forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 13:45:31

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
4. Dieta optymalna - to dieta wysokotłuszczowa. Tłuszcz jest najważniejszym składnikiem naszego pożywienia. I jemy go najwięcej.
658449 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Zakazana Archeologia
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] 2 3 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Zakazana Archeologia  (Przeczytany 36141 razy)
baska
Go


Email
Zakazana Archeologia
« : 2006-02-17, 18:48:23 »

Bardzo interesujaca ksiazka. Mozna ja sciagnac z :
http://rapidshare.de/files/13142654/Zakazana_Archeologia.rar.html
Zapisane
zbynek
Go


Email
Odp: Zakazana Archeologia
« Odpowiedz #1 : 2006-02-20, 12:13:36 »

Ściąłem, rzeczywiście fajna sprawa - mogła byś sprawdzić czy nie ma tam, któregoś wydania z książek o diecie optymalnej....  byłoby super, ku ogólnemu pożytkowi.


Z pozdrowieniami - zbynek
Zapisane
baska
Go


Email
Odp: Zakazana Archeologia
« Odpowiedz #2 : 2006-02-21, 15:18:55 »

mogła byś sprawdzić czy nie ma tam, któregoś wydania z książek o diecie optymalnej....  byłoby super, ku ogólnemu pożytkowi.
Niestety nie mam takiej mozliwosci. Mam dostep tylko do tego, co sama tam wrzuce, albo gdy ktos poda linka.
Ci, co jeszcze chca sciagnac ta ksiazke niech sie spiesza, bo link niedlugo "straci waznosc"
Zapisane
wojteks
Go


Email
Odp: Zakazana Archeologia
« Odpowiedz #3 : 2006-02-21, 18:55:42 »

A nie ma tam "Diety niskowęglowodanowej" dr-a Ponomarenki?. Chciałbym to przeczytać nie wydając grosza Laughing Laughing Laughing.
Zapisane
baska
Go


Email
Odp: Zakazana Archeologia
« Odpowiedz #4 : 2006-02-22, 00:20:51 »

A nie ma tam "Diety niskowęglowodanowej" dr-a Ponomarenki?. Chciałbym to przeczytać
Po co?
Zapisane
baska
Go


Email
Samoleczenie wzroku
« Odpowiedz #5 : 2006-05-15, 21:14:28 »

Ksiazki o metodzie Bates'a.
Jego autorstwa (teoria+praktyka) http://rapidshare.de/files/20537507/Bates_H_William_-_Naturalne_i_samoleczenie_wzroku.rar.html
dla zabieganych Wink (praktyka): http://rapidshare.de/files/20537833/BOB_FINGERBILD_-_Samoleczenie_wzroku_metod__dr_Bates_a_1_.z_ip.zip.html

Jak sciagac:
1. Klikamy na link
2. Zjeżdżamy na dół strony i klikamy na "free"
3. Zjeżdżamy ponownie na dół strony i czekamy kilkanaście sekund
4. Przepisujemy podany kod (ten kolorowy) do pola obok i klikamy na "Download from Mirror"

Zapisane
SzymonNM100
Go


Email
Odp: Zakazana Archeologia
« Odpowiedz #6 : 2006-05-15, 21:26:57 »

Baśka, tak w skrócie, czy próbowałaś to na sobie?
Brzmi zachęcająco, bawiłem się trochę swoim wzrokiem podczas prób uczenia się czytania fotograficznego i wiem, że to dla większości (w tym mnie) kompletnie nieznane zagadnienie.
Ciekawi mnie kwestia astygmatyzmu (w czasie szybkiego przeglądania wpadłem na to )
Dla mnie to nie ma znaczenia, ale dla mojej dziewczyny tak. Słyszałaś coś o jakichś przypadkach poprawy?
Zapisane
baska
Go


Email
Odp: Zakazana Archeologia
« Odpowiedz #7 : 2006-05-15, 22:51:58 »

Niestety nie probowalam, bo w czasie leczenia nie mozna nosic okularow a ja, jak na razie nie mam takiej mozliwosci ;(
Autor napisal, ze tymi cwiczeniami mozna poprawic wzrok nawet o kilka dioptrii. Czytalam sporo pozytywnych wypowiedzi na temat dzialania tej metody. Nie spotkalam sie z opiniami na temat astygmatyzmu.
Trzeba sprobowac!
Zapisane
Uponstar
Go


Email
Odp: Zakazana Archeologia
« Odpowiedz #8 : 2006-05-16, 10:14:25 »

Czytałem "Zakazaną archeologię". To taki "Kod Leonarda DaVinci" i "Indiana Jones" w wersji HardCore i bez fabuły. Flaki z olejem.
Jeżeli to jest prawda to może być ciekawie. Że, jeszcze nikt nie zauważył tej książki. Że, jeszcze nie jest o niej głośno? Dziwnę. Jest conajmniej... dziwna. Dziwne że jeszcze władze kościelne i autorytety naukowe jej nie wykleły. Ale cóż, czytałem dużo książek.
Zapisane
baska
Go


