forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-26, 01:04:06

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
9. Nie należy robić większych odstępstw od diety ani łamać jej zasad okresowo.
660339 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  DO po przebytej chorobie nowotworowej, obecnie cukrzyca i niedoczynność tarczycy
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 61 Do dou Drukuj
Autor Wtek: DO po przebytej chorobie nowotworowej, obecnie cukrzyca i niedoczynność tarczycy  (Przeczytany 439498 razy)
WojciechS
Go


Email
Odp: DO po przebytej chorobie nowotworowej, obecnie cukrzyca i niedoczynność tarczycy
« Odpowiedz #100 : 2010-09-12, 11:38:29 »

A po co ci wiedzieć ile masz cukru we krwi?  Shocked
Normalnie się nad tym nikt nie zastanawia!
A ma być tyle, aby nie wydalać glukozy z moczem, czyli nie więcej niż 160-180.
Zapisane
Zonia
Go


Email
Odp: DO po przebytej chorobie nowotworowej, obecnie cukrzyca i niedoczynność tarczycy
« Odpowiedz #101 : 2010-09-12, 11:39:31 »

Wojciechu, cukrzyk musi to wiedzieć Smile
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70497


Odp: DO po przebytej chorobie nowotworowej, obecnie cukrzyca i niedoczynność tarczycy
« Odpowiedz #102 : 2010-09-12, 11:40:57 »

... Rotacja roznych produktow wcale nie jest taka zla - u mnie samo odstawienie i rotowanie mlecznych spowodowalo znikniecie urazow powstalych kilkanascie lat temu.


"zeto" ciekawi mnie to, czy rotacja produktów mlecznych spowodowała u Ciebie możliwość spożywania tych produktów codziennie? Czy ustąpiła Twoja nietolerancja na produkty nabiałowe?
Zapisane

smalec
Go


Email
Odp: DO po przebytej chorobie nowotworowej, obecnie cukrzyca i niedoczynność tarczycy
« Odpowiedz #103 : 2010-09-12, 11:50:11 »

A ja myślę, że na tym forum i DD istnieje grupa osób zainteresowanych intensywnym drenażem portfeli forumowiczów, szczególnie tych mniej zorientowanych w miejsce wymiany doświadczeń w stosowaniu diety i walce z chorobami. Irytuje mnie takie postępowanie, bo jak chcecie się reklamować, to płaćcie za reklamę i ujawnijcie, że nie chodzi wam o wymianę doświadczeń, tylko łapanie klientów. Na niektórych forach są nawet specjalne działy dla sponsorów itp. I to jest uczciwe postępowanie a nie ta partyzantka uprawiana przez ciebie, panią Witoszek i jeszcze kilku innych.

Nie wiem, na czym polega wasz układ z panią doktor, ale już dawno nie spotkałem się na forum internetowym z tak nachalnym namawianiem do korzystania z czyichś usług przez tylu forumowiczów na raz. I do tego ten tajemniczy ton wszystkich naganiaczy, którzy nie mówią wprost, w jaki sposób im pomogła, tylko wychwalają, że jest świetna, bez podawania szczegółów.

W odpowiedzi na swoje pytania zostałem zarzucony ofertami leczenia przez panią Bednarczyk-Witoszek od kilku forumowiczów [na forum i na priv] i potem skrytykowany, że śmiem pytać jeszcze o cokolwiek, skoro podano mi adres tak wybitnego lekarza, leczącego każdą chorobę odstawieniem zbóż, rotowaniem mlecznych i plackami ziemniaczanymi.

Możesz mnie nazywać nienormalnym, ale twoje opinie Zeto nie są wiarygodne, tak jak nie jest wiarygodny żaden akwizytor i naganiacz. Gdybyś był uczciwy, podzieliłbyś się na forum wiedzą o odżywianiu przy niedoczynności tarczycy. Ty jednak odsyłasz na stronkę pani Witoszek, żeby mogła skasować kolejnego klienta.
Zapisane
Zonia
Go


Email
Odp: DO po przebytej chorobie nowotworowej, obecnie cukrzyca i niedoczynność tarczycy
« Odpowiedz #104 : 2010-09-12, 12:08:54 »

Gotuję dzisiaj do obiadu ziemniaki, tylko ze względu na moją córkę.
Nie jadłam ich od miesiąca, bo ma wysoki IG.
Powiedzcie proszę ile mogę ich zjeść?
Zapisane
WojciechS
Go


