forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-29, 16:20:24

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
10. Nie wolno głodzić się ani pościć.
660641 wiadomoci w 4059 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Kuchnia Optymalna.
| | |-+  KRZEM
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 11 Do dou Drukuj
Autor Wtek: KRZEM  (Przeczytany 117061 razy)
kristan
Go


Email
Odp: KRZEM
« Odpowiedz #40 : 2010-08-11, 05:20:00 »

NIE BAGATELIZUJCIE POTRAW KRZEMOWYCH!!!
Tym razem , węglowodan     http://www.jedzoptymalnie.pl/kulinaria.php?id=250

Niebawem hit...
     
Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: KRZEM
« Odpowiedz #41 : 2010-08-11, 08:27:46 »

Nie wiem czego link nie wchodzi , może teraz.     http://www.jedzoptymalnie.pl/kulinaria.php?id=250
Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: KRZEM
« Odpowiedz #42 : 2010-08-13, 08:50:07 »

I ostatni z tej serii       http://www.jedzoptymalnie.pl/kulinaria.php?id=251

Ps.cos z system sie powaliło, że nie po "polsku" napisałem. Nie do naprawienia jednak przeze mnie. Aha i jeszcze jedno - wolę je konsumować na zimno.

Można jeszcze zrobic ciasteczka owsiane w b. prosty sposób - jako uzupełnienie W.
Ja temat Si zakończyłem. To organizm czuwa...
Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: KRZEM
« Odpowiedz #43 : 2010-08-13, 08:51:06 »

Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: KRZEM
« Odpowiedz #44 : 2010-08-13, 10:36:57 »

Dobra historia  Laughing

Przepis wyglada swietnie! Very Happy
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: KRZEM
« Odpowiedz #45 : 2010-08-13, 16:26:14 »

a szczegolnie  historyjki koncowka  Shocked Laughing
Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: KRZEM
« Odpowiedz #46 : 2010-08-16, 12:15:22 »

Sprawdziłem i wypróbowałem na znajomych KRZEMÓWKI , tym razem na zimno.
Zanim przygotowałem kolejną , a w zasadzie miała być pierwszą potrawą wśród biesiadników , po krzemówkach nie było juz śladu.
Odchodząc pytali czy mam jeszcze?  Tak , dostali... wizytówki stronki    www.jedzoptymalnie.pl
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: KRZEM
« Odpowiedz #47 : 2010-08-16, 13:14:52 »


Ja w kwestii przeczytanej anegdoty z linkowanej strony.
Pozbycie się wspominanego "prawie" oznacza, że udało mu się ............głębiej umiejscowić mały palec. Wink  Shocked  Laughing
Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: KRZEM
« Odpowiedz #48 : 2010-08-16, 13:58:44 »

 Laughing
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: KRZEM
« Odpowiedz #49 : 2010-08-16, 14:20:43 »

I tak (na przykładzie tego niewinnego żarciku), być może "powstają" kolejni "optymalni", którym coś z DO nie wyszło lub "nie weszło". Wink Smile A przecież "grzech pierworodny" to już powód do niedoskonałości ............ . Np. nie wdając się w szczegóły urodziłem się ze "skazą białkową", mimo że jako noworodek uzyskałem notę 5/5 Wink, komuś innemu "zafundowano" jakąś inną przypadłość.


A tak w temacie. Mnie odpowiada "krzem ziemniaczany", tyle że nie mam pewności czy w "poprawionych" ziemniakach  jest go pod dostatkiem. Wink
Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: KRZEM
« Odpowiedz #50 : 2010-08-16, 20:18:05 »

Ty nie boj - jesli jesteś w pełni optymalny , a nie prawie , nic Ci nie grozi. "Opitolisz" dwie nózki wieprzowe do suchej kostki i po temacie - minimum raz w tygodniu.
Pozdro.
Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: KRZEM
« Odpowiedz #51 : 2010-08-16, 20:34:21 »

Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: KRZEM
« Odpowiedz #52 : 2010-08-17, 15:00:55 »

Ty nie boj - jesli jesteś w pełni optymalny , a nie prawie , nic Ci nie grozi. "Opitolisz" dwie nózki wieprzowe do suchej kostki i po temacie - minimum raz w tygodniu.
Pozdro.