Email
Odp: Zakazana Archeologia
« Odpowiedz #9 : 2006-05-16, 19:37:32 »

Tych dwoch, ktore wymieniles, nie czztalam. Takze nie mam porownania. Mi, ta ksiazka sie podobala. Zreszta, wszystko, co traktuje o omylnosci i nie tylko... naukowcow mi sie podoba  Wink
Zapisane
Uponstar
Go


Email
Odp: Zakazana Archeologia
« Odpowiedz #10 : 2006-05-16, 22:11:20 »

Tych dwoch, ktore wymieniles, nie czztalam. Takze nie mam porownania. Mi, ta ksiazka sie podobala. Zreszta, wszystko, co traktuje o omylnosci i nie tylko... naukowcow mi sie podoba  Wink

Moim zdaniem J.Kwaśniewski to też naukowiec. Czy wszystko co traktuje o jego omylności też Ci się podoba? "Zakazaną archologię" też napisali naukowcy. Tylko inni niż ci którzy, pisali całą inną archeologię. I właściwie nie udowodnili nic (właściwie: udowodnili nic). Dali tylko do myślenia. Żeby świat był taki prosty... Jedni naukowcy coś wymyślają inni to negują a trzeci osądzają i wymyslaja coś całkiem innego. Ważne żeby zchować balans. Napewno czytałaś też von Danikena. Co sądzisz na jego temat?
Odkąd przeczytałem pierwszy raz jego książkę to coś w głębi duszy odezwało się: ja to wiedziałem, to takie  logiczne. Tak samo było jak czytałem książki o metodzie Silvy, czytałaś? jak nie to polecam. W każdym razie pomyślałem że ja wiem to wszystko a nawet to stosuje. tylko nie nazywam tego Metoda
Silvy. Podobnie było Z dietą Optymalną, jak to zwał tak to zwał. Wiedziałem że, jak się opcham węglami to czuje się źle a jak zjem mniej a konkretnie (tłuszczyku) to mogę na luzie walczyć. Teraz żywie się intuicyjnie. Słucham siebie (nie ylko w żywieniu). Fakt, nie liczę proporcji więc nie jest to dieta. To mój sposób żywienia
Reasumując czy Cremo i Thompson czy Kwaśniewski czy Daniken. Czy Einstein czy Newton czy Pitagoras. To wszystko naukowcy. Ludzie którzy próbują obsadzić w ramki i opisać wszechświat. Ale to też tylko ludzie. A jeszcze nie było na świecie nieomylnego człowieka...
Zapisane
samsun
Go


Email
Odp: Zakazana Archeologia
« Odpowiedz #11 : 2006-05-16, 22:31:27 »

pisząc w odstepie od tematu tego wątku,

to wiele razy na tym forum podkreslano ze nie stosujemy diety, ze to sposób nazycie i okreslamy to zywieniem optymalnym , ... z czasem nikt nie liczy proporcji i ile zjada wegli i bialka i tluszczy - to wlasnie o to chodzi w tym zywieniu ze organizm sam sie dostosowuje i "mówi" sugeruje nam ile potrzebuje energi ...

a co do naukowców- pewnie masz racje nie ma nieomylnych ale są Ci ktorzy wiedza duzo i sie tym dzielą i prubują pomóc - poprostu dazą do czegos lepszego...  mozna powiedziec ze kazdy z nas jest naukowcem samym w sobie , eksperymentujemy prubujemy zrobic cos nowego, udoskonalic swoje zycie,

samsun
Zapisane
baska
Go


Email
Odp: Zakazana Archeologia
« Odpowiedz #12 : 2006-05-16, 22:44:32 »

Moim zdaniem J.Kwaśniewski to też naukowiec. Czy wszystko co traktuje o jego omylności też Ci się podoba? "Zakazaną archologię" też napisali naukowcy. Tylko inni niż ci którzy, pisali całą inną archeologię.
No wlasnie. Podziwiam tych naukowcow, ktorzy maja niepopularne poglady, sa napastowani przez cala reszte. W ich teoriach "cos jest".  Bates (pozycja kilka postow wyzej) byl tez wyklety i przesladowany przez reszte spolecznosci medycznej, tak jak jest w tej chwili Kwaśniewski.
Cytuj
Napewno czytałaś też von Danikena. Co sądzisz na jego temat?
Przejrzales mnie Uponstar. Pewnie, ze czytalam. Wiesz, od dziecka wiedzialam, ze niemozliwe jest zebysmy byli sami... to by bylo zwykle marnotrastwo miejsca.
Cytuj
książki o metodzie Silvy
Oczywiscie, ze znam. Sama metode tez stosuje. Rzeczywiscie, sa godne polecenia wszystkim. Niedlugo wstawie tu kilka pozycji.
Cytuj
Podobnie było Z dietą Optymalną, jak to zwał tak to zwał. Wiedziałem że, jak się opcham węglami to czuje się źle a jak zjem mniej a konkretnie (tłuszczyku) to mogę na luzie walczyć. Teraz żywie się intuicyjnie. Słucham siebie (nie tylko w żywieniu). Fakt, nie liczę proporcji więc nie jest to dieta. To mój sposób żywienia
Dopuki nie zaczelam dobrze sie odzywiac, nie zdawalam sobie wogole sprawy o szkodliwosci cukru. Proporcje-na oko. Jak cos wydaje mi sie za chude, to dojadam troche masla. I juz.

