forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 21:21:03

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
7. Nie trzeba liczyć spożytych kalorii, natomiast należy liczyć kalorie przy kupowaniu żywności.
658475 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  o mojej telepatii
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 Do dou Drukuj
Autor Wtek: o mojej telepatii  (Przeczytany 63510 razy)
fewa
Go


Email
Odp: o mojej telepatii
« Odpowiedz #20 : 2010-06-27, 11:32:14 »


Może - jeśli inny kierowca bezmyślny, albo z wadliwym samochodem, w niego stuknie.. Confused

Tak może się zdarzyć, jeśli nie będziemy posługiwać się intuicją /podpowiedziami duchowymi /.Jeśli nam coś mówi, że nie mamy jechać tą  albo wolniej to powinniśmy tak postąpić, a na pewno nie spotkamy ''pijanego kierowcę" i nie dojdzie do wypadku. Tylko pierwsza podpowiedź jest właściwa inna jest już zmanipulowana przez zwątpienie.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70133


Odp: o mojej telepatii
« Odpowiedz #21 : 2010-06-28, 08:53:39 »


Coś z tą intuicją chyba jest....albo interpretujemy i dopasujemy fakty tak, aby pasowało. Np. pomyślę o kimś kogo dawno nie widziałam i spotkam tą osobę tego dnia, albo do mnie zadzwoni....no to może być telepatia, a może być przypadek - bo jeśli o kimś pomyślimy i go nie spotkamy, to ten fakt ignorujemy..
Ale powiem o takiej smutnej historii w naszej rodzinie:
otóż dawno dawno temu (to nie jest bajka) moja 9 letnia kuzynka (która lubiła szkołę i bardzo dobrze się uczyła) nie chciała raz iść do szkoły. Rodzice jej byli w pracy, a babcia mówiła, że nie ma mowy - musi pójść...no i kuzynka poszła...  po drodze wpadła pod koła pędzącego autobusu ..i koniec  Sad Wszyscy też wkoło mówili, że ona musiała mieć przeczucie.....
Zapisane

fewa
Go


Email
Odp: o mojej telepatii
« Odpowiedz #22 : 2010-06-28, 15:00:02 »

babcia mówiła, że nie ma mowy - musi pójść...no i kuzynka poszła...  po drodze wpadła pod koła pędzącego autobusu ..i koniec  Sad Wszyscy też wkoło mówili, że ona musiała mieć przeczucie..

Otóż to. Nic na siłę nie powinno się robić wbrew przeczuciom bo to zazwyczaj źle się to kończy. Na podobnej zasadzie działa telepatia. Wyobrażamy sobie jakąś sytuację, a ona po jakimś czasie się " materializuje "chodzi mi o wymuszenie pewnego zachowania np. telefon, odwiedziny itd i tak samo można pomylić ją z przypadkiem.

Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: o mojej telepatii
« Odpowiedz #23 : 2010-07-03, 22:33:35 »

babcia mówiła, że nie ma mowy - musi pójść...no i kuzynka poszła...  po drodze wpadła pod koła pędzącego autobusu ..i koniec  Sad Wszyscy też wkoło mówili, że ona musiała mieć przeczucie..

Otóż to. Nic na siłę nie powinno się robić wbrew przeczuciom bo to zazwyczaj źle się to kończy. Na podobnej zasadzie działa telepatia. Wyobrażamy sobie jakąś sytuację, a ona po jakimś czasie się " materializuje "chodzi mi o wymuszenie pewnego zachowania np. telefon, odwiedziny itd i tak samo można pomylić ją z przypadkiem.


Szczegolnie psy odznaczaja sie niesamowita intuicja.Jezeli  ludzie nie zabija w nich intuicjii nie ulepia na wlasne podobienstwo bezblednie ostrzegaja przed nadchhodzacym niebezpieczenstwem. Razz
"Zdaniem naukowców, już wkrótce możliwa będzie sytuacja, w której udając się na badania lekarskie, ktoś naruszy naszą prywatność poprzez szpiegowanie naszych myśli."
Wiecej  na temat  w raporcie z konferencji w Glasgow(06.2010) 
Zapisane
fewa
Go


Email
Odp: o mojej telepatii
« Odpowiedz #24 : 2010-07-07, 19:55:11 »

