forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-27, 22:22:24

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Na koniec - nie wolno zapominać, że każdy człowiek jest inny i inny jest jego organizm.
660526 wiadomoci w 4059 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  czy warto glosowac na Tuska ?
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] 2 3 4 5 6 ... 10 Do dou Drukuj
Autor Wtek: czy warto glosowac na Tuska ?  (Przeczytany 93005 razy)
kodar
Go


Email
czy warto glosowac na Tuska ?
« : 2010-05-26, 23:36:03 »

Rosjanie o Tusku w Wehrmachcie.Cytat pochodzi z kworum.com

"Wysokonakładowy dziennik rosyjski „Niezawisimaja Gazieta” z 21 maja 2010 roku zaatakował Polskę w swoim cotygodniowym dodatku wojskowym "Niezawisimoje Wojennoje Obozrienije". Gazeta neguje odpowiedzialność NKWD za Katyń i pisze, że "Polscy nacjonaliści uczynili z Katynia niemal podstawę polityki zagranicznej Polski". Jednocześnie – jak pisze dziennik - "Warszawy nie interesuje za to los 60 277 Polaków, którzy dostali się do radzieckiej niewoli w latach 1941-45. Chodzi o panów ubranych w mundury Wehrmachtu i jednostek SS. Do Wehrmachtu i SS wstąpiło łącznie około pół miliona polskich ochotników. Wśród nich był Józef Tusk - dziadek obecnego premiera Polski Donalda Tuska" - podkreśla wytłuszczonym drukiem "Niezawisimaja Gazieta".
Gazeta nie chce zwrócić uwagę na fakt historyczny, że Polak nie mógł być żołnierzem hitlerowskiego Wehrmachtu, a tym bardziej SS. W szeregach Wehrmachtu i SS byli jedynie ZDRAJCY, ludzie, którzy przyjęli niemiecką folkslistę. Tak więc dziadek Donalda Tuska nie był w Wehrmachcie jako Polak, a jedynie jako zdrajca narodu polskiego i Niemiec!
Niestety Donald Tusk nie odciął się od ponurej przeszłości swego dziadka: najpierw ukrywał ją, a kiedy wyszła na jaw nie potępił jej i nie przeprosił za nią narodu polskiego"""
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: czy warto glosowac na Tuska ?
« Odpowiedz #1 : 2010-05-26, 23:48:29 »

A tak wyraza sie posel do Parlamentu Europejskiego M:Michalik .cytat:
,,,,"prawdziwym politykiem, właściwym gospodarzem, faktycznym liderem jest Tusk, a ten obok to jednak ktoś niepomiernie słabszy, dodatkowy, przypadkowy. Przecież to wzmacnia i tak oczywisty fakt, że – jak o tym już pisałem – marszałek jest kandydatem substytutywnym, zastępczym, niesubstancjalnym.
I premier musi to widzieć – że w zestawieniu z nim Komorowski wydaje się jeszcze bardziej bezradny, „gafowaty”, przypadkowy. Doszło do tego, że wczoraj Tusk musiał tłumaczyć dziennikarzom dlaczego obecność marszałka jest potrzebna w miejscu, gdzie doszło do przerwania wałów – a ten drugi jedynie się temu przysłuchiwał i potakiwał głową. Czyż może być bardziej widoczna egzemplifikacja faktu „drugorzędności” Bronisława Komorowskiego?

No i powstaje pytanie – czy to służy kandydatowi PO? Moim zdaniem w sposób oczywisty nie służy. I premier musi to rozumieć. Przedstawiając Komorowskiego jako jedynie swojego pomocnika wie, że w istocie obniża jego szanse wyborcze. Nie będę kłamał, że mnie to nie cieszy, ale jednak trochę zastanawia…""""
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: czy warto glosowac na Tuska ?
« Odpowiedz #2 : 2010-05-26, 23:59:58 »

