forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-05-18, 08:04:44

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
7. Nie trzeba liczyć spożytych kalorii, natomiast należy liczyć kalorie przy kupowaniu żywności.
661736 wiadomoci w 4060 wtkach; wysane przez 30 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Maciej PW
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  czy warto glosowac na Tuska ?
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 Do dou Drukuj
Autor Wtek: czy warto glosowac na Tuska ?  (Przeczytany 93560 razy)
adamel
Go


Email
Odp: czy warto glosowac na Tuska ?
« Odpowiedz #120 : 2010-07-02, 22:09:04 »

Jesli ktos teskni za PRL-em to zapraszam do Korei Polnocnej, Wietnamu lub moze byc jeszcze Kuba.
Tak mogla wygladac teraz Polska - wqiec prosze sobie dokladnie przypomniec tamte czasy. Jesli ktos mial mozliwosci to mogl   " dorobic" to pensji, ale byla jeszcze cala rzesza ludzi, ktorzy niczego nie mieli.
   Czy Ty miałeś kiedyś w Polsce Koreę Północną, Wietnam lub Kubę? Zamilcz, człowieku na ten temat, bo Ci się coś zajączkuje...
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: czy warto glosowac na Tuska ?
« Odpowiedz #121 : 2010-07-03, 21:49:27 »

A jak fajnie było z samochodami (kupionymi na talon po znajomości w fabryce) jak ktos miał oczywiscie - jeździł, jeździł, a ono wciąż nabierało wartości  Shocked . A teraz? Człowiek ledwo co kupił i juz stracił Sad Ech kiedys to było zycie jak sie było po odpowiedniej stronie Sad
ile trzeba bylo sie natrudzic w sensie szukania znajomosci by deficytowe towary modz  kupic "spod lady" Laughing
Ludzie dzielili sie wtedy na polujacych i upolowanych.Nie jeden dorobil sie fortuny,ktora jak wiadomo kolem sie toczy Laughing
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: czy warto glosowac na Tuska ?
« Odpowiedz #122 : 2010-07-04, 12:50:26 »

Kodar, o jakich Ty fortunach piszesz? Nie znałam ni jednej osoby, której śniła się wówczas fortuna. Nawet domy częściej budowali kierowcy dorabiający "na łebkach" niż ich dyrektorzy.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70755


Odp: czy warto glosowac na Tuska ?
« Odpowiedz #123 : 2010-07-04, 14:16:33 »


U nas w rodzinie są dzisiaj podziały polityczne przy głosowaniu, to nie dziwię się, że w Polsce nie ma jednomyślności... Cool
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70755


Odp: czy warto glosowac na Tuska ?
« Odpowiedz #124 : 2010-07-04, 20:05:44 »


No i koniec ciszy.. Very Happy możemy sobie pokrzyczeć na tych co głosowali na K.....skiego Laughing
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70755


Odp: czy warto glosowac na Tuska ?
« Odpowiedz #125 : 2010-07-04, 20:15:01 »

Kiedy będzie wiadomo  na 100% kto zwyciężył?
Zapisane

Gazda412
Go


Email
Odp: czy warto glosowac na Tuska ?
« Odpowiedz #126 : 2010-07-04, 20:17:18 »

Cieszę się Laughing Laughing Laughing ........., że skończył się ten cały cyrk. W mojej całej rodzinie była jednomyślność.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70755


Odp: czy warto glosowac na Tuska ?
« Odpowiedz #127 : 2010-07-04, 20:30:58 »


Gratuluje zgodności poglądów politycznych w rodzinie. Pewnie Twoja działalność w lokalnych samorządach (?) w tym pomogła ..
Zapisane

Gazda412
Go


Email
Odp: czy warto glosowac na Tuska ?
« Odpowiedz #128 : 2010-07-04, 22:13:33 »

W mojej gminiewygrał Komorowski 72%, chociaż w kilku podbeskidzkich gminach wygrał Kaczyński. Absolutną władzę już posiadali: SLD, PIS i obecnie PO. Czy to coś zmieni? Confused
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70755


Odp: czy warto glosowac na Tuska ?
« Odpowiedz #129 : 2010-07-04, 22:40:27 »

Zapisane

Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: czy warto glosowac na Tuska ?
« Odpowiedz #130 : 2010-07-04, 23:05:03 »

Ciekawe, czy PO zna to proroctwo, a jeśli tak to jakie wnioski względem wyborców wyciągnie?
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70755


Odp: czy warto glosowac na Tuska ?
« Odpowiedz #131 : 2010-07-05, 08:28:48 »


Jak się sprawdzi, to się z jasnowidzem POliczą... Cool
Zapisane

Blackend
Go


Email
Odp: czy warto glosowac na Tuska ?
« Odpowiedz #132 : 2010-07-05, 17:47:57 »

http://wybory.onet.pl/prezydenckie-2010/aktualnosci/,1,3317505,aktualnosc.html

Mamy już oficjalne wyniki. Nowym jasnie miłującym jest Komorowski.
PIS dzierżąc pełnie władzy potrzebował aż 2 lat (poprawcie mnie jeżeli źle bo nie chce mi się sprawdzać) aby się wyautować, wcześniej SLD tak samo - do dziś nie mogą się pozbierać Smile
No to zobaczymy ile czasu potzrebuje na to PO  Laughing
Zapisane
adamel
Go


