forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-29, 16:22:59

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
10. Nie wolno głodzić się ani pościć.
658493 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Co tu tak pusto...?
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] 2 3 4 5 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Co tu tak pusto...?  (Przeczytany 33804 razy)
kriss
Go


Email
Co tu tak pusto...?
« : 2010-07-11, 22:02:14 »

Dzień dobry...
Od pewnego czasu zauważyłam, że to Forum jest straszne puste...Nie dość, że mało ludzi jest aktywnych, to i tematy do bani są, co się dzieje? Cool
Czyżby tłuszcz przymulał mózgi Confused
Spójrzcie na inne fora, aż kwitną w różnorodności tematów a tu co? Sad  kiepsko to wygląda, trochę wstyd, że tak odżywieni ludzie nie mają nic do powiedzenia Cool
Tak naprawdę , to to forum z musu istnieje, odnosi się takie wrażenie, gdy tu się zagląda , może się mylę, ale takie odnoszę wrażenie.... Sad
Obudżcie się odżywieni, nie spijcie, weżcie przykład z innych forów, dyć onie rzekomo żle sie maja bo żle się żywią, zobaczcie ich frekfenkcje....i porównajcie.
A może z wami jest kiepsko, depresywnie... Cool
Jedyne nieudaczne forum i strasznie puste, najwyżej kilka osób aktywnych jest a na innych dziesiątki...
MASAKRA Cool
Zapisane
kriss
Go


Email
Odp: Co tu tak pusto...?
« Odpowiedz #1 : 2010-07-11, 22:05:42 »

Aha, a co z toanem?
no to juz przesada nawet toan nie istnieje?
O czym tu dyskutować?
To forum powinno nie istnieć... Cool
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70135


Odp: Co tu tak pusto...?
« Odpowiedz #2 : 2010-07-11, 22:29:34 »

.
...Nie dość, że mało ludzi jest aktywnych, to i tematy do bani są,


Są ciekawe tematy..
Cytuj
kriss

Słuchajcie, co może być przyczyna tak smierdzcąch baków?
To jest coś okropnego, nie można tego wąchać, synek mój ciągle smrodzi
Pomocy!!!
Zapisane

kriss
Go


Email
Odp: Co tu tak pusto...?
« Odpowiedz #3 : 2010-07-11, 22:31:29 »

no własnie, taki temat zwiazany jest z żywieniem, ale jak widać mało ludzi sie tym interesuje Very Happy
Napewno ciekawszy temat niz np. polityka Very Happy
Zapisane
kriss
Go


Email
Odp: Co tu tak pusto...?
« Odpowiedz #4 : 2010-07-11, 22:32:52 »

A propo smierdzacych bąków, mój syn juz bzdzi normalnie  Very Happy
Zapisane
adamel
Go


Email
Odp: Co tu tak pusto...?
« Odpowiedz #5 : 2010-07-12, 00:08:36 »

"kriss", przeglądnąłem Twoje wpisy na tym forum i doszedłem do wniosku, że niepotrzebnie się trudziłeś. Wypisz się i nie zaśmiecaj przestrzeni...Widocznie, myślisz, że inne fora mają lepszą frekwencję. W tym celu proponowałbym policzyć tych aktywnych, np na DD, a później zastanawiać się nad słabą frekwencją tego forum.
Zapisane
jerzy555
Go


Email
Odp: Co tu tak pusto...?
« Odpowiedz #6 : 2010-07-12, 08:49:15 »

Przy prawidłowym odżywianiu się nie mamy wielu problemów o których trzeba zaraz pisać. Teraz są wakacje i intensywnie wykorzystuję to na wszelkiego rodzaju wypady(Tatry, kajakarstwo, rowerek) Siedzenie przed komputerem to podobno jedna z plag 21 wieku. Poza tym jest to nudne i tylko czynne życie dodaje skrzydeł.
Pozdrawiam wszystkich Smile
jerzy555
Zapisane
Daniel
Go


Email
Odp: Co tu tak pusto...?
« Odpowiedz #7 : 2010-07-12, 12:11:44 »

Tylko na początku diety jest ciekawie. Bo zawsze coś dolega, jeszcze się wszystkiego nie wie, obserwuje się wszystkie reakcje organizmu itd. Gdy już na niej jesteśmy wystarczająco długo, to nuda, nuda, nuda ... Bo bycie optymalnym polega nie na działaniu, tylko na bytowaniu. Wtedy jemy aby żyć, a nie żyjemy aby jeść.
Zapisane
kriss
Go


