forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-16, 08:35:43

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
9. Nie należy robić większych odstępstw od diety ani łamać jej zasad okresowo.
659543 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Bardzo skuteczny preparat
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Bardzo skuteczny preparat  (Przeczytany 79397 razy)
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70379


Odp: Bardzo skuteczny preparat
« Odpowiedz #80 : 2010-11-25, 12:51:05 »


Dlatego ja bym żadnych preparatów chemicznych, na własną rękę, nie spożywała..
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70379


Odp: Bardzo skuteczny preparat
« Odpowiedz #81 : 2010-11-25, 12:51:53 »


A tym bardziej nie podałabym dziecku, ani nie polecała innym..
Zapisane

kodar
Go


Email
Odp: Bardzo skuteczny preparat
« Odpowiedz #82 : 2010-11-25, 22:38:52 »

MMS  c.d.               http://www.pressmedia.com.pl/sn/index.php?option=com_content&task=view&id=23335&Itemid=40
pisza prawde,ale tylko wtedy,gdy preparat zazywany jest bez aktywatora i w nieodpowiednich dawkach.Strasza i sieja panike wsrod niezdecydowanych a chorujacych.
Preparat jest bardzo skuteczny i szybki w dzialaniu pod warunkiem,ze na jedna krople preparatu doda sie 5 kropli aktywatora i pozwoli sie przez trzy minuty dojsc do reakcji chemicznej obu substancji.Zawsze zaczynac od jednej kropli preparatu MMS i pieciu kropli aktywatora.
Dla dzieci sa oczywiscie zawsze mniejsze dawki przeznaczone.
A swoja droga dlaczego nie przestrzegaja przed chemia i naswietleniami wszystkich tych,ktorych lecza na raka.Dokonuja spustoszenia organizmu ludzkiego dla kilku lub nastu miesiecy zycia w bolu i cierpieniu.
Ludzie nie dajcie sie oglupic,jezeli jestescie w potrzebie lub wasze rodziny,nie poprzestawajcie na jednym artykule.
Preparat stosuje u siebie i dzieci.Zalecenia dostalam od lekarza medycyny naturalnej.Dziecko,moje ktore bylo przez pol roku leczone antybiotykami i syropkami jak kaslalo tak kaslalo a kazdego dnia  wiecej.Dostalo preparat MMS ,po jednej kroli z piecioma kroplami aktywatora jeden raz dziennie,po trzech minutach mieszania.Syn,po trzech dniach przestal kaslac.
Preparat,jest bardzo skuteczny dla wszystkich,ktorzy wybieraja sie z wizyta do stomatologa a boja sie borowania.
Osobiscie wyprobowalam,borowanie zeba( po wypadnieciu plomby)odbylo sie bez znieczulenia.
Witamina C jest antydotum na skutki uboczne(jezeli do takich dopuscimy)podczas stosowania preparatu.
Jezeli sa pytania,prosze zadawac,na kazde odpowiem ale pewnie lepiej  na priv.Telefonicznej rozmowy tez nie odmowie. Razz
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Bardzo skuteczny preparat
« Odpowiedz #83 : 2010-11-25, 22:48:38 »

Przeczytałem ksiązkę, na razie pobieznie i widze ,że preparat MMS jest godny zastanowienia sie na d nim, wobec tego kupiłem na allegro za 85zl z przesylką i zobacze jak to działa, najpierw zewnętrznie do płukania chorych migdałów syna, bo dzisiejsza młodzież nie chce sie odżywiać optymalnie. Zjedzenie np, batonika mars na ulicy jest ok ale kielbasy to siara
"Tadzio"moze zechcialbys podzielic sie doswiadczeniami z preparatem??? Razz
Zapisane
Gwidon
Go


Email
Odp: Bardzo skuteczny preparat
« Odpowiedz #84 : 2010-11-26, 07:48:42 »

