forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-19, 23:00:09

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
9. Nie należy robić większych odstępstw od diety ani łamać jej zasad okresowo.
659884 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Nienawiść
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Nienawiść  (Przeczytany 33180 razy)
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Nienawiść
« Odpowiedz #20 : 2013-12-31, 19:43:14 »

Gdyby zobaczył Gavro ze strachu zrobiłby w pampersa Wink

Sam bym chętnie zobaczył. Gavroche masz jakieś "akty" z czasów, gdy byłeś jeszcze duży, a nie taki mały jak teraz? Wink
Mam, ale nie pożyczam Very Happy

Wielka szkoda... mój pech, że "oralni Herkulesi" niechętnie się pokazują. Sad
Właśnie Very Happy
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25512

pindżar ryskow wyszy


Odp: Nienawiść
« Odpowiedz #21 : 2014-01-02, 09:05:05 »

Erotoman Gawędziarz aka JW 13,co ze sportem nie ma nic wspólnego napisał Smile
Zauważmy, że w sporcie prawa fizyki są nieubłagane.
 
Cytuj
Sprinterzy są wysocy i mają małą masę.
 Koszykarze są wysocy i dobrze zbudowani.
 Skoczkowie narciarscy są w ogóle mali.
 Kolarze i maratończycy też nie są ogromni.
 Natomiast pływacy i łyżwiarze to potężne osoby.
Laughing

Gdyby zobaczył Gavro ze strachu zrobiłby w pampersa Wink
Pewnie tak, skoro pływacy są potężni... Laughing
JW jak w wielu przypadkach nie ma pojęcia co pisze Very Happy
http://m.sfd.pl/Warunki_fizyczne_czołowych_sprinterów-t479445.html
Łyżwiarz figurowy i panczenista w jednym worku, podobnie jak 50-metrowiec motylkowym i 1500-metrowiec dowolnym...
Co tu gadać, umysł ścisły... Wink

Tak, tak , fachowiec JW wie wszystko, moze on ma ze 2 metry wzrostu jezeli dla niego skoczkowie sa "mali"?
Tak pierwsu z brzegu : Sven Hannawald 184 cm wzrostu, Janne Ahonen 184, Martin Schmitt 181, Thomas Morgenstern 184
Faktycznie mali
Zapisane

Work Buy Consume Die
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25512

pindżar ryskow wyszy


Odp: Nienawiść
« Odpowiedz #22 : 2014-01-02, 09:06:12 »

Gdyby zobaczył Gavro ze strachu zrobiłby w pampersa Wink

Sam bym chętnie zobaczył. Gavroche masz jakieś "akty" z czasów, gdy byłeś jeszcze duży, a nie taki mały jak teraz? Wink
Mam, ale nie pożyczam Very Happy

Wielka szkoda... mój pech, że "oralni Herkulesi" niechętnie się pokazują. Sad
Zacznij od siebie najpierw  Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Mirek
Go


Email
Odp: Nienawiść
« Odpowiedz #23 : 2014-01-03, 10:49:14 »

Ja wiem skąd ta nienawiść.

Chcesz opowiem Ci bajeczkę, bajka będzie krótka
Dawno dawno temu, gdy jeszcze żyły dinozaury
Niejaki jegomość posiadł we władanie
"Naszym bractwem kieruje Witold Jarmołowicz, z zawodu inżynier automatyk, twierdzący, że w żywieniu optymalnym zauroczyła go spójność tej diety z biochemią, czyli nauką podstawową i zgodność z naukami ścisłymi.  Laughing
Niestety na jego (nie)szczęście posiadł również certyfikat o numerze 13- starszego doradcy żywieniowy. I w ten sposób zawarł pakt z diabłem....
Od tego czasu spadły na niego plagi egipskie z zgryzotą na czele
Witoldzie ja nieoptymalny Mariusz eM jak miłość chrzczę Cię
"Patrz! – ha! – to dziecię uszło – rośnie – to obrońca!
 Wskrzesiciel narodu,
 Z matki obcej; krew jego dawne bohatery,
 A imię jego będzie JW-13."
Wink Very Happy  Twisted Evil
Smutna bajka. Pewnie "szczekaczowi" źle na świecie...
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25512

pindżar ryskow wyszy


Odp: Nienawiść
« Odpowiedz #24 : 2014-01-03, 10:52:41 »

o, tego nie widzialem, to za to Mariusza poczestowali bananowa zupka?  Laughing Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70419


