forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-05-25, 20:21:03

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Na koniec - nie wolno zapominać, że każdy człowiek jest inny i inny jest jego organizm.
662152 wiadomoci w 4060 wtkach; wysane przez 30 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Maciej PW
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Cukrzyca
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 99 100 101 102 103 [104] 105 106 107 108 109 ... 176 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Cukrzyca  (Przeczytany 1446359 razy)
temida135
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2060 : 2011-12-22, 16:03:18 »


Tu ciekawiej.
Cytuj
I weselej.
Zapisane
Stat
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2061 : 2011-12-22, 17:06:19 »


Czy ktoś może ma przykładowy jadłospis dla leczenia cukrzycy?
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2062 : 2011-12-22, 17:14:05 »

Ciekawe pytanie!  Very Happy
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2063 : 2011-12-22, 17:34:18 »

Ja się nie znam,ale 'admin' ma wiedzę (doświadczenie?) w układaniu tych locków.  Cool
Dodałbym do
Cytuj
Czy ktoś może ma przykładowy jadłospis dla leczenia cukrzycy?
byłbym wdzięczny. Wink Very Happy
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2064 : 2011-12-22, 17:35:45 »

Przez drut się nie da, bo jeszcze coś nie tak pójdzie i...?  Wink
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2065 : 2011-12-22, 17:43:00 »

Może,gdyby za wizytę przez drut płaciło się xx PLN ? Kto wie.... Jeden z drugim delikwentem ("pacjentem") skrupulatniej stosowałby się do rad. A tak to hulaj dusza piekła nie ma... Zrzućmy to na karb wolnego łącza Razz  Laughing
Zapisane
Stat
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2066 : 2011-12-22, 17:56:28 »


Czy ktoś może ma przykładowy jadłospis dla leczenia cukrzycy?


Powtórzę pytanie.

Czy ktoś może ma przykładowy jadłospis dla leczenia cukrzycy?

Nie dla "leczenia przez drut". Dla celów edukacyjnych.


Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2067 : 2011-12-22, 18:03:47 »

http://zwegowani.pl/ - tu jest dużo bardzo zdrowych przepisów, leczących syndrom metaboliczny cukrzycy typ II!  Very Happy
Zapisane
Stat
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2068 : 2011-12-22, 18:08:51 »

http://zwegowani.pl/ - tu jest dużo bardzo zdrowych przepisów, leczących syndrom metaboliczny cuukrzycy typ II!  Very Happy

Dziękuję. Jestem bezgranicznie wdzięczny.
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2069 : 2011-12-22, 18:09:37 »

Nie ma sprawy. Za dwa tygodnie zapomnisz o chorobie!  Very Happy
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2070 : 2011-12-22, 18:24:09 »

Stat, jeśli moje pytanie o to, czy skoro konkretna proporcja BTW jest dobra dla mózgu i serca to również dla wątroby i trzustki, to może Pan skorzystać z moich przepisów na kuchni stachurskiej. Tam większość przepisów spełnia wymóg 1 : 3 - 4 : do 0,6. Przepisy są w zakładce "na moim stole". Jajecznica, tortille, omlety, boczek pieczony, kotlety mielone, sznycle, salceson, serek fromage, serki kremowe, bita śmietana, chleb migałowy, chleb makowy, keks makowy, nie pamiętam czy to już wszystko, ale jest ich czterdzieści parę. Można (chyba?) wydrukować i trzymać na podorędziu w kuchni. I sprawdzać reakcję organizmu. Może być?
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2071 : 2011-12-22, 18:28:41 »

Przecież Stat się dokładnie tak przejada, więc to nic nie da, bo ma rozregulowane geny, co się rzadko zdarza, ale zdarza.
Dieta wegetariańska wyleczy z takiej cukrzycy we dwa tygodnie.

PS
Teresa nie truj gościa, bo później się nie wypłacisz, jak cię do US sądu pozwie!  Wink
Zapisane
Stat
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2072 : 2011-12-22, 18:57:07 »

Przecież Stat się dokładnie tak przejada, więc to nic nie da, bo ma rozregulowane geny, co się rzadko zdarza, ale zdarza.
Dieta wegetariańska wyleczy z takiej cukrzycy we dwa tygodnie.

PS
Teresa nie truj gościa, bo później się nie wypłacisz, jak cię do US sądu pozwie!  Wink

Admin, o co Ci chodzi? Czy Ty też zawsze wyciągasz odwrotne wnioski? Deklarowałem przecież, że to dla celów edukacyjnych. Na jakich [b]konkretnie podstawach mnie oskarżasz?[/b] Czy możesz kiedyś konkretnie odpowiedzieć na pytanie?
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2073 : 2011-12-22, 19:06:20 »

Na podstawie tego, co piszesz.
Pisałeś, że Wanda i ja chcemy cię otruć? Pisałeś. Dziś coś o sądach bąkałeś? Bąkałeś! Więc dla dobra Teresy ją ostrzegłem, aby Cię na sumieniu nie miała!  Wink