Email
Odp: Co tu tak pusto...?
« Odpowiedz #8 : 2010-07-12, 12:46:06 »

A no faktycznie, macie rację, jak się jest zdrowym, to i problemów się nie ma a co za tym idzie i tematów brak,
teraz rozumiem, czemu tu tak trochę nudnawo. Laughing

a tak przy okazji mam pytanie do znawców ŻO,czy można bez szkody dla zdrowaia mieszać białka tz.np.
rano jem jajka i mięsko, obiad mięsko z ogórkiem kiszonym lub innym warzywem, kolacja znowu coś z białkiem i warzywem?
pytam bo Pani Witoszek odradzała takiej praktyki,  Co wy na to?

Adamel, jestem kobietą , pewno mój nick Cię zmylił Very Happy
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Co tu tak pusto...?
« Odpowiedz #9 : 2010-07-12, 17:37:39 »

A no faktycznie, macie rację, jak się jest zdrowym, to i problemów się nie ma a co za tym idzie i tematów brak,
teraz rozumiem, czemu tu tak trochę nudnawo. Laughing

a tak przy okazji mam pytanie do znawców ŻO,czy można bez szkody dla zdrowaia mieszać białka tz.np.
rano jem jajka i mięsko, obiad mięsko z ogórkiem kiszonym lub innym warzywem, kolacja znowu coś z białkiem i warzywem?
pytam bo Pani Witoszek odradzała takiej praktyki,  Co wy na to?

Adamel, jestem kobietą , pewno mój nick Cię zmylił Very Happy

Poniewaz tak bardzo nazekasz na brak odpowiedzi na Twoje posty, powiem tak:

Zgodnie z zasadami ZO nie jest wanym fakt mieszania bialek a ich nadmierne spozywanie. Mozesz mieszac bialka, mozesz jesc miesko z jajkami byle bys zachowala proporcje BTW jak 1:2,5-3,5:0,5-1,5. Musisz jednak pamietac, ze im gorsze bialko tym wiecej bialka powinnas spozywac, Mieso jest na 3-4-tym miejscu ( w zaleznosci od tego co to za mieso) jezeli chodzi o wartosc bialka. Ale osobiscie wiem, ze nie ma zadnych przeszkod do zjadania miesa z jajkiem i popijac smietana.
Wazne jest aby zachowac proporcje.

Jezeli natomiast stwierdzisz, ze ta mieszanka Tobie nie pasuje to bardzo szybka ja zmienisz. W rzeczy samej, organizm podpowie Ci, ze tak jest niedobrze.

Pamietaj tez o weglowodanach, ktorych wg tego co muwisz zjadasz bardzo malo. Weglowodany sa potrzebne do spalania tluszczu,z ktorego otrzymujesz........no co?.....Co z tej reakcji otrzymujesz..................?

A nadmiar bialka jest przerabiany na ..........?

Wiec uprawiajac Lutza, jestes bardzo blisko, jak to mowisz ZO, ale nie jestes, zreszta jak sama mowisz. Ale to nie problem. Zawsze mozesz byc, jak bedziesz chciala.
 Laughing Shocked Very Happy

Co proponuje. Wowczas nie bedziesz mowila, ze prawie jestes zdrowa ale , ze jestes zdrowa. Bedziesz rowniez miala inny punkt widzenia na zycie, bez napadania na bezbronnych ludzi. Bo tu nikt nie chce sie zwymyslac, tudziez powiedziec im, ze sa bez sposobu na zycie tylko dlategp ze nia sa na internecie.

Tu jest roznica.

