forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-09-25, 16:22:27

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
2. Należy jeść wtedy, gdy się chce jeść i zjadać tyle, by nie czuć potrzeby dalszego jedzenia.
667916 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 33 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Eidolon
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Cukrzyca
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 109 110 111 112 113 [114] 115 116 117 118 119 ... 176 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Cukrzyca  (Przeczytany 1602461 razy)
Gwidon
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2260 : 2012-01-16, 08:04:10 »

Nie, no trochę mordki im przywarło tak od połowy sierpnia.  Very Happy
Myślę, że definitywnie zamilkną około 10 czerwca 2012.  Cool

moze chodzilo o date 21.12.2012 bardziej slynna Laughing
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2261 : 2012-01-16, 08:33:17 »

moze chodzilo o date 21.12.2012 bardziej slynna Laughing

To zwykłą datą będzie ten dzień, choć ślepcy będą oczekiwać "końca Świata"  Laughing
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2262 : 2012-01-16, 08:34:05 »

Teraz to mnie tą tajemniczą datą 10.06.2012...zaciekawiłeś... Shocked Laughing

To żadna tajemnica, wystarczy sobie na wiki sprawdzić!  Very Happy
I nie rozgłaszać!  Wink
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71870


Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2263 : 2012-01-16, 08:56:17 »

 Idea Very Happy
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71870


Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2264 : 2012-01-16, 08:58:44 »

moze chodzilo o date 21.12.2012 bardziej slynna Laughing

To zwykłą datą będzie ten dzień, choć ślepcy będą oczekiwać "końca Świata"  Laughing

Może te piramidy w końcu się namyślą i wystartują... Shocked Laughing
Zapisane

Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2265 : 2012-01-16, 10:25:27 »

Może to planowany termin ogłoszenia wyników badań dla DO/ŻO ? Poznań, czy Warszawa? Mylę się?
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2266 : 2012-01-16, 10:42:11 »

Może, choć nic o tym niewiem.
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2267 : 2012-01-16, 10:55:30 »


chyba nie przez 'kroki' prawne?

A wiesz, że może z "wikipedii" da się ściągnąć porządne odszkodowanie, za te kłamstwa, które wypisują na temat Dr-a Kwaśniewskiego.
Na najbliższym Zarządzie podpowiem! Przyda się OSO kilka mln US$ na działalność statutową!

PS
czy jest jakiś Prawnik, który chciałby się podjąć sprawy, za stosowene honorarium?
Zapisane
JoeB
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2268 : 2012-01-18, 03:55:03 »

...
Mam pytanie, nie mogę znaleźć informacji na temat PPM, jak obliczać znalazlem ale jak to wykorzystać? Do czego to służy? Skoro Admin pytał o to Stata to do czegoś to musi slużyć.
Pozdrawiam
wis     

Wis, tutaj niczego konkretnego się nie dowiesz. Strata Twojego czasu. Tutaj się się odpowiada ale nie na konkretne pytania a tylko na te, których w ogóle nikt nie stawia. Coś tu jest "nie tak".




Nie ty pierwszy to zauwazyles Stat ,sluszna racja
Dzieki za linki
Znam te strony z wlasnej opcji ,tu wszedzie blisko na narty ,gdzie bys nie pojechal ,cala BC i Washington State nartami zyje

Hey Stat ,jak tam u was z grubasami na wschodzie ,bo na zachodnim wybrzezu ,jest ponoc juz 70% w/g opini przadujacych forumowiczow .
tutejszych
Zyja w virtualnej Polsce wiec virtualnie mysla ,pewnie jakas sila wyzsza virtualnie to z delituje
Napisz na privete jaki masz zawod ,to ci powiem gdzie sie osiasc i jak latwo o prace
Ale nie dlugo mam w planie jechac do Argentyny .Mam z kolega tam rancho ,musimy krowy policzyc
Zapisane
Stat
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2269 : 2012-01-18, 06:35:37 »



Wis, tutaj niczego konkretnego się nie dowiesz. Strata Twojego czasu. Tutaj się się odpowiada ale nie na konkretne pytania a tylko na te, których w ogóle nikt nie stawia. Coś tu jest "nie tak".