Email
Odp: DO po przebytej chorobie nowotworowej, obecnie cukrzyca i niedoczynność tarczycy
« Odpowiedz #105 : 2010-09-12, 12:14:16 »

Wojciechu, cukrzyk musi to wiedzieć Smile

Rozumiem, dziękuję.
Ostatnio obniżono normę do poniżej 110, aby mieć więcej "cukrzyków"...
Zapisane
zeto555
Go


Email
Odp: DO po przebytej chorobie nowotworowej, obecnie cukrzyca i niedoczynność tarczycy
« Odpowiedz #106 : 2010-09-12, 12:16:45 »

... Rotacja roznych produktow wcale nie jest taka zla - u mnie samo odstawienie i rotowanie mlecznych spowodowalo znikniecie urazow powstalych kilkanascie lat temu.


"zeto" ciekawi mnie to, czy rotacja produktów mlecznych spowodowała u Ciebie możliwość spożywania tych produktów codziennie? Czy ustąpiła Twoja nietolerancja na produkty nabiałowe?
Dokladnie tak jest Reniu.
Na poczatku jak odstawilem to od nastepnego dnia drastyczna poprawa. Pozniej jadlem raz w tygodniu i jak tylko zjadlem to nastepny dzien koszmar.
Ale powoli sie normuje sytuacja.
Zapisane
WojciechS
Go


Email
Odp: DO po przebytej chorobie nowotworowej, obecnie cukrzyca i niedoczynność tarczycy
« Odpowiedz #107 : 2010-09-12, 12:17:54 »

A ja myślę, że na tym forum i DD istnieje grupa osób zainteresowanych intensywnym drenażem portfeli forumowiczów, szczególnie tych mniej zorientowanych w miejsce wymiany doświadczeń w stosowaniu diety i walce z chorobami. Irytuje mnie takie postępowanie, bo jak chcecie się reklamować, to płaćcie za reklamę i ujawnijcie, że nie chodzi wam o wymianę doświadczeń, tylko łapanie klientów. Na niektórych forach są nawet specjalne działy dla sponsorów itp. I to jest uczciwe postępowanie a nie ta partyzantka uprawiana przez ciebie, panią Witoszek i jeszcze kilku innych.

Nie wiem, na czym polega wasz układ z panią doktor, ale już dawno nie spotkałem się na forum internetowym z tak nachalnym namawianiem do korzystania z czyichś usług przez tylu forumowiczów na raz. I do tego ten tajemniczy ton wszystkich naganiaczy, którzy nie mówią wprost, w jaki sposób im pomogła, tylko wychwalają, że jest świetna, bez podawania szczegółów.

W odpowiedzi na swoje pytania zostałem zarzucony ofertami leczenia przez panią Bednarczyk-Witoszek od kilku forumowiczów [na forum i na priv] i potem skrytykowany, że śmiem pytać jeszcze o cokolwiek, skoro podano mi adres tak wybitnego lekarza, leczącego każdą chorobę odstawieniem zbóż, rotowaniem mlecznych i plackami ziemniaczanymi.

Możesz mnie nazywać nienormalnym, ale twoje opinie Zeto nie są wiarygodne, tak jak nie jest wiarygodny żaden akwizytor i naganiacz. Gdybyś był uczciwy, podzieliłbyś się na forum wiedzą o odżywianiu przy niedoczynności tarczycy. Ty jednak odsyłasz na stronkę pani Witoszek, żeby mogła skasować kolejnego klienta.

smalec, a własny rozum masz?
To co ci przeszkadza taka "reklama"?
Nie musisz przecie korzystać ...
Zapisane
Zonia
Go


Email
Odp: DO po przebytej chorobie nowotworowej, obecnie cukrzyca i niedoczynność tarczycy
« Odpowiedz #108 : 2010-09-12, 12:18:01 »


Ostatnio obniżono normę do poniżej 110, aby mieć więcej "cukrzyków"...

A, to dobre Wojciechu, dobre Smile Tylko dokąd nas to doprowadzi?
Bo z tego wynika, że pewnie nigdy nie przestana być cukrzykiem Sad
Zapisane
WojciechS
Go


Email
Odp: DO po przebytej chorobie nowotworowej, obecnie cukrzyca i niedoczynność tarczycy
« Odpowiedz #109 : 2010-09-12, 12:21:34 »

... Rotacja roznych produktow wcale nie jest taka zla - u mnie samo odstawienie i rotowanie mlecznych spowodowalo znikniecie urazow powstalych kilkanascie lat temu.


