forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-28, 01:27:16

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Na koniec - nie wolno zapominać, że każdy człowiek jest inny i inny jest jego organizm.
660527 wiadomoci w 4059 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  czy warto glosowac na Tuska ?
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 10 Do dou Drukuj
Autor Wtek: czy warto glosowac na Tuska ?  (Przeczytany 93008 razy)
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70530


Odp: czy warto glosowac na Tuska ?
« Odpowiedz #20 : 2010-05-29, 10:30:32 »


Już na Korwina Mikke też nie chcę głosować.. Confused

http://www.youtube.com/watch?v=SGvSh3N9xFg
Zapisane

Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: czy warto glosowac na Tuska ?
« Odpowiedz #21 : 2010-05-29, 11:29:40 »

Zapisane
adamel
Go


Email
Odp: czy warto glosowac na Tuska ?
« Odpowiedz #22 : 2010-05-29, 11:55:53 »

Należy tylko żałować, że nie startuje Miś Colargol... Shocked Smile
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70530


Odp: czy warto glosowac na Tuska ?
« Odpowiedz #23 : 2010-05-29, 12:14:04 »


..albo nasz Admin...
Zapisane

Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: czy warto glosowac na Tuska ?
« Odpowiedz #24 : 2010-05-29, 12:24:12 »

Należy tylko żałować, że nie startuje Miś Colargol... Shocked Smile

Nie oglądam bajek, więc zapytam : ów Miś to czym się charakteryzuje?
Zapisane
Blackend
Go


Email
Odp: czy warto glosowac na Tuska ?
« Odpowiedz #25 : 2010-05-29, 13:17:00 »


Już na Korwina Mikke też nie chcę głosować.. Confused

http://www.youtube.com/watch?v=SGvSh3N9xFg

A co cię w jego wypowiedzi uraziło?  Shocked
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70530


Odp: czy warto glosowac na Tuska ?
« Odpowiedz #26 : 2010-05-29, 13:36:00 »


To, że czy rodzice biją dzieci czy nie, jest wyłącznie ich sprawą i państwo nie powinno się mieszać w sprawy rodzinne.
A przecież właśnie najwięcej wykrywanej przemocy jest w rodzinach (niewykrywanej pewnie też). Jeszcze nie podobało mi się stwierdzenie, ze jeśli ktoś obrywał w dzieciństwie i był zamykany za karę w ciemnej komórce, to to mu pomogło wyrosnąć na porządnego człowieka  Shocked Nie wiadomo czy bez tej przemocy nie wyrósłby na jeszcze porządniejszego człowieka i nie wiadomo czy podobnych metod nie stosuje wobec swoich dzieci.. Confused
Zapisane

slawek
Go


Email
Odp: czy warto glosowac na Tuska ?
« Odpowiedz #27 : 2010-05-29, 13:47:26 »

To jeszcze jeden - http://www.youtube.com/watch?v=qxXg4jlqo9E&feature=related , trzy czę¶ci.
Straszna kompromitacja feminizmu Wink a ta "jednostka" wykazała się wyjątkowym prymitywizmem Sad no i ten telefon potwierdza teze Stanisława Lema Wink
Zapisane
Blackend
Go


Email
Odp: czy warto glosowac na Tuska ?
« Odpowiedz #28 : 2010-05-29, 15:44:34 »

To, że czy rodzice biją dzieci czy nie, jest wyłącznie ich sprawą i państwo nie powinno się mieszać w sprawy rodzinne.

Jeżeli "państwo" produkuje dzieci w patologii (becikowe) no to faktycznie ma też prawo do ich zabierania   Confused
A ja bym rozszerzył to prawo np. biję żonę to "państwo" mi ją zabierze - jakie wspaniałe perspektywy Wink
Oczywiście jak brudno w domu i zupa za słona to też, a co ja mam się użerać? Wink
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70530


Odp: czy warto glosowac na Tuska ?
« Odpowiedz #29 : 2010-05-29, 16:05:33 »


Ten cytat tak wygląda, jakby przekazywał moje słowa..  Shocked  Laughing
Mi nie chodzi o szybkie zabieranie dzieci (chyba, że jest taka konieczność - jeżeli nie ma innej patologii, tylko bieda, to państwo powinno pomóc, bo pobyt w placówkach zastępczych jest dużo droższy - nie wspominając już o przeżyciu traumatycznym dzieciaka), tym bardziej żony, ale o karanie agresora..
..z tym zabieraniem żony to żeś sobie wymyślił.. Laughing
Zapisane

fewa
Go


Email
Odp: czy warto glosowac na Tuska ?
« Odpowiedz #30 : 2010-05-29, 21:09:34 »

Im państwo bardziej chore tym większe ograniczenia wprowadza swoim obywatelom. A człowiek " chory " w takim państwie bije swoje dzieci. Wystarczy dać trochę wolności a wtedy  będzie szczęśliwy i nie będzie potrzebował wyżyć się na słabszym czyli dziecku. J.K.Mikke to jedyny polityk który nie zmienił swoich poglądów. A polityka dzisiejszych naszych panów upadnie bo nie może być inaczej. Przekonacie się. Może jeszcze nie teraz, ale wszystko wskazuje na to że idzie w kierunku upadku, nie tylko u nas.
Jedynym minusem K. Mikke jest jego wymowa, musiałby popracować nad dykcją.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70530


Odp: czy warto glosowac na Tuska ?
« Odpowiedz #31 : 2010-05-29, 22:48:20 »


W tych wyborach to mamy do wyboru chyba tylko mniejsze zło..a dobrego kandydata w ogóle nie ma..
Kiedyś słyszałam, że demokracja tym się różni od innych ustrojów, że w niej ludzie sami mogą sobie wybrać tyrana, który będzie nad nimi bicz trzymał... Confused
Zapisane

Ruler
Go


Email
Odp: czy warto glosowac na Tuska ?
« Odpowiedz #32 : 2010-05-30, 01:14:07 »

A ja tam na Korwina bede glosowal! i wielu moich znajomych tez.

