forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-06-21, 07:51:42

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
7. Nie trzeba liczyć spożytych kalorii, natomiast należy liczyć kalorie przy kupowaniu żywności.
663715 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 31 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: saymon9
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  czy warto glosowac na Tuska ?
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 Do dou Drukuj
Autor Wtek: czy warto glosowac na Tuska ?  (Przeczytany 94834 razy)
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71107


Odp: czy warto glosowac na Tuska ?
« Odpowiedz #60 : 2010-06-08, 21:23:31 »


...moze i glupie ,ale,, towar,, niezly Wink Cool...

Właśnie tak wyglądasz - na zachwyconego "towarem"  Laughing - ale tutaj się liczy przekaz polityczny dla narodu..a nie.......... Cool
Zapisane

tadzio
Go


Email
Odp: czy warto glosowac na Tuska ?
« Odpowiedz #61 : 2010-06-08, 23:05:52 »

poczytalem trochę tych postów i powiem krotko , aby  popierać PIS trzeba mieć prawidłową czynność umysłu jak rzecze dr. Kwaśniewski
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: czy warto glosowac na Tuska ?
« Odpowiedz #62 : 2010-06-09, 08:19:39 »

poczytalem trochę tych postów i powiem krotko , aby popierać PIS trzeba mieć prawidłow± czynno¶ć umysłu jak rzecze dr. Kwa¶niewski
Dr. Kwaśniewski rzecze raczej że aby popierać jakąkolwiek partie trzeba mieć akurat PATOLOGICZNĄ CZYNNOŚĆ UMYSŁU Sad
Zapisane
adamel
Go


Email
Odp: czy warto glosowac na Tuska ?
« Odpowiedz #63 : 2010-06-09, 09:21:44 »

Niestety, uważam, że jednak należy w ogóle głosować, ponieważ taką nam zgotowano rzeczywistość. Prawdę mówiąc wolałbym w tym przypadku robić za leśniczego... Cool
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: czy warto glosowac na Tuska ?
« Odpowiedz #64 : 2010-06-09, 09:27:00 »

Czyli mniej cię bolą plecy jeśli co jakiś czas pójdziesz "wybrać" sobie kto ma trzymać bat ???



P.S.
ech to socjalistyczne wychowanie Sad
Zapisane
mateoosh12
Go


Email
Odp: czy warto glosowac na Tuska ?
« Odpowiedz #65 : 2010-06-09, 11:04:42 »

Zapisane
mateoosh12
Go


Email
Odp: czy warto glosowac na Tuska ?
« Odpowiedz #66 : 2010-06-09, 11:06:57 »

Zapisane
zeto555
Go


Email
Odp: czy warto glosowac na Tuska ?
« Odpowiedz #67 : 2010-06-09, 11:35:54 »

Czy tutaj panuje jakas cenzura? moj post o Pis zniknal
Zapisane
adamel
Go


Email
Odp: czy warto glosowac na Tuska ?
« Odpowiedz #68 : 2010-06-09, 14:58:34 »

Czyli mniej cię bolą plecy jeśli co jakiś czas pójdziesz "wybrać" sobie kto ma trzymać bat ???



P.S.
ech to socjalistyczne wychowanie Sad
       Wyraźnie dałem do zrozumienia, że wolałbym być leśniczym, jeżeli Ci to coś mówi...
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: czy warto glosowac na Tuska ?
« Odpowiedz #69 : 2010-06-09, 16:41:22 »

WyraĽnie dałem do zrozumienia, że wolałbym być le¶niczym, jeżeli Ci to co¶ mówi...
niestety nic Wink
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: czy warto glosowac na Tuska ?
« Odpowiedz #70 : 2010-06-09, 23:21:54 »

Czy tutaj panuje jakas cenzura? moj post o Pis zniknal
zdecydowanie,moj rowniez,
adminie,dzieki,ze za mnie myslisz,zrozumialam,nie tu i nie teraz,ale szkoda Very Happy
Zapisane
adamel
Go


Email
Odp: czy warto glosowac na Tuska ?
« Odpowiedz #71 : 2010-06-10, 09:27:42 »

WyraĽnie dałem do zrozumienia, że wolałbym być le¶niczym, jeżeli Ci to co¶ mówi...
niestety nic Wink
     To jest "opowieść" partyzanta z okresu II wojny; pierwszego dnia starliśmy się z Niemcami i pogoniliśmy ich z lasu. Drugiego dnia Niemcy pogonili nas z lasu, trzeciego my ich, czwartego oni nas, piątego my ich, a szóstego leśniczy się wk... i pogonił ich i nas. Smile
Zapisane
zeto555
Go


Email
Odp: czy warto glosowac na Tuska ?
« Odpowiedz #72 : 2010-06-10, 13:22:03 »

No szkoda, ze ktos tak po prostu wywala te posty. Wydaje mi sie , ze nie bylo w nich nic niewlasciwego.
Zywienie Optymalne to piekna droga zycia , a przez takie podejscie administaracji do forum coraz mniej ludzi tutaj przychodzi, a szkoda.
Z ŻO nie zrezygnuje - za dlugo na niej jestem i zbyt wiele zawdzieczam , a z forum moga mnie wyrzucic.
Zapisane
Gwidon
Go


