forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 13:14:11

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
9. Nie należy robić większych odstępstw od diety ani łamać jej zasad okresowo.
658449 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  o mojej telepatii
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7 Do dou Drukuj
Autor Wtek: o mojej telepatii  (Przeczytany 63505 razy)
tadzio
Go


Email
Odp: o mojej telepatii
« Odpowiedz #100 : 2010-11-27, 00:26:03 »

fewa ty nie wiesz oczym piszesz , to ty piszesz totalne bzdury , jezeli ktoś posiada zdolność zagladania do tamtego świata to widzi to co tam jest a twierdzenie ze widzi sie co sie chce to juz podciaga sie pod chorobę nie powiem jaką
Zapisane
fewa
Go


Email
Odp: o mojej telepatii
« Odpowiedz #101 : 2010-11-27, 15:44:39 »

fewa ty nie wiesz oczym piszesz , to ty piszesz totalne bzdury , jezeli ktoś posiada zdolność zagladania do tamtego świata to widzi to co tam jest a twierdzenie ze widzi sie co sie chce to juz podciaga sie pod chorobę nie powiem jaką
Proponuję więcej luzu  Cool
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: o mojej telepatii
« Odpowiedz #102 : 2010-11-27, 21:40:48 »

fewa ty nie wiesz oczym piszesz , to ty piszesz totalne bzdury , jezeli ktoś posiada zdolność zagladania do tamtego świata to widzi to co tam jest a twierdzenie ze widzi sie co sie chce to juz podciaga sie pod chorobę nie powiem jaką
Tadzi,pewnie sie nie rozumiemy,rozmawiamy tylko o aurze,ktora kazdy posiada.Kazdy widzenia jej  moze sie nauczyc i to samodzielnie Razz
A swiadome sny i zjawiska OBE,to juz inny temat,ktory nalezaloby rowniez powaznie potraktowac.Ale,zeby powaznie porozmawiac nalezaloby przeczytac chociazby z jedna ksiazke traktujaca o tych zjawiskach.Mialam przyjemnosc przeczytac i czytam nadal.Ale im glebiej w las,tym drzewa gesciejsze.Im wiecej sie czyta,tym wiecej niezrozumialosci,zawilosci i pytan.Najlepiej samemu doswiadczac,bo kazdy jest inny.To tak samo jak z Dieta. Razz
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: o mojej telepatii
« Odpowiedz #103 : 2010-12-10, 17:16:39 »

Troche o religii,niesmiertelnosci i bialym zlocie ,nawet o  Nosterdamusie,a wszystko w jednym cytacie:
""""Jeśli to państwa jeszcze nie przekonuje, to powiem państwu, że dowiedziałem się, iż nazwa Złotego Drzewa Życia brzmiała ORME, ormus lub ormes, zaś tytuł mojego patentu brzmi Orbitally Rearranged Monatomic Elements (Jednoatomowe pierwiastki o przekształconych orbitach).
Księga Izajasza wspomina o Dawidzie dni ostatnich, potomku dawidowej linii krwi.
I proszę sobie wyobrazić, że moja kuzynka, świeć Panie nad jej duszą, wstąpiła do Kościoła Mormonów, gdzie polecono sporządzić jej genealogię, i okazało się, że moja pra-pra-pra-prababka była Hanną Debussy, córką Christophera Debussy’ego, brata Charlesa lub Claude’a Debussy’ego, który jest tym samym Charlesem lub Claude’em Debussym, o którym wspomina książka The Holy Blood and the Holy Grail (Święty Graal Święta krew).
Nostradamus pracował dla rodziny Debussy i przepowiedział, że do roku 1999 okultystyczne złoto będzie ponownie znane nauce. Bardzo szczególne proroctwo, bardzo dokładne daty, duża precyzja. I potomek tej rodziny, Dawid dni ostatnich, ma być tym, który zasadzi Złote Drzewo Życia.""""
Autor: David Hudson
Tłumaczenie: Jerzy Florczykowski
Źródło: “Nexus” nr 1 (28) 2003
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: o mojej telepatii
« Odpowiedz #104 : 2010-12-11, 12:32:59 »

