forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-28, 14:11:57

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
10. Nie wolno głodzić się ani pościć.
660584 wiadomoci w 4059 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  DO po przebytej chorobie nowotworowej, obecnie cukrzyca i niedoczynność tarczycy
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 49 50 51 52 53 [54] 55 56 57 58 59 ... 61 Do dou Drukuj
Autor Wtek: DO po przebytej chorobie nowotworowej, obecnie cukrzyca i niedoczynność tarczycy  (Przeczytany 439710 razy)
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70540


Odp: DO po przebytej chorobie nowotworowej, obecnie cukrzyca i niedoczynność tarczycy
« Odpowiedz #1060 : 2010-11-23, 17:16:18 »

Ty też nie jesteś zbytnio skomplikowany.. Wink
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70540


Odp: DO po przebytej chorobie nowotworowej, obecnie cukrzyca i niedoczynność tarczycy
« Odpowiedz #1061 : 2010-11-23, 17:20:05 »

Guzik mnie to obchodzi..  Wink

O kurczę...Renia - co tak obcesowo ??? Razz

Bo nie lubię, jak ktoś ciągle się kogoś złośliwie czepia. Ale niektórzy już tak mają.. Confused
Zapisane

slawek
Go


Email
Odp: DO po przebytej chorobie nowotworowej, obecnie cukrzyca i niedoczynność tarczycy
« Odpowiedz #1062 : 2010-11-23, 17:33:46 »

Ty też nie jeste¶ zbytnio skomplikowany.. Wink
No ale mnie to akurat wypada ;P
Zapisane
Zonia
Go


Email
Odp: DO po przebytej chorobie nowotworowej, obecnie cukrzyca i niedoczynność tarczycy
« Odpowiedz #1063 : 2010-11-26, 22:46:11 »

No i dopadła mnie potężna niemoc Sad
Od wczoraj cierpię. Moja trzustka się zbuntowała Sad
Podobna historia przydarzyła mi się w lipcu, po zjedzeniu zepsutego ogórka kiszonego w pewnym znanym przybytku:(
Wtedy nie pomogły nawet leki przepisane przez lekarza, tylko mnie uczuliły.
Miałam jednak na to sposób i po kilku dniach byłam jak nowa. Niestety, nadszarpnęło to troszkę mój budżet, szczególnie te leki, które nie pomogły Sad
Trzeba będzie powrócić do skutecznego środka Sad
A do tego od kilku dni męczę się z jakimś stanem zapalnym okołozębia.
Ząb bez jednej dziurki a, policzek spuchł. Tu jest już lepiej, biorę leki p.zapalne i widzę, że się z tym uporam, ale ta trzustka...Sad
I to po golonce !!! A tak było wspaniale  Crying or Very sad
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70540


Odp: DO po przebytej chorobie nowotworowej, obecnie cukrzyca i niedoczynność tarczycy
« Odpowiedz #1064 : 2010-11-27, 05:59:26 »

I będzie wspaniale.. Very Happy Trochę pewnie musisz zwolnić tempo pracy i bardziej przyjrzeć się sobie. Policzyć dzienne BTW. Zadbać o najlepsze produkty.
Golonka normalnie nie powinna zaszkodzić. Chyba, że była jakaś nieświeża. Może jadłaś ją w jakiejś restauracji? Z zapaleniem przy zębnym to chyba powinnaś udać się do dentysty i dać zrobić prześwietlenie. Doraźnie można płukać usta szałwią.
Zonia weź się za siebie, bo niedługo czeka nas oblewanie remontu.. Laughing Wink
Zapisane

Halina Ch.
Go


Email
Odp: DO po przebytej chorobie nowotworowej, obecnie cukrzyca i niedoczynność tarczycy
« Odpowiedz #1065 : 2010-11-27, 13:14:50 »

cyt. lekarki
'Niektóre produkty spożywcze zawierają stosunkowo duże ilości amin biogennych takich jak serotonina i tyramina, które również powodują reakcję zapalną, podobną do reakcji alergicznej.
Do nich należą:sery pleśniowe typu bri, roquefort, ekstrakty drożdży, ekstrakt ryb, kiszona kapusta (kto ma wzdęcia po kiszonej kapuście jest jeszcze "niewyregulowany" wg mnie), czekolada, avokado, banany, orzechy włoskie, ananasy.'
Zapisane
Zonia
Go


Email
Odp: DO po przebytej chorobie nowotworowej, obecnie cukrzyca i niedoczynność tarczycy
« Odpowiedz #1066 : 2010-11-28, 01:02:01 »

Reniu, nie jadam w restauracjach od czasu jak strułam się Mc'Donaldzie Sad
Halinko, żadnych z wymienionych produktów nie spożywałam od miesięcy Sad
Ale jest już znacznie lepiej. Trzustka przestała dokuczać, pewnie dlatego, że dzisiaj nie miałam czasu o tym myśleć.
Stan zapalny zmniejszył się po kilku dniach na ketonalu. Jest już znośnie, opuchlizna też prawie zeszła.
Po całkowitym ustąpieniu pójdę do dentysty, zrobię zdjęcie.
Kuchnia wymalowana, teraz tylko tapeta na jednej ścianie i święta Smile
Zapisane
Iga
Go


Email
Odp: DO po przebytej chorobie nowotworowej, obecnie cukrzyca i niedoczynność tarczycy
« Odpowiedz #1067 : 2010-11-28, 10:07:07 »

Zoniu życzę zdrowia.Wiem jak to jest coś sobie zepsuć,a potem człowiek się męczy.
Pozdrawiam Cię serdecznie z zimowego Zabrza.  Cool
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: DO po przebytej chorobie nowotworowej, obecnie cukrzyca i niedoczynność tarczycy
« Odpowiedz #1068 : 2010-11-28, 11:32:39 »

Cytuj
Ząb bez jednej dziurki a, policzek spuchł

Zonia, to moze byc znak, ze Twoje zatoki boczne szczekowe sa w zlym stanie. Takie nieleczone katary, stany zapalne zatok szczekowych koncza sie bardzo czesto zapaleniem korzenia.

