forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-26, 05:44:27

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
9. Nie należy robić większych odstępstw od diety ani łamać jej zasad okresowo.
660339 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Bardzo skuteczny preparat
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Bardzo skuteczny preparat  (Przeczytany 79540 razy)
Iga
Go


Email
Odp: Bardzo skuteczny preparat
« Odpowiedz #40 : 2010-11-08, 11:35:34 »

...ciekawe tylko skąd się biorą te wszsytkie gabinety bioenergo i inne chiropraktyki.
Ponieważ jest na nie popyt.Tak samo jak na te cudowne wynalazki.Chory,zdesperowany,miotający człowiek złapie się za wszystko byleby mu trochę ulżyło,a efekt placebo robi swoje,więc taka szarlataneria nigdy nie zaginie.I im droższa taka mikstura tym bardziej cudowna,a co za tym idzie...skuteczniejsza w działaniu.
Zapisane
wloczykij
Go


Email
Odp: Bardzo skuteczny preparat
« Odpowiedz #41 : 2010-11-08, 11:55:39 »

Ponieważ jest na nie popyt.Tak samo jak na te cudowne wynalazki.Chory,zdesperowany,miotający człowiek złapie się za wszystko byleby mu trochę ulżyło,a efekt placebo robi swoje,więc taka szarlataneria nigdy nie zaginie.I im droższa taka mikstura tym bardziej cudowna,a co za tym idzie...skuteczniejsza w działaniu.

A czym różni się taki preparat od tych setek, tysięcy produkowanych legalnie? Weźmy taką Viagrę chociażby, że o tragiczniejszych w skutkach lekach bezpiecznych nie wspomnę.

Ano tym że nie produkuje go żadna firma i nie zarabia na nim, o przepraszam, na życiu i zdrowiu (lub farmaceuty), milionów.
Zapisane
Iga
Go


Email
Odp: Bardzo skuteczny preparat
« Odpowiedz #42 : 2010-11-08, 12:40:14 »

A czym różni się taki preparat od tych setek, tysięcy produkowanych legalnie? Weźmy taką Viagrę chociażby, że o tragiczniejszych w skutkach lekach bezpiecznych nie wspomnę.

Ano tym że nie produkuje go żadna firma i nie zarabia na nim, o przepraszam, na życiu i zdrowiu (lub farmaceuty), milionów.
Nie wydaje mi się,żeby efekt placebo działał na erekcję,a to,że leki mają skutki uboczne,no to już inny problem.Wszystko ma jakiś skutek uboczny.
Osobiście nie wierzę w takie cudeńka za setki PLN-ów.Im więcej zainwestujemy w jedzenie,tym mniej później wydamy na leczenie.
Zapisane
wloczykij
Go


Email
Odp: Bardzo skuteczny preparat
« Odpowiedz #43 : 2010-11-08, 12:49:06 »

Przyznaję, nie jestem w stanie dyskutować z takim założeniem. Jakby nie patrzeć, utrzymanie organizmu w wysokiej wydolności jest zawsze, w każdej sytuacji podstawą zapobiegania problemom.

Tyle, że ja odnosiłem się do innej sfery, ponieważ ludzie chorują i biorą różne bezpieczne lekarstwa, w odróżnieniu od niebezpiecznych powodujacych wymioty i biegunkę, te bezpieczne nader często w konsekwencjach są dużo tragiczniejsze.
Zapisane
Iga
Go


Email
Odp: Bardzo skuteczny preparat
« Odpowiedz #44 : 2010-11-08, 13:54:09 »

No to wiadomo,że leki szkodzą,że mają swoje skutki uboczne,że nie leczą człowieka,nie usuwają przyczyn,a jedynie usuwają objawy.
Tak czy siak lepiej jest zainwestować jednak w to dobre jedzenie,a umrzeć to i tak każdy umrze,niezależnie czy stosuje cudowne specyfiki,czy leki,czy dobre odżywianie.
Zapisane
Gwidon
Go


Email
Odp: Bardzo skuteczny preparat
« Odpowiedz #45 : 2010-11-08, 14:09:42 »

...tak jest nad lekami,ktore przepisal ,,normalny,,kekarz nikt sie nie zastanawia,ze szkodza i maja cala litanie skutkow ubocznych,bo maja stempel ministerstwa zdrowia...
Zapisane
tadzio
Go


Email
Odp: Bardzo skuteczny preparat
« Odpowiedz #46 : 2010-11-10, 23:11:12 »

Przeczytałem ksiązkę, na razie pobieznie i widze ,że preparat MMS jest godny zastanowienia sie na d nim, wobec tego kupiłem na allegro za 85zl z przesylką i zobacze jak to działa, najpierw zewnętrznie do płukania chorych migdałów syna, bo dzisiejsza młodzież nie chce sie odżywiać optymalnie. Zjedzenie np, batonika mars na ulicy jest ok ale kielbasy to siara
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70497


Odp: Bardzo skuteczny preparat
« Odpowiedz #47 : 2010-11-10, 23:13:45 »