Szyszynka i jej rola w organizmie i cos o "trzecim oku".Artykul przeznaczone tylko dla  niedowiarkow  Laughing

http://www.godsdirectcontact.org.tw/news/polish/eNews/161/ss1.htm
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: o mojej telepatii
« Odpowiedz #105 : 2010-12-14, 11:50:21 »

Planowany przekret wszechczasow ?moze fikcja ???a moze warto to wiedziec????
Projekt Blue Beam (fałszywe przyjście Chrystusa)
''Projekt BLUE BEAM jest tajnym programem wykorzystującym obrazy o charakterze religijnym do stworzenia holograficznej prezentacji na niewyobrażalną wręcz skalę. Forma holografii przypominać może telewizję dostarczającą wrażeń wizualnych, bez potrzeby wykorzystywania jakiegokolwiek odbiornika. Przy wykorzystaniu super komputerów i technologii satelitarnej, program ten pozwoli na interakcję z ludzkim umysłem na olbrzymią skalę sprawiając, że ludzie usłyszą w sobie „głos Boga” i zobaczą go ponad swoimi głowami na niebie. Czy teraz już łapiecie czym w istocie będzie „fałszywe przyjście Chrystusa” i powrót fałszywych „bogów”?



Projekt BLUE BEAM stanowi jeden z programów, który może mieć poważny wpływ na wartości moralne konkretnej osoby i na jej zdrowie psychiczne. Jedną z wielu możliwych zastosowań broni HAARP jest zdolność do projekcji obrazów w olbrzymiej skali na niebie, ale najważniejsze w tym wszystkim jest to, że technika ta ma wykorzystywać sygnały, które mają bezpośredni wpływ na ludzki umysł w taki sposób, że nawet osoby niewidome będą mogły „zobaczyć” hologram! W ramach projektu BLUE BEAM możliwe ma być także przesyłanie dźwięku bezpośrednio do głowy człowieka, w procesie, w którym nasze uszy nie biorą udziału – dźwięk ma docierać bezpośrednio do mózgu w postaci impulsów elektrycznych.
Przy wykorzystaniu super komputerów i technologii satelitarnej, program ten pozwoli na interakcję z ludzkim umysłem na olbrzymią skalę. Jednym słowem projekt ten sprawi, że ludzie usłyszą w sobie „głos Boga” i zobaczą go ponad swoimi głowami na niebie! I z całą pewnością ogromna większość z nich uwierzy w boski charakter tego „cudu”…


Dla bardzo wielu przeciętnych zjadaczy chleba wspomnienie o podobnej skrytej działalności władz wydaje się kompletnie szalone i nierealne. Na tym właśnie to wszystko bazuje – „przecież oni by nie mogli zrobić takich okropności” – myśli wielu. Ano niestety mogą, robili, robią i będą robić coraz gorsze rzeczy. Dzięki projektowi BLUE BEAM wizja jednego światowego porządku stanie się bardzo realna, a oto właśnie iluminatom chodzi. Projekt BLUE BEAM ma składać się z 4 głównych części, których realizacja ma ostatecznie doprowadzić do wprowadzenia nowej globalnej religii z jednym globalnym przywódcą. Jeden świat, jedna religia, jeden Bóg i jeden światowy rząd. Bez globalnej religii dyktatura nie jest możliwa, tak samo jak bez uniwersalnej wiary, nowy porządek świata nigdy nie nastąpi, to dlatego projekt BLUE BEAM jest tak ściśle trzymany w tajemnicy przed nami.

