forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, GoŠ. Zaloguj siŕ, lub zarejestruj proszŕ.
2018-08-19, 00:39:51

Zaloguj siŕ podaj▒c nazwŕ u┐ytkownika, has│o i d│ugoŠ sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
4. Dieta optymalna - to dieta wysokotłuszczowa. Tłuszcz jest najważniejszym składnikiem naszego pożywienia. I jemy go najwięcej.
531412 wiadomoÂci w 3968 w▒tkach; wys│ane przez 63 u┐ytkownikˇw
Najnowszy u┐ytkownik: Janek S
* Strona g│ˇwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj siŕ Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Dzia┼éy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Zakazana Archeologia
« poprzedni nastŕpny »
Strony: [1] 2 3 Do do│u Drukuj
Autor W▒tek: Zakazana Archeologia  (Przeczytany 13786 razy)
baska
GoŠ

Email
Zakazana Archeologia
« : 2006-02-17, 18:48:23 »

Bardzo interesujaca ksiazka. Mozna ja sciagnac z :
http://rapidshare.de/files/13142654/Zakazana_Archeologia.rar.html
zbynek
GoŠ

Email
Odp: Zakazana Archeologia
« Odpowiedz #1 : 2006-02-20, 12:13:36 »

┼Üci─ů┼éem, rzeczywi┼Ťcie fajna sprawa - mog┼éa by┼Ť sprawdzi─ç czy nie ma tam, kt├│rego┼Ť wydania z ksi─ů┼╝ek o diecie optymalnej....┬á by┼éoby super, ku og├│lnemu po┼╝ytkowi.

Z pozdrowieniami - zbynek
baska
GoŠ

Email
« Odpowiedz #2 : 2006-02-21, 15:18:55 »

mog┼éa by┼Ť sprawdzi─ç czy nie ma tam, kt├│rego┼Ť wydania z ksi─ů┼╝ek o diecie optymalnej....┬á by┼éoby super, ku og├│lnemu po┼╝ytkowi.
Niestety nie mam takiej mozliwosci. Mam dostep tylko do tego, co sama tam wrzuce, albo gdy ktos poda linka.
Ci, co jeszcze chca sciagnac ta ksiazke niech sie spiesza, bo link niedlugo "straci waznosc"
wojteks
GoŠ

Email
« Odpowiedz #3 : 2006-02-21, 18:55:42 »

A nie ma tam "Diety niskow─Öglowodanowej" dr-a Ponomarenki?. Chcia┼ébym to przeczyta─ç nie wydaj─ůc grosza Laughing Laughing Laughing.
baska
GoŠ

Email
« Odpowiedz #4 : 2006-02-22, 00:20:51 »

A nie ma tam "Diety niskowęglowodanowej" dr-a Ponomarenki?. Chciałbym to przeczytać
Po co?
baska
GoŠ

Email
Samoleczenie wzroku
« Odpowiedz #5 : 2006-05-15, 21:14:28 »

Ksiazki o metodzie Bates'a.
Jego autorstwa (teoria+praktyka) http://rapidshare.de/files/20537507/Bates_H_William_-_Naturalne_i_samoleczenie_wzroku.rar.html
dla zabieganych Wink (praktyka): http://rapidshare.de/files/20537833/BOB_FINGERBILD_-_Samoleczenie_wzroku_metod__dr_Bates_a_1_.z_ip.zip.html

Jak sciagac:
1. Klikamy na link
2. Zjeżdżamy na dół strony i klikamy na "free"
3. Zje┼╝d┼╝amy ponownie na d├│┼é strony i czekamy kilkana┼Ťcie sekund
4. Przepisujemy podany kod (ten kolorowy) do pola obok i klikamy na "Download from Mirror"

SzymonNM100
GoŠ

Email
« Odpowiedz #6 : 2006-05-15, 21:26:57 »

Ba┼Ťka, tak w skr├│cie, czy pr├│bowa┼éa┼Ť to na sobie?
Brzmi zach─Öcaj─ůco, bawi┼éem si─Ö troch─Ö swoim wzrokiem podczas pr├│b uczenia si─Ö czytania fotograficznego i wiem, ┼╝e to dla wi─Ökszo┼Ťci (w tym mnie) kompletnie nieznane zagadnienie.
Ciekawi mnie kwestia astygmatyzmu (w czasie szybkiego przegl─ůdania wpad┼éem na to )
Dla mnie to nie ma znaczenia, ale dla mojej dziewczyny tak. S┼éysza┼éa┼Ť co┼Ť o jakich┼Ť przypadkach poprawy?
baska
GoŠ

