forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-19, 16:11:38

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Na koniec - nie wolno zapominać, że każdy człowiek jest inny i inny jest jego organizm.
659840 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  DO po przebytej chorobie nowotworowej, obecnie cukrzyca i niedoczynność tarczycy
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 61 Do dou Drukuj
Autor Wtek: DO po przebytej chorobie nowotworowej, obecnie cukrzyca i niedoczynność tarczycy  (Przeczytany 439057 razy)
zeto555
Go


Email
Odp: DO po przebytej chorobie nowotworowej, obecnie cukrzyca i niedoczynność tarczycy
« Odpowiedz #120 : 2010-09-12, 15:43:16 »

Reniu - wlasnie po to jest rotacja zeby organizm odczulic.
Smalec awanturniku- kolejne forum gdzie robisz zadymy. Najpierw skamlesz o pomoc , a pozniej jak widac robisz. Skonczylem z toba rozmowe.
Zapisane
WojciechS
Go


Email
Odp: DO po przebytej chorobie nowotworowej, obecnie cukrzyca i niedoczynność tarczycy
« Odpowiedz #121 : 2010-09-12, 15:46:14 »

...wlasnie po to jest rotacja zeby organizm odczulic.

Napisz konkretnie z czego "odtruć".
Czym mleczne "zatruwają" organizm, bo nie wiem, a chciałbym wiedzieć!!!
Zapisane
smalec
Go


Email
Odp: DO po przebytej chorobie nowotworowej, obecnie cukrzyca i niedoczynność tarczycy
« Odpowiedz #122 : 2010-09-12, 16:14:54 »

Smalec awanturniku- kolejne forum gdzie robisz zadymy. Najpierw skamlesz o pomoc , a pozniej jak widac robisz. Skonczylem z toba rozmowe.

Każdy może sprawdzić, że na DD jesteś czołowym awanturnikiem, ubliżającym każdemu o odmiennych poglądach. Jesteś tam tylko po to, żeby reklamować tą swoją lekarkę, która rotacjami i plackami leczy każdą chorobę [gwarantowane 3 dni] oraz masz chętkę na odkupienie forum DD, aby rozkręcić, zapewne wraz z lekarką, własny interes.

Przestań udawać użytkownika, zacznij wreszcie płacić właścicielowi tego forum za reklamę, przestań spamować prywatne skrzynki! Trzeba być wyjątkową świnią, żeby osobie po nowotworze, która pyta jak się żywić przy niedoczynności tarczycy, polecać kogoś obiecującego cuda leczeniem przez internet, spamującego na licznych forach internetowych, dywagującego o wpływie kolorów warzyw na zdrowie. Zamiast powiedzieć co pomogło twojej żonie, starasz się naciągnąć na wydatki. Skoro szukasz darmowej reklamy na cudzym forum, powinieneś się stąd natychmiast wynieść.

Lekarka w każdej wiadomości wypisuje to samo, tylko po to, żeby zaistnieć i się reklamować za darmo - teraz na DD zaczęła promocję swojej kolejnej książki, którą podobno pisze. Odkryła przyczyny nowotworów u optymalnych  Laughing

Taka wasza etyka lekarska, bo ty się podajesz za lekarza. Etyka polegająca na spamie, leczeniu bez diagnozy i wzajemnym naganianiu klientów.

Jeśli administracja nie jest tego świadoma, chcę poinformować, że na tym forum działa klika naganiaczy klientów lekarce, spamująca skrzynki i zniechęcająca do udzielania odpowiedzi na forum tym, którzy z porad lekarki nie skorzystali.
Zapisane
smalec
Go


Email
Odp: DO po przebytej chorobie nowotworowej, obecnie cukrzyca i niedoczynność tarczycy
« Odpowiedz #123 : 2010-09-12, 16:21:38 »

Napisz konkretnie z czego "odtruć".
Czym mleczne "zatruwają" organizm, bo nie wiem, a chciałbym wiedzieć!!!