ETAP 1 – Fałszywe Odkrycia i rewizja prawd religijnych

Pierwszy z czterech kroków programu BLUE BEAM dotyczy rewolucji w obecnej wiedzy archeologicznej. Osiągnie się to poprzez przygotowanie i sztuczne wytworzenie trzęsień ziemi w ściśle określonych miejscach na planecie, w skutek czego nastąpią nowe odkrycia archeologiczne. Ukażą one wszystkim ludziom, że wszystkie doktryny religijne są oparte na zupełnie fałszywych tezach. Spreparowanie tych informacji zostanie wykorzystane w taki sposób, aby wszystkie narody zrozumiały, że ich religie zostały źle zrozumiane i przez wieki były błędnie interpretowane. Wywołanie trzęsień ziemi pozwoli dotrzeć do ukrytych obecnie obszarów wiedzy, które zdyskredytują obecne doktryny religijne. To pierwszy krok planu – zniszczenie obecnych wierzeń Chrześcijaństwa czy Islamu na planecie przy wykorzystaniu fałszywych „dowodów” z przeszłości. Być może zostanie ‘odkryta’ Arka Przymierza i to, co zostanie ‘znalezione’ w Arce będzie dowodem na to, że świat mylił się w swoich wierzeniach religijnych? A może nowe zapiski samego Chrystusa mówiące o zupełnie innych prawdach niż te, które znamy? Możliwości

jest wiele.

ETAP 2 – Wielkie Przedstawienie


Krok drugi projektu BLUE BEAM już doszczętnie unicestwić obecne wartości religijne. Rozpocznie się gigantyczne „widowisko kosmiczne” z trójwymiarowymi optycznymi hologramami i dźwiękiem. Projekcja laserowa wielorakich obrazów obejmie dosłownie każdy zakątek świata w tym samym dokładnie czasie. Każdy otrzyma jednak nieco inny obraz, zgodnie z dominującą regionalną czy narodową kulturą – tak aby każdy zaakceptował to co widzi. Dźwięki – głos „Boga” rozlegać się będą w bezpośrednio w umysłach ludzi we wszystkich językach. Obecna technologia pozwala już na takie cuda. Obrazy zostaną przesłane przez satelity, które wezmą udział w projekcji, mającej miejsce na tzw. warstwie sodowej ziemskiej mezosfery, czyli około 90km nad ziemią. Warstwa sodowa (z ang. „Sodium Layer”) znajduje się w obrębie mezosfery i składa się z nie zjonizowanych atomów sodu. Grubość tej warstwy to około 5km. W procesie projekcji wezmą udział komputery, które skoordynują pracę satelitów. Holograficzne obrazy oparte będą na niemal identycznych sygnałach jak te wykorzystywane do produkcji obrazu lub hologramu o głębokiej perspektywie z wykorzystaniem fal akustycznych ELF, VLF i LF i zjawisk optycznych. Tak więc skutkiem tych wyreżyserowanych pokazów będzie ukazanie światu nowego „Chrystusa” – mesjasza, dla natychmiastowego wprowadzenia nowej światowej religii. Forma przekazów – szokująca i niezwykła, wobec niczego niespodziewającego się świata sprawi, że kłamstwo stanie się prawdą. Zakładam się o wszystko, że 90% ludzi padnie na kolana i w pierwszej fazie tych wydarzeń nie będzie nic podejrzewać. Może później z biegiem czasu ludzie pójdą po rozum do głowy – oby! Dlatego trzeba właśnie o tym wszystkich informować, by być przygotowanym i ustrzec się największego oszustwa w dziejach Ziemi. Będzie to naprawdę diabelsko przebiegła sztuczka mająca wmówić ludzkości wypełnianie się przepowiedni starożytnych kultur czy wierzeń o „ponownym przyjściu mesjasza” czy „apokalipsie”.




ETAP 3 – Elektroniczna telepatia i sztuczne myśli

Kolejny krok projektu BLUE BEAM to tzw. elektroniczna telepatia przy wykorzystaniu fal ELF, VLF i LF, które mają penetrować ludzie umysły i oddziaływać, a także interferować z naturalnymi myślami człowieka. Fale ELF (z ang. Extremely Low Frequency – skrajnie mała częstotliwość) należą do zakresu fal radiowych o częstotliwości od 3 do 30Hz i długości od 10-100 tys. km. Wykorzystywane są powszechnie przez Marynarkę Wojenną Stanów Zjednoczonych do łączności z zanurzonymi okrętami podwodnymi. Fale ELF budzą kontrowersje, gdyż znane jest ich niezwykłe oddziaływanie na ludzki mózg. Badania przeprowadzone na zakresie fal o częstotliwości 6-10 Hz pokazały, że fale takie mogą zmieniać naturalną częstotliwość pracy ludzkiego mózgu.

