forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-26, 21:58:38

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
2. Należy jeść wtedy, gdy się chce jeść i zjadać tyle, by nie czuć potrzeby dalszego jedzenia.
660443 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Jak zbic wage nalezna?
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Jak zbic wage nalezna?  (Przeczytany 25234 razy)
adampio
Go


Email
Odp: Jak zbic wage nalezna?
« Odpowiedz #20 : 2010-09-06, 13:52:32 »

Dlatego na zasadzie elimanacji dojdziesz do tego czego zjadasz za duzo Very Happy
Proponuje ustawi najpierw weglowodany a nastepnie bialko. Bialka Ci nie zabraknie a organizm wie kiedy go za duzo naromiast W jestsesmy sklonni zjadac za malo, co jest czestym naszym bledem.
Zapisane
Szara
Go


Email
Odp: Jak zbic wage nalezna?
« Odpowiedz #21 : 2010-09-06, 13:53:40 »

OK dzieki, bede probowac.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70514


Odp: Jak zbic wage nalezna?
« Odpowiedz #22 : 2010-09-06, 14:02:31 »


Tutaj są dobre rady dla początkujących:



http://www.youtube.com/watch?v=9AXaVJPIQKU&feature=related
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70514


Odp: Jak zbic wage nalezna?
« Odpowiedz #23 : 2010-09-06, 14:05:52 »

To juz predzej, ale kasza gryczana czy jakies dziwne rotacje nabialu?

Jeśli się zje, raz na jakiś czas, trochę kaszy gryczanej - w ramach dziennej porcji węglowodanów, to się nic nie stanie. A rotacje dotyczą tylko ludzi z nietolerancją pokarmową, którzy nie chcą całkowicie zrezygnować z pokarmów, które im nie służą..
Zapisane

zeto555
Go


Email
Odp: Jak zbic wage nalezna?
« Odpowiedz #24 : 2010-09-06, 14:19:45 »

Sennosc czesto wystepuje przy jednorazowej , wiekszej ilosci cukrow prostych.
Te rotacje to nie taka glupia rzecz. Czesto bywa tak, ze produkty mleczne skutecznie blokuja spadek wagi.
Wowczas nalezy odstawic mleczne na tydzien, a raz w tygodniu zrobic calodniowy posilek tylko z mlecznych. Produkty zbozowe tez czesto blokuja odchudzanie.
Musisz sprobowac - jesli uwazasz, ze masz nadwage to jedz raz w tygodniu tylko mleczne, a w pozostale dni tygodnia ani grama mlecznych.
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Jak zbic wage nalezna?
« Odpowiedz #25 : 2010-09-06, 14:43:15 »

To juz predzej, ale kasza gryczana czy jakies dziwne rotacje nabialu?

Jeśli się zje, raz na jakiś czas, trochę kaszy gryczanej - w ramach dziennej porcji węglowodanów, to się nic nie stanie. A rotacje dotyczą tylko ludzi z nietolerancją pokarmową, którzy nie chcą całkowicie zrezygnować z pokarmów, które im nie służą..

Osobiscie wole "krolowa"
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70514


Odp: Jak zbic wage nalezna?
« Odpowiedz #26 : 2010-09-06, 15:03:18 »

Sennosc czesto wystepuje przy jednorazowej , wiekszej ilosci cukrow prostych.
Te rotacje to nie taka glupia rzecz. Czesto bywa tak, ze produkty mleczne skutecznie blokuja spadek wagi.
Wowczas nalezy odstawic mleczne na tydzien, a raz w tygodniu zrobic calodniowy posilek tylko z mlecznych. Produkty zbozowe tez czesto blokuja odchudzanie.
Musisz sprobowac - jesli uwazasz, ze masz nadwage to jedz raz w tygodniu tylko mleczne, a w pozostale dni tygodnia ani grama mlecznych.

"Zeto" ja tego nie rozumiem. Jeśli mleczne przeszkadzają w utracie wagi, to po co je zjadać raz w tygodniu? Albo jemy, albo nie jemy..
Zapisane

Szara
Go


Email
Odp: Jak zbic wage nalezna?
« Odpowiedz #27 : 2010-09-06, 15:11:29 »

Ja nie rozumiem co ma piernik do wiatraka- tj w moim przypadku bo ja jak siegne pamiacia to alergii na produkty mleczne nie mam.
Zapisane
Tymoteusz82
Go


Email
Odp: Jak zbic wage nalezna?
« Odpowiedz #28 : 2010-09-06, 18:51:28 »

Tutaj są dobre rady dla początkujących:
http://www.youtube.com/watch?v=9AXaVJPIQKU&feature=related
Dzieki renia. Poprzez ten link dowiedzialem sie, ze te bolesne skurcze łydek w nocy jakie od czasu do czasu kiedys mi sie zdarzały oznaczają niedobór weglowodanow. Musze obejrzec wszystkie 8 czesci wykladu.
Zapisane
Iga
Go


Email
Odp: Jak zbic wage nalezna?
« Odpowiedz #29 : 2010-09-06, 18:57:29 »


