forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-29, 03:32:24

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
2. Należy jeść wtedy, gdy się chce jeść i zjadać tyle, by nie czuć potrzeby dalszego jedzenia.
658482 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  o mojej telepatii
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] 2 3 4 5 6 7 Do dou Drukuj
Autor Wtek: o mojej telepatii  (Przeczytany 63514 razy)
kodar
Go


Email
o mojej telepatii
« : 2010-06-18, 22:37:33 »

Kiedy bylam dzieckiem ukazala mi sie olbrzymia postac,taka od ziemi do nieba.Juz nie pamietam czy to byla postac balwana czy kobiety.Pamietam tylko,ze machano do mnie reka w taki sposob jakby wolano mnie do siebie.Pamietam rowniez jak bardzo wtedy przestraszylam sie.W wielkim poplochu uciekalam co sil w nogach.Nigdy wiecej nie mialam podobnego widzenia.
Jako mloda nastoladka podkochiwalam sie w chlopcach.Kiedy przychodzila wielka ochota na zobaczenie oblubienca,to zawsze   bez wczesniejszego umawiania sie wiedzialam ,ze sie spotkamy.Cos naklanialo mnie a czasami pospieszalo by wyjsc w odpowiednim momencie  i za kazdym razem strzal w dziesiatke.
Miewalam rowniez sny,ktore wiele razy potwierdzaly  wydarzenia,ktore juz nastapily lub mialy nastapic.(np.stopnie na maturze,lub wyglad ojca mojego meza,ktorego nigdy wczesniej nie widzialam)
Artykuly,ktore mnie interesuja zawsze wpadaja mi jako pierwsze w oczy,czyli nie musze sie trudzic w ich szukaniu.
Kiedy moja ulubiona przyjaciolka po wyjezdzie do Stanow bardzo dlugo sie nie odzywala,wystarczylo,ze przypadkowo  wpadla mi w rece jej fotografia i ona  jeszcze tego  samego dnia  zadzwonila do mnie.
Ok.rok temu po wprowadzeniu sie do nowego mieszkania,mialam odwiedziny .Drzemalam na lezaku na balkonie,kiedy strasznie zaczelo trzeszczec  lozko pietrowe w syna pokoju.Nikogo poza mna  w domu nie bylo.Dzieci z tata  byly na wycieczce.Zerwalam sie jak oparzona,by upomniec syna,ze niepotrzebny ten halas.Nikogo nie bylo.
Pamietam rowniez,jak  w oczekiwaniu na wizyte kolezanki zasnelam.Obudzilam sie w tym momencie gdy kolezanka podjechala pod dom a ja wyszlam jej na przeciw.Moja mama wystarczy,ze spojrzy na moja fotografie lub wypowie na glos moje imie przewaznie zawsze w danym momencie jestem przy niej meldujac sie telefonicznie. Razz
Dzisiaj juz wiem,ze te wydarzenia i wiele innych z mojego zycia,to zjawiska telepatyczne.Kiedys gdy szukalam na nie odpowiedzi trafialam na tlumaczenie,ze to przypadek tylko i wylacznie.Dzisiaj wiem,ze to telepatia.Bardzo wczesnie i bardzo dlugo  przodkowie nasi  porozumiewali sie telepatycznie.
Od kilku lat powiekszam swoje wiadomosci i we wlasciwym czasie trafiam na interesujace mnie informacje.W  chwili obecnej  potrafie zobaczyc wlasna aure, niektorych osob  i otaczajacej mnie przyrody.Zrozumialam jak  wiele pracy przede  mna,bo jeszcze tak wiele  mam do odkrycia.
Czekam na wpisy osob,ktore maja podobne umiejetnosci lub potrafia wiecej i beda chcieli podzielic sie wlasnymi doswiadczeniami.
Wszelkiego co najlepsze Alina. Very Happy
Zapisane
fewa
Go


Email
Odp: o mojej telepatii
« Odpowiedz #1 : 2010-06-20, 16:23:10 »