i jeszcze cos na niekorzysc polityki  pana Tuska i jego wspolnikow:cytat:
Dlaczego rzad nie chce oglosic stanu kleski zywiolowej???
...""Co jeszcze musiałoby się stać, by do świadomości Donalda Tuska dotarła konieczność podjęcia tej decyzji? Ile jeszcze miast ma być zalanych, ile gospodarstw rolnych ma zostać zniszczonych, ile wałów przerwanych?
....nie zgadzam się na podejrzenie, że za aż tak bardzo Platforma chce obsadzić ostatni nie należący do niej urząd, że  gra w tej kwestii tragedią powodzi. Że aż tak umiłowała władzę, że nie widzi już zupełnie cierpienia ludzi. Nie chce mi się w to wierzyć, bo to by oznaczało, że władzę w Polsce sprawują ludzie bez serca. I bez rozumu."""""
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: czy warto glosowac na Tuska ?
« Odpowiedz #3 : 2010-05-27, 00:07:44 »

Czy ta kwestia juz poszla w niepamiec??red.pisze:
""A wcale nie gwarantuje Tuskowi, że w kampanii wyborczej uniknie oskarżeń o zaniechania w sprawie afery hazardowej.

Jeśli jednak Tusk zrezygnuje z kandydowania, to szanse PO na wygranie wyborów prezydenckich mogą zmaleć, prestiż premiera ucierpi, a on sam zrobi wrażenie, jakby walkowerem oddawał walkę z PiS, w której przecież wygrywa od ponad dwóch lat."""
Zapisane
zeto555
Go


Email
Odp: czy warto glosowac na Tuska ?
« Odpowiedz #4 : 2010-05-27, 13:42:39 »

Co komu da przepraszanie i   niby z jakiej racji ma przepraszac za dziadka?
PO robi duzo bledow, to fakt, ale wole ich niz faszystow z PISu.
Zapisane
fewa
Go


Email
Odp: czy warto glosowac na Tuska ?
« Odpowiedz #5 : 2010-05-27, 14:53:43 »

Nie daleko pada jabłko od jabłoni. Shocked
Zapisane
zeto555
Go


Email
Odp: czy warto glosowac na Tuska ?
« Odpowiedz #6 : 2010-05-27, 15:20:02 »

To moze rozwin temat z tym jablkiem.
Zapisane
Sandman80
Go


Email
Odp: czy warto glosowac na Tuska ?
« Odpowiedz #7 : 2010-05-27, 15:28:09 »

Co komu da przepraszanie i   niby z jakiej racji ma przepraszac za dziadka?
PO robi duzo bledow, to fakt, ale wole ich niz faszystow z PISu.

a na czym polega ten faszyzm PISu i ile masz lat ?   Smile
Zapisane
adamel
Go


Email
Odp: czy warto glosowac na Tuska ?
« Odpowiedz #8 : 2010-05-27, 16:31:14 »

Co komu da przepraszanie i   niby z jakiej racji ma przepraszac za dziadka?
PO robi duzo bledow, to fakt, ale wole ich niz faszystow z PISu.
   PO nie robi dużo błędów, tylko działa wg zasady "po nas choćby i potop".
Zapisane
zeto555
Go


Email
Odp: czy warto glosowac na Tuska ?
« Odpowiedz #9 : 2010-05-28, 11:51:25 »

Mam wystarczajaco duzo lat, zeby wiedziec co mowie.
Jesli macie ochote zamiast patrzec jak gospodarka rozwija sie i wszystko idzie do przodu byc swiadkami kolejnych wymyslonych afer ( nie wszystkie wymyslono) podsluchy i generowanie przestepcow to glosujcie na PIS.
Mnie jakos bardziej zalezy na spokoju i obrazie Polski w swiecie.
Adamel - podaj chociaz jedna ustawe za rzadow PIS, ktora jest dobra dla Polski.
Afery i komisje, sluzby specjalne ktore namawiaja do przestepstw. Nie na taka polske czekalem po 1989 roku.
PO daleko do idealu, nawet bardzo daleko i to nie moja opcja polityczna. Wtym wypadku wybieram ludzi, ktrozy nie zniszcza tyle w Polsce co PIS.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70529


Odp: czy warto glosowac na Tuska ?
« Odpowiedz #10 : 2010-05-28, 13:15:39 »


Ja się nie znam zbytnio na partiach, ale PIS stracił w moich oczach przez to, że jest za stosowaniem kar cielesnych. Dałabym im za to chłostę.. Cool
Zapisane

fewa
Go


Email
Odp: czy warto glosowac na Tuska ?
« Odpowiedz #11 : 2010-05-28, 17:00:24 »