Odp: Nienawiść
« Odpowiedz #25 : 2014-01-03, 12:01:21 »


Smutna bajka. Pewnie "szczekaczowi" źle na świecie...

Zgorzkniały smutas... Confused Evil or Very Mad  jego żona pewnie też nasłucha się tego szczekania... Confused
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70419


Odp: Nienawiść
« Odpowiedz #26 : 2014-01-03, 12:11:39 »

Pan JW, Cooler i ten Rec tak oszczekują DO, ponoć w imię troski o nasze zdrowie, żebyśmy sobie krzywdy nie zrobili. A dlaczego nie ostrzegają wegetarian, czy tych na diecie Dukana i setkach innych udowodnionych w swojej szkodliwości dietach? Tylko DO? Nie jest to dziwne? Czemu to DO tak niektórym przeszkadza? Tylko zawiść? Czy interesowność też?
Zapisane

Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25512

pindżar ryskow wyszy


Odp: Nienawiść
« Odpowiedz #27 : 2014-01-03, 12:27:21 »

W noweli Jacka Londona eskimosi mowili na takiego bozka "bzzznzzz". To wlsnie w imie tego bozka  Laughing

Nagrywaj nawet zna sekret diety tego biegacza "Widocznie podjada gdzieś węgle i białko skoro ma takie wyniki"  Laughing Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
krysia48
Go


Email
Odp: Nienawiść
« Odpowiedz #28 : 2014-01-03, 18:36:39 »

Pan JW, Cooler i ten Rec tak oszczekują DO, ponoć w imię troski o nasze zdrowie, żebyśmy sobie krzywdy nie zrobili. A dlaczego nie ostrzegają wegetarian, czy tych na diecie Dukana i setkach innych udowodnionych w swojej szkodliwości dietach? Tylko DO? Nie jest to dziwne? Czemu to DO tak niektórym przeszkadza? Tylko zawiść? Czy interesowność też?
 

Renia masz racje BRAWO,szkoda tylko ze większość szukających diet niskoweglowodanowych,trafia najpierw na tamtą strone i  forum Sad pełne kłotni,obrazliwych słów i słów kryrtyki do DO. Ja w poszukiwaniu diety niskoweglowodanowej tez trafiłam na forum DD i znalazłam tam wiele słow krytyki na temat dr.Kwasniewskiego.Poziom niektórych a nawet większości wypowiedzi jest żalosny i na tym swoją ciekawość o niskoweglowodanowce zakończyłam na tej stronie.Na szczęście jest więcej informacji na temat DO w internecie,no i przedewszystkim książki dr.Kwasniewskiego.
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25512

pindżar ryskow wyszy


Odp: Nienawiść
« Odpowiedz #29 : 2014-01-03, 18:57:26 »

To dziala w dwie strony, jak miecz obosieczny. Mam znajoma, ktora szukala informacji na temat zywienia dzieci i trafila na DD, na skadinad przydatny i pozyteczny temat SylwiizLodzi o zywieniu dzieci autystycznych. Ale po przejrzeniu forum i stwierdzeniu, ze chamstwo i trolling az sie wylewa z niemal kazdego tematu, po prostu odpuscila, uznajac, ze w tym zalewie syfu jest nic nie wart jak i caly ten syf. Nawet jej mowilem, zeby olala trolli i skupila sie na wartosciowym temacie ale nie chciala wiecej zagladac.
Zapisane

Work Buy Consume Die
Radzio
Go


Email
Odp: Nienawiść
« Odpowiedz #30 : 2014-01-03, 19:15:28 »

Ale @SylwiazLodzi nie koniecznie jest zwolenniczką DO.
Ona jedynie "niesie pomoc" swemu dziecku, między innymi tym sposobem. Przynajmniej tak twierdziła, będąc na naszym Forum.
Ale już nie jest!