Artykuly,ktore mnie interesuja zawsze wpadaja mi jako pierwsze w oczy,czyli nie musze sie trudzic w ich szukaniu

Widać tu, że kierujesz się intuicją, a ona zawsze prowadzi prawidłowo do celu i nie trzeba się dużo napracować aby osiągnąć sukces.
Masz potencjał do jasnowidztwa. A telepatia to jest coś takiego że myśli się o kimś innym i ta osoba to czuje. Jeśli chodzi o mnie to miałam odczucia jakiegoś zdarzenia, że to kiedyś już było, tak jakby podróż w czasie. Albo w czasie drzemki dusza opuszcza ciało i gdzieś sobie wędruje. w trakcie powrotu do ciała jest to bardzo przyjemne uczucie.  Very Happy
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: o mojej telepatii
« Odpowiedz #2 : 2010-06-20, 16:45:36 »

Artykuly,ktore mnie interesuja zawsze wpadaja mi jako pierwsze w oczy,czyli nie musze sie trudzic w ich szukaniu

Widać tu, że kierujesz się intuicją, a ona zawsze prowadzi prawidłowo do celu i nie trzeba się dużo napracować aby osiągnąć sukces.
Masz potencjał do jasnowidztwa. A telepatia to jest coś takiego że myśli się o kimś innym i ta osoba to czuje. Jeśli chodzi o mnie to miałam odczucia jakiegoś zdarzenia, że to kiedyś już było, tak jakby podróż w czasie. Albo w czasie drzemki dusza opuszcza ciało i gdzieś sobie wędruje. w trakcie powrotu do ciała jest to bardzo przyjemne uczucie.  Very Happy

dziekuje, super,to mi sie podoba,bardzo chcialabym  rozwinac w sobie umiejetnosc jasnowidzenia.Niektorzy  taka umiejetnosc dostaja w darze,niektorzy musza sami dochodzic na drodze rozwoju. Razz
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: o mojej telepatii
« Odpowiedz #3 : 2010-06-20, 17:11:11 »

Kodar,

to masz łatwo żyć... Nry lotto jakie będą losowane we wtorek (6 z 49 ) możesz zaproponować? Może maszyna losująca wykaże się intuicją? Ona, ta maszyna, tu chyba nie zajrzy.
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: o mojej telepatii
« Odpowiedz #4 : 2010-06-20, 17:49:32 »

Kodar,

to masz łatwo żyć... Nry lotto jakie będą losowane we wtorek (6 z 49 ) możesz zaproponować? Może maszyna losująca wykaże się intuicją? Ona, ta maszyna, tu chyba nie zajrzy.
na szczescie znam twoje zapatrywania ,dlatego twoja propozycja w moich oczach to fajny  zart. Razz
Mialam jeden, jedyny raz kiedy pieniadze  przyszly do mnie bardzo latwo,rowniez znalezienie wartosciowych rzeczy z latwoscia przychodzi .
Zastanawiam sie tylko,czy za kazdym razem nie powinnam wlozyc wiecej trudu w odszukaniu osob,do ktorych  znalezione  rzeczy naleza.A moze oni specjalnie gubia abym ja mogla znalezc? Laughing
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: o mojej telepatii
« Odpowiedz #5 : 2010-06-20, 18:14:04 »

Czy to trudno podać 6 liczb z 49?
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: o mojej telepatii
« Odpowiedz #6 : 2010-06-20, 20:17:15 »

Czy to trudno podać 6 liczb z 49?
czy to trudno zrozumiec,ze mnie to nie bawi???
Nie jestem ani jasnowidzem jak rowniez nie potrafie manipulowac czyims umyslem.Skoro jako wyksztalcona osoba nie potrafisz tego zrozumiec,to juz twoj problem Laughing
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: o mojej telepatii
« Odpowiedz #7 : 2010-06-20, 20:46:36 »

Czy szanowna pani, Razz
czytala o takich manipulacjach??Cytuje:
""""Bronie psychotroniczne wciąż należą, przynajmniej w pojęciu laika nie obeznanego z zakresem tajnych badań wojskowych, do sfery fantastyki naukowej, ponieważ żaden z opublikowanych naukowych eksperymentów nie został w sposób zrozumiały przedstawiony światowej opinii publicznej.
Skoro nie zostal przedstawiony,to probölem nie istnieje albo wogole ta mozliwosc zarzadzania naszym umyslem nie istnieje??
A moze jednak udaje sie manipulowac skoro ktos i gdzies  o tym wspomina.

