forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-09-25, 16:23:04

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
6. Pić należy tyle, na ile mamy ochotę i wtedy, kiedy mamy ochotę.
667916 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 33 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Eidolon
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Cukrzyca
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 106 107 108 109 110 [111] 112 113 114 115 116 ... 176 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Cukrzyca  (Przeczytany 1602469 razy)
Stat
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2200 : 2012-01-13, 08:44:11 »

Dla zainteresowanych ...

Joe, a ten film widziałeś? O Twoim mieście.
http://www.youtube.com/watch?v=AZvbVzIMQbw&feature=related

Myślę, żeby tam się przenieść ale nie koniecznie Vancouver, raczej gdzieś bliżej dobrych miejsc na narty.
http://www.youtube.com/results?search_query=British+Columbia&oq=British+Columbia&aq=f&aqi=g2&aql=&gs_sm=e&gs_upl=7588l15246l0l16873l16l16l0l5l5l0l578l2256l0.7.3.5-1l11l0
Zapisane
Stat
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2201 : 2012-01-13, 09:00:59 »

...
Mam pytanie, nie mogę znaleźć informacji na temat PPM, jak obliczać znalazlem ale jak to wykorzystać? Do czego to służy? Skoro Admin pytał o to Stata to do czegoś to musi slużyć.
Pozdrawiam
wis     

Wis, tutaj niczego konkretnego się nie dowiesz. Strata Twojego czasu. Tutaj się się odpowiada ale nie na konkretne pytania a tylko na te, których w ogóle nikt nie stawia. Coś tu jest "nie tak".
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71870


Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2202 : 2012-01-13, 09:05:42 »

Wystarczy sobie takie informacje znaleźć w Googlach... czy to musi za Was robić "admin"?

http://www.odzywianie.info.pl/Kalkulator-PPM.html
Zapisane

MariuszM
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2203 : 2012-01-13, 13:39:44 »

mieszajmy dalej,tylko nie glodzic sie formula 30g,nie przejadac sie formula tuszcz do bialka 4-6:1 (100g B)
www.forum.dr-kwasniewski.pl/index.php?topic=4226.msg93293#msg93293
jest tego wiecej,ale trzeba chciec. Postawa roszczeniowa nie jest wskazana!
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2204 : 2012-01-13, 14:22:10 »

Wis, tutaj niczego konkretnego się nie dowiesz. Strata Twojego czasu. Tutaj się się odpowiada ale nie na konkretne pytania a tylko na te, których w ogóle nikt nie stawia. Coś tu jest "nie tak".

Do ślepca nie można mieć pretensji, że nie znajduje.
Nagannym jednak ślepiec, który nie szuka.  Very Happy
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2205 : 2012-01-13, 21:16:27 »

Nie, nie. To nie tak.
Wyobraz sobie sytuacje, kiedy slepiec, z biala laska, idzie i nagle ma przejsc przez ulece, na ktorej jest wielki ruch.
Ty do niego podchodzisz i proponujesz mu pomoc w przejciu przez ta ulice, bo sygnalizacja swietlna jeszcze nie ma sygnalu dzwiekowego tzw alarmu.
A slepiec na to: "nie dziekuje. Jaka pomoc, myslisz, ze jestem slepy albo co?Sam sobie dam rade".
Ty oczywiscie, znajac konsekwencje tego czynu, ale nie myslac o nich, dales mu wolna reke. Facet wchodzi na ta ulice i nagle zbliza sie wielka ciezarowka!. Ty jeszcze do niego wolasz :" poczekaj, pomoge Ci"!!!. Ale tych slow slepiec juz nie uslyszal i wszedl na droge, prosto pod nadjezdajaca cieazrowke.Ciezarowka oczywiscie staranowala cialo slepca, ktorego zwloki leza na ulicy.
Ty stajesz nad zwlokami i mowisz:" a przeciez chcialem pomoc. Muslalem, ze tylko byles slepy, ale Ty tez byle gluchy".
Teraz tylko Bog Ci pomoze, stwierdziles i nakryles jego twarz swoja nowa marynarka, ktorej czyszczenie jest nieoplacalne.

Ot czarny scenariusz. Innego nie widze. Shocked Laughing
Laughing
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2206 : 2012-01-13, 21:59:54 »

Faktycznie, bardzo czarny, jeśli jedną słabość u kogoś można "znieść", ale dwie to przesada. A mówią iż to szczęście, że nieszczęścia chodzą parami, bo jednego człowiek by nie uniósł.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71870


Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2207 : 2012-01-13, 22:05:35 »

Adampio - to jak to w tym "filmie" było? Najpierw ten niewidomy słyszał, a potem nie? Shocked Laughing Albo ja tego nie zrozumiałam... Rolling Eyes
Zapisane

Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56820


Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2208 : 2012-01-13, 22:12:26 »

Rozumiem! Wink
Wybieramy spośród nas super-komando.
Lecimy w tajnej misji do "gościa" i porywamy go.
U nas na miejscu więzimy, skuwamy kajdankami i karmimy wedle naszego uznania.
Facet wydziera się w niebogłosy, ale nic to, zatykamy sobie uszy i wmuszamy w niego kolejne porcje dla jego dobra.
Po tygodniu poirytowani jego niewdzięcznością i ciągłym wydzieraniem się o pomoc krzyczymy - zamknij się! To dla twojego dobra! - i dalej robimy swoje. Po dwóch tygodniach "kwarantanny" wypuszczamy na wolność z poczuciem dobrze wypełnionego obowiązku i poklepując wyniośle gościa po ramieniu mówimy - jeszcze nam podziękujesz niewdzięczniku, właśnie uratowaliśmy ci życie. Wink  Laughing
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2209 : 2012-01-13, 22:20:23 »

właśnie uratowaliśmy ci życie. Wink  Laughing

A jak będzie chciał przejść przez ulicę?  Wink
To wcześniej, tak na wszelki wypadek podłożyć mu nogę?  Shocked  Laughing
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2210 : 2012-01-14, 06:45:16 »