Zwierzęta nie mają intuicji. Mają instynkt.
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: o mojej telepatii
« Odpowiedz #25 : 2010-08-23, 21:42:07 »


" Świat jest jak przejażdżka kolejką w wesołym miasteczku, gdy się na nią zdecydujesz, zdaje ci się, że jest prawdziwa, bo tak potężne są nasze umysły. Kolejka jeździ w górę i w dół, sprawia przyjemność i napędza stracha, jest kolorowa i hałaśliwa. I dobrze się na niej bawisz, przez jakiś czas. Niektórzy jeżdżą już długo i zaczynają się zastanawiać: „Czy to się dzieje naprawdę, czy to tylko przejażdżka?” A inni pamiętają, wracają do nas i mówią: „Hej, nie bójcie się, to tylko przejażdżka.” A my ich zabijamy. „Uciszcie go! (…) Zainwestowaliśmy masę pieniędzy w tę przejażdżkę. Spójrzcie na moje pomarszczone czoło. Na moje konto bankowe. Na moją rodzinę. To musi być prawdziwe.” A to tylko przejażdżka."
Bill Hicks
Zapisane
Iga
Go


Email
Odp: o mojej telepatii
« Odpowiedz #26 : 2010-08-23, 22:32:45 »

Często osoby zakochane w sobie myślą o tym samym,zupełnie o tym samym.Działa Moc Emocji  Razz
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: o mojej telepatii
« Odpowiedz #27 : 2010-08-23, 23:18:39 »

Zdrowie jest najpierwszym dobrem,uroda drugim, a
bogactwo trzecim. Idea też jest piękna i prawdziwa. Johann Wolfgang van
Goethe powiedział:"Można uznać użyteczność jakiejś idei, a jednak nie
umieć wykorzystać jej w pełni".

Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: o mojej telepatii
« Odpowiedz #28 : 2010-08-23, 23:45:00 »

Zdrowie jest najpierwszym dobrem,uroda drugim, a
bogactwo trzecim. Idea też jest piękna i prawdziwa. Johann Wolfgang van
Goethe powiedział:"Można uznać użyteczność jakiejś idei, a jednak nie
umieć wykorzystać jej w pełni".


rozwijac,sie,to podstawa :lol:ale najpierw trzeba ustalic kierunek Laughing
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: o mojej telepatii
« Odpowiedz #29 : 2010-08-25, 16:29:59 »

Dla tych,co w temacie.Coraz czesciej dogaduja sie z moimi najblizszymi droga telepatii.Przykladzik,alez prosze:
wczoraj ,gdy dzieci wyszly do kolegow zabralam sie za odkurzanie.Tak odkurzalam i odkurzalam,az wpadla mi mysl,ze to juz czas na chlopcow powrot.Mysl byla zdecydowanie natretna.Walczylam z nia kilka sekund(chcialam ukonczyc odkurzanie  przed powrotem chlopcow)Jednak uleglam,wylaczylam odkurzac i poszlam w strone drzwi,zlapalam za klamke a oni w tym momencie nacisneli dzwonek.Oczywiscie nie widzialam,ze zblizaja sie do drzwi klatki schodowej(przez mury nie widze Laughing) Very Happy
Zapisane
Iga
Go


Email
Odp: o mojej telepatii
« Odpowiedz #30 : 2010-08-25, 17:40:51 »

To ja znów wiele razy  tak mam,że dzwonię do męża,a w tym samym czasie on dzwoni do mnie i oboje myślimy z kim tak rozmawiamy,że telefon zajęty.   Laughing
Zapisane
RTS
Go


Email
Odp: o mojej telepatii
« Odpowiedz #31 : 2010-08-25, 18:37:40 »

"W miłości nie ma chęci dominowania i nastrojenia na własną częstość, natomiast jest dążenie do pozyskania przychylności i tworzenia rezonansu z drugim obiektem, by w tym rezonansowym współbrzmieniu znaleźć świat satysfakcjonujących przeżyć. Człowiek nazwał je irracjonalnymi, ponieważ bez włączenia uczuciowego rozrusznika rzadziej mu się na serio udaje logiczne przestrajanie drugiego osobnika". - W. Sedlak
Zapisane
Iga
Go


Email
Odp: o mojej telepatii
« Odpowiedz #32 : 2010-08-25, 20:19:48 »

