forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-09-25, 16:29:29

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
9. Nie należy robić większych odstępstw od diety ani łamać jej zasad okresowo.
667916 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 33 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Eidolon
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Cukrzyca
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 108 109 110 111 112 [113] 114 115 116 117 118 ... 176 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Cukrzyca  (Przeczytany 1602533 razy)
Radzio
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2240 : 2012-01-15, 11:53:26 »

...
Najwyraźniej "zapłata" stała się niektórym zbyt ciężka do udźwignięcia!  Confused

Z tym się powinien liczyć każdy, kto "chce pomagać". A liczy się każdy, który w taki sposób pomaga.


A metaforycznie....

""...Pomagający powinien sprawdzić, czy przypadkiem nie usiłuje przeprowadzić pieszego przez ... Autostradę.
Tam nie wolno nikogo przeprowadzać!- tym bardziej "ślepych"."" Very Happy

Nic to, twardy "orzeszek" z naszego górala. Z pewnością napisze/napisał do Ciebie Adminie, przecież decyzja o odebraniu sobie prawa do wypowiedzi nie pojawiła się wczorajszego wieczoru.  Very Happy
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71870


Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2241 : 2012-01-15, 20:59:32 »

"adampio" prosił e-mailowo abym w Jego imieniu wszystkich Was pozdrowiła. On (przynajmniej na razie) nie chce tutaj pisać...
Zapisane

Gwidon
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2242 : 2012-01-15, 21:25:57 »

ADAMPIO- zeby  nie pisac tutaj nie trzeba sie od razu KATAPULTOWAC  Laughing Cool
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2243 : 2012-01-15, 21:31:23 »

Przecież żeby tutaj nie pisać ( na razie Smile) nie trzeba wcale się wypisywać.
Najważniejsze, że czytać może. Choć nie wszystko. Wink Very Happy
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2244 : 2012-01-15, 21:58:01 »

W takim razie, z pewnością gdy tylko OSO określi termin, ponowię swoje pytanie.

Adamie, to zostaje w mocy. Smile
Zapisane
wis
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2245 : 2012-01-15, 22:10:14 »

Witam
szkoda, że Adampio przestał rozmawiać, może jednak czyta bo chciałem mu podziękować za przepis na sos pieczarkowy. Jego przepis, moje wykonanie, wyszło super. Adampio dziękuję.

Stat,
chyba zbyt emocjonalnie do tych rozmów podchodzisz. To nie jest tak, że NIKT nie chce pomóc. Ze strony niektorych osób, które próbują nam pomagać, jest postawa Niedoścignionego Mistrza do niezbyt pojętnego ucznia. I to jeszcze takiego ucznia, ktory nie chce sie uczyć.Ale to temat na inną rozmowę. Trochę cierpliwości a nie oskarżania. Szkoda, że nie zastosowałeś się do zaleceń Admina bo ja chciałem iść Waszym tropem. Sprawdzić jak pod okiem fachowca moje żywienie by się zmianiło. Miałem podobną sytuację jak Ty, stosowałem proporcje a cukier niestety. Jestem z wykształcenia inżynierem i na początku szukałęm prostej logicznej metody wyleczenia cukrzycy. Myślałem, że tak można. Czytałem, próbowałem, sporo poprawiłęm choć nie do końca. Dałem sobie więcej czasu.Czytając Twoje wypowiedzi odnosiłem wrażenie, że Ty też szukasz algorytmu, który prowadziłby Twoje żywienie.Te wykresy o tym świadczyły. Tak się nie da. To trochę jak metoda prób i błędów. Osoby jak Admin pełne wiedzy różnorakiej łatwiej i szybciej idą do celu. W różnych chorobach wiedzą, gdzie i co pewniej zmianiać.W Arkadiach uczą i pokazują co robić, więc kto był to mu łatwiej. Mnie Admin wysyłał do Arkadii. Cóż z tego kiedy ja nie mogłem. My neofici idziemy, troche po omacku, robimy wiele błędów. Nawet jeśli ktoś coś nam radzi to w pewnych momentach zapominamy o tym. Robimy wbrew tym zaleceniom i często po pewnym czasie sami widzimy, że to głupota z naszej strony. A Ci co nam radzą irytują się, że ich nie słuchamy. Niestety tak to jest. Stat, głowa do góry ta cukrzyca jest do pokonania.
wis
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71870


Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2246 : 2012-01-15, 22:21:16 »

 Very Happy Wszyscy robimy błędy. Jesteśmy tylko ludźmi. "Starzy" Optymalni często są zbyt pewni siebie, przestają dokładnie przestrzegać DO i zbaczają z "dobrej drogi"... Confused Ale gdyby dzieciak, który uczy się chodzić, po nieudanych próbach, po kilku upadkach, zaprzestał nauki, to nigdy by się chodzić nie nauczył. Tak to jest z nami...powinniśmy z błędów (swoich i cudzych) wyciągać wnioski i doskonalić nasze "kroki" do coraz lepszego  zdrowia... Very Happy
Zapisane

wis
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2247 : 2012-01-15, 22:22:08 »

Wystarczy sobie takie informacje znaleźć w Googlach... czy to musi za Was robić "admin"?


co to znaczy ppm znalazłem. Mnie interesuje jak to wykorzystać? jeśli mnie wyszło 1350 to co z tym zrobić? Jak to ma wpłynąć na mój jadłospis? Tego szukam i nie moge nigdzie znaleźć. Nie ide na łatwiznę. Myślę, że forum jest takim miejscem, gdzie mozna sobie pomagać. Dlatego pytałem. Najpierw szukałem, potem pytałem.Jeśli ktoś wie dalej prosze o pomoc.  
wis
Zapisane
wis
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2248 : 2012-01-15, 22:24:18 »

coś źle zrobiłem. to miała  być odpowiedź dla Reni.
wis
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71870


Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2249 : 2012-01-15, 22:27:57 »

A podtrzymuję to zdanie. Ja też nieraz za to dostałam "po łapach" od "admina", żebym sobie googlowała. On w końcu nie jest "chłopakiem na posyłki"...nie dziwię się Jemu...Przez tyle lat spełniać żądania innych i to takie, które mogą zrobić sami... Rolling Eyes
Zapisane

wis
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2250 : 2012-01-15, 22:39:45 »

Very Happy Wszyscy robimy błędy. Jesteśmy tylko ludźmi. "Starzy" Optymalni często są zbyt pewni siebie, przestają dokładnie przestrzegać DO i zbaczają z "dobrej drogi"... Confused Ale gdyby dzieciak, który uczy się chodzić, po nieudanych próbach, po kilku upadkach, zaprzestał nauki, to nigdy by się chodzić nie nauczył. Tak to jest z nami...powinniśmy z błędów (swoich i cudzych) wyciągać wnioski i doskonalić nasze "kroki" do coraz lepszego  zdrowia... Very Happy

Dokładnie tak jak napisałaś Reniu. Jednak wydaje mi sie, że to matka lub ojciec tego dziecka powinien być mądrzejszy i go do chodzenia zachęcać. Przecież takjest w życiu, to my nasze dzieci mobilizujemy do nauki i wysiłku. Często tak jest, że młodzi bez dopingu rezygnują. Nie mowimy naszym dzieciom  masz rozum i rób jak chcesz. Osoby, które zaczynają DO są często jak te dzieci, niby juz cos wiedzą ale nie do końca. trzeba im pomagać. Dla mnie osoby, które juz osiągnęły sukces na DO i są na ŻO to są dla początkujących jak matka czy ojciec.
wis
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71870


Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2251 : 2012-01-15, 22:45:39 »

Jestem matką czwórki dzieci i wydaje mi się, że jestem cierpliwa, ale czasami chyba za mało... Sad zresztą sama nie wiem jaka jest norma... Laughing
Zapisane

wis
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2252 : 2012-01-15, 22:49:12 »

A podtrzymuję to zdanie. Ja też nieraz za to dostałam "po łapach" od "admina", żebym sobie googlowała. On w końcu nie jest "chłopakiem na posyłki"...nie dziwię się Jemu...Przez tyle lat spełniać żądania innych i to takie, które mogą zrobić sami... Rolling Eyes