Nie boisz się wypróbowywać ten preparat na synu?
Zapisane

Iga
Go


Email
Odp: Bardzo skuteczny preparat
« Odpowiedz #48 : 2010-11-12, 08:56:38 »

Zjedzenie np, batonika mars na ulicy jest ok ale kielbasy to siara
Laughing
Już sobie wyobrażam,jak każdy chodzi z laską...kiełbasy... Very Happy Albo z podgardlem. Very Happy
Najlepiej zjeść jednak w domu,w spokoju,a nie na dworze. Very Happy
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70497


Odp: Bardzo skuteczny preparat
« Odpowiedz #49 : 2010-11-12, 09:04:25 »

Mi bardzo nie podoba się jak ludzie chodzą i jedzą. Nawet jak żują gumę to wygląda obrzydliwie. Jeśli ekspedientka je, to ja odchodzę i nie kupuję..Myślę, że połowa z tych jedząco-chodzacych nawet nie zdaje sobie z tego sprawy, że stale coś podjadą i sądzi, że mało je..
Zapisane

Iga
Go


Email
Odp: Bardzo skuteczny preparat
« Odpowiedz #50 : 2010-11-12, 09:07:31 »

Myślę, że połowa z tych jedząco-chodzacych nawet nie zdaje sobie z tego sprawy, że stale coś podjadą i sądzi, że mało je..
Dokładnie!Tu trochę ,tam trochę i robi się tego spora ilość.
Też nie lubię jedzenia na dworze.O żuciu gumy to nawet nie mówię.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70497


Odp: Bardzo skuteczny preparat
« Odpowiedz #51 : 2010-11-12, 09:09:08 »

Już sobie wyobrażam,jak każdy chodzi z laską...kiełbasy... Very Happy Albo z podgardlem. Very Happy
Najlepiej zjeść jednak w domu,w spokoju,a nie na dworze. Very Happy

Iga, już nie przesadzaj.. Wink przecież dziecku do szkoły można dać taki świński ryjek... Laughing zdrowie to podstawa.. Laughing
Zapisane

Iga
Go


Email
Odp: Bardzo skuteczny preparat
« Odpowiedz #52 : 2010-11-12, 09:10:33 »

Iga, już nie przesadzaj.. Wink przecież dziecku do szkoły można dać taki świński ryjek... Laughing zdrowie to podstawa.. Laughing
Faktycznie,może trochę przesadziłam,bo przecież daję swoim dzieciom do szkoły słój z trzymiesięcznymi hajami i kilka ozorków jagnięcych. Wink  Cool  Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70497


Odp: Bardzo skuteczny preparat
« Odpowiedz #53 : 2010-11-12, 09:24:28 »


Baranie jądra też są praktyczne w podróży i szkole... Cool
Zapisane

WojciechS
Go


Email
Odp: Bardzo skuteczny preparat
« Odpowiedz #54 : 2010-11-12, 09:35:00 »

Najlepiej zjeść jednak w domu,w spokoju,a nie na dworze. Very Happy

Na polu najlepiej wypadają majówki!
Jak się tak siądzie na kocyku, w słoneczny majowy dzień, to nawet jaja na twardo smakują inaczej...  Very Happy
Zapisane
Iga
Go


Email
Odp: Bardzo skuteczny preparat
« Odpowiedz #55 : 2010-11-12, 09:42:02 »

Nie no,majówka to co innego.Również śniadanko,obiad czy kolacja na dworze,przy stole latem w słoneczku,to jest przyjemność...wielka przyjemność. Very Happy
W tamtym poście ,to chodziło mi o ludzi,którzy idąc, jedzą.  Razz
Zapisane
Iga
Go


Email
Odp: Bardzo skuteczny preparat
« Odpowiedz #56 : 2010-11-12, 09:50:35 »


Baranie jądra też są praktyczne w podróży i szkole... Cool
Racja.Pewnie jadąc teraz do Gdańska bierzesz je ze sobą.  Cool  Very Happy
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70497


Odp: Bardzo skuteczny preparat
« Odpowiedz #57 : 2010-11-12, 10:01:22 »

 Laughing Jedno na dojazd i jedno na powrót.. Cool Szkoda, że barany nie mają trzech jader, to bym mogła sobie jeszcze jedno zjeść w szkole. Ach, mniam, już mi slinka cieknie.. Cool Najlepiej się je wciąga oczywiście na surowo.. Cool
Zapisane

Iga
Go


Email
Odp: Bardzo skuteczny preparat
« Odpowiedz #58 : 2010-11-12, 10:04:55 »

Mogę Ci jeszcze polecić oczy jagnięce.Jak nie wiesz gdzie szukać,to wpisz w google "oczy jagnięce" i kliknij w grafikę.  Very Happy
Zapisane
WojciechS
Go


Email
Odp: Bardzo skuteczny preparat
« Odpowiedz #59 : 2010-11-12, 11:53:49 »

Najlepiej się je wciąga oczywiście na surowo.. Cool

POWAŻNIE?
Ale, którą dziurką?   Wink
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.042 sekund z 19 zapytaniami.