To akurat dotyczy KAŻDEGO w pełni optymalnego.... nic mu nie grozi. Wink Smile

Rzeczywiście  "dwie nóżki" opitalam do kości Wink dosyć często(1-2 w tygodniu  Shocked), a nawet "przemycam" je do innych potraw.
Jeżeli chodzi o link to zachwyca mnie wszystko w tym przepisie, aż wstyd się przyznać Wink,
ale skóra z nóżek wieprzowych z pozostawionymi tu i ówdzie "niedoskonałościami"
smakuje tak samo jak.............. dokładnie oczyszczona.  Rolling Eyes  Smile





Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: KRZEM
« Odpowiedz #53 : 2010-08-20, 08:56:19 »

A to na deser weekendowy - po soczystym grllu            http://www.jedzoptymalnie.pl/kulinaria.php?id=252
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70544


Odp: KRZEM
« Odpowiedz #54 : 2010-08-20, 09:38:33 »


A mógłbyś "kristan" opisać smak tych ciasteczek? Dobre?
Zapisane

kristan
Go


Email
Odp: KRZEM
« Odpowiedz #55 : 2010-08-20, 10:36:56 »

Smak , pojęcie wzgledne.
Dzis zjadłem trzy i pewnie wieczorkiem jeszcze jedno lub dwa. Bowiem innych W , dziś praktycznie nie będzie z uwagi na to , że na obiadek będą żeberka w kapuście , jak    http://www.jedzoptymalnie.pl/kulinaria.php?id=17     

Powiem tak - są jadalne i to bardzo- smak zależy od składników- nasze zalatują migdałami , ale można zrobic każdy inny. Dodatkowo rodzynki nieco "rozrzedzają" sam prokukt w ustach , dodając dodatkowo chętki na nastepny kęs.


Magnezowe         
http://www.jedzoptymalnie.pl/kulinaria.php?id=11       są nieco smaczniejsze ,  pozbawione jednak krzemionki...
Poprawiać tytułowych ,  nie ma co - tak mi sie wydaje. Chyba , że ktos-coś.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70544


Odp: KRZEM
« Odpowiedz #56 : 2010-08-20, 10:52:48 »

Dzięki Very Happy
Wypróbuję najpierw te magnezowe. Dzieciaki wyjeżdżają na weekend, to dobrze by było zaopatrzyć je na drogę tak, żeby nie musiały kupować tam jakichś "śmieci"..Zaraz zakaszę rękawy (nie da się - za krótkie) Wink
Zapisane

Radzio
Go


Email
Odp: KRZEM
« Odpowiedz #57 : 2010-08-20, 15:40:35 »

Reniu nie przesadź z tym "zaopatrzeniem", bo bagaż może być nie do udźwignięcia. Wink Smile Wink


Pamiętam w okresie "kartkowym" wakacyjne plecaki ważyły po 25-30kg ..... konserwy pozwalały przetrwać. Gdyby nie jakość białek i tłuszczy w nich zawartych, to BTW takiej konserwy wygląda całkiem optymalnie. Smile
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: KRZEM
« Odpowiedz #58 : 2010-08-20, 16:09:39 »

Dzięki Very Happy
Wypróbuję najpierw te magnezowe. Dzieciaki wyjeżdżają na weekend, to dobrze by było zaopatrzyć je na drogę tak, żeby nie musiały kupować tam jakichś "śmieci"..Zaraz zakaszę rękawy (nie da się - za krótkie) Wink

Wiedzialem, wiedzialem. Zawsze jak kobiety maja "zakaszac" rekawy to okazuje sie, ze maja krotki rekawek. Laughing
Ale widocznie tak ma byc! Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70544


Odp: KRZEM
« Odpowiedz #59 : 2010-08-20, 16:41:45 »

Reniu nie przesadź z tym "zaopatrzeniem", bo bagaż może być nie do udźwignięcia. Wink Smile Wink


Pamiętam w okresie "kartkowym" wakacyjne plecaki ważyły po 25-30kg ..... konserwy pozwalały przetrwać. Gdyby nie jakość białek i tłuszczy w nich zawartych, to BTW takiej konserwy wygląda całkiem optymalnie. Smile

Ale "Radzio" w okresie "kartkowym" myśmy nie jeździli samochodem (przynajmniej ja nie jeździłam). Teraz to wrzucą w bagażnik i heja.. (jadą ze starszym synem..) Ja z mężem będę miała chatę wolną... Laughing
Zapisane

Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 11 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.028 sekund z 19 zapytaniami.