"zeto" ciekawi mnie to, czy rotacja produktów mlecznych spowodowała u Ciebie możliwość spożywania tych produktów codziennie? Czy ustąpiła Twoja nietolerancja na produkty nabiałowe?
Dokladnie tak jest Reniu.
Na poczatku jak odstawilem to od nastepnego dnia drastyczna poprawa. Pozniej jadlem raz w tygodniu i jak tylko zjadlem to nastepny dzien koszmar.
Ale powoli sie normuje sytuacja.

zeto555
walnij sobie Colon C zgodnie z ulotką...
Siadłe mleczko też jest dobre na "rotację"
Zapisane
zeto555
Go


Email
Odp: DO po przebytej chorobie nowotworowej, obecnie cukrzyca i niedoczynność tarczycy
« Odpowiedz #110 : 2010-09-12, 12:22:04 »

Smalec ! jesli masz takie zdanie o forum to co tu jeszcze robisz czlowieku?? Wracaj do koryta i bedzie Ci lepije.
Maly uklon w Twoja strone smalcu - odpowiem na pytania zwiazane z hashimoto i to bedziesz mial za darmo. Pytaj o co chcesz zebys nie posadal wiecej o manipulacje.
Jak chcesz zadymy to tu jej nie znajdziesz.
Moze kilka osob mowilo o pani doktor, ale to tylko swiadczy o tym, ze ta kobieta wie oco chodzi.
Wiec pytaj, dzisiaj odpowiadam gratis
Zapisane
WojciechS
Go


Email
Odp: DO po przebytej chorobie nowotworowej, obecnie cukrzyca i niedoczynność tarczycy
« Odpowiedz #111 : 2010-09-12, 12:31:40 »


Ostatnio obniżono normę do poniżej 110, aby mieć więcej "cukrzyków"...

A, to dobre Wojciechu, dobre Smile Tylko dokąd nas to doprowadzi?
Bo z tego wynika, że pewnie nigdy nie przestana być cukrzykiem Sad

To ta sama strategia, co ze statynami. Wystarczy obniżyć jeszcze normę do 180, a wszyscy będą mieli hiperlipidemię i będą łykać lowastatynę. W "cukrzycy" wystarczy obniżyć normę jeszcze o 20 i wszyscy będą insulinomanami! GENIALNE rozwiązanie, prawda?
Zapisane
smalec
Go


Email
Odp: DO po przebytej chorobie nowotworowej, obecnie cukrzyca i niedoczynność tarczycy
« Odpowiedz #112 : 2010-09-12, 12:40:15 »

smalec, a własny rozum masz?
To co ci przeszkadza taka "reklama"?
Nie musisz przecie korzystać ...

Przeszkadza mi w tym, że na tym i na drugim forum nie mogę się o nic zapytać, żeby nie pojawiły się posty w stylu: dostał już adres do lekarki, ale głupek nie chce dzwonić i skorzystać.
Zapisane
smalec
Go


Email
Odp: DO po przebytej chorobie nowotworowej, obecnie cukrzyca i niedoczynność tarczycy
« Odpowiedz #113 : 2010-09-12, 12:47:14 »

Smalec ! jesli masz takie zdanie o forum to co tu jeszcze robisz czlowieku?? Wracaj do koryta i bedzie Ci lepije.
Maly uklon w Twoja strone smalcu - odpowiem na pytania zwiazane z hashimoto i to bedziesz mial za darmo. Pytaj o co chcesz zebys nie posadal wiecej o manipulacje.
Jak chcesz zadymy to tu jej nie znajdziesz.
Moze kilka osob mowilo o pani doktor, ale to tylko swiadczy o tym, ze ta kobieta wie oco chodzi.
Wiec pytaj, dzisiaj odpowiadam gratis

Nie mam takiego zdania o całym forum, tylko o paru użytkownikach z tobą włącznie. Niestety, taka zorganizowana grupka naganiaczy może skutecznie zakłócić działanie forum, szczególnie przy niskiej aktywności administracji.

Polecam uwadze forumowiczów np. poniższy link - tak właśnie powinno się traktować spamerów. Obrotna pani doktor krąży po wielu forach, ale akurat na tym dostała bana:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=146287
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70497


Odp: DO po przebytej chorobie nowotworowej, obecnie cukrzyca i niedoczynność tarczycy
« Odpowiedz #114 : 2010-09-12, 12:53:27 »


Na poczatku jak odstawilem to od nastepnego dnia drastyczna poprawa. Pozniej jadlem raz w tygodniu i jak tylko zjadlem to nastepny dzien koszmar.
Ale powoli sie normuje sytuacja.