P.s.
Jak ma interpretować wiarygodność palących rodziców dziecko, któremu gorliwie wmawia się, że palenie szkodzi.
Jest to przykład wyrwany z kontekstu i bez podtekstu. Smile
Autyzm jest jak "tarcza obronna" dla malca.
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25512

pindżar ryskow wyszy


Odp: Nienawiść
« Odpowiedz #31 : 2014-01-03, 19:53:52 »

Nie wiem czy jest czy nie jest, bo to akurat nie jest wazne, ale cos tam zgromadzila doswiadczen o swoim dziecku i jakies przydatne rady by sie dalo znalezc. Niestety nie ma sie co dziwic, ze nikt nie chce szukac rodzynek w szambie.
Zapisane

Work Buy Consume Die
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70419


Odp: Nienawiść
« Odpowiedz #32 : 2014-01-03, 19:55:15 »

Pan JW, Cooler i ten Rec tak oszczekują DO, ponoć w imię troski o nasze zdrowie, żebyśmy sobie krzywdy nie zrobili. A dlaczego nie ostrzegają wegetarian, czy tych na diecie Dukana i setkach innych udowodnionych w swojej szkodliwości dietach? Tylko DO? Nie jest to dziwne? Czemu to DO tak niektórym przeszkadza? Tylko zawiść? Czy interesowność też?
 

Renia masz racje BRAWO,szkoda tylko ze większość szukających diet niskoweglowodanowych,trafia najpierw na tamtą strone i  forum Sad pełne kłotni,obrazliwych słów i słów kryrtyki do DO. Ja w poszukiwaniu diety niskoweglowodanowej tez trafiłam na forum DD i znalazłam tam wiele słow krytyki na temat dr.Kwasniewskiego.Poziom niektórych a nawet większości wypowiedzi jest żalosny i na tym swoją ciekawość o niskoweglowodanowce zakończyłam na tej stronie.Na szczęście jest więcej informacji na temat DO w internecie,no i przedewszystkim książki dr.Kwasniewskiego.

Ja DO też poznałam w internecie. W pierwszej kolejności trafiłam na straszną jej krytykę i ostrzeżenia przed tym sposobem odżywiania. Agresja ze strony krytykujących była tak wielka, że aż dziwna, nienaturalna. Poczułam, że DO musi być bardzo ważne, że tak krzyczą, a na inne diety (często całkowicie bzdurne i bezsensowne) nie. Cisza. pomyślałam, że komuś bardzo zależy na tym, aby ludzie nie zdrowieli, przynajmniej nie w taki tani sposób. Potem trafiłam na to Fotum i do ksiegarni po książkę. A teraz to jest tylko coraz lepiej. Ponoć po 10 latach DO jest 'kaplica"... Laughing jak zaczynałam DO to termin ten wynosił 5 lat.  Laughing
Zapisane

Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Nienawiść
« Odpowiedz #33 : 2014-01-03, 20:05:21 »

Nie wiem czy jest czy nie jest, bo to akurat nie jest wazne, ale cos tam zgromadzila doswiadczen o swoim dziecku i jakies przydatne rady by sie dalo znalezc. Niestety nie ma sie co dziwic, ze nikt nie chce szukac rodzynek w szambie.

"Niestety nie ma sie co dziwic, ze nikt nie chce szukac rodzynek w szambie" - śliczne Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70419


Odp: Nienawiść
« Odpowiedz #34 : 2014-01-03, 20:06:49 »

Mi też się spodobało... Very Happy
Zapisane

Radzio
Go


Email
Odp: Nienawiść
« Odpowiedz #35 : 2014-01-03, 20:22:46 »

Nie wiem czy jest czy nie jest, bo to akurat nie jest wazne, ale cos tam zgromadzila doswiadczen o swoim dziecku i jakies przydatne rady by sie dalo znalezc. Niestety nie ma sie co dziwic, ze nikt nie chce szukac rodzynek w szambie.