Fale mózgowe są to cykle aktywności bioelektrycznej mózgu. Charakterystycznym częstotliwościom fal mózgowych odpowiadają w dużym stopniu stany świadomości człowieka i tak wyróżniamy: fale gamma (od 40 do 100Hz), fale beta (od 12 do 28Hz), fale alfa (od 8 do 13Hz), fale theta (od 4 do 7Hz) i fale delta (od 0,5 do 3Hz). Rodzaj fal (zakres częstotliwości) wytwarzanych przez nasz mózg ma ścisły związek z czynnościami jakie wykonujemy. Przykładowo fale gamma towarzyszą działaniu, dużej aktywności człowieka, beta występują przy zwykłej dziennej aktywności, fale alfa podczas stanu relaksu, odprężenia, fale theta podczas snu i w fazach głębokiej medytacji czy hipnozy, fale delta podczas fazy najgłębszego snu, głębokiej medytacji itd. Tak więc oddziaływanie na ludzki umysł falami z zakresu skrajnie małej częstotliwości może zmieniać stany naszej świadomości, a także mieć wpływ na formułowane w naszych umysłach myśli.

Tak też w kolejnym etapie projektu BLUE BEAM każdy człowiek na Ziemi ma znaleźć się w zasięgu działania fal z zakresu ekstremalnie niskich częstotliwości, które wpłyną na jego myśli i działania. Fale zagłuszą nasze naturalne myśli i wykreują zupełnie nowe – sztuczne, które wpłyną na nasze zachowania i działania. Fale mają być emitowane za pośrednictwem satelitów z wykorzystaniem danych o niemalże każdym człowieku na ziemi, językach i dialektach. W tym etapie projektu BLUE BEAM znaczącą rolę odegrać może zestaw anten programu HAARP . Możliwe więc będzie to, że miliardy ludzi na całym świecie otrzyma przekaz – głos mesjasza, rozlegający się w ich umysłach. Głos, mogący przekazywać fanatykom religijnym instrukcje i rozkazy. Masową histerię i chaos jaki powstanie wówczas nie opiszą żadne słowa. Kontrola w obecnej postaci, czyli media, reklama, wpojone ideologie, religia itp. byłyby niczym wobec programu BLUE BEAM.

KROK IV – niezwykłe manifestacje

Następny etap dotyczy „cudownych” manifestacji, które powstaną przy użyciu środków elektronicznych. Plan zakłada wykorzystanie znanych powszechnie wizerunków przybyszy z obcej planety (szaraków?), a także ich „latających dysków”. Być może rozegra się dramat pod tytułem „na granicy inwazji obcych”, która ma dotknąć każde miasto na planecie. Ostatecznym celem byłoby zmuszenie narodów do zjednoczenia i demilitaryzacji pod egidą ONZ. Wykorzystany zostanie motyw walki sił dobra ze złem (szatanem), z finalną interwencją obcej cywilizacji, która zostanie odebrana jako boska interwencja mająca „uratować” ludzkość – czyżby więc na pomoc przybyli nam „przyjaźni” reptalianie? Ależ podstęp!. Ludzie uwierzą, że jedyną słuszną religią jest New Age a przybyłych obcych uznają za aniołów, a może nawet bogów. Ostatnim etapem projektu BLUE BEAM będzie wywołanie zjawisk supernaturalnych przy wykorzystaniu elektroniki dostępnej w każdym domu – zjawisk takich jak projekcje energetyczne, złe duchy, poltergeisty i tym podobne. Ma to doprowadzić ludzi do szaleństwa i masowej histerii. W tym stanie umysłu zawsze łatwiej jest ludźmi sterować i manipulować. Według zamysłu spiskowców Nowy Porządek Świata zostanie wówczas wprowadzony bezproblemowo.

