forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-26, 02:06:19

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
8. Życie bez ruchu nie jest życiem. Starajmy się ruszać w każdym wieku, dostosowując rodzaj i wielkość wysiłku do możliwości naszego organizmu.
660339 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  na powitanie HCV i refluks ;-)
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 Do dou Drukuj
Autor Wtek: na powitanie HCV i refluks ;-)  (Przeczytany 28861 razy)
sewero
Go


Email
Odp: na powitanie HCV i refluks ;-)
« Odpowiedz #20 : 2010-09-04, 18:15:08 »

Dzięki - w sprawie HCV jestem wyedukowany dogłębnie - miałem na to rok Smile Najbardziej mnie ciekawi, jak się czują Wasze wątróbki przy bogatotłuszczowej diecie, szczególnie po kilku latach stosowania.
ja jestem od 9 lat na Zo i zdrowa jak ryba. kiedys byly wzdecia. Teraz nie dolega nic
Moja mama 12 lat na Zo wczesniej dieta warzywno owocowa - miala obtluszczona watrobe i pobolewania. Teraz od 12 lat watrobka jak u mlodki. Obtluszczenia nie ma. Zjada tlusczu 1:4
Zapisane
smalec
Go


Email
Odp: na powitanie HCV i refluks ;-)
« Odpowiedz #21 : 2010-09-04, 20:08:48 »

Krzepiąca informacja. Dla mnie wątroba to teraz najważniejszy organ [wiadomo - wirusowe zapalenie wątroby typu C], bo jeśli poprzez DO ją wykańczam to... sam sobie przyspieszam drogę na tamten świat.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70497


Odp: na powitanie HCV i refluks ;-)
« Odpowiedz #22 : 2010-09-04, 20:13:05 »


Ja też początkowo byłam niedowiarkiem i często sobie robiłam badania. Teraz raz w roku (przed wczasami).
Zapisane

Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: na powitanie HCV i refluks ;-)
« Odpowiedz #23 : 2010-09-04, 20:44:32 »

Doktor Jan Kwaśniewski pisze, że wątroba regeneruje się stosunkowo szybko, więc można być dobrej myśli i pilnować by nie jadać produktów zbędnych (śmieciowych) a także pilnować proporcji B : T : W. Żółtka, szpik, podroby, tłuszcze zwierzęce, węglowodany z warzyw + ziemniaki.
Zapisane
smalec
Go


Email
Odp: na powitanie HCV i refluks ;-)
« Odpowiedz #24 : 2010-09-04, 20:54:49 »

Zgadza się, fragmenty na temat wątroby analizowałem szczególnie dokładnie, zarówno u JK, jak i u Lutza. Proporcji pilnuję z żelazną konsekwencją, licznikiem i wagą, zboża odstawiłem, o żadnych "grzeszkach" nie ma mowy. Teraz jestem na etapie minimalizowania [i tak niedużego] udziału produktów mlecznych na rzecz zwierzęcych. Bardzo lubię masło do puree, tłusty ser ze śmietaną do pracy albo kartonik śmietanki 30% w razie silnego głodu w pracy, gdy II śniadanie jest za mało kaloryczne. Ale np. na poniedziałek będę miał do pracy pieczony w domu boczek Smile
Zapisane
sewero
Go


Email
Odp: na powitanie HCV i refluks ;-)
« Odpowiedz #25 : 2010-09-04, 21:00:53 »

Krzepiąca informacja. Dla mnie wątroba to teraz najważniejszy organ [wiadomo - wirusowe zapalenie wątroby typu C], bo jeśli poprzez DO ją wykańczam to... sam sobie przyspieszam drogę na tamten świat.
bedac przed 7 laty w arkadii colonia poznalam pania z Hamburga miala virusowe zapalenie C. W Niemczech leczyli ja rok i nic nie pomagalo. Bardzo schudla. NIe mam z nia kontaktu ale miala przez dlugi okres moja mama. Mowila mami ze wyleczyla sie z tej strasznej choroby no i wreszcie przytyla.
Zapisane
smalec
Go


Email
Odp: na powitanie HCV i refluks ;-)
« Odpowiedz #26 : 2010-09-04, 21:05:49 »

Ja nie oczekuję cudów, że organizm samą dietą wyleczy się z HCV, ale liczę na 2 sprawy: zapewnienie wątrobie najlepszych warunków do pracy, aby postęp zwłóknienia był możliwie wolny oraz wzmocnienie systemu immunologicznego organizmu, żeby zwiększyć szanse na skuteczne działanie interferonu oraz zmniejszyć skalę skutków ubocznych.
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: na powitanie HCV i refluks ;-)
« Odpowiedz #27 : 2010-09-04, 21:35:59 »

Przed interferonem badania kondycji wątroby będą robione?