Nie ty pierwszy to zauwazyles Stat ,sluszna racja
Dzieki za linki
Znam te strony z wlasnej opcji ,tu wszedzie blisko na narty ,gdzie bys nie pojechal ,cala BC i Washington State nartami zyje

Hey Stat ,jak tam u was z grubasami na wschodzie ,bo na zachodnim wybrzezu ,jest ponoc juz 70% w/g opini przadujacych forumowiczow .
tutejszych
Zyja w virtualnej Polsce wiec virtualnie mysla ,pewnie jakas sila wyzsza virtualnie to z delituje
Napisz na privete jaki masz zawod ,to ci powiem gdzie sie osiasc i jak latwo o prace
Ale nie dlugo mam w planie jechac do Argentyny .Mam z kolega tam rancho ,musimy krowy policzyc

Może i blisko ale w rozumieniu płn. amerykańskim. Nie jest to taka bliskość jak w Alpach gdzie z jednej miejscowości przezjeżdża się do sąsiedniej na nartach i tym sposobem można korzystać z nawet do 600 km. kilometrów różnych tras. Tutaj jednak tego nie ma, ale resort Whistler-Blackcomb jest też niezły. Mają tam ponad 300 km. tras (nr 1 pod tym względem na kontynencie, a nawet dwóch) tylko, że wszystkie zgrupowane na 2-ch zaledwie górach, gęsto jedna przy drugiej - w stylu hamerykańskim. No i też chyba pioruńsko drogo - jak popatrzyłem na ceny to za 6 dni  wołają już ponad $1,000. A jeszcze trzeba dolecieć. W Alpach płaciłem ze 3 razy mniej choć też ponad 1,000 tylko że złotych - i to z dojazdem z Polski autobusem prosto pod hotel we Włoszech (+ powrót oczywiście). Było zajeździście - chyba nie prędko teraz się tam wybiorę. Revelstoke u Was to też ciekawa górka. Nie ma tam tylu tras ale za to największa w płn. Ameryce różnica wzniesień - 1713 m..

A jeśli chodzi o Argentynę to też o niej często myślę latem, bo wtedy tam jest zima, i zamiast zapadać w letni sen mógłbym trochę w Andach poprzycinać gdzie-nie-gdzie. Ale to też teren ogromny i z zagospodarowaniem narciarskim nie jest tam chyba najlepiej - choć pewnie lepiej niż w Polsce - bo tam to naprawdę tragedia.

Overweight & obesity zbierają tu u nas również obfite żniwo. Nie znam statystyk, ale to daje się zauważyć. Ale też nic dziwnego. Jak jadę gdzieś na dłużej, n.p. na cały dzień na narty, to muszę brać żywność ze sobą bo nigdzie nie da się zjeść posiłku, który nie byłby oparty na cukrze czy węglach. Do tego dochodzą jeszcze gorszy ponoć od cukru Aspartame. Wiele ludzi się łudzi, że jak zaczną się karmić czymś z napisem "light" albo "no fat" to im pomoże. Albo coś "no sugar" co chyba zawsze zawiera chemiczne słodziki. Do tego dochodzą chemiczne poprawiacze smaku i zapachu, gdzie człowiek myśli iż je zupełnie coś innego niż to co je naprawdę. I jeszcze Sodium Gluthamate na dodatek, żeby już szczęścia było do pełna. Tłuszcze to przede wszystkim oleje na których smaży się wszystko, a masło zastępuje "jedynie zdrowa" margaryna doprawiana dla zapachu i zmyłki maślanką żeby nie było czuć zapachu chemii. Od razu przypomina mi się PRL-owski cykl propagandowych haseł wychwalających jedynie słuszny dla nas tłuszcz jakim była margaryna mleczna i ceres, czyli hasło w stylu "tylko margaryna mleczna przeciw ciąży jest skuteczna". Pizza np. to prawie sam chleb przyprawiony jakimś pomidorowym sosem i paroma plasterkami Pepperoni. Tym sposobem na ogół matki karmią swe dzieci zaczynając od wczesnego dzieciństwa. No i "król tutejszych restauracji" McDonald - ten to wie co robi - urządza przeróżne atrakcje dla dzieci, by tym sposobem zjednać je sobie na zawsze - to chyba znają wszyscy, nawet i w Polsce.
Zapisane
Stat
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2270 : 2012-01-18, 06:53:09 »

p.s.
... jaki masz zawod ...
I am a Mechanical PE. My experience is mostly in design of steel industrial structures.
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2271 : 2012-01-18, 07:28:23 »

Overweight & obesity zbierają tu u nas również obfite żniwo. Nie znam statystyk, ale to daje się zauważyć.

 Shocked
Miałeś napisać, że same chudziutkie są!  Confused
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2272 : 2012-01-18, 07:38:00 »

No i ten dobroby ,zal wydac tys baksow. Normalnie slamsy jakies ? Very Happy
ile wy tam zarabiacie? Starcza na waciki? Twisted Evil
Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2273 : 2012-01-18, 09:58:52 »

Nie, no trochę mordki im przywarło tak od połowy sierpnia.  Very Happy
Myślę, że definitywnie zamilkną około 10 czerwca 2012.  Cool

Cały czas amplituda "drgań" maleje... Laughing ale jeszcze niektórzy są "dzielni" i się nie poddają, chociaż alternatywy konkretnej nie potrafią wskazać... Rolling Eyes

