forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-29, 00:30:13

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
3. Białka jako materiał do budowy i przebudowy ciała powinno mieć możliwie wysoką wartość biologiczną, powinno to być białko zwierzęce, a nie roślinne.
658482 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Zakazana Archeologia
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Zakazana Archeologia  (Przeczytany 36147 razy)
Uponstar
Go


Email
Odp: Zakazana Archeologia
« Odpowiedz #20 : 2006-05-25, 23:00:15 »

Dzięki za linki.

Co do zakazanej archeologii. czytałem ostatnio reportaż w którym oficjalni naukowcy zaczeli ujawniać powoli niektóre fakty. Co prawda to była jakaś belgijska gazeta (chyba, nie pamiętam tytułu) ale myśle że, troche czasu i troche faktów wypłynie. Ale zanim coś zacznie docierać do Polski to nie wiem
Zapisane
SzymonNM100
Go


Email
Odp: Zakazana Archeologia
« Odpowiedz #21 : 2006-05-25, 23:03:08 »

Uponstar, a czytałeś Kod Biblii?
Zapisane
baska
Go


Email
Odp: Zakazana Archeologia
« Odpowiedz #22 : 2006-06-16, 21:37:42 »

Dla mnie to nie ma znaczenia, ale dla mojej dziewczyny tak. Słyszałaś coś o jakichś przypadkach poprawy?
Szymon, czy Twoja dziewczyna zdecydowala sie na ta metode? A jesli tak, czy jest jakas poprawa?
Zapisane
SzymonNM100
Go


Email
Odp: Zakazana Archeologia
« Odpowiedz #23 : 2006-06-16, 22:09:01 »

Szczerze powiedziawszy, dzisiaj dopiero (masz świetne wyczucie  Smile pytając) przegrałem jej te dwie książki. Będzie mogła zapoznać się z treścią i spróbować. Gdzieś (chyba nawet w tym wątku doczytałem), że należy na jakiś czas zrezygnować z okularów, a u niej będzie ciężko , ponieważ ma słaby wzrok. O wszelkich zmianach po ewentualnym zastosowaniu poinformuję na forum

                    pozdrawiam
                     Szymon
Zapisane
baska
Go


Email
Odp: Zakazana Archeologia
« Odpowiedz #24 : 2006-06-16, 23:45:41 »

No to swietnie. Tez sie niedlugo zabieram za swoje oczy, bo od miesiaca jestem skazana na siedzenie przed komputerem od rana do poznej nocy. A wzrok dzieki temu sie nie polepsza... cholera, z dnia na dzien jest coraz gorzej Sad
Zapisane
baska
Go


Email
Odp: Zakazana Archeologia
« Odpowiedz #25 : 2006-06-19, 12:03:56 »

Szymon, tak Ci jeszcze podpowiem, ze dla swojej Pani moglbys wydrukowac ta praktyczna ksiazke. Czytanie z monitora jest strasznie meczace.
Zapisane
SzymonNM100
Go


Email
Odp: Zakazana Archeologia
« Odpowiedz #26 : 2006-06-19, 16:16:23 »

Otóż owa Pani przeszła 6-letni kurs (zwany studiami)na Akademii Medycznej, więc wszelka wiedza (jakkolwiek by ją zwał) nieopatrzona pieczątką pana doktora jest dla niej nader egzotyczna. Co więcej  budzi zdziwienie / wesołość / politowanie w stosunku do osoby przekazującej (tj. mnie). Poczekam na jakieś pierwsze  pozytywne sygnały z jej strony w kwestii skuteczności metody, po czym z wielką satysfakcją nacisnę ikonkę PRINT...   Very Happy
Zapisane
Tadeusz
Go


Email
Odp: Zakazana Archeologia
« Odpowiedz #27 : 2006-06-19, 17:03:30 »

Książki Batesa, Rosanes-Berrett " Widzenie bez okularów" ciekawe jednak bardzo mało wiedzy i wyjaśnień a temat przyczyn zaćmy, coraz bardziej atakującej starzejące się społeczeństwo.
Zdania na temat powstawania zaćmy wśród znawców podzielone. Szczegóły w internecie.
Moim zdaniem nieznane.
Może ktos zna własne spostrzeżenia i wpływ na zaćme żywienia optymalnego. Jestem już ponad 4 lata na żywieniu optymalnym, obserwuje  od dłuższego czasu mój początek zaćmy, przez 4 lata, raczej pogorszenie.