"Zeto" ja tego nie rozumiem. Jeśli mleczne przeszkadzają w utracie wagi, to po co je zjadać raz w tygodniu? Albo jemy, albo nie jemy..
Ale Renia,jak sama już dobrze zauważyłaś,tutaj nie ma co gubić.Gdyby była nadwaga,otyłość,to można by spróbować właśnie odrzucić całkowicie,a tak to nie ma najmniejszego sensu.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70514


Odp: Jak zbic wage nalezna?
« Odpowiedz #30 : 2010-09-06, 19:00:16 »


Dzieki renia. Poprzez ten link dowiedzialem sie, ze te bolesne skurcze łydek w nocy jakie od czasu do czasu kiedys mi sie zdarzały oznaczają niedobór weglowodanow. Musze obejrzec wszystkie 8 czesci wykladu.

Tak. Bardzo dobre są te wykłady dr Pali. Ja też wszystkie części wysłuchałam i to dwukrotnie. Tam są odpowiedzi na praktycznie wszystkie pytania związane ze stosowaniem DO. Jest tam uzasadnienie chyba wszystkich dolegliwości z którymi możemy się spotkać i podanie sposobu pozbycia się ich.
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70514


Odp: Jak zbic wage nalezna?
« Odpowiedz #31 : 2010-09-06, 19:02:29 »


"Zeto" ja tego nie rozumiem. Jeśli mleczne przeszkadzają w utracie wagi, to po co je zjadać raz w tygodniu? Albo jemy, albo nie jemy..
Ale Renia,jak sama już dobrze zauważyłaś,tutaj nie ma co gubić.Gdyby była nadwaga,otyłość,to można by spróbować właśnie odrzucić całkowicie,a tak to nie ma najmniejszego sensu.

Ja tego nie napisałam w kontekście propozycji dla "Szarej" tylko było to pytanie do "zeta555" o sens rotacji w ogóle..
Zapisane

Iga
Go


Email
Odp: Jak zbic wage nalezna?
« Odpowiedz #32 : 2010-09-06, 19:04:20 »

No wiem,wiem. Razz
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Jak zbic wage nalezna?
« Odpowiedz #33 : 2010-09-06, 21:13:04 »

Edyta,pochwal sie swoja waga nienalezna i czym ja zbijasz?? :lol:A tak miedzy nami,to ci troszeczke zazdroszcze Razz
Zapisane
Iga
Go


Email
Odp: Jak zbic wage nalezna?
« Odpowiedz #34 : 2010-09-06, 21:20:41 »

Edyta,pochwal sie swoja waga nienalezna i czym ja zbijasz?? :lol:A tak miedzy nami,to ci troszeczke zazdroszcze Razz
Moja waga nienależna to 49 kg na dzień dzisiejszy i tutaj się muszę pochwalić,bo stosuję formułę 3s czyli okrojoną wersję 4s Pana Witolda Jarmołowicza ,czyli seks,seks i jeszcze raz seks no i te rolki Razz
Gdybym stosowała 4s nie miałabym siły na rolki  Razz
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Jak zbic wage nalezna?
« Odpowiedz #35 : 2010-09-06, 21:25:25 »

i tak trzymaj,a raczej jezdzij Very Happy
Zapisane
Iga
Go


Email
Odp: Jak zbic wage nalezna?
« Odpowiedz #36 : 2010-09-06, 21:27:12 »

i tak trzymaj,a raczej jezdzij Very Happy
Razz Very Happy
Pozdrawiam!
Zapisane
Libertador
Go


Email
Odp: Jak zbic wage nalezna?
« Odpowiedz #37 : 2010-09-06, 21:28:49 »

Edyta,pochwal sie swoja waga nienalezna i czym ja zbijasz?? :lol:A tak miedzy nami,to ci troszeczke zazdroszcze Razz
Moja waga nienależna to 49 kg na dzień dzisiejszy i tutaj się muszę pochwalić,bo stosuję formułę 3s czyli okrojoną wersję 4s Pana Witolda Jarmołowicza ,czyli seks,seks i jeszcze raz seks no i te rolki Razz
Gdybym stosowała 4s nie miałabym siły na rolki  Razz

Ciekawa formula - musze sprobowac, chociaz boje sie ze nie wytrzymalbym tempa. Czasem mnie jednak "glowa boli" Wink
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Jak zbic wage nalezna?
« Odpowiedz #38 : 2010-09-06, 21:37:01 »

Cytuj
Ciekawa formula - musze sprobowac, chociaz boje sie ze nie wytrzymalbym tempa. Czasem mnie jednak "glowa boli"
na "bolaca glowe" najlepsze zimne oklady  Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70514


Odp: Jak zbic wage nalezna?
« Odpowiedz #39 : 2010-09-06, 21:58:22 »


Ciekawa formula - musze sprobowac, chociaz boje sie ze nie wytrzymalbym tempa. Czasem mnie jednak "glowa boli" Wink

Głowa może "boleć" od piwa, albo innego alkoholu.. Cool
Zapisane

Strony: 1 [2] 3 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.035 sekund z 19 zapytaniami.