Laughing
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Najlepsze życzenia :)
« Odpowiedz #872 : 2015-01-01, 11:15:38 »

Nowy rok na trzeźwo przywitać?  Shocked
To wbrew wielowiekowej tradycji. Wink  Laughing

Nie napisałem co będę robił z ..., z ..., z Nowym Rokiem, hej! Laughing Laughing Laughing
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Najlepsze życzenia :)
« Odpowiedz #873 : 2015-01-01, 11:19:32 »

To teraz coś dla mnie odnośnie druta w Nowym Roku: życzę sobie aby to Forum było takie jak jest, bez fanatyków i smutasów chorych na własne życzenie, aby zdrowie i humor dopisywały Użytkownikom, a dyskusje były przyjaźnie zmuszające do myślenia.  Very Happy

I co- można! I co- da się! Laughing Wink Mr. Greendo nyny
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25494

pindżar ryskow wyszy


Odp: Najlepsze życzenia :)
« Odpowiedz #874 : 2015-01-01, 19:54:35 »

To teraz coś dla mnie odnośnie druta w Nowym Roku: życzę sobie aby to Forum było takie jak jest, bez fanatyków i smutasów chorych na własne życzenie, aby zdrowie i humor dopisywały Użytkownikom, a dyskusje były przyjaźnie zmuszające do myślenia.  Very Happy
no niezle, ale co z naszymi postami? mamy dalej pisac ?  Very Happy
Zapisane

Work Buy Consume Die
administ
Go


Email
Odp: Najlepsze życzenia :)
« Odpowiedz #875 : 2015-01-01, 20:52:40 »

Ja tam żadnych przeciwwskazań nie widzę.  Cool
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Najlepsze życzenia :)
« Odpowiedz #876 : 2015-01-02, 14:01:49 »

To teraz coś dla mnie odnośnie druta w Nowym Roku: życzę sobie aby to Forum było takie jak jest, bez fanatyków i smutasów chorych na własne życzenie, aby zdrowie i humor dopisywały Użytkownikom, a dyskusje były przyjaźnie zmuszające do myślenia.  Very Happy
no niezle, ale co z naszymi postami? mamy dalej pisac ?  Very Happy

Ja tam żadnych przeciwwskazań nie widzę.  Cool

Przy czym "dalej" nie oznacza gdzieś indziej, według mnię. Laughing Laughing Laughing Wink Mr. Green

Ahuuu!
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Najlepsze życzenia :)
« Odpowiedz #877 : 2015-04-12, 07:21:27 »

 Very Happy
"... sprowadzi Nas, Was do swojego pozimumu, a tam, już bezmyślnie, pokona swoimi argumentami". Laughing Laughing Laughing

A co do życzeń, te nieświadomie wyartykułowane są najlepsze, przecież. Wink Very Happy
http://forum.dr-kwasniewski.pl/index.php?topic=4275.msg162378#msg162378 Laughing Laughing Laughing

Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Najlepsze życzenia :)
« Odpowiedz #878 : 2015-04-13, 09:48:46 »

Temido kochana, ja nie jestem ani nie chce być, żadną szefową. Mogę być "dyżurną"  Laughing a dyżurni mogą się zmieniać...Ale lubię to Forum i Was i każdą wolną chwilę tutaj spędzam.
Cieszę się, że trafłam na to Forum i w ogóle, że dowiedziałam się o Diecie Optymalnej, i przede wszystkim, że Doktor ją odkrył, i że jestem zdrowa.
Tak bym jeszcze chciała, żeby więcej ludzi poznało Dietę Optymalną i mogło się wyleczyć. Najlepiej by było gdyby w końcu był to zalecany sposób żywienia przez IŻiŻ. Ale to jeszcze trochę potrwa...Ciężko zmienić wszystkich, ale gdyby tak każdy przeczytał książkę "Jak nie chorować" Doktora Kwaśniewskiego i zastosował się do jej zaleceń to na tym świecie byłoby pięknie. Ludzie byliby zdrowi i rozsądni. Zmiany te już się dzieją oddolnie, ale dobrze by było i znacznie szybciej, gdyby odgórnie zaczęło się zmieniać na lepsze...
Trochę się rozmarzyłam... Rolling Eyes Cool

Temida, zonia- ... Siekierowy, jak mogłeś. Wink Laughing
...
 Czytają "Jak nie chorować" i zastosowują ... się, wzorem pomysłodawczyni, jak nic! Very Happy
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Najlepsze życzenia :)
« Odpowiedz #879 : 2015-04-17, 19:01:10 »

Cytuj
... Zmiany te już się dzieją oddolnie ...

To nie było, nie jest, ale powinno być Prawdą. Gdzie wsadzę swój nos, jak "korba od karuzeli", tam wiem, że dół* jest na dole i nigdzie indziej, wystarczy się obejrzeć. Smile

*- "oddolnie", przypomnę, zostało użyte wielokrotnie na tym, zacnym** przecież Forum Przyjaciela mojego. Very Happy

**- zacnym, ponieważ Wy tu jeszcze jesteście- Stowarzyszający się bezustannie u Źródełkowych, a nie ja, czy ADeM ... jak Ci się tylko wydaje Małgosiu- mądra Babeczko moja. Laughing Wink

Dać od... od... odnośniki! Very Happy Nie pytam
Cytuj
Onego, co mówi:
"Z wszystkich stanów, z wszystkich rzemiosł i nauk najpierwszym rolnictwo. To żywi. Inne sztuki ogładzają. Chłop jest karmicielem towarzystwa, każdy inny człowiek wyjadaczem.
W towarzystwie tylko jeden rolnik niekoniecznie od innych stanów zawisł. On jeden mógłby się bez wszystkich innych utrzymać. Wszystkie inne stany bez rolnika niszczeć muszą. Każdy, kto żyje w towarzystwie, a nie jest rolnikiem, rolnikowi życie winien."


Onego od... od... odrzucił zbieraczy, w tym lumpów(sprzątających Nasz, Wasz i wciąż mój śmietnik, bo przecież nie własny, ponieważ
"... tyle to oni nie mają!...", zamiast właśnie rolnictwu po,agać, nadal oddolnie-  Cool ... ja, dla przykładu, już jako Osioł jestem w stanie nadal uganiać się po łąkach za cyckami i co!, że krowimi, cycki, to cycki, dla ssących to przecież "wsio ryba"), myśliwych, rybaków i trudno to zaakceptować- jego strata, a mój kłopot. Very Happy Wielki. Laughing

http://forum.dr-kwasniewski.pl/index.php?topic=4882.msg165279#msg165279 Właśnie decydent tu zajrzał. Very Happy
http://forum.dr-kwasniewski.pl/index.php?topic=4976.msg318340#msg318340 I tu. Laughing Wink



Zapisane
Strony: 1 ... 39 40 41 42 43 [44] 45 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.037 sekund z 20 zapytaniami.