forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-25, 08:02:51

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
5. Węglowodany staramy się zjadać w postaci skrobi, tj. w ziemniakach i warzywach.
660296 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  DO po przebytej chorobie nowotworowej, obecnie cukrzyca i niedoczynność tarczycy
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 61 Do dou Drukuj
Autor Wtek: DO po przebytej chorobie nowotworowej, obecnie cukrzyca i niedoczynność tarczycy  (Przeczytany 439414 razy)
Zonia
Go


Email
Odp: DO po przebytej chorobie nowotworowej, obecnie cukrzyca i niedoczynność tarczycy
« Odpowiedz #80 : 2010-09-11, 10:49:45 »

A ja wciąż czekam na informację, jakie metody stosuje p. Ewa Bednarczyk-Witoszek na niedoczynność tarczycy?  Liczę szczególnie na wypowiedź Zeto555.

Przyznam, że i ja byłabym wdzięczna za wszelkie informacje. Szczególnie, że metoda ponoć działa.
Zapisane
Zonia
Go


Email
Odp: DO po przebytej chorobie nowotworowej, obecnie cukrzyca i niedoczynność tarczycy
« Odpowiedz #81 : 2010-09-11, 12:06:45 »

Kochani, dzwoniłam do OSBO i niczego optymistycznego z tej rozmowy nie wyniosłam:(
Lekarzy optymalnych najwięcej jest na śląsku, ktoś w Lublinie, w Częstochowie.
W sumie jest ich ponad 100, ale informacji o tym, kto i gdzie, nie mają, a szkoda.
Szkoda, że tacy lekarze optymalni nie zgłaszają informacji o tym, że leczą optymalnie,
właśnie do centrali, do OSBO. O ile prostsze by to było, jestem pewna, że nie tylko dla mnie.
A tak, dalej mam problem i dalej nie wiele wiem Sad
Zapisane
wloczykij
Go


Email
Odp: DO po przebytej chorobie nowotworowej, obecnie cukrzyca i niedoczynność tar
« Odpowiedz #82 : 2010-09-11, 12:18:48 »

Kochani, dzwoniłam do OSBO i niczego optymistycznego z tej rozmowy nie wyniosłam:(
Lekarzy optymalnych najwięcej jest na śląsku, ktoś w Lublinie, w Częstochowie.
W sumie jest ich ponad 100, ale informacji o tym, kto i gdzie, nie mają, a szkoda.
Szkoda, że tacy lekarze optymalni nie zgłaszają informacji o tym, że leczą optymalnie,
właśnie do centrali, do OSBO. O ile prostsze by to było, jestem pewna, że nie tylko dla mnie.
A tak, dalej mam problem i dalej nie wiele wiem Sad

Naprawdę taki brak organizacji?
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70489


Odp: DO po przebytej chorobie nowotworowej, obecnie cukrzyca i niedoczynność tarczycy
« Odpowiedz #83 : 2010-09-11, 12:37:32 »

Kochani, dzwoniłam do OSBO i niczego optymistycznego z tej rozmowy nie wyniosłam:(
Lekarzy optymalnych najwięcej jest na śląsku, ktoś w Lublinie, w Częstochowie.
W sumie jest ich ponad 100, ale informacji o tym, kto i gdzie, nie mają, a szkoda.
Szkoda, że tacy lekarze optymalni nie zgłaszają informacji o tym, że leczą optymalnie,
właśnie do centrali, do OSBO. O ile prostsze by to było, jestem pewna, że nie tylko dla mnie.
A tak, dalej mam problem i dalej nie wiele wiem Sad

A to mnie zdziwiło. Byłam pewna, że wszyscy lekarze optymalni zgłaszają swoją działalność do OSBO. W takim razie chyba powinnaś zadzwonić do najbliższej arkadii i się dowiedzieć, albo do najbliższego bractwa (w swoim regionie powinni być zorientowani).
Zapisane

Zonia
Go


Email
Odp: DO po przebytej chorobie nowotworowej, obecnie cukrzyca i niedoczynność tarczycy
« Odpowiedz #84 : 2010-09-11, 13:32:36 »


Byłam pewna, że wszyscy lekarze optymalni zgłaszają swoją działalność do OSBO. W takim razie chyba powinnaś zadzwonić do najbliższej arkadii i się dowiedzieć, albo do najbliższego bractwa (w swoim regionie powinni być zorientowani).