A pilas do golonki wodke? Very Happy
Zapisane
Zonia
Go


Email
Odp: DO po przebytej chorobie nowotworowej, obecnie cukrzyca i niedoczynność tarczycy
« Odpowiedz #1069 : 2010-11-28, 14:31:30 »

Iguś dziękuję i również serdecznie pozdrawiam  Idea

Adasiu, wódki w ogóle nie pijam, ale z tymi zatokami to możesz mieć rację.
Często chodzę zakatarzona i nie robię z tym nic, czekam aż samo przejdzie, no i może w końcu stało się tak jak mówisz.
Ale dzisiaj już prawie śladu nie ma po zapaleniu Smile
Jeszcze ze trzy dni i będzie po sprawie Smile
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70540


Odp: DO po przebytej chorobie nowotworowej, obecnie cukrzyca i niedoczynność tarczycy
« Odpowiedz #1070 : 2010-11-28, 16:51:08 »

Adasiu, wódki w ogóle nie pijam,

No i chyba mamy już powód niedomagania.. Cool Laughing
Zapisane

Zonia
Go


Email
Odp: DO po przebytej chorobie nowotworowej, obecnie cukrzyca i niedoczynność tarczycy
« Odpowiedz #1071 : 2010-11-28, 18:19:51 »

Adasiu, wódki w ogóle nie pijam,

No i chyba mamy już powód niedomagania.. Cool Laughing

Iiii, no coś Ty Reniu Sad
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70540


Odp: DO po przebytej chorobie nowotworowej, obecnie cukrzyca i niedoczynność tarczycy
« Odpowiedz #1072 : 2010-11-28, 18:57:35 »

Wiem, wiem.. Laughing
Zapisane

Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: DO po przebytej chorobie nowotworowej, obecnie cukrzyca i niedoczynność tarczycy
« Odpowiedz #1073 : 2010-11-29, 13:03:21 »

Zoniu, jak samopoczucie?

Masz pomysł na przyczynę ostatnich zawirowań?
Zapisane
Zonia
Go


Email
Odp: DO po przebytej chorobie nowotworowej, obecnie cukrzyca i niedoczynność tarczycy
« Odpowiedz #1074 : 2010-11-29, 14:30:35 »

Zoniu, jak samopoczucie?

Masz pomysł na przyczynę ostatnich zawirowań?

Dziękuję Tereniu. Znacznie lepiej.
Jedynym wytłumaczeniem dolegliwości trzustkowych, jak dla mnie, jest to, że golonce nie spodobała się kromeczka chleba razowego Sad
I w ogóle w tym dniu za dużo tłuszczu najpewniej zjadłam, choćby w samej golonce, była spora  Very Happy
Najwidoczniej za spora - ot, łakomstwo i tyle Smile
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: DO po przebytej chorobie nowotworowej, obecnie cukrzyca i niedoczynność tarczycy
« Odpowiedz #1075 : 2010-11-29, 14:44:32 »

Cytuj
Adasiu, wódki w ogóle nie pijam

Zonia i tu lezy pies pogrzebany Laughing Kielonek jest jak lekarstwo Laughing
Zapisane
Gwidon
Go


Email
Odp: DO po przebytej chorobie nowotworowej, obecnie cukrzyca i niedoczynność tarczycy
« Odpowiedz #1076 : 2010-11-29, 15:19:09 »

...wlasnie - nic tak zycie nie upiekszy jak ...................... i jeden glebszy Laughing Cool...
Zapisane
Iga
Go


Email
Odp: DO po przebytej chorobie nowotworowej, obecnie cukrzyca i niedoczynność tarczycy
« Odpowiedz #1077 : 2010-11-29, 15:36:42 »

Nie no,co Wy.Jak byłam chora to przez kilka lat kropli alkoholu nie mogłam się napić,więc ja Zonię rozumiem.  Cool
Zapisane
RTS
Go


Email
Odp: DO po przebytej chorobie nowotworowej, obecnie cukrzyca i niedoczynność tarczycy
« Odpowiedz #1078 : 2010-11-29, 15:40:50 »

Nie no,co Wy.Jak byłam chora to przez kilka lat kropli alkoholu nie mogłam się napić,więc ja Zonię rozumiem.  Cool
Ale próbowałaś? Czy tak założyłaś że nie możesz?  Rolling Eyes
Zapisane
Iga
Go


Email
Odp: DO po przebytej chorobie nowotworowej, obecnie cukrzyca i niedoczynność tarczycy
« Odpowiedz #1079 : 2010-11-29, 15:42:33 »

Ale próbowałaś? Czy tak założyłaś że nie możesz?  Rolling Eyes
Próbowałam i nie mogłam.Jak już byłam pewna,że mi szkodzi,to nie ruszałam tego "dziadostwa" .  Mad
Zapisane
Strony: 1 ... 49 50 51 52 53 [54] 55 56 57 58 59 ... 61 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.029 sekund z 19 zapytaniami.