forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-28, 17:49:07

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
2. Należy jeść wtedy, gdy się chce jeść i zjadać tyle, by nie czuć potrzeby dalszego jedzenia.
660588 wiadomoci w 4059 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  DO po przebytej chorobie nowotworowej, obecnie cukrzyca i niedoczynność tarczycy
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 ... 61 Do dou Drukuj
Autor Wtek: DO po przebytej chorobie nowotworowej, obecnie cukrzyca i niedoczynność tarczycy  (Przeczytany 439735 razy)
Zonia
Go


Email
Odp: DO po przebytej chorobie nowotworowej, obecnie cukrzyca i niedoczynność tarczycy
« Odpowiedz #140 : 2010-09-12, 19:05:02 »

adamgraza, bez smażonego? a jak to się ma do DO?
Moje cukry dzisiaj na czczo wynosiły 135 i nigdy dotąd nie były tak niskie.
Zawsze było tego ponad 145, ale wczoraj dzięki, forumowiczom przeszłam pewną transformację
i dzieją się rzeczy nie znane mi dotąd Smile
Zapisane
BACA
Go


Email
Odp: DO po przebytej chorobie nowotworowej, obecnie cukrzyca i niedoczynność tarczycy
« Odpowiedz #141 : 2010-09-12, 19:32:35 »

zonia - daj znać za pół roku. Ten hura optymizm mnie przeraża. Też jestem m. in cukrzykiem. A na DO prawie 19 lat.
Zapisane
zeto555
Go


Email
Odp: DO po przebytej chorobie nowotworowej, obecnie cukrzyca i niedoczynność tarczycy
« Odpowiedz #142 : 2010-09-12, 19:46:21 »

Nigdy nie namawialem do korzystania z porad kogokolwiek, a tym bardziej platnych.

NIGDY - PRZENIGDY  Laughing
http://www.dobradieta.pl/forum/viewtopic.php?p=135590#135590
http://www.dobradieta.pl/forum/viewtopic.php?p=136637#136637
http://www.dobradieta.pl/forum/viewtopic.php?p=136709#136709
http://www.dobradieta.pl/forum/viewtopic.php?p=136757#136757
http://www.dobradieta.pl/forum/viewtopic.php?p=138652#138652

W jednym wątku tylko 5 razy  Laughing

No to teraz pora zeto na edytowanie postów na DD, żeby jakoś zatuszować oczywistą nieprawdę, którą napisałeś Smile
To byla proba pomocy na Twoje prosby o rade. Nie czuje sie wladny w udzielaniu porad optymalnych ludziom chorym. Poniewaz mam zaufanie do tej lekarki wiec poradzilem Tobie, zeby sie skontaktowac wlasnie z nia - jesli uwazasz to za naganne to twoja sprawa.
Zapisane
zeto555
Go


Email
Odp: DO po przebytej chorobie nowotworowej, obecnie cukrzyca i niedoczynność tarczycy
« Odpowiedz #143 : 2010-09-12, 19:49:27 »

Smalec - jesli juz jestes taki prawdomowny to pokaz swoje posty jak opisywales, jak to konczysz z DO po kilku dniach bo Ci szkodzi. Poszedles w strone LC, a teraz wracasz i optymalny pelna geba. ZYcze wytrwalosci.
Jesli chcesz byc w porzadku to pokaz listy do mnie jak prosiles o pomoc - iech ludzie zobacza kto kogo zaczepial.
Zapisane
smalec
Go


Email
Odp: DO po przebytej chorobie nowotworowej, obecnie cukrzyca i niedoczynność tarczycy
« Odpowiedz #144 : 2010-09-12, 20:07:59 »

Myślę, że zmęczyliśmy publikę naszą wymianą uprzejmości i pora zejść ze sceny  Smile
Zapisane
Gazda412
Go


Email
Odp: DO po przebytej chorobie nowotworowej, obecnie cukrzyca i niedoczynność tarczycy
« Odpowiedz #145 : 2010-09-12, 21:18:28 »

Myślę, że zmęczyliśmy publikę naszą wymianą uprzejmości i pora zejść ze sceny  Smile