Email
« Odpowiedz #7 : 2006-05-15, 22:51:58 »

Niestety nie probowalam, bo w czasie leczenia nie mozna nosic okularow a ja, jak na razie nie mam takiej mozliwosci ;(
Autor napisal, ze tymi cwiczeniami mozna poprawic wzrok nawet o kilka dioptrii. Czytalam sporo pozytywnych wypowiedzi na temat dzialania tej metody. Nie spotkalam sie z opiniami na temat astygmatyzmu.
Trzeba sprobowac!
Uponstar
GoŠ

Email
« Odpowiedz #8 : 2006-05-16, 10:14:25 »

Czyta┼éem "Zakazan─ů archeologi─Ö". To taki "Kod Leonarda DaVinci" i "Indiana Jones" w wersji HardCore i bez fabu┼éy. Flaki z olejem.
Je┼╝eli to jest prawda to mo┼╝e by─ç ciekawie. ┼╗e, jeszcze nikt nie zauwa┼╝y┼é tej ksi─ů┼╝ki. ┼╗e, jeszcze nie jest o niej g┼éo┼Ťno? Dziwn─Ö. Jest conajmniej... dziwna. Dziwne ┼╝e jeszcze w┼éadze ko┼Ťcielne i autorytety naukowe jej nie wykle┼éy. Ale c├│┼╝, czyta┼éem du┼╝o ksi─ů┼╝ek.
baska
GoŠ

Email
« Odpowiedz #9 : 2006-05-16, 19:37:32 »

Tych dwoch, ktore wymieniles, nie czztalam. Takze nie mam porownania. Mi, ta ksiazka sie podobala. Zreszta, wszystko, co traktuje o omylnosci i nie tylko... naukowcow mi sie podoba  Wink
Uponstar
GoŠ

Email
« Odpowiedz #10 : 2006-05-16, 22:11:20 »

Tych dwoch, ktore wymieniles, nie czztalam. Takze nie mam porownania. Mi, ta ksiazka sie podobala. Zreszta, wszystko, co traktuje o omylnosci i nie tylko... naukowcow mi sie podoba  Wink

Moim zdaniem J.Kwa┼Ťniewski to te┼╝ naukowiec. Czy wszystko co traktuje o jego omylno┼Ťci te┼╝ Ci si─Ö podoba? "Zakazan─ů archologi─Ö" te┼╝ napisali naukowcy. Tylko inni ni┼╝ ci kt├│rzy, pisali ca┼é─ů inn─ů archeologi─Ö. I w┼éa┼Ťciwie nie udowodnili nic (w┼éa┼Ťciwie: udowodnili nic). Dali tylko do my┼Ťlenia. ┼╗eby ┼Ťwiat by┼é taki prosty... Jedni naukowcy co┼Ť wymy┼Ťlaj─ů inni to neguj─ů a trzeci os─ůdzaj─ů i wymyslaja co┼Ť ca┼ékiem innego. Wa┼╝ne ┼╝eby zchowa─ç balans. Napewno czyta┼éa┼Ť te┼╝ von Danikena. Co s─ůdzisz na jego temat?
Odk─ůd przeczyta┼éem pierwszy raz jego ksi─ů┼╝k─Ö to co┼Ť w g┼é─Öbi duszy odezwa┼éo si─Ö: ja to wiedzia┼éem, to takie  logiczne. Tak samo by┼éo jak czyta┼éem ksi─ů┼╝ki o metodzie Silvy, czyta┼éa┼Ť? jak nie to polecam. W ka┼╝dym razie pomy┼Ťla┼éem ┼╝e ja wiem to wszystko a nawet to stosuje. tylko nie nazywam tego Metoda
Silvy. Podobnie by┼éo Z diet─ů Optymaln─ů, jak to zwa┼é tak to zwa┼é. Wiedzia┼éem ┼╝e, jak si─Ö opcham w─Öglami to czuje si─Ö ┼║le a jak zjem mniej a konkretnie (t┼éuszczyku) to mog─Ö na luzie walczy─ç. Teraz ┼╝ywie si─Ö intuicyjnie. S┼éucham siebie (nie ylko w ┼╝ywieniu). Fakt, nie licz─Ö proporcji wi─Öc nie jest to dieta. To m├│j spos├│b ┼╝ywienia
Reasumuj─ůc czy Cremo i Thompson czy Kwa┼Ťniewski czy Daniken. Czy Einstein czy Newton czy Pitagoras. To wszystko naukowcy. Ludzie kt├│rzy pr├│buj─ů obsadzi─ç w ramki i opisa─ç wszech┼Ťwiat. Ale to te┼╝ tylko ludzie. A jeszcze nie by┼éo na ┼Ťwiecie nieomylnego cz┼éowieka...
samsun
GoŠ

