forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-19, 22:42:42

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
9. Nie należy robić większych odstępstw od diety ani łamać jej zasad okresowo.
659884 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna "ZŁOTA KSIĘGA"
| | |-+  Ciąża i poród "optymalnej kobiety"
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] Do dou Drukuj
Autor Wtek: Ciąża i poród "optymalnej kobiety"  (Przeczytany 40818 razy)
Anix
Go


Email
Ciąża i poród "optymalnej kobiety"
« : 2010-08-06, 16:40:35 »

Żywienie optymalne stosuję wraz z moim mężem od 8 lat. Uważam, że to był najlepszy wybór diety jakiego mogliśmy dokonać dla naszego zdrowia i życia. Tym bardziej, że około roku temu zdecydowaliśmy się na dziecko. Całą ciążę przeszłam bez żadnych problemów, wyniki miałam bliskie ideału np. Hemoglobina w 8 miesiącu ciąży 14 - aż p. Ginekolog się mnie pytała czy zażywam jakieś cudowne suplementy. Ja na to: po prostu zdrowo  się odżywiam. Nie łykałam w ciąży żadnych witamin, leków itp. Miałam piękne włosy, zdrowe zęby itp. Najlepszy jednak był finał czyli poród. Od pierwszego skurczu do chwili ujrzenia naszej córeczki minęły zaledwie 3,5 godziny ( nadmienię, że to mój pierwszy poród i mam 36 lat). Jak przyjechałam do szpitala lekarz na izbie przyjęć powiedział, że poród na pewno będzie nie szybciej niż za jakieś 10 godz. (a ja po 2 godz. byłam już po :-O). Lekarze, położna i cały personel na porodówce nie mógł wyjść z podziwu, bez żadnego wspomagania, bez znieczulenia urodziłam błyskawicznie. Córeczka jest do dzisiaj okazem zdrowia. Urodziła się z wagą 2850 g i 52 cm wzrostu, miała śliczną cerę, piękny niezniekształcony kształt główki, a ja szybko wstałam po porodzie pełna sił i werwy. Wszyscy patrzyli na mnie jak na odmieńca i pytali jak to możliwe że mam tyle siły a ja na to: Po prostu zdrowo się odżywiam!!! Ordynator na obchodzie następnego dnia rano zapytał wprost: czy pani ćwiczy jogę a może coś innego bo takie wzorcowe porody to rzadkość a ja na to cała tajemnica tkwi w zdrowym odżywianiu !!! Tak powtarzając wszystkim wkoło, że prawidłowe odżywianie było i jest źródłem szczęścia w moim życiu ani razu nikt nie zapytał o szczegóły (chyba każdy z góry zakładał że to niemożliwe - a jednak!!!)

Dzisiaj moja córeczka ma 4 miesiące. Jest okazem zdrowia, nie miała żadnych kolek itp, rozwija się rewelacyjnie, ja mam dużo pokarmu a ona jest wiecznie radosna. Oto co zawdzięczam diecie optymalnej. DZIĘKUJĘ PANU DOKTOROWI KWAŚNIEWSKIEMU ŻE POŚWIĘCIŁ WIELE LAT SWOJEGO ŻYCIA BY DAWAĆ INNYM ZDROWIE I SZCZĘŚCIE!
Zgo do moderatora   Zapisane
Strony: [1] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.028 sekund z 17 zapytaniami.