Boczek piekę w dużych porcjach, dzielę na mniejsze i zamrażam. Np dziś jadłam taką porcyjkę z duszoną na smalcu (na małym ogniu) cebulą. Jak się cebula już trochę podsmażyła wkroiłam ten boczek w kostkę, malutki ogień i pod pokrywę. Bardzo lubię. Cebuli (surowej) było 150 g.
Zapisane
smalec
Go


Email
Odp: na powitanie HCV i refluks ;-)
« Odpowiedz #28 : 2010-09-04, 22:02:33 »

Przed interferonem badania kondycji wątroby będą robione?

Jasne, bardzo szeroka diagnostyka, wiele parametrów, nie tylko wątroby, ale krwi [w tym lipidogram], pierwiastków i część kompletnie mi nie znanych.
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: na powitanie HCV i refluks ;-)
« Odpowiedz #29 : 2010-09-04, 22:43:41 »

Sprawa jest poważna. Potrzebna (trudno, że masło maślane) powaga każdego dnia. Czy ma Pan możliwość konsultować DO z lekarzem optymalnym?
Zapisane
smalec
Go


Email
Odp: na powitanie HCV i refluks ;-)
« Odpowiedz #30 : 2010-09-04, 22:50:17 »

Jeśli w Warszawie jest jakiś godny polecenia lekarz, to mogę spróbować.
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: na powitanie HCV i refluks ;-)
« Odpowiedz #31 : 2010-09-04, 23:19:37 »

Może dr Mariusz Głowacki?  W mojej "bazie" nry tel. to :

- 601 750 314
- 22 839 93 31
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70497


Odp: na powitanie HCV i refluks ;-)
« Odpowiedz #32 : 2010-09-04, 23:21:03 »


Najlepiej to zadzwonić do OSBO i się doradzić.
Zapisane

smalec
Go


Email
Odp: na powitanie HCV i refluks ;-)
« Odpowiedz #33 : 2010-09-09, 20:02:45 »

Mnie przeszły krwawienia dziąseł po 3 dniach, mamie po 2 tygodniach. Z powodu paradontozy straciła już kilka zębów, teraz widzi, że podrażnione i rozpulchnione dziąsła zaczynają przybierać zdrowszy wygląd i nie pluje krwią po myciu zębów  Very Happy
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: na powitanie HCV i refluks ;-)
« Odpowiedz #34 : 2010-09-09, 21:33:54 »

Mnie przeszły krwawienia dziąseł po 3 dniach, mamie po 2 tygodniach. Z powodu paradontozy straciła już kilka zębów, teraz widzi, że podrażnione i rozpulchnione dziąsła zaczynają przybierać zdrowszy wygląd i nie pluje krwią po myciu zębów  Very Happy


Pomogło dziąsłom to może i wątrobie ulży? Medycyna standardowa wraz z farmacją na paradontozę skutecznego sposobu nie znalazła.
Zapisane
wloczykij
Go


Email
Odp: na powitanie HCV i refluks ;-)
« Odpowiedz #35 : 2010-09-09, 21:47:08 »

A jest taki stary sposób na płukanie. No i paradontoza to przecież tylko efekt tego co dzieje się z układem pokarmowym.
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: na powitanie HCV i refluks ;-)
« Odpowiedz #36 : 2010-09-09, 22:08:47 »

Jest preparat,ktory pomaga w zwalczaniu nie tylko wirusow.Moze warto sie zapoznac i znalezc lekarza,ktory ma o preparacie nie tylko wiedze ale rowniez praktyke.MMS preparat jezeli jest go w organizmie w odpowiedniej dawce zwalcza co nastepuje:

""""MMS - przełom w przezwyciężaniu:

 AIDS żółtaczki typu A, B i C gruźlicy astmy BSE malarii nowotworów - w wielu przypadkach eliminuje chemioterapię i naświetlanie
 cukrzycy - znika po tygodniu ZOBACZ VIDEO  opryszczki grypy ptasiej grypy świńskiej grypy miażdżycy infekcji wirusowych i bakteryjnych
 pasożytów pleśniawek  kurzajek ropni stanów zapalnych dziąseł parodontozy ran i ukąszeń owadów itd.""""
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: na powitanie HCV i refluks ;-)
« Odpowiedz #37 : 2010-09-09, 22:10:39 »

Zapisane
smalec
Go


Email
Odp: na powitanie HCV i refluks ;-)
« Odpowiedz #38 : 2010-09-10, 08:03:25 »

Piciem środków do dezynfekcji muszli klozetowych zainteresuję się, gdy już nic innego nie będzie w stanie mi pomóc  Laughing
Zapisane
smalec
Go


Email
Odp: na powitanie HCV i refluks ;-)
« Odpowiedz #39 : 2010-09-10, 08:37:15 »

P.S.
Tu są relacje ludzi:

http://www.healthsalon.org/411/mms-hepatitis-c/

Nikomu nie pomogło. Dlatego kategorycznie odradzam picie tego płynu do rur!

Inne relacje:
http://curezone.com/forums/fm.asp?i=1441300#i

Okazuje się, że po tym świństwie skaczą enzymy wątrobowe - ono po prostu truje!
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.056 sekund z 19 zapytaniami.