Wiedza a nie wiara! Shocked

Zapisane
kriss
Go


Email
Odp: Co tu tak pusto...?
« Odpowiedz #10 : 2010-07-12, 21:31:38 »

ok,  Adampio
Dziękuję za wyczerpującą opowiedz  Very Happy
Ty zawsze jesteś konkretny i za to Cię cenię  Very Happy
Pozdro.
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Co tu tak pusto...?
« Odpowiedz #11 : 2010-07-12, 22:24:33 »

Nie mialem w tej wypowiedzi nic zlego na mysli, dlatego tez mysle, ze i Twoja odpowiedz nie jest jakims tam cynizmem.
Zapisane
jerzy555
Go


Email
Odp: Co tu tak pusto...?
« Odpowiedz #12 : 2010-07-13, 11:44:24 »

Tylko na początku diety jest ciekawie. Bo zawsze coś dolega, jeszcze się wszystkiego nie wie, obserwuje się wszystkie reakcje organizmu itd. Gdy już na niej jesteśmy wystarczająco długo, to nuda, nuda, nuda ... Bo bycie optymalnym polega nie na działaniu, tylko na bytowaniu. Wtedy jemy aby żyć, a nie żyjemy aby jeść.


Daniel, u mnie jest odwrotnie, być optymalnym to znaczy DZIAŁAĆ Ja nie popadam w bytowanie tylko wymyślam co by tu jeszcze zrobić. Mam dużo siły ostatnio(od trzech lat) i coraz bardziej mi się chce żyć. Życie jest piękne.
Pozdrawiam  Smile
jerzy555
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70135


Odp: Co tu tak pusto...?
« Odpowiedz #13 : 2010-07-13, 11:47:58 »


Tak życie jest piękne.. Very Happy gdy potrafi się cieszyć nawet z drobiazgów, gdy się ma jakieś cele, gdy nic nie boli... Very Happy
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70135


Odp: Co tu tak pusto...?
« Odpowiedz #14 : 2010-07-13, 13:16:21 »



..no i gdy się ma co do garnka wrzucić.. Rolling Eyes Wink
Zapisane

jerzy555
Go


Email
Odp: Co tu tak pusto...?
« Odpowiedz #15 : 2010-07-13, 13:32:41 »

żarcie podobno ma jeszcze mocno zdrożeć ale nie takie czasy się przeżyło Smile
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70135


Odp: Co tu tak pusto...?
« Odpowiedz #16 : 2010-07-13, 14:56:16 »


Dobrze, że nasze "żarcie" nie należy do najdroższych.. 
Zapisane

kriss
Go


Email
Odp: Co tu tak pusto...?
« Odpowiedz #17 : 2010-07-13, 18:12:20 »

Nie mialem w tej wypowiedzi nic zlego na mysli, dlatego tez mysle, ze i Twoja odpowiedz nie jest jakims tam cynizmem.

Adampio, jest wszystko ok., Nie ma z mojej strony żadnego cynizmu,  absolutnie  Smile
Doceniam twoje rady, starasz się każdemu jak najlepiej doradzić i przejawiasz cierpliwoś.Jednym słowem jestes wporząsiu gość i tyle  Very Happy
Zapisane
kriss
Go


Email
Odp: Co tu tak pusto...?
« Odpowiedz #18 : 2010-07-13, 18:15:58 »

aha jedynie, co mogę komus tu na forum zarzucić , to są dwie osoby, uważam, że dzięki im toan wziął nogi za pas Cool
Jesli będzie wam zależało abym je ujawniła , to to zrobię...Wnikliwi napewno się domyślają o kogo chodzi  Laughing
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Co tu tak pusto...?
« Odpowiedz #19 : 2010-07-13, 18:29:19 »

A no faktycznie, macie rację, jak się jest zdrowym, to i problemów się nie ma a co za tym idzie i tematów brak,
teraz rozumiem, czemu tu tak trochę nudnawo. Laughing

a tak przy okazji mam pytanie do znawców ŻO,czy można bez szkody dla zdrowaia mieszać białka tz.np.
rano jem jajka i mięsko, obiad mięsko z ogórkiem kiszonym lub innym warzywem, kolacja znowu coś z białkiem i warzywem?
pytam bo Pani Witoszek odradzała takiej praktyki,  Co wy na to?

Adamel, jestem kobietą , pewno mój nick Cię zmylił Very Happy
"""obserwowac i przychodzic z pomnoca,bo kazdy organizm jest inny"""
Kiedys lekarka powiedziala,ze nie ma czlowieka zdrowego.Lekarka ma praktyke lekarska i to dluga.Dr.Kwasniewskiego zalecenia  nie kazdemu optymalnemu wychodza na zdrowie.Co pozostaje???Zbierac info,im wiecej tym lepiej , obserwowac i cieszyc sie zyciem Razz


Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 5 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.046 sekund z 19 zapytaniami.