...nie probowalem tego preparatu,bo chyba narazie nie ma takiej potrzeby,ale prawdopodobnie strasza,bo kasiorka ucieka,a kekarze pitaja za plot do roboty Laughing Cool...
Zapisane
tadzio
Go


Email
Odp: Bardzo skuteczny preparat
« Odpowiedz #85 : 2010-11-27, 00:13:54 »

Kupiłem ten preparat kanadyjski na allegro ale jeszcze nie zastosowałem, 120 ml powinno wystarczyć na rok, mam klopoty z nadciśnieniem i dlatego to kupiłem
Zapisane
Gwidon
Go


Email
Odp: Bardzo skuteczny preparat
« Odpowiedz #86 : 2010-11-27, 07:33:52 »

Kupiłem ten preparat kanadyjski na allegro ale jeszcze nie zastosowałem, 120 ml powinno wystarczyć na rok, mam klopoty z nadciśnieniem i dlatego to kupiłem

...a dobrze stosowane ZO nie pomaga?...
Zapisane
WojciechS
Go


Email
Odp: Bardzo skuteczny preparat
« Odpowiedz #87 : 2010-11-27, 07:39:31 »

Kupiłem ten preparat kanadyjski na allegro ale jeszcze nie zastosowałem, 120 ml powinno wystarczyć na rok, mam klopoty z nadciśnieniem i dlatego to kupiłem

Boś głupi!  Laughing
U mnie żona kupuje co dwa tygodnie w  market Real, bo najtaniej!  Very Happy
Domestos siem toto nazywa.
Zapisane
RTS
Go


Email
Odp: Bardzo skuteczny preparat
« Odpowiedz #88 : 2010-11-27, 14:20:45 »

120 ml na rok  Shocked . Zależy jak duża łazienka.  Cool
Zapisane
Iga
Go


Email
Odp: Bardzo skuteczny preparat
« Odpowiedz #89 : 2010-11-27, 15:02:52 »

Czemu od razu domestos,jak na sąsiednim forum jest akwizytor,który praktykował w Anglii na zmywaku i teraz sprzedaje cudowny specyfik;olej rybny zapewniający 120 lat życia!
http://www.dobradieta.pl/forum/viewtopic.php?p=155304#155304
Zagadka 120 lat została rozwiązana.  Laughing Laughing Laughing
Zapisane
barja
Go


Email
Odp: Bardzo skuteczny preparat
« Odpowiedz #90 : 2010-11-27, 17:53:22 »

Cytuję:"w rzeczywistości jest to produkt przeznaczony do dezynfekcji i uzdatniania wody pitnej.........i absolutnie nie jest przeznaczony do spożycia przez ludzi." Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć, do czego w takim razie służy woda pitna? Myślałam, że znam język polski, a tu taka zagwozdka.
Zapisane
Iga
Go


Email
Odp: Bardzo skuteczny preparat
« Odpowiedz #91 : 2010-11-27, 18:14:05 »

Cytuję:"w rzeczywistości jest to produkt przeznaczony do dezynfekcji i uzdatniania wody pitnej.........i absolutnie nie jest przeznaczony do spożycia przez ludzi." Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć, do czego w takim razie służy woda pitna? Myślałam, że znam język polski, a tu taka zagwozdka.
Woda pitna służy jak sama nazwa wskazuje do picia.Trzeba ją najpierw zdezynfekować,by była zdatna do tego picia. Wink
Tak czy inaczej,ja stawiam na olej rybny od "przyjaciela" akwizytora   Laughing ,który gwarantuje 120 lat życia.  Laughing
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Bardzo skuteczny preparat
« Odpowiedz #92 : 2010-11-27, 21:15:06 »

Kupiłem ten preparat kanadyjski na allegro ale jeszcze nie zastosowałem, 120 ml powinno wystarczyć na rok, mam klopoty z nadciśnieniem i dlatego to kupiłem

