forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się, lub zarejestruj proszę.
2024-04-26, 20:15:54

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
5. Węglowodany staramy się zjadać w postaci skrobi, tj. w ziemniakach i warzywach.
660436 wiadomości w 4058 wątkach; wysłane przez 27 użytkowników
Najnowszy użytkownik: startom
* Strona główna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Ĺťywienie Optymalne
| | |-+  Bol zoladka
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Bol zoladka  (Przeczytany 19272 razy)
kodar
Gość


Email
Odp: Bol zoladka
« Odpowiedz #20 : 2010-10-05, 22:46:48 »

To i ja sie zapytam w tej sprawie. Czy mieszanie jajek, zoltek, smalcu, masla i kwasnej smietany w jednym daniu moze powodowac jakies sensacje zoladkowe? Probuje dojsc co mi wczoraj zaszkodzilo i wychodzi, ze przed dostaniem owych sensacji spozywalem tylko to.
wszystko mozliwe,obserwacja,to podstawa.Nazniejsze jest  odpowiednie  dzialanie.Elimunuj wszystko,co ci szkodzi.Zmieniaj,zamieniaj,bo kazdy organizm jest inny. Razz
Zapisane
Iga
Gość


Email
Odp: Bol zoladka
« Odpowiedz #21 : 2010-10-05, 22:54:49 »

Chodzi o to ,żeby nie przesadzać,nie iść na żywioł,powoli.A jak już są problemy to najlepiej "przepłukać" żołądek wodą-przynajmniej u mnie się to sprawdzało.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Płeć: Kobieta
wiadomości: 70512


Odp: Bol zoladka
« Odpowiedz #22 : 2010-10-05, 22:56:22 »

Mi taka mieszanka żadnych sensacji nie wywołuje, chociaż rzadko te wszystkie składniki jem w jednym posiłku. A ile Ty spożywasz dziennie węglowodanów? Zbyt mała ich ilość też może być powodem "sensacji" żołądkowych..
Zapisane

Libertador
Gość


Email
Odp: Bol zoladka
« Odpowiedz #23 : 2010-10-05, 23:00:50 »

To i ja sie zapytam w tej sprawie. Czy mieszanie jajek, zoltek, smalcu, masla i kwasnej smietany w jednym daniu moze powodowac jakies sensacje zoladkowe? Probuje dojsc co mi wczoraj zaszkodzilo i wychodzi, ze przed dostaniem owych sensacji spozywalem tylko to.
wszystko mozliwe,obserwacja,to podstawa.Nazniejsze jest  odpowiednie  dzialanie.Elimunuj wszystko,co ci szkodzi.Zmieniaj,zamieniaj,bo kazdy organizm jest inny. Razz


Pojedyncze produkty nie szkodza mi, tylko czy taka mieszanka moze zaszkodzic? Dodalem tej smietany do jajkownicy i przypuszczalem ze stad te sensacje. Jednakze ta sama smietana spozywana osobno nie szkodzila mi. Tak wiec nie wiem skad to wszystko. A czy mozliwe jest by boli i rozwolnienia dostac nie od jedzenia ani brudnych rak?

Mi taka mieszanka żadnych sensacji nie wywołuje, chociaż rzadko te wszystkie składniki jem w jednym posiłku. A ile Ty spożywasz dziennie węglowodanów? Zbyt mała ich ilość też może być powodem "sensacji" żołądkowych..

Z rana zadnych, tyle ile jest w samej jajkownicy, czyli moze ze 2g. Wieczorem natomiast staram sie dorzucic troche, przewaznie dochodze do 40-60, ale trudno to zrobic, bo slodzonych napojow nie moge, za ziemniakiem nie przepadam, albo nie mam czasu by usmazyc sobie frytki. Czasem troche wpadnie ze smietany, czasem z czekolady, czasem z ziemniakow, czasem z soku zurawinowego.
Zapisane
RTS
Gość


Email
Odp: Bol zoladka
« Odpowiedz #24 : 2010-10-06, 06:07:06 »

Nie pamiętam kiedy mnie ostatnio bolało cokolwiek w brzuchu, tym bardziej od wpomnianych produktów w różnych konfiguracjach czy z osobna.
Zapisane
Radzio
Gość


Email
Odp: Bol zoladka
« Odpowiedz #25 : 2010-10-06, 06:50:34 »

..... wiec podjadam np. suszonymi brzoskwiniamy badz rodzynkami ....

Nie wiem ,gdzie robisz zakupy, ale w naszych warzywniakach lub marketach sprzedawane suszone owoce są w procesie suszenia "delikatnie" kandyzowane.
Np. śliwki kalifornijskie- sama słodycz  Confused.
Zapisane
WojciechS
Gość


Email
Odp: Bol zoladka
« Odpowiedz #26 : 2010-10-06, 07:31:14 »

wszystko mozliwe,obserwacja,to podstawa.

Do zgonu włącznie!  Wink
Jak się ma pecha i brak kilku genĂłw, to najlepsze zaszkodzi.  Sad
Zapisane
kasara1991
Gość


Email
Odp: Bol zoladka
« Odpowiedz #27 : 2010-10-06, 23:38:58 »

Zapomnialam, ze wystartowalam ten watek!

Bole zoladka przeszly w sumie, ale dzis znowu zaczelo cos kluc po sniadaniu (50 gr masla, 60 gr boczku, 1 jajko i 2 zoltka aha, i  23 gr marchwi)
Zapisane
adampio
Gość


Email
Odp: Bol zoladka
« Odpowiedz #28 : 2010-10-07, 15:40:32 »

Mowiac zoladek ktora czesc brzucha masz na mysli?
Zapisane
Iga
Gość


Email
Odp: Bol zoladka
« Odpowiedz #29 : 2010-10-08, 18:52:03 »

Mowiac zoladek ktora czesc brzucha masz na mysli?
Lewy dół biodrowy  Laughing  Laughing  Laughing
Zapisane
kasara1991
Gość


Email
Odp: Bol zoladka
« Odpowiedz #30 : 2010-10-18, 15:31:46 »

Lewa strona, ale pod zebrami i troche promieniuje do srodka. Sama nie wiem jaka to czesc czy organ, ale inni mi powiedzieli, ze tam jest zoladek. Ale co do bolu, to juz przeszedl! Very Happy
Zapisane
Zonia
Gość


Email
Odp: Bol zoladka
« Odpowiedz #31 : 2010-10-18, 15:35:49 »

Lewa strona, ale pod zebrami i troche promieniuje do srodka. Sama nie wiem jaka to czesc czy organ, ale inni mi powiedzieli, ze tam jest zoladek. Ale co do bolu, to juz przeszedl! Very Happy

To żołądek, a zaraz pod nim trzustka
Zapisane
Strony: 1 [2] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Działające na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.043 sekund z 19 zapytaniami.