Cytuj
jeszcze nie było na świecie nieomylnego człowieka...
Zawsze musi byc ten pierwszy Smile
PS Co trenujesz?
Zapisane
Uponstar
Go


Email
Odp: Zakazana Archeologia
« Odpowiedz #13 : 2006-05-16, 22:45:22 »

pisząc w odstepie od tematu tego wątku,

to wiele razy na tym forum podkreslano ze nie stosujemy diety, ze to sposób nazycie i okreslamy to zywieniem optymalnym , ... z czasem nikt nie liczy proporcji i ile zjada wegli i bialka i tluszczy - to wlasnie o to chodzi w tym zywieniu ze organizm sam sie dostosowuje i "mówi" sugeruje nam ile potrzebuje energi ...

a co do naukowców- pewnie masz racje nie ma nieomylnych ale są Ci ktorzy wiedza duzo i sie tym dzielą i prubują pomóc - poprostu dazą do czegos lepszego...  mozna powiedziec ze kazdy z nas jest naukowcem samym w sobie , eksperymentujemy prubujemy zrobic cos nowego, udoskonalic swoje zycie,

samsun

Ja nigdzie nie pisałem że stosuję DO. Poprostu widzę w tym sposobie odzywiania dużo logiki. Ale w sensie stricte nie pasuje mi. Słucham swoich potrzeb, jak na razie z sukcesami. Łącze wiele rzeczy w celu świadomego polepszenia swego bytu. Ale nie potrafię tego ująć w ramki. Nie chce ponosić odpowiedzialności mówiąc do kogoś odżywiaj sie tak ja ja bo mi to  służy
Z reguły naukowcy wiedzą dużo. Sęk w tym jak wykorzystują tą wiedzę. Tydzień temu gdzieś czytałem o naukowcach którzy w warunkach laboratoryjnych zakrzywili czasoprzestrzeń. Nooo Ci goście naprawde dużo wiedzą. I nikt mi nie powie że to ciemniaki Wink
Zapisane
Uponstar
Go


Email
Odp: Zakazana Archeologia
« Odpowiedz #14 : 2006-05-16, 22:50:58 »

Baska - Trenuje życie i jem ad hoc Wink Wiele lat temu trenowałem sztuki walki.
Podobają Ci się poglądy niepopularnych naukowców? Mi się podobają poglądy i odkrycia mądrych naukowców. Bo nie zawsze jak coś jest rewolucyjne to "coś w tym jest". Czasami Puszka Pandory.

Ps: Śliczną masz córeczkę.
Zapisane
baska
Go


Email
Odp: Zakazana Archeologia
« Odpowiedz #15 : 2006-05-16, 22:57:34 »

jem ad hoc Wink
hm, bezprzewodowo Wink
Cytuj
śliczną masz córeczkę.
Tak, wiem. I jest taka podobna do mnie  Very Happy
Zapisane
Uponstar
Go


Email
Odp: Zakazana Archeologia
« Odpowiedz #16 : 2006-05-16, 23:02:30 »

jem ad hoc Wink
hm, bezprzewodowo Wink
Cytuj
ad hoc = doraźnie, specjalnie w tym celu
śliczną masz córeczkę.
Tak, wiem. I jest taka podobna do mnie  Very Happy
NIEwiem, nie wziałem Jej ojca)
Zapisane
baska
Go


Email
Odp: Zakazana Archeologia
« Odpowiedz #17 : 2006-05-16, 23:07:53 »

o Ty!  Evil or Very Mad
Zapisane
Uponstar
Go


Email
Odp: Zakazana Archeologia
« Odpowiedz #18 : 2006-05-17, 09:32:52 »

Nie Barbaro. Sreio. Nie mogę powiedzieć do kogo jest podobna Wink
To nie było wymierzone w Ciebie. Absolutnie. Poprostu zdjęcia jakieś takie... małe
Zapisane
baska
Go


Email
Odp: Zakazana Archeologia
« Odpowiedz #19 : 2006-05-17, 13:33:09 »

Zapisane
Strony: [1] 2 3 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.037 sekund z 18 zapytaniami.