forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-29, 09:01:57

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Na koniec - nie wolno zapominać, że każdy człowiek jest inny i inny jest jego organizm.
660629 wiadomoci w 4059 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Cukrzyca
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 61 62 63 64 65 [66] 67 68 69 70 71 ... 176 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Cukrzyca  (Przeczytany 1434594 razy)
Dasna
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #1300 : 2011-11-13, 17:45:16 »

http://www.wipo.int/portal/index.html.en
Można by także DO zarejestrować w WIPO, bądź co bądź jest to dobro intelektualne dr Kwaśniewskiego.Mimo , iz nie jest to przedsięwzięcie komercyjne to jednak powinno być chronione.
Zapisane
nowicjuszka
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #1301 : 2011-11-13, 17:48:25 »

... W internecie jestem nowicjuszką ,ale żywieniem optymalnym zajmuję się od 15 lat, od czasu wyleczenia z miażdzycy stóp.

Ze mną jest natomiast odwrotnie. Z internetem i komputerami obcuję od wielu lat, więc niech i moja wiedza na coś się przyda. Buszując po internecie nie musimy przeglądać każdej strony danego portalu z osobna. O wiele szybciej jest znaleźć wszystkie strony od razu. W tym przypadku robimy to tak, że idziemy na wyszukiwarkę n.p. google.pl i wpisujemy frazę: 'site:forum.dr-kwasniewski.pl Adamgraza' lub 'site:dr-kwasniewski.pl Adamgraza'. Znaczy to po prostu: znajdź na serwerze (portalu, komputerze) "dr-kwasniewski.pl" słowo "Adamgraza". W ten sposób znajdujemy n.p. 344 stron (wyników) tylko tych, które nas w danym momencie interesują i nie musimy przeglądać całego portalu - ogromna oszczędność czasu. Można oczywiście wpisywać więcej szukanych słów. Można też oczywiście skorzystać z wyszukiwarki danego forum. Danej osobie, która zarejestrowała się na danym forum można na ogół też wysłać wiadomość prywatną, która w większym stopniu gwarantuje, że ta osoba taką wiadomość dostanie na email, nawet jak już od pewnego czasu nie odwiedza danego forum. Innym udogodnieniem jest też klikniecie na nazwę użytkownika. W ten sposób można dosięgnąć od razu posty tego użytkownika i n.p. dowiedzieć się kiedy ostatnio coś na tym forum pisał.

Przepraszam za odejście od tematu.


Całe zycie sie człowek uczy Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70544


Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #1302 : 2011-11-13, 18:21:40 »

Dobro samo się obroni.
Tylko dlaczego nie stało się to do dzisiaj?


Bo niektórzy mają w tym interes aby tak było. Ale dzięki temu, że Dieta Optymalna jest skuteczna nie zrezygnowano z niej. Dzieło jest kontynuowane i to jest najważniejsze...A co będzie dalej, czas pokaże...
Zapisane

Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55945


Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #1303 : 2011-11-13, 18:44:31 »

Można by także DO zarejestrować w WIPO, bądź co bądź jest to dobro intelektualne dr Kwaśniewskiego.Mimo , iz nie jest to przedsięwzięcie komercyjne to jednak powinno być chronione.

Wiedzy sie nie chroni (sama się bez problemu chroni), chyba że ma sie w tym interes, a wszelkiej maści "manipulatorzy" sami sie eliminują.
Kto ma niby latac po sądach w celu ochrony znaku towarowego?
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #1304 : 2011-11-13, 18:47:43 »

Eeee to są rozważania czysto akademickie.O wszystkim decyduje właściciel a potem jego następcy ( a). I eto wsio. Cool
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55945


Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #1305 : 2011-11-13, 18:49:48 »

Dobro samo się obroni. ŻO nie jest przedsięwzięciem komercyjnym.
Nie szkodzi. Nie powinno być 15 diet pod nazwą "Dieta Optymalna" bo to wprowadza bałagan i dezorientację. Nie wiadomo, która dieta jest która.

Stat! Masz rozum? Nie zachowuj sie jak dzieciak, który musi byc prowadzony za rączkę i przestań pociskac "głodne kawałki"  Confused
Zapisane
Stat
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #1306 : 2011-11-14, 16:47:18 »

Dobro samo się obroni. ŻO nie jest przedsięwzięciem komercyjnym.
Nie szkodzi. Nie powinno być 15 diet pod nazwą "Dieta Optymalna" bo to wprowadza bałagan i dezorientację. Nie wiadomo, która dieta jest która.

Stat! Masz rozum? Nie zachowuj sie jak dzieciak, który musi byc prowadzony za rączkę i przestań pociskac "głodne kawałki"  Confused

A tobie co do tego? Nie podoba się to nie czytaj. Każdy ma prawo do własnego zdania.
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55945


Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #1307 : 2011-11-14, 17:45:08 »

To było pytanie retoryczne (powinno byc w cudzysłowie) Smile a skoro tu siedzisz tzn., że nie potrzebujesz znaczka "R" aby odróżnić zalecenia dr Kwaśniewskiego od "opty diety". I tak ma wielu z nas, u których działa jeszcze zdrowy rozsądek.
Zapisane
Stat
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #1308 : 2011-11-14, 22:17:19 »

To było pytanie retoryczne (powinno byc w cudzysłowie) Smile a skoro tu siedzisz tzn., że nie potrzebujesz znaczka "R" aby odróżnić zalecenia dr Kwaśniewskiego od "opty diety". I tak ma wielu z nas, u których działa jeszcze zdrowy rozsądek.

