forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-26, 20:00:56

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
1. Żywienie Optymalne należy rozpocząć od razu w pełnym zakresie, bez żadnego okresu przejściowego.
660433 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  o mojej telepatii
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 Do dou Drukuj
Autor Wtek: o mojej telepatii  (Przeczytany 64824 razy)
kodar
Go


Email
Odp: o mojej telepatii
« Odpowiedz #60 : 2010-09-02, 22:29:18 »

""
Najczesciej,gdy mecza mnie  koszmary potrafie  sobie powiedziec,nie boj sie ,nic ci nie grozi-to tylko sen. Razz
Cytuj
Logicznie myśląc sny po coś są, bo inaczej nic by nam się nie śniło i spalibyśmy jak " zabici "
A jak śni ci się koszmar to oznacza, że robisz coś niewłaściwego w swoim życiu,i to są ostrzeżenia.
koszmary a wolanie o pokochanie siebie :
http://www.youtube.com/watch?v=Rmcfi-3QDbI&feature=related


Zapisane
RTS
Go


Email
Odp: o mojej telepatii
« Odpowiedz #61 : 2010-09-02, 22:37:34 »

Będę tego wyczekiwał, może zasłużę.  Smile
No właśnie ,chodzi o to,żeby nie wyczekiwać,to samo przyjdzie w odpowiednim czasie,jakby to ładnie ujął "Egipcjanin Sinuhe" ;miara wszystkiego musi się wypełnić Smile
Widzę że muszę się jeszcze wiele nauczyć. Wink
Zapisane
Blackend
Go


Email
Odp: o mojej telepatii
« Odpowiedz #62 : 2010-09-02, 22:59:55 »

...miara wszystkiego musi się wypełnić Smile

Niektórym już nawet sie przebrała  Shocked Wink
Zapisane
RTS
Go


Email
Odp: o mojej telepatii
« Odpowiedz #63 : 2010-09-02, 23:03:37 »

...miara wszystkiego musi się wypełnić Smile

Niektórym już nawet sie przebrała  Shocked Wink
Sza...  Cool
Zapisane
fewa
Go


Email
Odp: o mojej telepatii
« Odpowiedz #64 : 2010-09-03, 11:56:20 »

""
Najczesciej,gdy mecza mnie  koszmary potrafie  sobie powiedziec,nie boj sie ,nic ci nie grozi-to tylko sen. Razz
Cytuj
Logicznie myśląc sny po coś są, bo inaczej nic by nam się nie śniło i spalibyśmy jak " zabici "
A jak śni ci się koszmar to oznacza, że robisz coś niewłaściwego w swoim życiu,i to są ostrzeżenia.
koszmary a wolanie o pokochanie siebie :
http://www.youtube.com/watch?v=Rmcfi-3QDbI&feature=related




Nie do końca jest to Prawda
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: o mojej telepatii
« Odpowiedz #65 : 2010-09-06, 14:58:02 »

Jestem  świadoma, że jesteśmy czymś więcej niż tylko fizycznym ciałem.Przeczytanie ksiazek  Roberta A.Monroe,to podstawa,by zrozumiec.A tutaj mozna zobaczyc i posluchac o czym traktuja jego ksiazki:
 http://www.youtube.com/watch?v=ETWdwsDUS2M&feature=related
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: o mojej telepatii
« Odpowiedz #66 : 2010-09-06, 15:05:59 »

Nic tylko budować na tym coś solidnego. Tylko jeszcze nie wiem co.  Smile
To przyjdzie samo,najlepsze są w życiu gratisy ;p
Zgodnie z   prawem przyciągania się podobieństw (podobne przyciąga podobne)  Laughing
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: o mojej telepatii
« Odpowiedz #67 : 2010-09-06, 21:18:40 »

Nie ma nikogo,kto zna  tematyke ksiazek R.A.Monroe?Juz marza mi sie podgwiezdne spotkania Laughing
Zapisane
Iga
Go


Email
Odp: o mojej telepatii
« Odpowiedz #68 : 2010-09-06, 22:12:43 »

Zgodnie z   prawem przyciągania się podobieństw (podobne przyciąga podobne)  Laughing
Jak byłam młodsza,to myślałam,że przeciwieństwa się przyciągają,a teraz widzę,że jednak podobieństwa się przyciągają i to bardzo mocno Razz
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: o mojej telepatii
« Odpowiedz #69 : 2010-09-06, 22:26:56 »

Zgodnie z   prawem przyciągania się podobieństw (podobne przyciąga podobne)  Laughing
Jak byłam młodsza,to myślałam,że przeciwieństwa się przyciągają,a teraz widzę,że jednak podobieństwa się przyciągają i to bardzo mocno Razz
tez tak myslalam.Spotkalam tez  duzo osob,ktore twierdza ze jest inaczej. Confused
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: o mojej telepatii
« Odpowiedz #70 : 2010-09-06, 22:53:01 »

Moze warto sobie wziasc do serducha,ze w grupie sila?:
"""Z reguły, np. pogoda bywa raczej trudna, aby mogła wywrzeć na nią wpływ pojedyncza jednostka.
Ale może mieć na nią wpływ grupowa świadomość ( nie jest to nic nowego dla tubylczych plemion). Na pogodę mają silny wpływ ziemskie częstotliwości rezonansowe (rezonans Schumanna).
Ale te same częstotliwości są również produkowane w naszych mózgach i kiedy wielu ludzi synchronizuje swe myśli, lub kiedy pewne jednostki (duchowi mistrzowie, np.) skupiają swe myśli na podobieństwo promienia laserowego, wówczas wcale nas nie dziwi, że mogą oni mieć wpływ na pogodę.