Tak, ale tylko podchodząc do tematu urzędowo, nie po przyjacielsku. To tak jak w ZUS -ie. Maja wszystkie dokumenty pracownika w komputerze a wysyłają ludzi do firmy po podstawowe dane. Można powiedzieć, że dla ich zdrowia bo sobie pobiegają...
wis
Zapisane
wis
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2253 : 2012-01-15, 22:54:09 »

Jestem matką czwórki dzieci i wydaje mi się, że jestem cierpliwa, ale czasami chyba za mało... Sad zresztą sama nie wiem jaka jest norma... Laughing
jesteś Matką czwórki dzieci a ja dziadkiem czwórki wnucząt i też nie wiem jaka jest norma, tego nikt nie wie.
wis
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71870


Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2254 : 2012-01-15, 23:32:25 »

Zapomniałam dodać, że mam jednego wnuka...  Very Happy
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71870


Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2255 : 2012-01-15, 23:36:52 »

A podtrzymuję to zdanie. Ja też nieraz za to dostałam "po łapach" od "admina", żebym sobie googlowała. On w końcu nie jest "chłopakiem na posyłki"...nie dziwię się Jemu...Przez tyle lat spełniać żądania innych i to takie, które mogą zrobić sami... Rolling Eyes

Tak, ale tylko podchodząc do tematu urzędowo, nie po przyjacielsku. To tak jak w ZUS -ie. Maja wszystkie dokumenty pracownika w komputerze a wysyłają ludzi do firmy po podstawowe dane. Można powiedzieć, że dla ich zdrowia bo sobie pobiegają...
wis

Tylko, że tak po przyjacielsku przez wiele lat nie zawsze się da...Tutaj na Forum bywało różnie...Do tego "admin" przez ponad 40 lat towarzyszy Ojcu w zbieraniu obelg, wyśmiewaniu i szydzeniu z DO. Jego spokój wewnętrzny może mieć tego czasami dość... Confused
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71870


Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2256 : 2012-01-15, 23:49:10 »


Jeszcze forum DD dzielnie i bezustannie przez lata robią sobie kpiny z Doktora Kwaśniewskiego i z Żywienia Optymalnego..."Udowadniają" śmiertelne działanie DO... Shocked
Naturalne produkty "mogą" być groźniejsze od cyjanku...ileż można tolerować takie głupoty...
Mało kto docenia to, że ŻO sporo osobom uratowało życie, a niektórym "tylko" przedłużyło. To, że przez kilkudziesięciotetnie trwanie DO kilka osób zmarło to przecież nie da zrobić się ze starszych schorowanych osób ludzi nieśmiertelnych. Na pewno na DO jest statystycznie dużo niższa smiertelność niż na żywieniu tradycyjnym. Jeszcze dodam to, że jeśli chce się jakiś "przypadek" oceniać, to trzeba go znać dokładnie i przeanalizowac wszystkie czynniki mające wpływ na zdrowie...trochę zeszłam z tematu, ale to nie pierwszy raz... Cool
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2257 : 2012-01-16, 07:07:21 »

Nie, no trochę mordki im przywarło tak od połowy sierpnia.  Very Happy
Myślę, że definitywnie zamilkną około 10 czerwca 2012.  Cool
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2258 : 2012-01-16, 07:52:53 »

Nie, no trochę mordki im przywarło tak od połowy sierpnia.  Very Happy
Myślę, że definitywnie zamilkną około 10 czerwca 2012.  Cool
chyba nie przez 'kroki' prawne? Osoby takie jak misiek, Bruford bardzo mocno wychamowali. Zostaly niedobitki...
Mam nadzieje,ze sie myle i 'admin' to potwierdzi.  Very Happy
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71870


Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2259 : 2012-01-16, 08:00:34 »

Nie, no trochę mordki im przywarło tak od połowy sierpnia.  Very Happy
Myślę, że definitywnie zamilkną około 10 czerwca 2012.  Cool

Cały czas amplituda "drgań" maleje... Laughing ale jeszcze niektórzy są "dzielni" i się nie poddają, chociaż alternatywy konkretnej nie potrafią wskazać... Rolling Eyes

Teraz to mnie tą tajemniczą datą 10.06.2012...zaciekawiłeś... Shocked Laughing
Zapisane

Strony: 1 ... 108 109 110 111 112 [113] 114 115 116 117 118 ... 176 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.037 sekund z 20 zapytaniami.