Jeśli Tobie to odpowiada to powodzenia. Twoje ogólnikowanie w tej kwestii w/g mnie jest pozbawione sensu, tym bardziej, że jak widzę ludzie mają wiele pytań na które często jest brak odpowiedzi. Nie zamierzam się "przekomarzać" ale nie każdy jest biochemikiem, dietetykiem czy lekarzem a cała ta wiedza jeszcze w wielu punktach pozostaje w sferze mniemanologii, bo nikt tak naprawdę nie przedstawił prawdziwych dowodów.
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #1309 : 2011-11-15, 07:03:06 »

Można by także DO zarejestrować w WIPO, bądź co bądź jest to dobro intelektualne dr Kwaśniewskiego.Mimo , iz nie jest to przedsięwzięcie komercyjne to jednak powinno być chronione.

Wiedzy sie nie chroni (sama się bez problemu chroni), chyba że ma się w tym interes, a wszelkiej maści "manipulatorzy" sami sie eliminują.
Kto ma niby latac po sądach w celu ochrony znaku towarowego?
Wiesz, nie masz racji. Chroni się wiedzę i to bardzo. Wiedza , informacja są bardzo cennymi zasobami. Firmy, ludzie , naukowcy, piosenkarze itd, zwyczajnie kradną pomysły, wiedzę , podszywają się pod autorów oryginalnych prac, osiągnięć. Dla autora jego praca często jest jak ukochane dziecko i złodziejstwo jakim jest np.plagiat po prostu boli. Dlatego  chroni się wiedzę , chroni się zasoby intelektualne. A czy w danym przypadku właściciel DO jakim jest dr Kwaśniewski ja chroni na dany moment ja nie wiem.Jest to zresztą sprawa właśnie właściciela.
Zapisane
Stat
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #1310 : 2011-11-15, 07:29:10 »

Można by także DO zarejestrować w WIPO, bądź co bądź jest to dobro intelektualne dr Kwaśniewskiego.Mimo , iz nie jest to przedsięwzięcie komercyjne to jednak powinno być chronione.

Wiedzy sie nie chroni (sama się bez problemu chroni), chyba że ma się w tym interes, a wszelkiej maści "manipulatorzy" sami sie eliminują.
Kto ma niby latac po sądach w celu ochrony znaku towarowego?
Wiesz, nie masz racji. Chroni się wiedzę i to bardzo. Wiedza , informacja są bardzo cennymi zasobami. Firmy, ludzie , naukowcy, piosenkarze itd, zwyczajnie kradną pomysły, wiedzę , podszywają się pod autorów oryginalnych prac, osiągnięć. Dla autora jego praca często jest jak ukochane dziecko i złodziejstwo jakim jest np.plagiat po prostu boli. Dlatego  chroni się wiedzę , chroni się zasoby intelektualne. A czy w danym przypadku właściciel DO jakim jest dr Kwaśniewski ja chroni na dany moment ja nie wiem.Jest to zresztą sprawa właśnie właściciela.

RACJA
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70544


Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #1311 : 2011-11-15, 07:46:03 »

........a cała ta wiedza jeszcze w wielu punktach pozostaje w sferze mniemanologii, bo nikt tak naprawdę nie przedstawił prawdziwych dowodów.


Na co konkretnie nie ma prawdziwych dowodów?
Zapisane

Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55945


Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #1312 : 2011-11-15, 09:28:58 »

Wiesz, nie masz racji. Chroni się wiedzę i to bardzo.

Kwaśniewscy (obaj) są altruistami. Dzielą sie z nami z tym co wiedzą bezinteresownie, a i tak z każdej strony są "kopani".
Najsmieśniejsze jest to, że Admin bardzo chętnie pisze o tym co wie i nie chroni tego Wink ale i tak mało kto to rozumie Smile.
Żadne "poważne" czasopismo naukowe czy medyczne nie opublikuje nic co jest związane z tematem ŻO.
Ale nie szkodzi - przyjdą jeszcze czasy gdy będziemy podkreślać skąd przyszła wiedza Smile
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #1313 : 2011-11-15, 11:20:17 »

Blackend przeczytaj jeszcze raz co napisałam, czyli o ogólnych zasadach obowiązujących w świecie, w biznesie, prawach autorskich itd.

Natomiast co do metody postępowania twórcy DO czy Admina (altruizm czy nie) nie zabierałam głosu i nie zabieram , bo jest to moim zdaniem osobisty wybór każdego i ja nie mam mandatu, aby w tej sprawie zabierać głos, oceniać czy doradzać.



Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55945


Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #1314 : 2011-11-15, 12:26:25 »

... ja nie mam mandatu, aby w tej sprawie zabierać głos, oceniać czy doradzać.

Ja też nie  Very Happy ale pogadac sobie możemy? Wink
A co do tego wytłuszczonego wpisu - zgadzam się z tobą w pełni Smile
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #1315 : 2011-11-15, 12:43:29 »

Czyli osiągnęliśmy consensus. Wink
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #1316 : 2011-11-15, 14:07:55 »

Przemysław Pala: Cukrzycę można wyleczyć - http://www.stachurska.eu/?p=5530
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55945


Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #1317 : 2011-11-15, 14:24:06 »

Czyli osiągnęliśmy consensus. Wink

No ba Smile To może posłuchamy teraz coś razem? Wink
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #1318 : 2011-11-15, 14:31:44 »

 Wink
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70544


Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #1319 : 2011-11-15, 14:57:48 »

Happy end... Cool Laughing Wink
Zapisane

Strony: 1 ... 61 62 63 64 65 [66] 67 68 69 70 71 ... 176 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.054 sekund z 19 zapytaniami.