PS
coś się tak na tę Dietę Optymalną uparł, skoro wegetariańska dieta może cię też wyleczyć?  Shocked
Zapisane
Stat
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2074 : 2011-12-22, 19:12:16 »

Stat, jeśli moje pytanie o to, czy skoro konkretna proporcja BTW jest dobra dla mózgu i serca to również dla wątroby i trzustki, to może Pan skorzystać z moich przepisów na kuchni stachurskiej. Tam większość przepisów spełnia wymóg 1 : 3 - 4 : do 0,6. Przepisy są w zakładce "na moim stole". Jajecznica, tortille, omlety, boczek pieczony, kotlety mielone, sznycle, salceson, serek fromage, serki kremowe, bita śmietana, chleb migałowy, chleb makowy, keks makowy, nie pamiętam czy to już wszystko, ale jest ich czterdzieści parę. Można (chyba?) wydrukować i trzymać na podorędziu w kuchni. I sprawdzać reakcję organizmu. Może być?

Dziękuję za odpowiedź jak i za poprzednie. Twoje jadłospisy oglądałem. Również odpowiadałem parokrotnie w tym temacie, że te dania są zbyt dla mnie skomplikowane, że nie jestem dobrym kucharzem i potrzebuję coś prostego - zwłaszcza teraz jak rozpoczyna się sezon dla narciarzy potrzebuję coś co mógłbym bardzo szybko złożyć i zabrać ze sobą na cały dzień na narty. Często jest tak, że wyjeżdżam o 7:00 rano a wracam o 22:00. W takich sytuacjach brakuje nawet czasu na sen. Czyli potrzebuję coś takiego jak pisze dr Kwaśniewski - że dania mogą być proste i nie wymagające dużo czasu na ich przygotowanie. Jak byś miała coś takiego - chętnie bym się zapoznał.
Zapisane
Stat
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2075 : 2011-12-22, 19:15:02 »

Na podstawie tego, co piszesz.
Pisałeś, że Wanda i ja chcemy cię otruć? Pisałeś. Dziś coś o sądach bąkałeś? Bąkałeś! Więc dla dobra Teresy ją ostrzegłem, aby Cię na sumieniu nie miała!  Wink

PS
coś się tak na tę Dietę Optymalną uparł, skoro wegetariańska dieta może cię też wyleczyć?  Shocked

Co znaczy bąkałeś? Co Ci się znów w tym nie podoba?
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2076 : 2011-12-22, 19:29:51 »

Zapisane
Stat
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2077 : 2011-12-22, 22:19:23 »

Na podstawie tego, co piszesz.
... Dziś coś o sądach bąkałeś? Bąkałeś! Więc dla dobra Teresy ją ostrzegłem, aby Cię na sumieniu nie miała!  Wink

PS
coś się tak na tę Dietę Optymalną uparł, skoro wegetariańska dieta może cię też wyleczyć?  Shocked

... bo później się nie wypłacisz, jak cię do US sądu pozwie!  Wink

Admin, o co Ci chodzi? Czy Ty też zawsze wyciągasz odwrotne wnioski? Deklarowałem przecież, że to dla celów edukacyjnych. Na jakich konkretnie podstawach mnie oskarżasz? Czy możesz kiedyś konkretnie odpowiedzieć na pytanie?


   Do Admina

Gdybym chciał kogoś pozwać to nie zostawiałbym na forum informacji jak się przed ewentualnymi pozwaniami ustrzec. Zastanów się i przestań tworzyć niepotrzebne insynuacje. Starczy już tych pomówień, w których niektórzy twierdzą, że ja staram się działać na szkodę Diety Optymalnej, a Ty dajesz im wiarę.
Zapisane
fewa
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2078 : 2011-12-22, 23:01:03 »

Do Stat
Jeśli dieta nie pomaga znaczy to, że....http://objawieniapl.blog.onet.pl/Analiza-duchowa,2,ID442355784,n   
Zapisane
Stat
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2079 : 2011-12-23, 00:24:43 »

Na podstawie tego, co piszesz.
Pisałeś, że Wanda i ja chcemy cię otruć? ...

Spytałem tylko MariuszM-a, a nie Wandę czy Ciebie i był to tylko żart, choć niewybredny, a nawet powiem, że głupi - więc jeśli odebrałeś go personalnie to bardzo przepraszam, ale popełniłem go pod wpływem ujemnych emocji związanych z nieustannym rozsiewaniem przez niektóre osoby oskarżeń, że niby moim celem na forum jest szkodzenie Diecie Optymalnej. Kto tak na prawdę szkodzi, pisałem wcześniej bo uważam, że Diecie Optymalnej najlepiej przysłuży się skuteczne wyjaśnianie wszystkich szczegółów co do których istnieją wątpliwości. Natomiast okrzykiwanie "głupkiem" itp. każdego kto ma jakieś niewygodne pytania czy kogoś komu z jakichś względów ona nie służy tylko pogarsza sytuację.

Ponadto też to nie ja pierwszy zacząłem tutaj tego typu głupie żarty.
Zapisane
Strony: 1 ... 99 100 101 102 103 [104] 105 106 107 108 109 ... 176 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.032 sekund z 17 zapytaniami.