Email
Odp: czy warto glosowac na Tuska ?
« Odpowiedz #73 : 2010-06-10, 15:13:38 »

...czy warto glosowac na Tuska? - na to pytanie kazdy musi sobie odpowiedziec sam , do puki nie zmienia odzywiania w sejmie to nie ma co sie specjalnie ludzic , jedni przychodza drudzy odchodza , a i tak pewnie pija razem wodke Laughing Laughing Laughing
ale to fajna fucha  spac w sejmie , a kasa leci Cool...
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: czy warto glosowac na Tuska ?
« Odpowiedz #74 : 2010-06-14, 14:04:01 »

Wczorajsza debata pokazała tylko jaki Kmorowski jest 'cienias'.
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: czy warto glosowac na Tuska ?
« Odpowiedz #75 : 2010-06-18, 21:41:17 »

Wczorajsza debata pokazała tylko jaki Kmorowski jest 'cienias'.

pan Komorowski sie  wydaje  byc tylko marionetka, nie dziwi nic, skoro  od 20 lat jego przyjacielem jest pan Tusk.A jak mowi przyslowie ,kto z kim przebywa tak sie sam nazywa. Laughing
Zapisane
Sandman80
Go


Email
Odp: czy warto glosowac na Tuska ?
« Odpowiedz #76 : 2010-06-29, 14:04:29 »

Zapisane
adamel
Go


Email
Odp: czy warto glosowac na Tuska ?
« Odpowiedz #77 : 2010-06-29, 22:44:45 »

Wczorajsza debata pokazała tylko jaki Kmorowski jest 'cienias'.

pan Komorowski sie  wydaje  byc tylko marionetka, nie dziwi nic, skoro  od 20 lat jego przyjacielem jest pan Tusk.A jak mowi przyslowie ,kto z kim przebywa tak sie sam nazywa. Laughing

  To nie tak do końca, ponieważ byłoby to zbyt proste. Powoływanie się dzisiaj na postulaty solidarnościowe, przy okazji realizując "liberalny obraz systemowy" jest totalnym zaprzeczeniem wszystkich tych idei. Należy zadać sobie pytanie: czy faktycznie jesteśmy za społeczeństwem solidarnościowym. Otóż, jeżeli chodzi o kontynuację systemu; "czy się stoi, cazy się leży...", to jestem generalnie przeciw. Jednak, jeżeli ktoś zadałby mi pytanie - czy jestem za kultywowaniem programu ochrony nieudaczników i naciągaczy systemu państwa opiekuńczego, to jednoznacznie powiem; NIE. Dzisiaj jest niewątpliwie jednak większym zagrożeniem dla nas wszystkich rząd ludzi, niezwiązanych z ideami patriotycznymi. W d... mam dywagacje na temet śmierci p. Blidy, jestem zbyt blisko ze sprawami Górnego Śląska. Ktoś, kto nie zna realiów tego rejonu nie powinien w ogóle zabierać głosu. "Dzięki" tyakim ludziom, jak p. Blida górnicy zarabiają dzisiaj ok. 2000 netto, tak broniła ich wynagrodzeń za pracę. Zaprasdzam wszystkich do tej bezpiecznej, fantastycznie wynagradzanej pracy, znam to z autopsji. TVN i TVN24 prowadzi 24 godziny na dobę kampanię wyborczą komorowskiego ( to nie błąd, ta mała litera ), a jednocześnie krytykuje telewizję publiczną, która poświęca wyborom kilka minut dziennie.
Zapisane
Gazda412
Go


Email
Odp: czy warto glosowac na Tuska ?
« Odpowiedz #78 : 2010-06-30, 00:16:29 »

Trochę więcej optymizmu. Zadaniem polityka to tak przedstawić carny kolor, aby naród debrał ngo jako szary a najlepiej różowy. Takie są uroki polityki. Czy ktoś słyszxał, aby
przed wyborami kandydat na prezydenta, posła, radnego powiedział do wyborców, że nie może być lepiej, że są kłopoty gospodarcze. W Polsce jeszcze długo nie będzie
kapitalizmu na wzor zachodni. Nie można wszystkiego dać w prywatne ręce. Parasol socjalny wielu grupom społecznym jest konieczny. Nie można wszystkiego krytykować,
Należy najpierw dostrzegać pozytywne zmiany jakie nastąpiły. Napewno nie zagłosuję na PIS - pozostało tylko PO. Pójście na wybory i oddanie ważnego głosu, to
mój obywatelski i patriotyczny obowiązek. Kazdy może mieć własne zdanie, byle go wyraził w godny i kulturalny sposób. Pozdrawiam. Smile Smile
Zapisane
Gazda412
Go


Email
Odp: czy warto glosowac na Tuska ?
« Odpowiedz #79 : 2010-06-30, 00:22:09 »

Powyższa moja wypowiedź dotycz wypowiedzi Sławka z dnia 6 czerwca.
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.034 sekund z 19 zapytaniami.