NAJCIEKAWSZY ROZDZIAŁ – INWAZJA OBCYCH

Naświetlmy nieco szerzej wątek istot pozaziemskich w tym nadchodzącym dramacie. Od wielu lat po świecie krążą plotki o tajnych planach iluminatów mających zaprezentować światu niezwykły „reality show” pod tytułem „Inwazja niedobrych obcych”, która ma skonsolidować świat pod egidą rządu światowego. Członkowie Projektu Ujawnienie swoje oświadczenie w tej kwestii wydali, jeszcze przed 9/11. Według nich ogromna liczba obiektów wyglądających jak UFO są tak naprawdę tworzone w tajnych laboratoriach i pracowniach, w tzw. Czarnych Projektach po to, aby symulować pojawianie się obcych, w tym porwania i okaleczanie bydła. Ma to na celu wywołanie pierwotnego lęku przed życiem pozaziemskim. Zupełnie jak w filmie Dzień Niepodległości, albo też w Wojnie Światów – próba zjednoczenia ludzi przez wojnę, używając ET jako kozła ofiarnego. Dlatego w najbliższych latach musimy być bardzo czujni. Preparowanie fałszywych, przerażających spotkań z bezwzględnymi i morderczymi obcymi stworzy nowego, pozaziemskiego wroga, który spowoduje, że każdy przyjmie światowy rząd z otwartymi rękoma. Spójrzmy na ten cytat wypowiedziany 21 września 1987 roku podczas zgromadzenia Organizacji Narodów Zjednoczonych przez Ronalda Regana – 40 prezydenta Stanów Zjednoczonych, który uwidoczni wszystkim, że to nie tylko mrzonki:

„W naszej obsesji antagonizmów chwili, często zapominamy jak wiele jednoczy całą ludzkość. Być może potrzebujemy jakiegoś zewnętrznego, uniwersalnego zagrożenia abyśmy mogli rozpoznać tę wspólną więź. Od czasu do czasu myślę, jak szybko nasze globalne różnice zatarłyby się, gdybyśmy tylko stanęli w obliczu obcego zagrożenia z poza tego świata”

Rok później, w Białym Domu, 5 maja 1988 roku, Ronald Reagan przemawiając do zgromadzenia reporterów wypowiedział te słowa:

„Często zastanawiałem się, co by się stało, gdyby wszyscy na świecie odkryli, że grozi nam niebezpieczeństwo z zewnątrz… siła z innej planety. Czy w obliczu tego nagłego odkrycia nie stwierdzilibyśmy, że pomiędzy nami nie istnieją jakichkolwiek różnice, że wszyscy jesteśmy ludźmi, obywatelami świata, czy nie zjednoczylibyśmy się razem w walce z tym konkretnym zagrożeniem?”

http://stopnwopoznan.wordpress.com/proj ... echczasow/
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: o mojej telepatii
« Odpowiedz #106 : 2010-12-15, 21:00:45 »

Szyszynka i co dalej??
""""""Szyszynka (pineal gland) jest ulokowana w centrum mózgu, maleńki gruczoł niczym ziarenko ryżu - unikalna anatomiczna część mózgu.

Pod mikroskopem można zauważyć, że dzieli się na dwie półkule. Dzisiejsza medycyna nie wie zbyt dużo na temat szyszynki, ale już starożytni grecy pisali, że ten maleńki gruczoł łączy człowieka z Rzeczywistą Prawdą. Aktywuje światło i kontroluje różne biorytmy w ciele, harmonizuje wiele funkcji np. pragnienie, głód, pożądania seksualne, jest biologicznym zegarem w procesie starzenia.