Nie, nie. To nie tak.
Wyobraz sobie sytuacje, kiedy slepiec, z biala laska, idzie i nagle ma przejsc przez ulece, na ktorej jest wielki ruch.
Ty do niego podchodzisz i proponujesz mu pomoc w przejciu przez ta ulice, bo sygnalizacja swietlna jeszcze nie ma sygnalu dzwiekowego tzw alarmu.
A slepiec na to: "nie dziekuje. Jaka pomoc, myslisz, ze jestem slepy albo co?Sam sobie dam rade".
Ty oczywiscie, znajac konsekwencje tego czynu, ale nie myslac o nich, dales mu wolna reke. Facet wchodzi na ta ulice i nagle zbliza sie wielka ciezarowka!. Ty jeszcze do niego wolasz :" poczekaj, pomoge Ci"!!!. Ale tych slow slepiec juz nie uslyszal i wszedl na droge, prosto pod nadjezdajaca cieazrowke.Ciezarowka oczywiscie staranowala cialo slepca, ktorego zwloki leza na ulicy.
 Ty stajesz nad zwlokami i mowisz:" a przeciez chcialem pomoc. Muslalem, ze tylko byles slepy, ale Ty tez byle gluchy".
Teraz tylko Bog Ci pomoze, stwierdziles i nakryles jego twarz swoja nowa marynarka, ktorej czyszczenie jest nieoplacalne.

Ot czarny scenariusz. Innego nie widze. Shocked Laughing

 Laughing

A jednak Albercik pominął w swojej sentencji tak ważny element jak   w y o b r a ź n i a,
która podobnie jak głupota również jest nieograniczona, ...   Very Happy Very Happy
...jeżeli oczywiście jest. Wink  Laughing Laughing
 
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2211 : 2012-01-14, 07:29:51 »

Adampio - to jak to w tym "filmie" było? Najpierw ten niewidomy słyszał, a potem nie? Shocked Laughing Albo ja tego nie zrozumiałam... Rolling Eyes
Bo nie sluchalas Laughing
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2212 : 2012-01-14, 07:35:35 »

Widze, ze nie lubicie czarnych scenariuszy.

W tym krotkim filmiku, glowny bohater, slepiec, ktory slyszal ale nie sluchal i ktory czytal ale nie rozumial, dostal sie pod te ciazarowke jadaca z cukrem mimo checi pomocy otoczenia. Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71870


Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2213 : 2012-01-14, 08:40:04 »

Adampio - to jak to w tym "filmie" było? Najpierw ten niewidomy słyszał, a potem nie? Shocked Laughing Albo ja tego nie zrozumiałam... Rolling Eyes
Bo nie sluchalas Laughing


Wzięłam dosłownie Twoją metaforę ...  Embarassed Laughing
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71870


Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2214 : 2012-01-14, 08:42:17 »

...słyszał ale nie słuchał... Sad
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71870


Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2215 : 2012-01-14, 08:42:46 »

Rozumiem! Wink
Wybieramy spośród nas super-komando.
Lecimy w tajnej misji do "gościa" i porywamy go.
U nas na miejscu więzimy, skuwamy kajdankami i karmimy wedle naszego uznania.
Facet wydziera się w niebogłosy, ale nic to, zatykamy sobie uszy i wmuszamy w niego kolejne porcje dla jego dobra.
Po tygodniu poirytowani jego niewdzięcznością i ciągłym wydzieraniem się o pomoc krzyczymy - zamknij się! To dla twojego dobra! - i dalej robimy swoje. Po dwóch tygodniach "kwarantanny" wypuszczamy na wolność z poczuciem dobrze wypełnionego obowiązku i poklepując wyniośle gościa po ramieniu mówimy - jeszcze nam podziękujesz niewdzięczniku, właśnie uratowaliśmy ci życie. Wink  Laughing

Bardzo ciekawa akcja... Evil or Very Mad Laughing Laughing Laughing
Zapisane

Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56820


Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2216 : 2012-01-14, 08:53:16 »

A jak będzie chciał przejść przez ulicę?  Wink
To wcześniej, tak na wszelki wypadek podłożyć mu nogę?  Shocked  Laughing

Oczywiście Wink Jak tego nie zrobisz to stracisz swoją nową marynarkę, a gdy bez niej wrócisz do domu...  Shocked wolę nie kończyć... Wink  Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71870


Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2217 : 2012-01-14, 11:28:41 »

Adampio - to jak to w tym "filmie" było? Najpierw ten niewidomy słyszał, a potem nie? Shocked Laughing Albo ja tego nie zrozumiałam... Rolling Eyes
Bo nie sluchalas Laughing


Bo ja jestem nie dość, że głucha to jeszcze nie słyszę i nie słucham... Sad Laughing
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71870


Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2218 : 2012-01-14, 11:29:37 »

...i mam klapki na oczach... Cool
Zapisane

Radzio
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2219 : 2012-01-14, 17:54:34 »

Widze, ze nie lubicie czarnych scenariuszy.

....
Lubimy, lubimy...  Laughing Laughing
 
 Cool
http://www.youtube.com/watch?v=0teIPHzlRpA
Zapisane
Strony: 1 ... 106 107 108 109 110 [111] 112 113 114 115 116 ... 176 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.029 sekund z 20 zapytaniami.