Ja też miałam taka nadzieję reniu, okazuje się jednak, że tak nie jest. A może nie trafiłam dzisiaj na osobę kompetentną.
W sumie to w ogóle niewiele wiedziała. Polecała turnusy w Lido, ale ich koszt...120-130 na dobę. Niestety, nie dam rady, nie teraz.
Finanse nie pozwalają, nie teraz Sad
W poniedziałek zadzwonię do najbliższego Bractwa. Poznań chyba będzie najbliżej. Zobaczymy...
Zapisane
Zonia
Go


Email
Odp: DO po przebytej chorobie nowotworowej, obecnie cukrzyca i niedoczynność tarczycy
« Odpowiedz #85 : 2010-09-11, 15:06:25 »

Od dzisiaj odliczanie zaczęłam na nowo. Ciekawa jestem efektów.
Bilans dzisiejszego jedzenia równa się B-22,93:T-53,69:W-11,11
Daje to mniej więcej 1:2,3:0,5
Poprawcie mnie jeśli się mylę Smile

Chyba już wiem, jak dobierać produkty i ich ilości by te wskaźniki
były prawidłowe. Dzięki Wam Kochani  Very Happy
Zapisane
Zonia
Go


Email
Odp: DO po przebytej chorobie nowotworowej, obecnie cukrzyca i niedoczynność tarczycy
« Odpowiedz #86 : 2010-09-11, 23:19:19 »

No i są pierwsze sukcesy. I to jakie !!!
Takich wyników cukru nie miałam odkąd w ogóle zaczęłam sobie ten cukier mierzyć.
Czyli jakieś dwa lata. adampino, DZIĘKUJĘ. Zastosowałam wskazane przez Ciebie proporcje
i to działa!!! Wszyscy Kochani dołożyliście swoją cegiełkę do mojego pierwszego sukcesu.
Poszłam za wszystkimi radami. Zero Karmi, ważenie produktów przed gotowaniem, smażeniem,
węglowodany na koniec dnia, w postaci brokułów. Ziemniaki, niestety, maja jak dla mnie za duży IG Sad

Kiedy o 18-te zmierzyłam cukier, oczy chciały wyjść mi z orbit Shocked i...popłynęły łezki Embarassed
Zgadniecie jaki był wynik? Osobie, która pierwsza zgadnie, z dokładnością do 1 stawiam...
no właśnie, co ja mogę postawić optymalnemu??? Jeśli zgadnie pani, to znam odpowiedź na to pytanie,
ale niech to będzie niespodzianka, a jeśli pan, to coś wymyślimy, może wspólnie.
No, chyba, że chciałby wygrać tę niespodziankę dla swojej żony, tudzież partnerki  Very Happy

Nie posiadam się ze szczęścia i chcę się tym szczęściem podzielić z Wami, z tymi, którzy się do niego przyczynili  Laughing

Zapisane
RTS
Go


Email
Odp: DO po przebytej chorobie nowotworowej, obecnie cukrzyca i niedoczynność tarczycy
« Odpowiedz #87 : 2010-09-11, 23:24:07 »

Gratuluję, ale czy nie za wcześnie na takie HURA?  Smile
Zapisane
Zonia
Go


Email
Odp: DO po przebytej chorobie nowotworowej, obecnie cukrzyca i niedoczynność tarczycy
« Odpowiedz #88 : 2010-09-11, 23:31:17 »

RTS, dziękuję Smile ja wiem, że jedna jaskółka wiosny nie czyni,
ale biorąc pod uwagę, że od lat nie miałam takiego wyniku...
Teraz wiem, że to możliwe, a myślałam, że w moim przypadku,
przy takiej złożoności problemu, to się nie uda. A uda się. Jestem pewna.
Skoro raz taki wynik się pokazał, to wiem, że będzie dobrze.
To sygnał dla mnie, że teraz właśnie idę dobrą drogą Smile
Zapisane
zeto555
Go


Email
Odp: DO po przebytej chorobie nowotworowej, obecnie cukrzyca i niedoczynność tarczycy
« Odpowiedz #89 : 2010-09-11, 23:55:10 »