Chociaż w normalnym życiu człowieka nie jest ten gruczoł dobrze rozpoznawany, to jednak w życiu mistycznym sporo o nim wiadomo. W starych ezoterycznych szkicach znaleziono, że ten punkt w mózgu jest linkiem między dwoma światami: fizycznym i spirytualnym, że jest najsilniejszym źródłem energii, jaką może człowiek posiadać, która daje supernaturalne właściwości. Mistycy nazywają szyszynkę siedzibą duszy.

Waży troszkę więcej niż 0.1 gram. U małych dzieci jest ten gruczoł duży, ale w okresie dojrzewania kurczy się. W życiu fizycznym reguluje także rytm snu. W nocy zwiększa się poziom melatoniny, którą wytwarza szyszynka. Dzięki melatoninie możemy spać, ma duże znaczenie podczas odpoczynku.

W momencie aktywacji tego gruczołu dla człowieka jest to wezwanie do podróży w wyższe wymiary. Rozwija trzecie oko i czakrę korony. Następnie otwiera kanał czystej prany - energii i wpuszcza ją do mózgu i całego ciała. Wysoki poziom tej nowej energii o bardzo wysokiej wibracji powoli oddziela człowieka od świata fizycznego, przyłącza do nowego - spirytualnego.

Nie jest to dla człowieka łatwy proces. Inny poziom hormonów i zmiany na inne energie powoduje dużo emocjonalnych i fizycznych stresów w ciele i psychice.

Aktywująca się szyszynka i przysadka mózgowa zaczyna tworzyć nową unię między osobowością i duszą człowieka. Szyszynka jest instrumentem, który wytwarza w tym momencie odpowiednie pole magnetyczne. Dwa źródła energii - pozytywna i negatywna (męska i żeńska) łączą się i wytwarzają w mózgu człowieka światło.

Złączenie się tych dwóch energii daje wyładowania elektryczne w mózgu i wyzwala wysokie wibracje i światło, dzięki temu człowiek może podróżować astralnie w bardzo odległe wymiary.""""
W Polsce jest wiele grup,ktore od lat podrozuja,dla tych co chca sie dolaczyc podaje :  http://www.obeforum.pl/

Zapisane
fewa
Go


Email
Odp: o mojej telepatii
« Odpowiedz #107 : 2010-12-16, 10:47:20 »

No cóż, tak jak wszystko co jest nie używane - karleje
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: o mojej telepatii
« Odpowiedz #108 : 2011-01-08, 13:05:16 »

Naraze sie na pomowienia,ale robie to swiadomie.Zalezy mi  na ludziach,ktorzy zrozumieja tekst.Innym nie jestem w stanie pomodz.Zrozumiec pomoglaby tylko wlasna praca i checi na zmiany. Razz
Cytat z ksiazki,o ktorej wspomina Nautylius.Cytat pochodzi z ksiazki,V.M.Robolu i przekazana do wszystkich narodow.

""""Książkę tę napisałem z ogromnym poświęceniem, leżąc w łóżku, nie mogąc wstać ani usiąść. Podjąłem ten wysiłek, widząc konieczność ostrzeżenie Ludzkości o nadchodzącej katastrofie. Dedykuję to przesłanie Ludzkości, jako jej ostatnią deskę ratunku, nie można bowiem zrobić nic ponadto.------------