Odczulić, nie odtruć. Lekarka nie wymyśliła niczego nowego, stosuje dietę eliminacyjną i rotacyjną.

http://drcubala.com/cms/diety-alergie
http://www.forumzdrowia.pl/id,331,art,1115,ptitle,alergie-pokarmowe-leczenie-cz-ii.htm

Jej "autorski" wkład polega na tym, że obiecuje wyleczyć rotacjami KAŻDĄ  Laughing chorobę [3-dniowa gwarancja] oraz że nie wymaga przeprowadzania badań identyfikujących źródła alergii i nietolerancji pokarmowych. Cała reszta to wiedza dostępna na kilka kliknięć myszą.
Zapisane
wloczykij
Go


Email
Odp: DO po przebytej chorobie nowotworowej, obecnie cukrzyca i niedoczynność tar
« Odpowiedz #124 : 2010-09-12, 16:39:05 »

To bardzo dobra wskazówka. Jednak te obiecanki o leczeniu są na wyrost. Tym niemniej warto wypróbować, w końcu nie umrzemy od tego.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70410


Odp: DO po przebytej chorobie nowotworowej, obecnie cukrzyca i niedoczynność tarczycy
« Odpowiedz #125 : 2010-09-12, 16:41:55 »


Mnóstwo jest różnych terapii, od których się nie umiera........................................................
Zapisane

smalec
Go


Email
Odp: DO po przebytej chorobie nowotworowej, obecnie cukrzyca i niedoczynność tar
« Odpowiedz #126 : 2010-09-12, 16:44:42 »

To bardzo dobra wskazówka. Jednak te obiecanki o leczeniu są na wyrost. Tym niemniej warto wypróbować, w końcu nie umrzemy od tego.

Oczywiście, że alergii i nietolerancji pokarmowych nie należy lekceważyć. Natomiast skandaliczne jest, gdy lekarz medycyny obiecuje tym sposobem wyleczenie każdej choroby w kilka dni! Chyba na mukowiscydozę pani potrzebowała tygodnia. Lekarz medycyny, który w praktyce twierdzi, że każda choroba to efekt alergii bądź nietolerancji pokarmowej!

Ludzie, macie internet, to poczytajcie o alergiach i nietolerancjach pokarmowych, diecie rotacyjnej i eliminacyjnej i nie dajcie się nabijać w butelkę. To, że ktoś takie schorzenie może mieć nie oznacza jeszcze, że jest ono powodem każdej choroby i że po jego zdiagnozowaniu wszystko leczy się w 3 dni.
Zapisane
smalec
Go


Email
Odp: DO po przebytej chorobie nowotworowej, obecnie cukrzyca i niedoczynność tarczycy
« Odpowiedz #127 : 2010-09-12, 17:04:46 »

P.S.
Jak ktoś ma uzasadnione obawy odnośnie tolerancji i alergii na produkty mleczne [to 2 odrębne sprawy] to powinien zrobić ige specyficzne na alergię na białka mleka oraz wodorowy test oddechowy na nietolerancję laktozy. Łącznie wyda ok. 200 PLN [jeśli lekarze pierwszego kontaktu czy alergolog nie dadzą się namówić na skierowanie - nie mam doświadczenia, więc nie wiem] ale przynajmniej będzie wiedział, jak naprawdę jest u niego z tą nietolerancją, zamiast zdawać się na wróżenie z fusów.

Podobnie jest z alergiami na inne produkty, typu jaja, poszczególne rodzaje mięs i wiele innych. Diagnostyka, a nie wróżbiarstwo!
Zapisane
Zonia
Go


Email
Odp: DO po przebytej chorobie nowotworowej, obecnie cukrzyca i niedoczynność tarczycy
« Odpowiedz #128 : 2010-09-12, 17:08:14 »

Panowie, błagam!

Za każdą radę jestem bardzo wdzięczna. Tym niemniej, zanim którąkolwiek zastosuję, potrafię ją zweryfikować osobiście. Akurat pod sufitem u mnie jeszcze nie najgorzej Smile
Moja praca to internet. Informacje, których potrzebuję, wyszukuję jednym kliknięciem, porównując je z setkami innych. Mam umysł analityczny i zanim coś zastosuję, dokładnie to analizuję.
Jedyne czego nie doszukałam się, to odpowiednie podejście do DO w tak złożonym przypadku, jak mój. Dlatego chętnie wysłuchuję wszelkich rad w tej kwestii. Wszystkie są dla mnie cenne.
Jeśli okażą się nie do przyjęcia, na przykład ze względów finansowych, to po prostu z nich nie skorzystam.
Dlatego apeluję przynajmniej o zaprzestanie używania względem siebie, nieładnych epitetów. Niech raczej będzie rzeczowo i konstruktywnie, bez osobistych wycieczek.
Proooszę Smile
Zapisane
smalec
Go