Tak naprawdę to nikt z tych panów się nie nadaje aby mnie reprezentować, więc nie warto iść na wybory tylko po to aby ktoś nie wygrał. No może K. Mikke byłby najlepszy, ale on nie ma szans.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70529


Odp: czy warto glosowac na Tuska ?
« Odpowiedz #12 : 2010-05-28, 17:34:33 »


Też tak uważam, że tylko on mógłby coś na lepsze zmienić. Pozostali będą robić po staremu (czyli nic nie robić a wszystko psuć).
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70529


Odp: czy warto glosowac na Tuska ?
« Odpowiedz #13 : 2010-05-28, 17:52:28 »


"Gdyby wybory miałyby coś zmienić, to dawno zostałyby zakazane."


                                                           — Janusz Korwin-Mikke
Zapisane

adampio
Go


Email
Odp: czy warto glosowac na Tuska ?
« Odpowiedz #14 : 2010-05-28, 21:13:24 »

Zaczne od tego, ze wyjechalem z Polski w 1987-ym roku z paszportem w jedna sterone. Czyli, dla mlodej generacji, ktora tego poecia nie zna, oznacza to, ze bylem niechciany w Polsce. Tak, w kraju, ktory kochalem, ktory dla mnie byl, jest i bedzie czyms, co zawsze bedzie najwazniejsze.Bylem defacto, niechciany.

Tak, powiedziano mi jedz "hmhmhmmhhm" i nie wracaj. No i nie wrocilem.

W miedzyczasie zmienily sie rzady, byl Walesa (hahahhaahah) pozniej komuch Kwasniewski a dzis mamy wybrac miedzy komunizmem, uzurpowana demokracja i demokracja przypomnijajaca komunizm, po to aby za 10 lat wroci do komunizmu,ktory sie w Polsce kocha.JKuz dzis wiekszosc glosowalaby za komunizmem gdyby miala mozliwosc glosowania na te partie.
Wspolczuje Wam. Ja ten etap mojego rozwoju juz przeszedlem. TU PROPONUJE TEJ PANI Z DD ABY MNIE NAWET NIE STARALA SIE ROZSZYFROWAC.  Poniewaz kiedy ja czytalem "Wstep do psychoanalizy Freunda" to wisiala Ona w kondonie za oknem i czekala na swoja kolejke.

Ja mialem lekcje historii w polskiej szkole. Natomiast lekcje prawdziewej historii Polski mialem na wlasnej dupie, czytajac  polska historie, nie histerie.Mam tu na mylsi  w ksiazkach napisanych przez ludzi "piszacych" historie za ich zycia. Tu mam na mysli jedynego mojego przewodnika, przewodnika mojego zycia, Pilsudskiego!

Dla nas, dla Nas polakow liczy sie serce!!! A serce to Polska.

Ktory z naszych politykow staral sie wypelnic to zadanie?

W nowej Polsce?
- Pilsudski .....tak
-Walesa....nie
-Kwasniewski...Nie (komunista)
-Kaczynski (nie, nie komunista ale Solidarnosc zawiodl)
- Komorowski ( nie ma szans ...prokomunista)
-Tusk ( kto wie kim on byl, moze "bolek")

Czyli co? Mikke...schizofrenik, to chyba kazdy widzi.
Lepper.....nie potrafie znalesc okreslenia na tego debila, mimo tego, ze skonczylem psychologie.

Dlatego Wam wspolczuje, rodacy. Laughing

A juz tak poza tematem politycznym, wdepne na sekundke na temat historyczny,ktory jest moim faworytem, i ktory bede walkowal i porownywal z sytuacja obecna
Polski. Przed Pilsudskim byla podobna sytuacja w Panstwie Polskim, sytuacja, ktora doprowadzila do podzialalu rzadu polskiego, rezultatem czego miala byc ingerencja trzeciej strony w sprawy polskie. Czy jest ktos, kto potrafi ten temat nazwac? Dla ulatwienia dodam, ze to bylo przed Otto Bismarckiem, czyli przed 1872 rokiem i przed Jaruzelskim.
Mowimy o historii Polski. Napoleon abdykowal w 1814. Laughing
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: czy warto glosowac na Tuska ?
« Odpowiedz #15 : 2010-05-28, 22:56:12 »