""""""Ważną rzeczą jest nie opuszczac fizycznego ciała nieświadomie podczas snu, ale wychodzic z niego świadomie i poruszac się w nim całkowicie zgodnie ze swoją wolą. Mój najdroższy Czytelniku, jeśli chcesz zastosowac w praktycze projekcję astralną, dam Ci mantry, które sam stosowałem i które, jak wiem, dają pozytywne rezultaty. Mantra to magiczne słowo, któŸe pozwala nam opuścic fizyczne ciało i powrócic do niego w pełni świadomości. Połóż się, rozluźnija swoje ciało i wypowiedz magiczne słowo trzy do pięciu razy na głos. Następnie wciąż powtarzaj je w myslach. Kiedy poczujesz, że przez Twoje ciało, od stóp do głowy, zacznie płynąc prąd, dając wrażenie jakbyś tracił siłę – Ty zaś poczujesz się jakby w stanie legargu, jakbys nie mógł się poruszeń – bardzo ostrożnie, spokojnie podnieś się, wstań, zrób lekki podskok. Natychmiast zaczniesz się unosic. Nie bój się, nie dziw się, Anie specjalnie nie zachwycaj, widząc, że unosisz się w ciele astralnym: wszyscy ludzie to robią i nic im się nie dzieje. Różnica polega na tym, że wychodzą z niego nieświadomie i nie działają zgodnie ze swoją wolą. Wszyscy mamy naszego Boskiego Ducha, zwanego Ojcem. Skoro tylko spostrzeżesz, że unosisz się w powietrzu, powiedz: „Ojcze Mój, zabierz mnie do Kościoął Gnozy”, albo dokądkolwiek chcesz lub zyczysz sobie się udac, a on zabierzę Cie tam natychmiast, z prędkością błyskawicy. Tam otrzymasz nauki bezpośrednio od Hierarchii. W ten sposób zaczniesz zdobywac prawdziwą Wiedzę, której nie spisano w książkach, której nie uczy się na uniwersytetach bądź nigdzie indziej. Miejmy nadzieję, że będziesz to robił co noc. Mantra LA RAS – ową mantrę wymawia się, wydłużając dźwięk każdej sylaby: Llllllllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Rrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa (wibrujące „R”) Sssssssssssssssssssssssssssssssssssssss (syczące) Kolejna mantra do projekcji ciała astralnego to FA RA ON Ffffffaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Rrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaaaaa (wibrujące „R”) Oooooooooonnnnnnnnnnnnnnnn Dam ci jeszcze jeden klucz do otworzenia świadomości na wyższe wymiary: Wszystko, co widzimy wokół nas – domy, ludzie, samochody – ma sobowtóra, którym jest wymiar astralny. Jeśli chcesz sprawdzic, gdzie się znajdujesz, czy jestes w wymiarze fizycznym, czy w astralnym, popatrz na wszystko wokół siebie – ludzi, domy, miejsce, w którym się znajdujesz – i zadaj ze zdziwieniem pytanie: „Dlaczego widzę to czy tamto” czy jestem w ciele astralnym czy w fizycznym?”. Wykonaj następnie podskok, z zamiarem uniesienia się w powietrze. Nie musisz skakac na wysokośc metra: jedynie unosząc się kilka centymetrów nad ziemia, wiesz już czy znajdujesz się w stanie fizycznym, czy też nie. Jeśli nie unosisz się, oznacza to, że znajdujesz się w wymiarze fizycznym, jeśli się jednak unosisz, jesteś w ciele astralnym. Następnie, gdy widzisz, że się unosiz, musiz natychmiast poprosic Wewnętrznego Ojca, aby zabrał Cię do Kościołą Gnozy bądź do miejsca, o kt…orym chciałbyś się czegoś dowiedziec. Rób to codziennie, możliwie jak najczęściej w ciągu dnia, podczas pracy bądź gdziekolwiek się znajdujesz, a zobaczysz wyniki. Podtrzymuję to, co napisałem w niniejszej książce, ponieważ wiem, że to prawda. Jestem pewien tego co mówię, gdyż wnikliwie zbadałem to moim ciałem astralnym, co pozwala mi znac wszystko bardziej szczegółowo. UWAGI KOŃCOWE Przekazuję te formuły Ludzkości, ponieważ ci, którzy naprawdę chcą zostac uratowani od nadchodzącej katastrofy, muszą natychmiast zacząc dezintegrowac psychologiczne „ja”, przyczynę wszystkich naszych wad, których są tysiące. Musza się przygotowac, tak by w czasie ratunku mogli zostac zabrani w bezpieczne miejsce, gdzie nic się im nie stanie i gdzie będą mogli kontunuowac pracę nad sobą, dopóki nie osiągną Wyzwolenia. Ci ludzie zdołają ujść cało przed kataklizmem. Boska Sprawiedliwośc opisuje naszą Ludzkośc jako „stracone plony”. Oznacza to, że nie nie można zrobic.
Zniszczenie nadejdzie, ponieważ Bogowie nie mogą nic więcej dla nas zrobic. Dlatego nikt nie zaskoczy Hierarchii; wszystko jest zaplanowane. Drogi Czytelniku: stwierdzam to bardzo wyraźnie """"
Ksiazka zostala napisana 10 lat temu.