A ja wciąż czekam na informację, jakie metody stosuje p. Ewa Bednarczyk-Witoszek na niedoczynność tarczycy? Jeśli odstawka zbóż i rotowanie mlecznych, jeden typ białka dziennie i zachęcanie do jedzenia prażuchy z ziemniaków, to nic nowego, bo tym leczy każdą chorobę. Liczę szczególnie na wypowiedź Zeto555.
Smalec , co chcesz osiagnac takim gadaniem??
Dalem Ci informacje i kontakt, tak trudno wykrecic numer i porozmawiac przez telefon z osoba kompetentna/?
Zapisane
zeto555
Go


Email
Odp: DO po przebytej chorobie nowotworowej, obecnie cukrzyca i niedoczynność tarczycy
« Odpowiedz #90 : 2010-09-12, 00:02:33 »

A ja wciąż czekam na informację, jakie metody stosuje p. Ewa Bednarczyk-Witoszek na niedoczynność tarczycy?  Liczę szczególnie na wypowiedź Zeto555.

Przyznam, że i ja byłabym wdzięczna za wszelkie informacje. Szczególnie, że metoda ponoć działa.
Zoniu!
wejdz na strone www.dietaoptymalna.com , tam masz telefon do dr Ewy i moxzesz zadzwonic. Moja zone wlasnie skutecznie leczy z hashimoto.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70489


Odp: DO po przebytej chorobie nowotworowej, obecnie cukrzyca i niedoczynność tarczycy
« Odpowiedz #91 : 2010-09-12, 00:09:21 »

Ja wyleczyłam się z hashimoto "zwykłą" DO. No ale u każdego jest inaczej..
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70489


Odp: DO po przebytej chorobie nowotworowej, obecnie cukrzyca i niedoczynność tarczycy
« Odpowiedz #92 : 2010-09-12, 00:12:04 »


Ja to tak rozumiem: choroba hashimoto polega na tym, że własny układ immunologiczny niszczy komórki tarczycy. Jeśli przez DO poprawimy sprawność tego układu, to przestaje on atakować tarczycę..i choroba się cofa.
Zapisane

Zonia
Go


Email
Odp: DO po przebytej chorobie nowotworowej, obecnie cukrzyca i niedoczynność tarczycy
« Odpowiedz #93 : 2010-09-12, 00:27:30 »

Zeto, dziękuję. W poniedziałek zadzwonię. Tylko powiedz mi proszę,
czy ta Pani pomaga na takie odległości? Czy Twoja żona musi jeździć do Katowic?

Reniu, nie wiem co u mnie powoduje niedoczynność tarczycy, ale wiem, że od kilku miesięcy
nie mam odczuwalnych dolegliwości. Mam nadzieję, że choć tego się pozbyłam, ale po niedzieli się okaże, po badaniach Smile
Zapisane
smalec
Go


Email
Odp: DO po przebytej chorobie nowotworowej, obecnie cukrzyca i niedoczynność tarczycy
« Odpowiedz #94 : 2010-09-12, 07:28:04 »

Zeto, daruj, ale wszystko wskazuje na to, że Ty i parę osób naganiacie klientów lekarce. Normalny człowiek na forum  dyskusyjnym powiedziałby, co stosuje jego żona na Hashimoto i zastrzegł, że lepiej skontaktować się z lekarzem osobiście. Ty i paru innych ukrywacie te informacje. Mieszkam w Warszawie i nie pojadę do lekarki do Katowic po to, żeby wysłuchać o konieczności rotacji mlecznych i jedzenia placków ziemniaczanych a dzwonić  żeby na krzywy ryj uzyskać darmową poradę nie mam zwyczaju. Zresztą na mojego maila nie odpowiedziała a pytałem się czy przyjmuje czasem w Warszawie.

Z tych wszystkich awantur i kombinowania na forach widać, że kilka grupek interesu próbuje przejąć schedę po panu Kwaśniewskim i Ty się do jednej zaliczasz. Twoje postępowanie wskazuje, że jesteś kolejnym akwizytorem.
Zapisane
Zonia
Go


Email
Odp: DO po przebytej chorobie nowotworowej, obecnie cukrzyca i niedoczynność tarczycy
« Odpowiedz #95 : 2010-09-12, 11:15:45 »

Smalec, no proszę Cię...jaką schedę??? Przecież obaj Panowie Kwaśniewscy żyją i cieszą się pewnie doskonałym zdrowiem
i oby żyli nam 120 lat Very Happy
Zapisane
zeto555
Go


Email
Odp: DO po przebytej chorobie nowotworowej, obecnie cukrzyca i niedoczynność tarczycy
« Odpowiedz #96 : 2010-09-12, 11:21:47 »

Zeto, dziękuję. W poniedziałek zadzwonię. Tylko powiedz mi proszę,
czy ta Pani pomaga na takie odległości? Czy Twoja żona musi jeździć do Katowic?