Email
Odp: DO po przebytej chorobie nowotworowej, obecnie cukrzyca i niedoczynność tarczycy
« Odpowiedz #129 : 2010-09-12, 17:20:28 »

Już dostałaś odpowiedź: zapłać, to się dowiesz.
Zapisane
Zonia
Go


Email
Odp: DO po przebytej chorobie nowotworowej, obecnie cukrzyca i niedoczynność tarczycy
« Odpowiedz #130 : 2010-09-12, 17:23:06 »

Smaluszku, kochany  Wink - jeszcze nie dzwoniłam, nie wiem czy będę musiała płacić Smile
Jestem Ci wdzięczna za troskę. Naprawdę
Zapisane
zeto555
Go


Email
Odp: DO po przebytej chorobie nowotworowej, obecnie cukrzyca i niedoczynność tarczycy
« Odpowiedz #131 : 2010-09-12, 17:37:03 »

Prosze Panstwa.
Jestem na tym forum od jakiegos czasu i chyba nikt nie zauwzyl, ze moge byc akwizytorem lub promowac jakakolwiek osobe.
Podzielilem sie info sprawdzonymi, poniewaz moja zona chora na hashimoto zaczela leczyc sie i przeszla na DO.
Nigdy nie namawialem do korzystania z porad kogokolwiek, a tym bardziej platnych.
S M A L E C - albo przestaniesz rozpowszechniac klamstwa o spamowaniu skrzynek, albo ujawnie co pisales do mnie na priv i jakie otrzymales odpowiedzi.
Nasmiewales sie na DD z Diety Optymalnej i opluwales, a teraz oczerniasz ludzi , ktorzy starali sie pomoc. To nie ja promowalem, to Ty wiedzac , ze jestem na DO zaczepiles mnie na forum z pytaniami i prosba o pomoc.
Mozesz sobie gadac co chcesz krzykaczu, ale jak tylko bede mogl to bede odpowiadal i pomagal.
Zapisane
zeto555
Go


Email
Odp: DO po przebytej chorobie nowotworowej, obecnie cukrzyca i niedoczynność tarczycy
« Odpowiedz #132 : 2010-09-12, 17:39:33 »

Zoniu - jesli chcesz to moge napisac jak sie zywi moja zona, bedaca od kilku tygodni na leczeniu hashimoto. Mam nawet rozpisane jadlospisy, tylko nie wiem czy proporcje i sklad nie sa zalezne od wynikow badan. Ale jesli chcesz to oczywiscie sie podziele tym co wiem.
Zapisane
Zonia
Go


Email
Odp: DO po przebytej chorobie nowotworowej, obecnie cukrzyca i niedoczynność tarczycy
« Odpowiedz #133 : 2010-09-12, 17:53:35 »

Oczywiście Zeto, będę Ci bardzo wdzięczna, choć myślę, że zależne to będzie nie tylko od wyników badań, ale też od chorób towarzyszących, co zresztą wyniki wykażą.
Z pewnością, wskazania dla osób z samą niedoczynnością tarczycy, będą inne od tych, dla osób z niedoczynnością i cukrzycą.
Dla mnie ważne jest również, wzięcie pod uwagę moich przejść nowotworowych, choć starych, to jednak mogących mieć wpływ na wszystko, co mi wolno, a czego nie Smile.
Twoje informacje mogą jednak być jakimś punktem wyjścia, póki co.
Zapisane
adamgraza
Go


Email
Odp: DO po przebytej chorobie nowotworowej, obecnie cukrzyca i niedoczynność tarczycy
« Odpowiedz #134 : 2010-09-12, 18:12:53 »

Zoniu
Śmiało możesz jeść pomidory, nawet do pól kg.dziennie.Dopóki są ,jeszcze te z największą ilością słońca.
Zapisane
smalec
Go


Email
Odp: DO po przebytej chorobie nowotworowej, obecnie cukrzyca i niedoczynność tarczycy
« Odpowiedz #135 : 2010-09-12, 18:14:09 »

Nigdy nie namawialem do korzystania z porad kogokolwiek, a tym bardziej platnych.