Email
« Odpowiedz #11 : 2006-05-16, 22:31:27 »

pisz─ůc w odstepie od tematu tego w─ůtku,

to wiele razy na tym forum podkreslano ze nie stosujemy diety, ze to spos├│b nazycie i okreslamy to zywieniem optymalnym , ... z czasem nikt nie liczy proporcji i ile zjada wegli i bialka i tluszczy - to wlasnie o to chodzi w tym zywieniu ze organizm sam sie dostosowuje i "m├│wi" sugeruje nam ile potrzebuje energi ...

a co do naukowc├│w- pewnie masz racje nie ma nieomylnych ale s─ů Ci ktorzy wiedza duzo i sie tym dziel─ů i prubuj─ů pom├│c - poprostu daz─ů do czegos lepszego...  mozna powiedziec ze kazdy z nas jest naukowcem samym w sobie , eksperymentujemy prubujemy zrobic cos nowego, udoskonalic swoje zycie,

samsun
baska
GoŠ

Email
« Odpowiedz #12 : 2006-05-16, 22:44:32 »

Moim zdaniem J.Kwa┼Ťniewski to te┼╝ naukowiec. Czy wszystko co traktuje o jego omylno┼Ťci te┼╝ Ci si─Ö podoba? "Zakazan─ů archologi─Ö" te┼╝ napisali naukowcy. Tylko inni ni┼╝ ci kt├│rzy, pisali ca┼é─ů inn─ů archeologi─Ö.
No wlasnie. Podziwiam tych naukowcow, ktorzy maja niepopularne poglady, sa napastowani przez cala reszte. W ich teoriach "cos jest". ┬áBates (pozycja kilka postow wyzej) byl tez wyklety i przesladowany przez reszte spolecznosci medycznej, tak jak jest w tej chwili Kwa┼Ťniewski.
Napewno czyta┼éa┼Ť te┼╝ von Danikena. Co s─ůdzisz na jego temat?
Przejrzales mnie Uponstar. Pewnie, ze czytalam. Wiesz, od dziecka wiedzialam, ze niemozliwe jest zebysmy byli sami... to by bylo zwykle marnotrastwo miejsca.
ksi─ů┼╝ki o metodzie Silvy
Oczywiscie, ze znam. Sama metode tez stosuje. Rzeczywiscie, sa godne polecenia wszystkim. Niedlugo wstawie tu kilka pozycji.
Podobnie by┼éo Z diet─ů Optymaln─ů, jak to zwa┼é tak to zwa┼é. Wiedzia┼éem ┼╝e, jak si─Ö opcham w─Öglami to czuje si─Ö ┼║le a jak zjem mniej a konkretnie (t┼éuszczyku) to mog─Ö na luzie walczy─ç. Teraz ┼╝ywie si─Ö intuicyjnie. S┼éucham siebie (nie tylko w ┼╝ywieniu). Fakt, nie licz─Ö proporcji wi─Öc nie jest to dieta. To m├│j spos├│b ┼╝ywienia
Dopuki nie zaczelam dobrze sie odzywiac, nie zdawalam sobie wogole sprawy o szkodliwosci cukru. Proporcje-na oko. Jak cos wydaje mi sie za chude, to dojadam troche masla. I juz.

jeszcze nie by┼éo na ┼Ťwiecie nieomylnego cz┼éowieka...
Zawsze musi byc ten pierwszy Smile
PS Co trenujesz?
Uponstar
GoŠ