Email
Odp: czy warto glosowac na Tuska ?
« Odpowiedz #133 : 2010-07-05, 23:25:05 »

Stan krytyczny został już przekroczony...Kiedyś wypowiadałem się w kwestii powrotu systemu feudallnego. Problem zrozumienia tej kwestii związany jest z brakiem czytania klasyków(Marks, Lenin). To nie fortuna, tylko historia kołem się toczy... Nie jestem Pytią, ale za mojego(wg ZUS-niedługiego) życia, dojdzie do weryfikacji praw tego "systemu", czego jesytem absolutnie pewien. W 1978 roku wiedziałem, że skończy się hegemonia ZSSR we wschodniej Europie i nikt nie brał tego na poważnie. Dzisiejsze gnojenie "proletariatu" to tylko kwestia czasu...
Zapisane
zeto555
Go


Email
Odp: czy warto glosowac na Tuska ?
« Odpowiedz #134 : 2010-07-06, 11:12:15 »

Jesli ktos teskni za PRL-em to zapraszam do Korei Polnocnej, Wietnamu lub moze byc jeszcze Kuba.
Tak mogla wygladac teraz Polska - wqiec prosze sobie dokladnie przypomniec tamte czasy. Jesli ktos mial mozliwosci to mogl   " dorobic" to pensji, ale byla jeszcze cala rzesza ludzi, ktorzy niczego nie mieli.
   Czy Ty miałeś kiedyś w Polsce Koreę Północną, Wietnam lub Kubę? Zamilcz, człowieku na ten temat, bo Ci się coś zajączkuje...
Zamilcz to bylo w czasch do ktorych tak tesknisz.
Przedstawilem alternatywe dla tych, ktorym sie marza tamte czasy. Zawsze mozna wyjechac.
Musisz miec powody, ze tak wspominasz- byles wtedy dyrektorem PGR ?
Zapisane
Sandman80
Go


Email
Odp: czy warto glosowac na Tuska ?
« Odpowiedz #135 : 2010-07-06, 11:29:07 »

Zamilcz to bylo w czasch do ktorych tak tesknisz.
Przedstawilem alternatywe dla tych, ktorym sie marza tamte czasy. Zawsze mozna wyjechac.

szkoda tylko że ta alternatywa jakas taka nie mająca nic wspólnego z rzeczywistością w jakiej Polska funkcjonowała
Zapisane
adamel
Go


Email
Odp: czy warto glosowac na Tuska ?
« Odpowiedz #136 : 2010-07-06, 13:12:39 »

"zeto 555", coś chyba przeoczyłeś; pisałem o feudalizmie, a nie o PRL. Podobieństwo tego systemu (feudalizmu) do dzisiejszych czasów jest zatrważające. Paru facetów może spowodować ogólnoświatowy kryzys tylko dlatego, że w ich rękach znajduje się większość środków finansowych. Kogo Twoim zdaniem dotyka kryzys? Czy politycy mają w tym interes, aby zmieniać tę rzeczywistość, skoro siedzą w kieszeniach lobbystów? Nigdy nie uważałem, że wszystkim należy się po równo, ale stanowczo jestem przeciw tym praktykom, które zmuszają ludzi wykształconych do podejmowania pracy poniżej ich kwalifikacji, ponieważ pośrednio wszyscy ponosimy koszty ich edukacji. Dzisiaj nie kwalifikacje przesądzają o pozycji w biznesie, tylko to, kto za kim stoi. To zjawisko występuje już wszędzie, niezależnie od szerokości geograficznej i jeżeli tego nie widzisz, to albo wyalienowałeś się do innego wymiaru, albo masz nieodpowiednie okulary.
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: czy warto glosowac na Tuska ?
« Odpowiedz #137 : 2010-07-06, 13:23:23 »

Wszystko to wina globalizacji.
Zapisane
zeto555
Go


Email
Odp: czy warto glosowac na Tuska ?
« Odpowiedz #138 : 2010-07-06, 15:12:36 »

Okulary mam dobre.
Czy dawniej nie bylo latwiej tym, ktorzy mieli "plecy" ? - jak swiat stary to zawsze tak bylo , chociaz oczywiscei jest to naganne. W PRL to dopiero wszystko zalezalo od plecow.
Odnosnie kwalifikacji - nikt nie gwarantowal, ze dostaniesz prace zgodna z kierunkiem wyksztalcenia. Zawsze mozna sie doksztalcic lub zmienic kierunek.
Praca dobra sama nie przyjdzie, trzeba sie troche ruszyc i samemu cos zrobic. Jak sie chce to zawsze jest jakies wyjscie.
Zapisane
adamel
Go


Email
Odp: czy warto glosowac na Tuska ?
« Odpowiedz #139 : 2010-07-06, 15:30:44 »

Nie wyjście, tylko wyjazd, poza tym nie rozśmieszaj mnie...
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 18 zapytaniami.