Nie muszę chyba wyjaśniać, że takie techniki są stosowane ukrycie bez wiedzy i zgody ludzi będących celem takich oddziaływań.
Urządzenia wykorzystujące światło do stymulacji mózgu wykorzystują inny mechanizm, w którym światło błyskające z określoną częstotliwością może być wykorzystywane do manipulacji ludzką psychiką.
Jeśli chodzi o stosowanie dźwięku, to w przypadkach urządzeń przesyłających wiązkę fal dźwiękowych, które mogą być słyszalne wyłącznie przez osoby, na które została ona ukierunkowana, były już doniesienia w mediach.
W takim przypadku wiązka jest formowana jako kombinacja fal dźwiękowych i ultradźwiękowych, które powodują, że adresat słyszy przekaz w swojej głowie. Tego rodzaju praktyki mogą prowadzić do zakłóceń równowagi umysłowej adresata, jak również przekonania go, że jest psychicznie chory."""
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: o mojej telepatii
« Odpowiedz #8 : 2010-06-20, 21:08:40 »

Tylko prosze nie mowic,ze nie na temat."
"W maju 1999 roku w Tokio odbyła się konferencja neurologiczna sponsorowana przez ONZ. W jej końcowym komunikacie napisano: “Obecnie mamy intelektualne, fizyczne i finansowe środki umożliwiające zawładnięcie mózgiem i opracowanie urządzeń umożliwiających dotarcie do niego, a nawet jego kontrolę i neutralizowanie świadomości… pragnęlibyśmy wyrazić nadzieję, że ta pogoń za wiedzą będzie służyć pokojowi i dobru”.
Zacytowalam powyzsze aby uprzytomnic   jak wielkie  mozliwosci   drzemia w naszych umyslach. Razz
Zapisane
fewa
Go


Email
Odp: o mojej telepatii
« Odpowiedz #9 : 2010-06-21, 12:41:15 »

Zawsze było tak, że jedni chcieli panować nad drugim. Wymyślają przeróżne sposoby aby tylko zgarnąć kasę. Dziś mamy wszędzie wszechogarniającą reklamę, co niektórym robi wodę z mózgu i to jest pewien sposób manipulacji informacją. No ale jak ktoś ma intuicję to nie da się oszukać. A jak ją rozpoznać ? wydaje się proste. Wsłuchać się w własne podpowiedzi, ale ta pierwsza podpowiedz jest właściwa inna jest już zmanipulowana wątpliwościami. A co do LOTTO no to trzeba poczuć, bo inaczej będzie tylko narzucone pragnienie i nie da się na siłę, to musi samo przyjść.
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: o mojej telepatii
« Odpowiedz #10 : 2010-06-21, 15:25:14 »

Pytanie, czy i intuicja nie okazuje się "realną siłą" raz na jakieś dziesięć milionów jej podpowiedzi jest bezprzedmiotowe?
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: o mojej telepatii
« Odpowiedz #11 : 2010-06-21, 21:49:26 »

Pytanie, czy i intuicja nie okazuje się "realną siłą" raz na jakieś dziesięć milionów jej podpowiedzi jest bezprzedmiotowe?
Pitagoras jako pierwszy sam siebie nazwal filozofem.
Powiedzial rowniez,ze zaden czlowiek nie jest madry,madry jest tylko bog. Razz


 



Zapisane
fewa
Go


Email
Odp: o mojej telepatii
« Odpowiedz #12 : 2010-06-22, 15:13:44 »

Pytanie, czy i intuicja nie okazuje się "realną siłą" raz na jakieś dziesięć milionów jej podpowiedzi jest bezprzedmiotowe?