Email
« Odpowiedz #13 : 2006-05-16, 22:45:22 »

pisz─ůc w odstepie od tematu tego w─ůtku,

to wiele razy na tym forum podkreslano ze nie stosujemy diety, ze to spos├│b nazycie i okreslamy to zywieniem optymalnym , ... z czasem nikt nie liczy proporcji i ile zjada wegli i bialka i tluszczy - to wlasnie o to chodzi w tym zywieniu ze organizm sam sie dostosowuje i "m├│wi" sugeruje nam ile potrzebuje energi ...

a co do naukowc├│w- pewnie masz racje nie ma nieomylnych ale s─ů Ci ktorzy wiedza duzo i sie tym dziel─ů i prubuj─ů pom├│c - poprostu daz─ů do czegos lepszego...┬á mozna powiedziec ze kazdy z nas jest naukowcem samym w sobie , eksperymentujemy prubujemy zrobic cos nowego, udoskonalic swoje zycie,

samsun

Ja nigdzie nie pisa┼éem ┼╝e stosuj─Ö DO. Poprostu widz─Ö w tym sposobie odzywiania du┼╝o logiki. Ale w sensie stricte nie pasuje mi. S┼éucham swoich potrzeb, jak na razie z sukcesami. ┼ü─ůcze wiele rzeczy w celu ┼Ťwiadomego polepszenia swego bytu. Ale nie potrafi─Ö tego uj─ů─ç w ramki. Nie chce ponosi─ç odpowiedzialno┼Ťci m├│wi─ůc do kogo┼Ť od┼╝ywiaj sie tak ja ja bo mi to ┬ás┼éu┼╝y
Z regu┼éy naukowcy wiedz─ů du┼╝o. S─Ök w tym jak wykorzystuj─ů t─ů wiedz─Ö. Tydzie┼ä temu gdzie┼Ť czyta┼éem o naukowcach kt├│rzy w warunkach laboratoryjnych zakrzywili czasoprzestrze┼ä. Nooo Ci go┼Ťcie naprawde du┼╝o wiedz─ů. I nikt mi nie powie ┼╝e to ciemniaki Wink
Uponstar
GoŠ

Email
« Odpowiedz #14 : 2006-05-16, 22:50:58 »

Baska - Trenuje życie i jem ad hoc Wink Wiele lat temu trenowałem sztuki walki.
Podobaj─ů Ci si─Ö pogl─ůdy niepopularnych naukowc├│w? Mi si─Ö podobaj─ů pogl─ůdy i odkrycia m─ůdrych naukowc├│w. Bo nie zawsze jak co┼Ť jest rewolucyjne to "co┼Ť w tym jest". Czasami Puszka Pandory.

Ps: ┼Üliczn─ů masz c├│reczk─Ö.
baska
GoŠ

Email
« Odpowiedz #15 : 2006-05-16, 22:57:34 »

jem ad hoc Wink
hm, bezprzewodowo Wink
┼Ťliczn─ů masz c├│reczk─Ö.
Tak, wiem. I jest taka podobna do mnie  Very Happy
Uponstar
GoŠ

Email
« Odpowiedz #16 : 2006-05-16, 23:02:30 »

jem ad hoc Wink
hm, bezprzewodowo Wink
ad hoc = dora┼║nie, specjalnie w tym celu
┼Ťliczn─ů masz c├│reczk─Ö.
Tak, wiem. I jest taka podobna do mnie  Very Happy
NIEwiem, nie wziałem Jej ojca)
baska
GoŠ

Email
« Odpowiedz #17 : 2006-05-16, 23:07:53 »

o Ty!  Evil or Very Mad
Uponstar
GoŠ

Email
« Odpowiedz #18 : 2006-05-17, 09:32:52 »

Nie Barbaro. Sreio. Nie mog─Ö powiedzie─ç do kogo jest podobna Wink
To nie by┼éo wymierzone w Ciebie. Absolutnie. Poprostu zdj─Öcia jakie┼Ť takie... ma┼ée
baska
GoŠ

Email
« Odpowiedz #19 : 2006-05-17, 13:33:09 »

Strony: [1] 2 3 Do gˇry Drukuj 
« poprzedni nastŕpny »
Skocz do:  

Dzia│a na MySQL Dzia│a na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dzia│aj▒ce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrze┐one.
Prawid│owy XHTML 1.0! Prawid│owy CSS!
Strona wygenerowana w 0.034 sekund z 17 zapytaniami.