Byłby już najwyższy czas. Na tym forum są przede wszystkim osoby kozystające z dobrodziejstw opracowanych przez dr. Kwaśniewskiego. Wasza głupia dyskusja
nie prowadzi do niczego sensownego, a już z ŻO nie ma nic wspólnego. Wstyd!!!! Sad Sad Sad
Zapisane
Gazda412
Go


Email
Odp: DO po przebytej chorobie nowotworowej, obecnie cukrzyca i niedoczynność tarczycy
« Odpowiedz #146 : 2010-09-12, 21:47:03 »

Myślę, że zmęczyliśmy publikę naszą wymianą uprzejmości i pora zejść ze sceny  Smile
Zapisane
Zonia
Go


Email
Odp: DO po przebytej chorobie nowotworowej, obecnie cukrzyca i niedoczynność tarczycy
« Odpowiedz #147 : 2010-09-12, 22:07:10 »

Spokojnie BACA. Ten "hura optymizm" bierze się tylko stąd, że na moim glukometrze mogą jednak pokazywać się tak niskie cyferki.
Doskonale wiem, że przede mną długa droga. Ale wiem też, że to możliwe, a dotąd tej wiary nie miałam. Wydawało mi się, że postępuję zgodnie z zasadami DO,
a wyniki wciąż beznadziejne. Dlatego też, przez ten niemal miesiąc, dochodziłam do wniosku, że ta dieta, jej spektakularne efekty w poszczególnych wypadkach
są mocno przesadzone, albo że to ja jestem aż tak inna, że dla mnie nie ma już powrotu...
Ukazanie się tych niskich cyferek na moim glukometrze, nie jedynych zresztą, bo są i wyższe, uświadomiło mi, że się myliłam.
A tu, na tym formum wskazano mi właściwy kierunek i pokazano, co źle robiłam, że wyniki moje, osiągnięcia z DO były niemal żadne, poza kilkoma kilogramami mniej.
Tą właśnie drogą zamierzam iść, choć wiem, że to jeszcze dłuuuga droga.
Tak BACO, to jest optymizm. Ale uwierz mi, w moim przypadku, to rozsądny optymizm, bardzo produktywny, bo zamierzam drążyć tę ścieżkę. W przeciwnym razie czeka mnie insulina,
tak jak moją siostrę. Mam też nadzieję, że i jej będę mogła pomóc, pokierować nią. Ale najpierw muszę sama nauczyć się właściwego postępowania, do perfekcji Smile
Zapisane
zeto555
Go


Email
Odp: DO po przebytej chorobie nowotworowej, obecnie cukrzyca i niedoczynność tarczycy
« Odpowiedz #148 : 2010-09-12, 22:22:10 »

Myślę, że zmęczyliśmy publikę naszą wymianą uprzejmości i pora zejść ze sceny  Smile

Byłby już najwyższy czas. Na tym forum są przede wszystkim osoby kozystające z dobrodziejstw opracowanych przez dr. Kwaśniewskiego. Wasza głupia dyskusja
nie prowadzi do niczego sensownego, a już z ŻO nie ma nic wspólnego. Wstyd!!!! Sad Sad Sad
Pewnie wstyd, ale to nie ja zaczalem to wszystko.
Zostalem oskarżony publicznie o akwizytorstwo i pelnienie roli naganiacza pacjentow - to falszywe oskarżenie i teraz Smalec sie wycofal.
Zgadza sie, ze to nie bylo potrzebne, ale dzialalem tylko z pobudek pomocy potrzebujacemu i za to mnie spotkaly przykrosci.
Zapisane
zeto555
Go


Email
Odp: DO po przebytej chorobie nowotworowej, obecnie cukrzyca i niedoczynność tarczycy
« Odpowiedz #149 : 2010-09-12, 22:27:09 »