Dlaczego bezprzedmiotowe? Intuicję można zastosować w każdej dziedzinie swego życia. Intuicja czyli podpowiedzi z góry zawsze są bezbłędne tylko trzeba nauczyć się jej wsłuchiwać. Np. dam pani taki prosty przykład : idzie pani do sklepu kupić sobie sukienkę, w sklepie jest bardzo duży wybór i ta która pierwsza się spodoba będzie najlepsza ,a jeśli zacznie pani wybierać i szukać to może okazać się, że nie będzie potem pani zadowolona z tej sukienki itd. I to, że jesteśmy na tym forum to też jest pewnego rodzaju "siła"jaką nas kieruje, a my się jej podporządkowujemy i nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy.
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: o mojej telepatii
« Odpowiedz #13 : 2010-06-22, 15:34:31 »

Uważam,że najważniejsza jest wiedza.
Jak wiesz czego szukasz to na 'podródy' nie dasz się nabrać. Bez wiedzy to intuicja sama na nic się zda.
Zapisane
fewa
Go


Email
Odp: o mojej telepatii
« Odpowiedz #14 : 2010-06-23, 23:08:22 »

Oczywiście  Very Happy Jedno i drugie się uzupełnia.
Zapisane
fewa
Go


Email
Odp: o mojej telepatii
« Odpowiedz #15 : 2010-06-24, 11:20:40 »

Albo powiem może trochę inaczej. Kim jest człowiek? Można porównać np. do samochodu wraz z kierowcą. Ważny jest kierowca i samochód. Jak samochód będzie niesprawny to może dojść do wypadku, albo jak kierowca będzie "naprany" to mimo iż ma mercedesa może ulec wypadkowi. Czyli w zdrowym ciele zdrowy duch i na odwrót,zdrowy duch to zdrowe ciało. Człowiek jako całość to nic innego jak tylko " samochód wraz z kierowcą ". Więc kogo powinniśmy słuchać? samochodu czy kierowcy. A kierowca to właśnie jak kto woli duch, intuicja uczucie. Cool
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: o mojej telepatii
« Odpowiedz #16 : 2010-06-24, 21:55:56 »

Jako kierowca stwierdzam, że potrzebna mi była nauka posługiwania się autem, znajomość reguł zachowania się na drodze i jeszcze dużo wyjeżdżonych kilometrów, żeby auto nie ryzykowało przez moje zbyt niskie kompetencje. Świadomość niskich kompetencji wymusza ostrożność, co dla mnie oznacza że im się w konkretnej dziedzinie umie tym mniej "intuicji" się stosuje.

Zapisane
fewa
Go


Email
Odp: o mojej telepatii
« Odpowiedz #17 : 2010-06-25, 14:17:19 »

Ale nic by się nie umiało gdyby się nie chciało.
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: o mojej telepatii
« Odpowiedz #18 : 2010-06-25, 18:37:00 »

Albo powiem może trochę inaczej. Kim jest człowiek? Można porównać np. do samochodu wraz z kierowcą. Ważny jest kierowca i samochód. Jak samochód będzie niesprawny to może dojść do wypadku, albo jak kierowca będzie "naprany" to mimo iż ma mercedesa może ulec wypadkowi. Czyli w zdrowym ciele zdrowy duch i na odwrót,zdrowy duch to zdrowe ciało. Człowiek jako całość to nic innego jak tylko " samochód wraz z kierowcą ". Więc kogo powinniśmy słuchać? samochodu czy kierowcy. A kierowca to właśnie jak kto woli duch, intuicja uczucie. Cool

No coz, czyli jak samochod bedzie sprawny i kierowca bedzie trzezwy to do wypadku dojsc nie moze?
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70133


Odp: o mojej telepatii
« Odpowiedz #19 : 2010-06-25, 21:01:10 »


Może - jeśli inny kierowca bezmyślny, albo z wadliwym samochodem, w niego stuknie.. Confused
Zapisane

Strony: [1] 2 3 4 5 6 7 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.051 sekund z 19 zapytaniami.