Teraz to mnie tą tajemniczą datą 10.06.2012...zaciekawiłeś... Shocked Laughing


To 75 rocznica urodzin Twórcy Diety Optymalnej , lekarza medycyny Jana Kwaśniewskiego.
W tym też czasie ośrodki badawcze ogłoszą swoje wyniki badań nad słusznością odkrytej i przekazanej Wiedzy.
Przypomnę tylko link:
http://forum.dr-kwasniewski.pl/index.php?topic=4593.0
Zapisane
Stat
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2274 : 2012-01-19, 03:41:33 »

...
Mam pytanie, nie mogę znaleźć informacji na temat PPM, jak obliczać znalazlem ale jak to wykorzystać? Do czego to służy? Skoro Admin pytał o to Stata to do czegoś to musi slużyć.
Pozdrawiam
wis     

Wis, tutaj niczego konkretnego się nie dowiesz. Strata Twojego czasu. Tutaj się się odpowiada ale nie na konkretne pytania a tylko na te, których w ogóle nikt nie stawia. Coś tu jest "nie tak".


...
Hey Stat ,jak tam u was z grubasami na wschodzie ,bo na zachodnim wybrzezu ,jest ponoc juz 70% w/g opini przadujacych forumowiczow .
...

Znalazłem - statcan podaje 18% (lata 2003 - 2010) dla całej Kanady - to jak by nie było 70% dla BC jest grubą przesadą. Tym bardziej, że BC wcześniej było poniżej średniej krajowej. Skąd oni to wzięli?

I jeszcze ten cytat od nich:.
"Source: Canadian Community Health Survey, 2003, 2005, 2007, 2008, 2009, 2010.

The proportion of residents who were obese was lower than the national average in Quebec (16.0%) and British Columbia (13.3%). In Newfoundland and Labrador, Nova Scotia, New Brunswick, Manitoba and Saskatchewan, obesity rates were significantly above the national average. In all other provinces and territories, the obesity rate was about the same as the national level."

Ale to tzw. self-reported data. Rzeczywiste są trochę większe.
Zapisane
JoeB
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2275 : 2012-01-19, 05:14:17 »

Hey Stat ,here in this province you dont see too many fat people ,hardly any ,but these loco idiots think there is like 70 %
But what you can can do just ignore them I am not bitching on this country so I am not "politacly corect"
I should ,you too ,then we will be nice boys  .WHAT world they live ? Utopia world ,Some day shit hits the fan .
Then we see ,who was right .Have a look sometimes on NAJNOWSZA HISTORIA see how smart these people are there
Zapisane
JoeB
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2276 : 2012-01-19, 06:09:24 »

[A jeśli chodzi o Argentynę to też o niej często myślę latem, bo wtedy tam jest zima, i zamiast zapadać w letni sen mógłbym trochę w Andach poprzycinać gdzie-nie-gdzie. Ale to też teren ogromny i z zagospodarowaniem narciarskim nie jest tam chyba najlepiej - choć pewnie lepiej niż w Polsce - bo tam to naprawdę tragedia.

Mysmy tam wyl;adowali przez przypadek ,long story ale ciekawe jak cie interesuje to podam
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2277 : 2012-01-19, 07:01:05 »

Hey Stat ,here in this province you dont see too many fat people ,hardly any ,but these loco idiots think there is like 70 %
But what you can can do just ignore them I am not bitching on this country so I am not "politacly corect"
I should ,you too ,then we will be nice boys  .WHAT world they live ? Utopia world ,Some day shit hits the fan .
Then we see ,who was right .Have a look sometimes on NAJNOWSZA HISTORIA see how smart these people are there

What happened? Language of the Holy Fathers forgot?

Nie sadź tu paskudnym bełkotem anglosaskim, jeśli możesz!
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2278 : 2012-01-19, 07:11:55 »

Tu masz dane o waszych otyłych tucznikach - http://healthyamericans.org/reports/obesity2010/Confused
Czegoś takiego Świat jeszcze nie widział! A wszystko dzięki glukozie z kukurydzy, statynom i usscientists.  Very Happy

PS
koniec imperium tuczników będzie smutny i bolesny.  Confused
Zapisane
Gwidon
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2279 : 2012-01-19, 08:25:19 »

Tu masz dane o waszych otyłych tucznikach - http://healthyamericans.org/reports/obesity2010/Confused
Czegoś takiego Świat jeszcze nie widział! A wszystko dzięki glukozie z kukurydzy, statynom i usscientists.  Very Happy

PS
koniec imperium tuczników będzie smutny i bolesny.  Confused

 Laughing Laughing Laughing
Zapisane
Strony: 1 ... 109 110 111 112 113 [114] 115 116 117 118 119 ... 176 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.058 sekund z 20 zapytaniami.