Adampio, on wcale nie jest schizofremikiem, co spowodowalo ze tak myslisz.

Najbardziej irytuja mnie opinie ludzi ktorzy cala swoja wiedze czerpia z TVN a jak juz ogladaja TVN24 to mysla sobie ze sa intelektualistami. Dlatego Korwin ma taka opinie, bo polskie media sa zaklamane i stronnicze. TVN pro PO, TVP pro PiS.

Niedawno widzialem sadzaz internetowy, wzielo udzial ponad 380 000 tys osob, Korwin na 2 miejscu z ponad 20% poparciem. Teram powiedzcie mi dlaczego w takim razie w sadazach publikowanych w TV nigdy nie ma wicej niz 1%?

Komorowski to pajac i przydupas Tuska, kaczynski sami wiecie. Jak dal mnie tylko Korwin sie nadaje..
Zapisane
Blackend
Go


Email
Odp: czy warto glosowac na Tuska ?
« Odpowiedz #33 : 2010-05-30, 10:35:09 »

Ten cytat tak wygląda, jakby przekazywał moje słowa..  Shocked  Laughing

Absolutnie nie zamierzone Smile
Niestety znowu dyskusja w tym kraju jest nie o tym o czym być powinna.
Nie ma zezwolenia na aborcję w warunkach szpitalnych, nie ma spotkań z ginekologiem w gimnazjum, ale za to jest religia Smile
O niskich podatkach i redukcji etatów administracji państwowej, a zatem polityce prorodzinnej nie będę się rozpisywał - na forum wiele jest wypowiedzi w tym temacie.
Jak można karać dzieci (zabieranie) za nierozsądne zachowanie dorosłych?  Shocked
Niestety pomysłodawcom takich praktyk nawet nie można zgotować takiego losu bo już przestali być dziećmi Sad
Zapisane
mateoosh12
Go


Email
Odp: czy warto glosowac na Tuska ?
« Odpowiedz #34 : 2010-06-05, 16:28:47 »

Zapisane
mateoosh12
Go


Email
Odp: czy warto glosowac na Tuska ?
« Odpowiedz #35 : 2010-06-05, 16:58:51 »

Zapisane
mateoosh12
Go


Email
Odp: czy warto glosowac na Tuska ?
« Odpowiedz #36 : 2010-06-06, 01:01:56 »

wg rankingu wolności gospodarczej - tj. łatwości prowadzenia interesów, wymiany handlowej, przepływu kapitału, uciążliwości biurokracji, przepisów regulacyjnych, koncesji, zezwoleń urzędniczych - Polska znajduje się za takimi krajami jak Gruzja, Urugwaj, Armenia, Peru, Albania, Jamajka, Madagaskar, Dominikana i na 179 sklasyfikowanych państw zajmuje 71 miejsce.

To jest efekt rządów PO i jej lidera Pana Tuska, który z takim zapałem mówił o http://www.youtube.com/watch?v=lfajOgoHuyo&feature=related

Zapisane
Gazda412
Go


Email
Odp: czy warto glosowac na Tuska ?
« Odpowiedz #37 : 2010-06-06, 15:09:22 »

W Plsce po roku 89 w Polsce już rządziły lub rządzą ; lewica, prawica i skrajna prawica,  liberałowie, partie centrum i wynkiki rządzenia są jednakowe. Pozostało nić
innego jak powrót do PZPRu. Jestem przekonany, że należy zaufać obecnej koalicji z Donldem Tuskiem.
Zapisane
mateoosh12
Go


Email
Odp: czy warto glosowac na Tuska ?
« Odpowiedz #38 : 2010-06-06, 18:14:44 »

Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: czy warto glosowac na Tuska ?
« Odpowiedz #39 : 2010-06-07, 10:26:12 »

W Plsce po roku 89 w Polsce już rz±dziły lub rz±dz± ; lewica, prawica i skrajna prawica, liberałowie, partie centrum i wynkiki rz±dzenia s± jednakowe. Pozostało nić
innego jak powrót do PZPRu. Jestem przekonany, że należy zaufać obecnej koalicji z Donldem Tuskiem.

A tutaj to sie całkowicie mylisz Sad po 89 roku w Polsce rządziła i rządzi wyłącznie "LEWICA" tylko troche pomalowana na dupkracje Wink jedyna różnica to "stosunek" do KK jedni im liżą d**e troszkę bardziej otwarcie licząc na odpowiednie urobienie mocheru ;P inni dogatują się za kulisami Wink tfu pod sutanną Wink, socjalizacja kraju postąpiła w sposób nieprawdopodobny Sad a teraz następuje dalej pod egidą ch*jni jewropejskiej Sad no bo pomysl sobie kto by na nich głosował gdyby nie mamili motłochu świadczeniami socjalnymi ??
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 10 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.035 sekund z 19 zapytaniami.