Tadeusz
Zapisane
baska
Go


Email
niejedzenie
« Odpowiedz #28 : 2006-06-20, 12:52:06 »

Troche interesuje sie ezoteryka a ta ksiazka jest z pogranicza. Przegladalam ja juz kiedys, odwiedzilam forum autora tej ksiazki. Juz nie jest "niejedzacym". Chcial sie zarazac albo zapadac na choroby, zeby potem sie z nich wyleczyc niejedzeniem. Ksiazka jest dziwna, podpowiedzi typu: wyobraz sobie, ze cos jesz, poczuj smak, zapach... i juz nie musisz niczego jesc. Moim zdaniem, to przewodnik dla anorektyczek. Ja w to nie wierze, uwazam, ze to jest glupie. Moze ktos jeszcze wymysli, ze nie musi oddychac. Napisze, ze choroby biora sie z zatrutego, zanieczyszczonego powietrza i poprowadzi krok po kroku do "nieoddychania" Wink
Zreszta uwielbiam jesc, z pysznej jajeczniczki-zoltkowniczki nigdy nie zrezygnuje!
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Zakazana Archeologia
« Odpowiedz #29 : 2006-06-20, 17:06:09 »

A propo's tego nieoddychania.Im czas bezdechu jest dłuższy tym jesteśmy zdrowsi (Na polskie: im włsciwszy materiał energetyczny - tym mniejsze zapotrzebowenie na tlen). Sprawdziłam to. Prawda.A propo"s niejedzenia też lubię jeśc - nie wytrzymałam dłużej niż 3 dni na wodzie. Nie była to żadna gehenna.Po prostu samo przyszło (po dniu "błogoławieństw" w Woli Justowskiej-pierwszy raz tam byłam i ostatni. Ostatni-bo nie mam ochoty na kontynuowanie.Widziałam wystarczy). Z niejedzącym korespondowałam - powiedział, że wrócił do jedzenia bo... mu żona kazała.
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Zakazana Archeologia
« Odpowiedz #30 : 2006-06-20, 21:02:52 »

Dt.poprzedniego postu
zamiast "żona mu kazała" ma byc
za namową żony.
Zapisane
baska
Go


Email
Odp: niejedzenie
« Odpowiedz #31 : 2006-06-21, 14:03:27 »

Cytuj
wrócił do jedzenia bo... mu żona kazała
Heh, ciekawe po co mu kazala, przeciez faceci strasznie duza jedza.
Moj maz przejada chyba cale swoje zarobki. I tak sobie pomyslalam, ze gdyby zywil sie prana, to bym byla calkiem bogata  Twisted Evil Wink
Zapisane
Uponstar
Go


Email
Odp: Zakazana Archeologia
« Odpowiedz #32 : 2006-06-22, 19:15:52 »

Basia. A co Twoj mąż tak mało zarabia czy tak dużo je? To taka mały dygresja.
Więc skoro on tak przejada całą pensję to Ty musisz sporo zarabiać żeby utrzymać rodzinę, szczegolnie na djecie optymalnej. A mąż jest na DO?

Piszę tak bo spotkałem pare par Wink W ktorych jedno jest optymalne a drugie nie jest. Niektórzy sobie całkiem znośnie z tym radzą, niektórzy dosyć kiepskawo. To się nazywa tolerancja
Zapisane
baska
Go


Email
Odp: Zakazana Archeologia
« Odpowiedz #33 : 2006-06-22, 23:01:31 »