Współczesna cywilizacja, która by rozwinęła świadomość grupową, nie posiadałaby ani żadnych problemów środowiskowych, ani też braku energii; bo gdyby miała użyć takich potęg umysłowych, jako zjednoczona cywilizacja, posiadłaby kontrolę energii swej własnej planety, jako naturalne następstwo rzeczy.

Kiedy większa liczba ludzi jednoczy się w jakimś wyższym celu – jak np. medytacje pokojowe – potencjalny gwałt również się rozpływa.""""
Ze wzgledu na powyzsze,a wiem,ze wielu ludzi wspolnie medytuje,nawet przepowiednie Nastardamusa moga sie nie sprawdzic Laughing

Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: o mojej telepatii
« Odpowiedz #71 : 2010-09-06, 23:50:13 »

dodaje do powyzszego cyt.:
Autor: Baerbel
Tłumaczenie: Kruk
Źródło: Alternatywa
Zapisane
Zonia
Go


Email
Odp: o mojej telepatii
« Odpowiedz #72 : 2010-09-26, 11:05:47 »

Często myślami ściągam do siebie ludzi, znajomych, których długo nie widziałam, nie słyszałam.
Najczęściej wystarczy, że taka osoba przyjdzie mi przypadkiem do głowy i długo nie muszę czekać
na telefon od niej  Laughing W takich sytuacjach wiem na pewna, że ta osoba bardzo szybko się ze mną skontaktuje,
albo telefonicznie, albo po prostu ją spotkam, często nawet w tym samym dniu  Cool
Myślę, że to też telepatia Smile
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: o mojej telepatii
« Odpowiedz #73 : 2010-09-26, 22:06:31 »

Często myślami ściągam do siebie ludzi, znajomych, których długo nie widziałam, nie słyszałam.
Najczęściej wystarczy, że taka osoba przyjdzie mi przypadkiem do głowy i długo nie muszę czekać
na telefon od niej  Laughing W takich sytuacjach wiem na pewna, że ta osoba bardzo szybko się ze mną skontaktuje,
albo telefonicznie, albo po prostu ją spotkam, często nawet w tym samym dniu  Cool
Myślę, że to też telepatia Smile
przypadkowo Laughing
 bedac na wczasach rozmawialam z dosc mloda osobka.Dziewczyna potrafila  zanim zadzwonil telefon,zakomunikowac mamie  ktora to z przyjaciolek bedzie dzwonila lub wybiera sie do nich w gosci Laughing
Zauwazenie i  akceptacja wlasnych zdolnosci uwalnia wiecej energii na dalszy rozwoj(nie mylic z fizycznym) Razz
Zapisane
Zonia
Go


Email
Odp: o mojej telepatii
« Odpowiedz #74 : 2010-09-26, 23:26:24 »

Kiedyś stawiałam Tarota. Myślałam, że raczej dla zabawy lub sprawdzenia siebie Smile
Ale jak zaczęło się sprawdzać, to już 10 lat mija, jak kart nie wzięłam do rąk.
Wystraszyłam się i tyle  Shocked
Zapisane
wloczykij
Go


Email
Odp: o mojej telepatii
« Odpowiedz #75 : 2010-09-27, 00:27:53 »

Osobiście sądzę, że to może być niebezpieczne. A mówię to z doświadczenia. Radzę swoją energię kierować na życie, a nie na próby i sszkolenie się w jego przechytrzaniu. 
Zapisane
Zonia
Go


Email
Odp: o mojej telepatii
« Odpowiedz #76 : 2010-09-27, 09:41:09 »

Osobiście sądzę, że to może być niebezpieczne. A mówię to z doświadczenia. Radzę swoją energię kierować na życie, a nie na próby i sszkolenie się w jego przechytrzaniu. 

Właśnie dlatego od dziesięciu lat nie wzięłam kart do rąk, chociaż nie raz mnie proszono.
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: o mojej telepatii
« Odpowiedz #77 : 2010-09-28, 21:03:10 »

Czy zycie jest swiatlem??O tym wiedzial nie tylko prof.Sedlak Razz
A oto kila cytatow:
""Międzynarodowe Towarzystwo Kirlianowskie prowadzi systematyczne badania aury i ludzkiego biopola. Co kilka lat odbywają się sympozja, na których naukowcy z całego świata dzielą się wynikami swoich eksperymentów.