Tak naprawdę to nikt z tych panów się nie nadaje aby mnie reprezentować, więc nie warto iść na wybory tylko po to aby ktoś nie wygrał. No może K. Mikke byłby najlepszy, ale on nie ma szans.

kto jest winny braku planow powodziowych: i jaka ma odpowiedz K.Mikke
http://wipwiphura.ning.com

Zapisane
Blackend
Go


Email
Odp: czy warto glosowac na Tuska ?
« Odpowiedz #16 : 2010-05-29, 00:29:26 »

Dlatego Wam wspolczuje, rodacy. Laughing

"Nie bój żaby" daleko nie uciekłeś Wink U was za chwilę też dotrze komunizm. W Brukseli już jest Wink  Laughing
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: czy warto glosowac na Tuska ?
« Odpowiedz #17 : 2010-05-29, 06:19:19 »

Zapisane
adamel
Go


Email
Odp: czy warto glosowac na Tuska ?
« Odpowiedz #18 : 2010-05-29, 07:38:03 »

Mam wystarczajaco duzo lat, zeby wiedziec co mowie.
Jesli macie ochote zamiast patrzec jak gospodarka rozwija sie i wszystko idzie do przodu byc swiadkami kolejnych wymyslonych afer ( nie wszystkie wymyslono) podsluchy i generowanie przestepcow to glosujcie na PIS.
Mnie jakos bardziej zalezy na spokoju i obrazie Polski w swiecie.
Adamel - podaj chociaz jedna ustawe za rzadow PIS, ktora jest dobra dla Polski.
Afery i komisje, sluzby specjalne ktore namawiaja do przestepstw. Nie na taka polske czekalem po 1989 roku.
PO daleko do idealu, nawet bardzo daleko i to nie moja opcja polityczna. Wtym wypadku wybieram ludzi, ktrozy nie zniszcza tyle w Polsce co PIS.
    Ja nie napisałem nic o moich faworytach, a Ty mi wtykasz jakieś preferencje wg swojego uznania. Uważam tylko, że żaden kraj, w którym armia urzędników powiększa się z prędkością światła, a majątek narodowy wyprzedawany jest do zera nie ma prawa się rozwijać. Aby utrzymać tę stale powiększającą się armię urzędniczą potrzeba stałych dochodów z gospodarki. Opcją w tym wypadku mogą być tylko różne formy opodatkowania, a to jest hamulcem dla rozwoju. Ze sprzedaży przedsiębiorstw pieniądze są tylko raz, z restrukturyzacji ( ale prawdziwej)- długofalowo; wystarczy tylko dobrze zarządzać, a to jest niemożliwe, jeżeli rządzi przedsiębiorstwem nieudacznik z nadania partyjnego. Do tego horrendalne odprawy, zagwarantowane jakimiś idiotycznymi umowami muszą wykończyć każdą inicjatywę. Kombinatorstwo przy sprzedaży np hut stali w przededniu wielkiego boom-u, spowodowanego rozwojem Chin jest przykładem, jak nasi politycy traktują Polskę. PO proponuje to samo i wyprzeda wszystko do końca, mając swego prezydenta, który przyklepnie każdą tego typu inicjatywę. Podatki przedsiębiorcy płacą w swoim kraju i Polska z tych zysków nie ma nic.
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: czy warto glosowac na Tuska ?
« Odpowiedz #19 : 2010-05-29, 08:46:20 »

Dlatego Wam wspolczuje, rodacy. Laughing

"Nie bój żaby" daleko nie uciekłeś Wink U was za chwilę też dotrze komunizm. W Brukseli już jest Wink  Laughing

A tu mas racje "Blackend" bo najpozniej za poltora roku beda wybory w Danii i juz wiadomo, ze Socjaldemokracja przejmnie rzady w Danii. A dunska socjaldemokracja jest tak tu czerwona jak dolna czesc polskiej flagi. Laughing
 
Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 5 6 ... 10 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.042 sekund z 19 zapytaniami.