Fakt. Twoja wiedza w tym nie jest ważna, podobnie jak moja.
Dzielę się jedynie- podobnie jak Ty- spostrzeżeniami, a te wymuszają na mnie takie zachowanie, taką składnię, taką wirtualną postawę.
Po co pchać "rodzynki w szambo", jeżeli nie dla swoiście pojmowanego ratunku. Autyzm, to choroba zakwalifikowana do "leczenia, a nie do wyleczenia", nie mam pojęcia co leczy "szambo", a kogo ma wyleczyć.
Twierdziłem, twierdzę i będę twierdził, że proces naprawczy należy się matce w pierwszej kolejności. Wzrosną tym samym szanse dla dziecka, jej Dziecka.
Jak Ty to widzisz- dla dziecka (autystycznego dziecka, które jednak widzi i słyszy) "żótkownica" i frytki, a dla siebie bananek, popite kawusią z cukrem, aby starczyło sił na gimnastykę, czasami wspólną.

P.s.
Po co w ogóle marnotrawić czas w "szambie"- skoro zostało tak zdefiniowane. A kto tam zagląda, powinien liczyć się z tym, że od czasu do czasu się sam "upaprze" i jeszcze innym do skosztowania podsunie. Mało tu ciekawych bajek, sam boki zrywasz. Very Happy  
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Nienawiść
« Odpowiedz #36 : 2014-01-03, 20:33:03 »

Nie wiem czy jest czy nie jest, bo to akurat nie jest wazne, ale cos tam zgromadzila doswiadczen o swoim dziecku i jakies przydatne rady by sie dalo znalezc. Niestety nie ma sie co dziwic, ze nikt nie chce szukac rodzynek w szambie.

Fakt. Twoja wiedza w tym nie jest ważna, podobnie jak moja.
Dzielę się jedynie- podobnie jak Ty- spostrzeżeniami, a te wymuszają na mnie takie zachowanie, taką składnię, taką wirtualną postawę.
Po co pchać "rodzynki w szambo", jeżeli nie dla swoiście pojmowanego ratunku. Autyzm, to choroba zakwalifikowana do "leczenia, a nie do wyleczenia", nie mam pojęcia co leczy "szambo", a kogo ma wyleczyć.
Twierdziłem, twierdzę i będę twierdził, że proces naprawczy należy się matce w pierwszej kolejności. Wzrosną tym samym szanse dla dziecka, jej Dziecka.
Jak Ty to widzisz- dla dziecka (autystycznego dziecka, które jednak widzi i słyszy) "żótkownica" i frytki, a dla siebie bananek, popite kawusią z cukrem, aby starczyło sił na gimnastykę, czasami wspólną.

P.s.
Po co w ogóle marnotrawić czas w "szambie"- skoro zostało tak zdefiniowane. A kto tam zagląda, powinien liczyć się z tym, że od czasu do czasu się sam "upaprze" i jeszcze innym do skosztowania podsunie. Mało tu ciekawych bajek, sam boki zrywasz. Very Happy  

Wyjątkowo - zrozumiałem i z całością się zgadzam Cool
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Nienawiść
« Odpowiedz #37 : 2014-01-03, 20:38:33 »

Wyjątkowe święto jakieś. Very Happy Wink Laughing
A co to będzie- kiedy "wiosna buchnie majem". Very Happy
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Nienawiść
« Odpowiedz #38 : 2014-01-03, 20:45:07 »

Wyjątkowe święto jakieś. Very Happy Wink Laughing
A co to będzie- kiedy "wiosna buchnie majem". Very Happy
DOżyjemy - zobaczymy Laughing
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Nienawiść
« Odpowiedz #39 : 2014-01-03, 20:52:07 »

Nie ma przeciwwskazań. Very Happy Żadnych. Laughing
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.064 sekund z 20 zapytaniami.