...a dobrze stosowane ZO nie pomaga?...
dobrze stosowane DO oczywiscie popmaga,a preparat MMS,jest dla wszystkich tych,ktorzy maja jeszcze jakies dolegliwosci albo beda  zaczna  Diete Optymalna.Przeciez,to jest logiczne i latwe do zrozumienia. Razz
Dieta jest latwa,mimo to,potrzeba wielu wiadomosci,by prawidlowo stosowac. Razz
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Bardzo skuteczny preparat
« Odpowiedz #93 : 2010-11-27, 21:24:40 »

Kupiłem ten preparat kanadyjski na allegro ale jeszcze nie zastosowałem, 120 ml powinno wystarczyć na rok, mam klopoty z nadciśnieniem i dlatego to kupiłem
Tadzio,120ml,to wcale nie jest duzo,w zaleznosci ile kropel dziennie i przez jak dlugi okres chcesz przyjmowac.Dla przypomnienia :jedna kropla preparatu i zawsze piec kropel aktywatora(sok z cytryny lub limonki) ja na zalecenie lekarza med.alternatywnej uzywam octu balsamicznego. Razz
Przyjmowanie zawsze nalezaloby  rozpoczac od jednej kropli preparatu z piecioma kroplami aktywatora. Razz
Zapisane
Gwidon
Go


Email
Odp: Bardzo skuteczny preparat
« Odpowiedz #94 : 2010-11-27, 21:27:35 »

...zdesperowani chorzy napewno chwytaja sie wszystkiego,a zdrowym latwo sie z tego smiac  i nabijac , a taki antybiotyk,czy inny ,,normalny,, specyfik nie jest trucizna,ktos kiedys powiedzial- wszystkomoze byc lekiem albo trucizna-decyduje o tym dawka Cool...
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70379


Odp: Bardzo skuteczny preparat
« Odpowiedz #95 : 2010-11-27, 21:31:29 »


Główną zasadą przy leczeniu powinno być:"przede wszystkim nie szkodzić"...
Zapisane

Gwidon
Go


Email
Odp: Bardzo skuteczny preparat
« Odpowiedz #96 : 2010-11-27, 21:35:24 »


Główną zasadą przy leczeniu powinno być:"przede wszystkim nie szkodzić"...

...jesli jest sie chorym,to trzeba sie skutecznie leczyc,bo wieko sie szybko satrzasnie Cool...przy  ciezkiej chorobie tylko nieszkodzenie prowadzi na park sztywnych Cool...
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70379


Odp: Bardzo skuteczny preparat
« Odpowiedz #97 : 2010-11-27, 21:38:14 »

Jeśli się jest chorym, to tym bardziej szkodliwymi substancjami można się szybko dobić.. Sad Ale każdy ma prawo wyboru..
Zapisane

Iga
Go


Email
Odp: Bardzo skuteczny preparat
« Odpowiedz #98 : 2010-11-27, 21:41:01 »

...jesli jest sie chorym,to trzeba sie skutecznie leczyc,bo wieko sie szybko satrzasnie Cool..
W zasięgu ręki jest olej rybi od akwizytora,gwarantującego 120 lat życia Cool

PS.Panie grizzly po wiela u pana jest to oleum? Może bym kupiła ze 120 ml.  Laughing
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Bardzo skuteczny preparat
« Odpowiedz #99 : 2010-11-27, 21:44:31 »


Główną zasadą przy leczeniu powinno być:"przede wszystkim nie szkodzić"...

...jesli jest sie chorym,to trzeba sie skutecznie leczyc,bo wieko sie szybko satrzasnie Cool...przy  ciezkiej chorobie tylko nieszkodzenie prowadzi na park sztywnych Cool...
aby sie skutecznie leczyc,to trzeba skutecznie zrozumiec,albo do pomocy  miec w zasiegu reki doswiadczonego optymalnego lekarza.Nie kazdego na lekarza stac(wiele jest tego przyczyn) Confused
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.037 sekund z 19 zapytaniami.