A tutaj wiadomosci juz aktualne:
"""""Poszukiwacze obcych cywilizacji, pracujący w ramach programu SETI (Search for Extraterrestrial Intelligence), twierdzą, że w kierunku Ziemi zmierzają trzy niezidentyfikowane staki kosmiczne- informuje pravda.ru. Razz"""
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: o mojej telepatii
« Odpowiedz #109 : 2011-01-08, 18:00:46 »

Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70129


Odp: o mojej telepatii
« Odpowiedz #110 : 2011-01-08, 20:27:08 »


Te wiadomości może przedałyby się na forum DD, oni tam wychodzą z siebie... Wink
Zapisane

kodar
Go


Email
Odp: o mojej telepatii
« Odpowiedz #111 : 2011-01-08, 23:14:17 »

Zapisane
WojciechS
Go


Email
Odp: o mojej telepatii
« Odpowiedz #112 : 2011-01-09, 07:55:29 »

kodar,
czy ty nadal rotujesz?  Rolling Eyes
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: o mojej telepatii
« Odpowiedz #113 : 2011-01-10, 19:18:41 »

 Very Happy Razz
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: o mojej telepatii
« Odpowiedz #114 : 2011-01-11, 14:24:11 »

Eksperyment Filadelfijski znacie:cos dla niedowiarkow Laughing
http://www.youtube.com/watch?v=_1mODHfJ-Fk&feature=related
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: o mojej telepatii
« Odpowiedz #115 : 2011-01-20, 21:46:47 »

O tym jak jestesmy  zaprogramowani i jak mozemy  zmienic zapisy na wlasnym dysku:
http://vimeo.com/10833260

Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: o mojej telepatii
« Odpowiedz #116 : 2011-01-30, 20:25:26 »

moze czytaliscie juz ksiazki o zyciu po zyciu a tu jest jeszcze  filmik:
http://www.youtube.com/watch?v=tBl3gGegkjI
Zapisane
Gwidon
Go


Email
Odp: o mojej telepatii
« Odpowiedz #117 : 2011-01-30, 20:26:01 »

...a tu skrot ksiazki ,,Dzieci regresji,, Roberta Krakowiaka - warto przeczytac...
http://chomikuj.pl/aroonya/czytad*c5*82a+nieco+inne/Robert+Krakowiak/Dzieci+regresji+-+Uzdrawianie+Dzieci*c5*84stwa+%28pdf%29
Zapisane
Gwidon
Go


Email
Odp: o mojej telepatii
« Odpowiedz #118 : 2011-01-30, 20:27:15 »

...i strona tegosz autora warta uwagi...
http://duchowa.pl/o_sobie.php
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: o mojej telepatii
« Odpowiedz #119 : 2011-02-16, 22:25:36 »

Podam prosty przykład. Powiedzmy, że nie chcesz wybaczyć swoim rodzicom zaznanych przez Ciebie krzywd. Marzysz o tym, aby wreszcie się od nich wyprowadzić i poukładać sobie życie tak, jak sam będziesz chciał. W rzeczywistości zakładasz rodzinę i przyciągasz do siebie odpowiednie osoby (na przykład partner i własne dzieci), które odnawiają Ci wszystkie żale i urazy wyniesione z domu rodzinnego.

Gwidon,super ksiazka,a zeby nauczyc sie wybaczac sobie i innym a tym samym pozwolic na otwarcie kanalu milosci mozna skorzystac tez z takiej ksiazki:C.T."Radykalne Wybaczanie"
http://www.ezosfera.pl/1054/radykalne-wybaczanie/?ref=1


Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.052 sekund z 20 zapytaniami.