Reniu, nie wiem co u mnie powoduje niedoczynność tarczycy, ale wiem, że od kilku miesięcy
nie mam odczuwalnych dolegliwości. Mam nadzieję, że choć tego się pozbyłam, ale po niedzieli się okaże, po badaniach Smile
Zonia - wszystko zalatwiasz telefonicznie.
Zapisane
zeto555
Go


Email
Odp: DO po przebytej chorobie nowotworowej, obecnie cukrzyca i niedoczynność tarczycy
« Odpowiedz #97 : 2010-09-12, 11:25:34 »

Zeto, daruj, ale wszystko wskazuje na to, że Ty i parę osób naganiacie klientów lekarce. Normalny człowiek na forum  dyskusyjnym powiedziałby, co stosuje jego żona na Hashimoto i zastrzegł, że lepiej skontaktować się z lekarzem osobiście. Ty i paru innych ukrywacie te informacje. Mieszkam w Warszawie i nie pojadę do lekarki do Katowic po to, żeby wysłuchać o konieczności rotacji mlecznych i jedzenia placków ziemniaczanych a dzwonić  żeby na krzywy ryj uzyskać darmową poradę nie mam zwyczaju. Zresztą na mojego maila nie odpowiedziała a pytałem się czy przyjmuje czasem w Warszawie.

Z tych wszystkich awantur i kombinowania na forach widać, że kilka grupek interesu próbuje przejąć schedę po panu Kwaśniewskim i Ty się do jednej zaliczasz. Twoje postępowanie wskazuje, że jesteś kolejnym akwizytorem.
Z calym szacunkiem, ale ty nie jestes calkiem normalny.
Prosisz kolejny raz o pomoc, o wskazowki, o rade, a kiedy dostajesz to mowisz takie rzeczy - malo powazny jestes kolego z tym naganianiem.
Nie musisz sluchac o koniecznosci jedzenia plackow i calej DO jak nie chcesz.
Przychodzisz i zarzucasz ludziom naganianie klientow, a nie pomyslisz, ze ktos chce Ci pomoc.
Tak bylo na DD i to samo robisz tutaj.
Zapisane
zeto555
Go


Email
Odp: DO po przebytej chorobie nowotworowej, obecnie cukrzyca i niedoczynność tarczycy
« Odpowiedz #98 : 2010-09-12, 11:32:23 »

Polecam Ewe Bednarczyk - Witoszek bo ona na prawde potrafi pomoc. Rotacja roznych produktow wcale nie jest taka zla - u mnie samo odstawienie i rotowanie mlecznych spowodowalo znikniecie urazow powstalych kilkanascie lat temu.
Co do jadlospisu to moge powiedziec co zona je, ale chyba drogi Smalcu nie rozumiesz glownej zasady DO : " nalezy pamietac,ze kazdy czlowiek jest inne, ma inna przemiane materii i prowadzi rozny tryb zycia" .
Jak to zrozumiesz to pojdziesz dalej bo na razie jestes w lesie.
A to twierdzenie, ze jestem akwizytorem i naganiam klientow bylo ponizej pasa. Mysle, ze nie ma sensu zebym z Toba rozmawial, chyba ze przemyslisz raz jeszcze co napisales.
Zapisane
Zonia
Go


Email
Odp: DO po przebytej chorobie nowotworowej, obecnie cukrzyca i niedoczynność tarczycy
« Odpowiedz #99 : 2010-09-12, 11:33:49 »

Szkoda, że jesteście tacy powściągliwi i nie próbujecie zgadnąć mojego super wyniku cukrowego Sad
A mnie aż pali żeby Wam go tu podać. W końcu to właśnie dzięki Wam te rekordy. Dzisiaj, na czczo kolejny rekord  Very Happy
No i dłużej nie wytrzymam, powiem Laughing

Wczoraj, najniższy wynik to 121 po dwóch godzinach od spożycia posiłku, a najwyższy 150 (po brokułach na kolację).
A dzisiaj, na czczo - 135, podczas, gdy zawsze było to przynajmniej 150 Smile

To niesamowite, jak to działa !
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 61 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 19 zapytaniami.