"W miłości nie ma chęci dominowania i nastrojenia na własną częstość, natomiast jest dążenie do pozyskania przychylności i tworzenia rezonansu z drugim obiektem, by w tym rezonansowym współbrzmieniu znaleźć świat satysfakcjonujących przeżyć. Człowiek nazwał je irracjonalnymi, ponieważ bez włączenia uczuciowego rozrusznika rzadziej mu się na serio udaje logiczne przestrajanie drugiego osobnika". - W. Sedlak
Ładne to. To takie miłe,że jak się kogoś kocha,to wydaje się jakby nam osoba kochana czytała w myślach ,wiele rzeczy jednocześnie się chce robić i takie tam Smile
Zapisane
RTS
Go


Email
Odp: o mojej telepatii
« Odpowiedz #33 : 2010-08-25, 21:19:45 »

Ładne to. To takie miłe,że jak się kogoś kocha,to wydaje się jakby nam osoba kochana czytała w myślach ,wiele rzeczy jednocześnie się chce robić i takie tam Smile
No pewno że tak.  Smile
Zapisane
WojciechS
Go


Email
Odp: o mojej telepatii
« Odpowiedz #34 : 2010-08-26, 07:30:00 »

Dla mnie to już molestowanie myślą bliskich jest. Nie powinno się kierować innymi w taki nieświadomy dla nich sposób!
A wymuszanie działań myślą na obcych osobach, np: na ulicy i niewinnego typu, czyli wysłanie prostych poleceń: "odwróć się", "popatrz mi w oczy", "podrap się za lewym uchem"... i.t.p. służące treningowi myśli - jakoś ujdzie, a nawet jest wskazane, bo nigdy nie wiadomo, kiedy może nadejść kryzysowa sytuacja, wymagająca bezgłośnego wydania polecenia!
Zapisane
Iga
Go


Email
Odp: o mojej telepatii
« Odpowiedz #35 : 2010-08-26, 08:36:21 »

Jednakowoż  wykonywanie tych samych czynności osób bliskich sobie w jednakowym czasie, jest co najmniej fascynujące. Razz
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: o mojej telepatii
« Odpowiedz #36 : 2010-08-26, 13:17:15 »

Dla mnie to już molestowanie myślą bliskich jest. Nie powinno się kierować innymi w taki nieświadomy dla nich sposób!
A wymuszanie działań myślą na obcych osobach, np: na ulicy i niewinnego typu, czyli wysłanie prostych poleceń: "odwróć się", "popatrz mi w oczy", "podrap się za lewym uchem"... i.t.p. służące treningowi myśli - jakoś ujdzie, a nawet jest wskazane, bo nigdy nie wiadomo, kiedy może nadejść kryzysowa sytuacja, wymagająca bezgłośnego wydania polecenia!
wiem,o czym piszesz,bo moj synek,stojac za moimi plecami  przekazuje swoje mysli,w formie polecen. Za kazdym razem,gdy to powtarzamy  mam takie wrazenie jakby cos platalo mi moje mysli.Natychmiast sie odwracam.Czasami bol jest nie do wytrzymania,gdy lekcewaze jego poleceniai. Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70133


Odp: o mojej telepatii
« Odpowiedz #37 : 2010-08-26, 14:49:21 »

Zapisane

Radzio
Go


Email
Odp: o mojej telepatii
« Odpowiedz #38 : 2010-08-26, 16:50:04 »

W relacjach człowiek-zwierzę też można znaleźć przykłady telepatii, a już na pewno porozumiewania się bez słów...

http://www.youtube.com/watch?v=w0ffwDYo00Q
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: o mojej telepatii
« Odpowiedz #39 : 2010-08-26, 22:34:29 »

Dla tych,co poszukuja:
>>>>>>>>>>Szereg ewidentnych faktów doprowadziło mnie do przekonania, że większość ludzi (o ile nie wszyscy) opuszcza swoje ciało podczas snu. Literatura na ten temat, z którą się zapoznałem, potwierdza to przypuszczenie - idea oddzielenia się od ciała fizycznego znana jest od zarania ludzkości. Jeżeli przesłanka ta jest prawdziwa, wtedy Drugi Stan (OOBE) sam w sobie nie jest czymś nienaturalnym.

Robert A. Monroe, "Podróże poza ciałem">>>>>>>
Dla zainteresowanych jest wiecej... Very Happy
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.032 sekund z 20 zapytaniami.