"zeto" pisała tutaj na Forum "Ewa", której też nie służyły produkty mleczne, więc je całkowicie odstawiła i miała spokój. Po co przeżywać koszmary przy rotacji, jeśli bez mlecznych czuje się dobrze? Czytałam też o osobach, które rotowały mleczne i czuły się raz lepiej raz gorzej, a całkowita poprawa nastąpiła dopiero po całkowitej eliminacji produktów mlecznych. Ja uważam, że jak organizm na coś źle reaguje, to nie powinniśmy go tym czymś uszczęśliwiać na siłę.
Zapisane

Zonia
Go


Email
Odp: DO po przebytej chorobie nowotworowej, obecnie cukrzyca i niedoczynność tarczycy
« Odpowiedz #115 : 2010-09-12, 13:00:05 »

. W "cukrzycy" wystarczy obniżyć normę jeszcze o 20 i wszyscy będą insulinomanami! GENIALNE rozwiązanie, prawda?

Genialne Wojciechu, genialne. Przecież przemysł farmaceutyczny nie może dopuścić do obniżenia swoich zysków,
biorących się z nieświadomości leczonych. Chory ma być leczony, a nie wyleczony.
Poprzez coraz większą migrację chorych w kierunku metod naturalnych, których jest już u nas całkiem sporo i to doskonałych,
przemysł farmaceutyczny i lekarze tradycyjni, zaczynają odnotowywać spore straty. Jaki moloch do tego dopuści???
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: DO po przebytej chorobie nowotworowej, obecnie cukrzyca i niedoczynność tarczycy
« Odpowiedz #116 : 2010-09-12, 13:04:42 »

Szkoda, że jesteście tacy powściągliwi i nie próbujecie zgadnąć mojego super wyniku cukrowego Sad
A mnie aż pali żeby Wam go tu podać. W końcu to właśnie dzięki Wam te rekordy. Dzisiaj, na czczo kolejny rekord  Very Happy
No i dłużej nie wytrzymam, powiem Laughing

Wczoraj, najniższy wynik to 121 po dwóch godzinach od spożycia posiłku, a najwyższy 150 (po brokułach na kolację).
A dzisiaj, na czczo - 135, podczas, gdy zawsze było to przynajmniej 150 Smile

To niesamowite, jak to działa !

Bardzo dobry wynik Zonia, na ZO mozna miec cukier do 140.
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: DO po przebytej chorobie nowotworowej, obecnie cukrzyca i niedoczynność tarczycy
« Odpowiedz #117 : 2010-09-12, 13:06:47 »

Gotuję dzisiaj do obiadu ziemniaki, tylko ze względu na moją córkę.
Nie jadłam ich od miesiąca, bo ma wysoki IG.
Powiedzcie proszę ile mogę ich zjeść?

Bedac na ZO IG nie jest rzecza podstawowa. Ziemniaka dziennie, rozgnieconego z maslem czy ze smalcem mozesz spokojnie zjesc. Piwo karmi zostawilbym w spokoju natomiast szklanke normalnego piwa polecam na wyrownanie weglowodanow.
Zapisane
Zonia
Go


Email
Odp: DO po przebytej chorobie nowotworowej, obecnie cukrzyca i niedoczynność tarczycy
« Odpowiedz #118 : 2010-09-12, 13:12:33 »


Bedac na ZO IG nie jest rzecza podstawowa. Ziemniaka dziennie, rozgnieconego z maslem czy ze smalcem mozesz spokojnie zjesc. Piwo karmi zostawilbym w spokoju natomiast szklanke normalnego piwa polecam na wyrownanie weglowodanow.

Jestem na DO więc jak to się ma do ZO?

adampino, Karmi odstawiłam całkiem Smile, a zwykłego piwa po prostu nie lubię, tak jak innych alkoholi. Zresztą, nigdy mi nie służyły Smile
Zapisane
Zonia
Go


Email
Odp: DO po przebytej chorobie nowotworowej, obecnie cukrzyca i niedoczynność tarczycy
« Odpowiedz #119 : 2010-09-12, 13:33:07 »

Czy nie będzie błędem, jeśli do obiadu z ziemniakami, zjem pomidorka?
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 61 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.056 sekund z 19 zapytaniami.