Myślę, że zmęczyliśmy publikę naszą wymianą uprzejmości i pora zejść ze sceny  Smile
Wycofales sie kiedy napisalem, zebys ujawnil nasza korespondencje. Tam sa daty i godziny listow i wyszloby na jaw, ze klamales mowiac o spamowaniu.
Odpowiadalem na Twoje pytania i pomagalem zgodnie z tym co wiem i jak tylko moge najlepiej poradzic.
Moge pomagac w ŻO  bo troche wiem na ten temat, ale jesli chodzi o choroby to tu ma pole do popisu lekarz optymalny. Polecalem sprawdzonego wg mnie bo ciagle zadawales pytania, a ja nie jestem lekarzem optymalnym- ale to  pisanie o spamowaniu skrzynek to juz cios ponizej pasa i nigdy Ci tego nie zapomne. Zycze wytrwalosci na DO , zebys juz nie musial narzekac na ta diete. Ona na prawde pomaga.
Zapisane
BACA
Go


Email
Odp: DO po przebytej chorobie nowotworowej, obecnie cukrzyca i niedoczynność tarczycy
« Odpowiedz #150 : 2010-09-13, 07:49:48 »

Od dzisiaj odliczanie zaczęłam na nowo. Ciekawa jestem efektów.
Bilans dzisiejszego jedzenia równa się B-22,93:T-53,69:W-11,11
Daje to mniej więcej 1:2,3:0,5
Poprawcie mnie jeśli się mylę Smile

Chyba już wiem, jak dobierać produkty i ich ilości by te wskaźniki
były prawidłowe. Dzięki Wam Kochani  Very Happy
                                                                                                                                                                             zonia - ja się nie martwię bo to przecież nie moja sprawa ale przy tych ilościach czeka Cię przewaga S czyli arytmia, nadczynność, nerwowość itd. Owszem będzie spadek wagi i cukru ale jakim kosztem. Ale to oczywiście tylko moje zdanie.
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: DO po przebytej chorobie nowotworowej, obecnie cukrzyca i niedoczynność tarczycy
« Odpowiedz #151 : 2010-09-13, 07:58:10 »

Zonia, mam tylko nasdzieje, ze ilosc zjedzonego bialka 22,93 to chyba jakas pomylka, prawda?
Zapisane
smalec
Go


Email
Odp: DO po przebytej chorobie nowotworowej, obecnie cukrzyca i niedoczynność tarczycy
« Odpowiedz #152 : 2010-09-13, 08:30:39 »

Wycofales sie kiedy napisalem, zebys ujawnil nasza korespondencje. Tam sa daty i godziny listow i wyszloby na jaw, ze klamales mowiac o spamowaniu.
Odpowiadalem na Twoje pytania i pomagalem zgodnie z tym co wiem i jak tylko moge najlepiej poradzic.
Moge pomagac w ŻO  bo troche wiem na ten temat, ale jesli chodzi o choroby to tu ma pole do popisu lekarz optymalny. Polecalem sprawdzonego wg mnie bo ciagle zadawales pytania, a ja nie jestem lekarzem optymalnym- ale to  pisanie o spamowaniu skrzynek to juz cios ponizej pasa i nigdy Ci tego nie zapomne. Zycze wytrwalosci na DO , zebys juz nie musial narzekac na ta diete. Ona na prawde pomaga.

Ciekawe, czy swoich pacjentów [o ile jesteś lekarzem] straszysz ujawnianiem tajemnicy lekarskiej i czy często zaglądasz do cudzych listów, podsłuchujesz pod drzwiami i podglądasz sąsiadów? Tylko pytam Smile
Kłamiesz jak z nut, co wykazałem kilka postów wcześniej, naganiasz klientów innemu lekarzowi pod pozorem uczestnictwa w forum [nie mnie jednemu], bezczelnie twierdzisz że wiesz jak można pomóc choremu ale nie powiesz, tylko odsyłasz do lekarki, straszysz ujawnianiem prywatnej korespondencji [a raczej wybraniem wygodnych dla ciebie fragmentów, bo dowodu że ujawnisz całość nie masz - po prostu opublikujesz wycinki],  a do tego zachowujesz się w sposób tak chamski, że na DD powstał o tobie podwieszony wątek:
http://www.dobradieta.pl/forum/viewtopic.php?t=17380
Pod tym linkiem można znaleźć szeroki repertuar najwyższej etyki lekarskiej i ludzkiej w twoim wykonaniu. Jak widzisz, twój brak kultury jest już legendarny. 