""wiele wskazuje na to, że o naturze życia bardzo dużo wiedzieli już filozofowie antyczni. Dodajmy, że o kształtującej celowo materię niematerialnej sile nazywanej entelechią pisał też niemiecki biolog Hans Driesch (1867-1941). Dziś nauka, wykorzystując najnowsze technologie, dopiero poszukuje dowodów na to, że życie,

jak to ujął prof. Sedlak, jest falą elektromagnetyczną, która powstaje w środowisku przewodników białkowych.

   Od czasu, gdy w latach trzydziestych XIX wieku Michael Faraday odkrył zjawisko indukcji elektromagnetycznej i zdał sobie sprawę, że pola elektromagnetyczne składają się z linii sił - drgających struktur rozchodzących się w przestrzeni - wizja Wszechświata jako ogromnego morza wibracji i bezcielesnych mocy zaczęła w sposób nieunikniony zastępować dawny obraz Kosmosu wypełnionego atomami stanowiącymi małe grudki materii. Dla Faradaya, Burra, Sedlaka i wielu innych bada-
czy ta nowa wizja stanowiła potwierdzenie fundamentalnej jedności Natury i Boga.

  Rok 1885. Nikola Tesla, twórca pierwszego silnika na prąd zmienny, po przyjeździe do Stanów Zjednoczonych rozpoczyna eksperymenty z fotografią wysokonapięciową. Wykonując zdjęcia ludzkiego ciała w silnym polu elektromagnetycznym o wysokiej częstotliwości, utrwala na kliszy wyładowania świetlne. Tesla był pierwszym badaczem w historii, który wykorzystał w tym celu takie właśnie pole.
 Rok 1886. Dr Hippolyte Baraduc z pomocą urządzenia Wimhursta robi fotografie ludzkich rąk oraz liści, na których uwidacznia się aura, nazywana przez niego światłem ludzkiej duszy. Baraduc ogłasza, że aura zmienia się wskutek choroby i publikuje serię zdjęć, na których można zobaczyć wiry i kule świetlne. Badacz ten odwiedza też sanktuarium w Lourdes, by wykonać fotografie modlących się tam ludzi. Zauważa, że ich aury są dużo jaśniejsze niż aury osób zajętych rzeczami przyziemnymi.
 Rok 1896. Jakub Jodko-Narkiewicz, lekarz i elektrotechnik, demonstruje w Berlinie swoje urządzenie do elektrofotografii. Wszyscy chętni mogą zobaczyć auralne zdjęcia palców i dłoni ludzkich, monet, liści oraz roślin. Polak chciał wykorzystać wynalazek do celów diagnostycznych, był bowiem przekonany, że z elektrofotografii można odczytać stan zdrowia fotografowanej osoby. Niestety, w realizacji tego zamysłu przeszkodziła mu śmierć.
 Rok 1900. Angielski lekarz Walter Kilner, kolega Williama Roentgena, eksperymentując z dicyjaniną - barwnikiem używanym w fotografii - dokonuje odkrycia, że w pewnych warunkach głowa człowieka, oglądana przez szybkę zabarwioną roztworem dicyjaniny, wygląda, jakby była otoczona poświatą. Doktor Kilner publikuje książkę Atmosfera ludzka; próbuje też wykorzystać swe wnioski w diagnostyce medycznej. Aura ludzi chorych jest bowiem, jak zauważa, zdeformowana i zmieniona. Ówczesne środowisko naukowe całkowicie lekceważy odkrycie Kilnera.

 Rok 1909. Brazylijski zakonnik o. Roberto Landell de Moura fotografuje świetliste aureole, które od lat 40. są znane jako efekt Kirliana. De Moura urodził się w roku 1861 w Porto Alegre. W roku 1886 przyjął święcenia kapłańskie w Rzymie, gdzie studiował fizykę i chemię, rozwijając swą teorię jedności sit fizyki i powszechnej harmonii. Prace te doprowadziły go do jego przyszłych wynalazków - m.in. konstrukcji radia i projektu telewizji. Ojciec de Moura prowadził też badania dowodzące, że wszystkie ciała ■ zarówno ożywione, jak i nieożywione - otaczają kolorowe, świecące aury. W roku 1907 na temat elektrofotografii napisał kilka prac, które jednak nigdy nie zostały opublikowane."""""""
Zapisane
wloczykij
Go


Email
Odp: o mojej telepatii
« Odpowiedz #78 : 2010-09-28, 21:09:14 »

No tak wszystko jest falą.

http://www.youtube.com/watch?v=F3yQfEbjkUs
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: o mojej telepatii
« Odpowiedz #79 : 2010-09-29, 13:02:42 »

Po twoim spiewnym przerywniku Smile pozwole sobie wrocic do telepatii,ktorej kazdy z nas doswiadcza i albo zauwazy  to zjawisko  albo i nie. Confused
""""Profesor Sedlak, jak wspominają ci, którzy znali Go osobiście, nie uznawał półśrodków i w swojej pracy naukowej nie wahał się wkraczać w obszary omijane przez innych z daleka (może o tym świadczyć np. fakt, że w polu jego zainteresowań badawczych znalazła się hipnoza i telepatia, jako formy elektromagnetycznego przekazu informacji pomiędzy organizmami)"
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.048 sekund z 17 zapytaniami.