NIGDY - PRZENIGDY  Laughing
http://www.dobradieta.pl/forum/viewtopic.php?p=135590#135590
http://www.dobradieta.pl/forum/viewtopic.php?p=136637#136637
http://www.dobradieta.pl/forum/viewtopic.php?p=136709#136709
http://www.dobradieta.pl/forum/viewtopic.php?p=136757#136757
http://www.dobradieta.pl/forum/viewtopic.php?p=138652#138652

W jednym wątku tylko 5 razy  Laughing

No to teraz pora zeto na edytowanie postów na DD, żeby jakoś zatuszować oczywistą nieprawdę, którą napisałeś Smile
Zapisane
Zonia
Go


Email
Odp: DO po przebytej chorobie nowotworowej, obecnie cukrzyca i niedoczynność tarczycy
« Odpowiedz #136 : 2010-09-12, 18:18:56 »

adamgraza, uwielbiam pomidorki i przyznam, że sobie ich nie żałuję:
Nawet dzisiaj, do obiadu (wyjątkowo obfitego), który składał się z
kurczaka 250g
ziemniaków 220g
i sałatki z pomidorów z cebulką i ze śmietaną kwaśną.
Aż bałam się zrobić sobie pomiar cukru!
Właśnie zmierzyłam i wciąż nie mogę w to uwierzyć  Shocked
Wynik : 123
Zapisane
adamgraza
Go


Email
Odp: DO po przebytej chorobie nowotworowej, obecnie cukrzyca i niedoczynność tarczycy
« Odpowiedz #137 : 2010-09-12, 18:31:16 »

Zoniu
To wielkie gratulacje , ja niestety jem mniejsze porcje. Po większych cukier jest większy.Możesz jeśc ziemniaki codziennie jeśli chcesz i Ci służą. Gotuj sobie w obierkach, zachowuja wszystkie witaminy.Póki mamy lato , mozna zamiennie do mięsa fasolkę kalafior czy brokuł.Duszona kapusta też jest super.Ja żle znoszę placki ziemniaczane, i ostrożna jestem z frytkami.
Zapisane
Zonia
Go


Email
Odp: DO po przebytej chorobie nowotworowej, obecnie cukrzyca i niedoczynność tarczycy
« Odpowiedz #138 : 2010-09-12, 18:45:54 »

adamgraza, wszystkie te produkty, które wymieniłaś, używam.
Tylko ziemniaki zjadłam dzisiaj pierwszy raz od miesiąca, choć frytki już jadłam.
Wszystkie one raczej mi służą. Najmniej jednak jadam fasolki szparagowej. Nie jest ona wskazana do mojej grupy krwi.
Na co dzień jadam w jednej porcji ok. 120g jakiegoś mięsa. Tylko dzisiaj sobie pofolgowałam, choć po usmażeniu tego kurczaka zbyt wiele nie było.
Dziwnie się skurczył Smile Co do ziemniaków, to byłam pewna, że za dużo, ale po tym miesiącu smakowały jak diabli Smile
Jak widać, jednak nie spowodowało to skoku cukru i z tego powodu jestem szczęśliwa Smile
Tylko żeby znowu w boczki nie poszło Smile, ale myślę, że z kolacji uda mi się zrezygnować i jakoś się wyrówna. Very Happy
Zapisane
adamgraza
Go


Email
Odp: DO po przebytej chorobie nowotworowej, obecnie cukrzyca i niedoczynność tarczycy
« Odpowiedz #139 : 2010-09-12, 18:57:35 »

Zoniu , jednorazowo można sobie pofolgować, czemu nie , raz na jakiś czas. Ale uważaj. Czasem nazbiera sie taka ilośc z kilku dni i cukier sie kumuluje. Jeżeli wiesz że przesadziłaś to spróbuj to spalic poprzez ruch. A jakie masz cukry na czczo? Jeżeli mogę zapytać?
Jeżeli mogłabyś przez jakiś czas wytrzymać bez smażonego byłoby dobrze, niech Twoja wątroba troche odpocznie.
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 61 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.043 sekund z 19 zapytaniami.