Z tobą nie mozna dyskutować, bo jesteś pozbawiony jakichkolwiek zasad moralnych i posuniesz się do każdego chwytu, żeby tylko dalej korzystać za darmo z potencjału reklamowego forów internetowych. Więc może wreszcie zamilkniesz, wykupisz jakąś reklamę sobie czy pani Witoszek i zaczniesz występować w swojej prawdziwej roli przedsiębiorcy, zamiast udawać forumowicza. Powinieneś jak najszybciej opuścić to forum, bo się doszczętnie zbłaźniłeś.
Zapisane
smalec
Go


Email
Odp: DO po przebytej chorobie nowotworowej, obecnie cukrzyca i niedoczynność tarczycy
« Odpowiedz #153 : 2010-09-13, 08:44:16 »

Poproś administratora DD, żeby udostępnił całość naszej korespondencji i wysłał ją nam obu na email. To będzie jedyny obiektywny dowód, a nie jakieś zlepki i wycinki dobrane na potrzeby zachowania twojej tzw. twarzy  Laughing Skoro raz skłamałeś publicznie zarzekając się, że nigdy nie namawiałeś do czyichś porad, chociaż robisz to nie tylko w moim przypadku, straciłeś całą wiarygodość.
Zapisane
Zonia
Go


Email
Odp: DO po przebytej chorobie nowotworowej, obecnie cukrzyca i niedoczynność tarczycy
« Odpowiedz #154 : 2010-09-13, 11:41:07 »

Od dzisiaj odliczanie zaczęłam na nowo. Ciekawa jestem efektów.
Bilans dzisiejszego jedzenia równa się B-22,93:T-53,69:W-11,11
Daje to mniej więcej 1:2,3:0,5
Poprawcie mnie jeśli się mylę Smile

Chyba już wiem, jak dobierać produkty i ich ilości by te wskaźniki
były prawidłowe. Dzięki Wam Kochani  Very Happy
   zonia - ja się nie martwię bo to przecież nie moja sprawa ale przy tych ilościach czeka Cię przewaga S czyli arytmia, nadczynność, nerwowość itd. Owszem będzie spadek wagi i cukru ale jakim kosztem. Ale to oczywiście tylko moje zdanie.

BACO, zauważ, że ten bilans był z godziny 15-tej, czyli dopiero po drugim posiłku w ciągu dnia, a stosuję przynajmniej 5 posiłków. Podając bilans po drugim posiłku chciałam tylko byście sprawdzili, czy teraz moje liczenie jest poprawne Smile
Zapisane
Zonia
Go


Email
Odp: DO po przebytej chorobie nowotworowej, obecnie cukrzyca i niedoczynność tarczycy
« Odpowiedz #155 : 2010-09-13, 11:43:17 »

Zonia, mam tylko nasdzieje, ze ilosc zjedzonego bialka 22,93 to chyba jakas pomylka, prawda?

Czy zaledwie po dwóch posiłkach tamtego dnia, B-22 to zły wynik?
Zapisane
Zonia
Go


Email
Odp: DO po przebytej chorobie nowotworowej, obecnie cukrzyca i niedoczynność tarczycy
« Odpowiedz #156 : 2010-09-13, 12:06:07 »

No i znowu niespodzianka.
13-sty, a jaki zaskakujący i milusi  Very Happy
Cukier na czczo : 115
I jak tu Was nie kochać???
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: DO po przebytej chorobie nowotworowej, obecnie cukrzyca i niedoczynność tarczycy
« Odpowiedz #157 : 2010-09-13, 12:16:13 »

SUPER
Zapisane
Zonia
Go


Email
Odp: DO po przebytej chorobie nowotworowej, obecnie cukrzyca i niedoczynność tarczycy
« Odpowiedz #158 : 2010-09-13, 12:24:39 »

No tak, ale w godzinę po wypiciu kawy cukier podskoczył do 140 Sad
Niestety, z kawy to ja już nie zrezygnuję Sad
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70540


Odp: DO po przebytej chorobie nowotworowej, obecnie cukrzyca i niedoczynność tarczycy
« Odpowiedz #159 : 2010-09-13, 12:38:06 »


A z czym tą kawę pijesz?
Zapisane

Strony: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 ... 61 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.037 sekund z 19 zapytaniami.