Cytuj
Basia. A co Twoj mąż tak mało zarabia czy tak dużo je?
To jest Polska Smile
Cytuj
Więc skoro on tak przejada całą pensję to Ty musisz sporo zarabiać żeby utrzymać rodzinę, szczegolnie na diecie optymalnej
Ja nie pracuje, ucze sie.
Cytuj
A mąż jest na DO?
Kiedys byl, moze ok miesiaca. Nie wytrzymal bez bulek. Zup optymalnych nie mogl przelknac. Teraz jest w Anglii i sam sobie pichci. No i dobrze, bo tluszcz i wegle to samobojstwo. Jak sie obronie to jedziemy do niego. Obiecal mi, ze bede miala jajek(prawdziwych) pod dostatkiem i miesko polskie. Bez tego bym nie pojechala. Teraz to ja i Zuzia bedziemy przejadaly jego wyplate Wink
Zapisane
SzymonNM100
Go


Email
Odp: Zakazana Archeologia
« Odpowiedz #34 : 2006-06-22, 23:27:52 »

Hej Baśka! Bronisz się?  ja też! z czego masz pracę mgr? ja jutro swojemu promo wyślę dwa ostatnie rozdziały. Mam nadzieję, że w lipcu zdążę.... bo jak nie...  Confused
Zapisane
baska
Go


Email
Odp: Zakazana Archeologia
« Odpowiedz #35 : 2006-06-22, 23:40:47 »

Magisterka... Nie Szymon mam dopiero 22 lata, na dodatek jeden rok przechulany. Prace licencjacka juz musialam oddac, temat: "Promocja firmy w Internecie". Egzaminy jeszcze nie pozdawane. W sobote poprawka z prognozowania gospodarczego, eh Sad
A Ty, na jaki temat pisales?
Zapisane
SzymonNM100
Go


Email
Odp: Zakazana Archeologia
« Odpowiedz #36 : 2006-06-22, 23:46:11 »

Ja robię słownik angielsko-polski dotyczący średniowiecza Wielkiej Brytanii. No cóż... taki kierunek...
Z ekonomią zawsze byłem na bakier... brrr. a czasami musiałem coś z tego tłumaczyć na angielski albo na polski. A może będę musiał. Ciąglę powtarzają nam, że najważniejsze, by znać jakichś ekspertów z danej dziedziny, kiedy nie jest się z niej najmocniejszym. Ja właśnie znalazłem  Very Happy Very Happy Very Happy
Co do egzaminu, myśl pozytywnie, a wszystko będzie ok  Very Happy
Zapisane
baska
Go


Email
Odp: Zakazana Archeologia
« Odpowiedz #37 : 2006-06-23, 00:00:49 »

Cytuj
Z ekonomią zawsze byłem na bakier
Nie jestem pewna czy to bylo do mnie. Studiuje informatyke i ekonometrie. Odradzam wszystkim ten kierunek. Jak by to powiedziec, niestety nie nauczylam sie tam zbyt wiele ani informatyki ani ekonomii.
Kurcze, slownik o sredniowieczu... o cholera. Szacunek.
Zapisane
SzymonNM100
Go


Email
Odp: Zakazana Archeologia
« Odpowiedz #38 : 2006-06-23, 00:04:01 »

Tu wyłazi moja wiedza... nie rozpoznałem po tytule pracy nazwy kierunku Very Happy Very Happy Very Happy A może jest po prostu późno. Tak, takie przeświadczenie jest lepsze. Do tematu wrócimy  Smile
Zapisane
Uponstar
Go


Email
Odp: Zakazana Archeologia
« Odpowiedz #39 : 2006-06-23, 10:28:41 »

Hi Simon, so You have to be fluent in English if You are able to write something like this, in English. I do live and work in England right now. Have You ever been to England?
Like Basia said, her husband told her that he'll provide her all fresh eggs etc. I wonder how?
But she wrote that this is "a condition, requirement" so he has to  Wink

By the way, where are You studying? Because i have learnt English from... bbc, mtv, cnn, and tv shows and of course in day to day routine in my job. But i have learnt German ( i jused to live in Swiss) and i'm trying to learn Norwegian as well, the same way.
Are You keen to live in Uk in the future?
Cheers

Zapisane
Strony: 1 [2] 3 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.029 sekund z 18 zapytaniami.