forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-09-25, 14:23:37

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Pakiet Dieta Antyketogeniczna - zamówienia - korojoo.com
667916 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 33 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Eidolon
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Cukrzyca
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 110 111 112 113 114 [115] 116 117 118 119 120 ... 176 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Cukrzyca  (Przeczytany 1602353 razy)
JoeB
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2280 : 2012-01-20, 06:21:30 »

Tu masz dane o waszych otyłych tucznikach - http://healthyamericans.org/reports/obesity2010/Confused
Czegoś takiego Świat jeszcze nie widział! A wszystko dzięki glukozie z kukurydzy, statynom i usscientists.  Very Happy

PS
koniec imperium tuczników będzie smutny i bolesny.  Confused


WASZ KONIEC BEDZIE BARDZIEJ TRAGICZNY .Tusku nad tym ciezko pracuje ,overtime
To u was epidemia cukrzycy ponoc jest duzo wieksza ,i kukurydzy nie ma ,skad ?z zimnioczkow i w ojczyznie Optymalnego Zywienia ,czemu tak zle czyzby naczalstwo spi jak za czasu sovieta Zmeczone zapewne ,albo te optymalne muzgi nie sa duzo lepsze od wegeterianskich
Z calym szacunkiem doktor musial sie pomylic  w tej materi.Ja zapewne jestem wyjatkiem optymalnym ,jeszcze  szajba mi nie odbila
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2281 : 2012-01-20, 07:01:13 »

jestes 'zgredkiem' i tetrykiem poniewaz masz 'wyjatkowa' czynnosc umyslu?!
Skoncz Pan i wstydu sobid oszczedz
Nieopty Mariusz/TW  Twisted Evil Wink Idea
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2282 : 2012-01-20, 07:08:19 »

WASZ KONIEC BEDZIE BARDZIEJ TRAGICZNY .

Nie martw się o Nas i myśl pozytywnie o Kraju, bo skończysz mizernie za złorzeczenie Ojczyźnie!  Crying or Very sad
Choć po tym co i jak piszesz wnioslować można, żeś już obcy wśród Lachów.  Sad
Zapisane
JoeB
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2283 : 2012-01-22, 04:16:19 »

WASZ KONIEC BEDZIE BARDZIEJ TRAGICZNY .

Nie martw się o Nas i myśl pozytywnie o Kraju, bo skończysz mizernie za złorzeczenie Ojczyźnie!  Crying or Very sad
Choć po tym co i jak piszesz wnioslować można, żeś już obcy wśród Lachów.  Sad

Nie marrtwie sie o was, o Polske moze .Moja Polska nie istnieje teraz ,wroci  napewno i to niedlugo Glupota zwykle dlugo nie moze rzadzic
Jak sie tylko Yewropejski Soviet  skonczy ,a do tego szybko zmierza ,to w Polsce bedzie moment ze sznurkow moze braknac
Juz drugiego Okraglego Stolu nie bedzie Ten ostatni wam na zdrowie nie  wyszedl
Wsrod Lachow  i Polonusow obcy nie jestem czuje sie dobrze ,ale wsrod Lemingow jest mi cholernie duszno
Wobec czego do tego czasu wole pozostac w srod moich tutejszych  grubaskow ,mily ludzie. Ciezko ich na ulicy znalesc ale ponoc w  internecie jest ich wiecej .Ten kontynet ma DUZO DO ZAOFEROWANIA ,prawo jest prawem ,nikt  go nie zmienia i cofa co pare dni ,urzednik nie jest panem zycia a urzednikiem ,minister jak zrobi blad albo klamie to leci ze stanowiska.
Nic dziwnego ze wszystko ze swiata tu sie pcha na wszelkie sposoby  a nie do waszego dobrobytu
Szkoda mi was ale macie to coscie, sobie nawarzyli
Ja wroce do Polski ,moja Polska dojdzie do siebie po tej WIELKIEJ SMUCIE ,kwestia czasu
Zapisane
JoeB
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2284 : 2012-01-22, 04:17:47 »

jestes 'zgredkiem' i tetrykiem poniewaz masz 'wyjatkowa' czynnosc umyslu?!
Skoncz Pan i wstydu sobid oszczedz
Nieopty Mariusz/TW  Twisted Evil Wink Idea

Ty tez ,bo zalosny jestes
IMGDP
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2285 : 2012-01-22, 07:37:29 »

Hej Dżonie,

przestaniesz pisać te głupoty w sposób powszechnie uznany za obraźliwy?
Głupoty jako takie możesz wypisywać w dalszym ciągu, ale albo zmień sposób pisania, albo wywalę cię z tego Forum.
I abyś przyjął do wiadomości, że ostrzegam tylko raz.
Zapisane
Stat
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2286 : 2012-01-24, 05:24:02 »

Tu masz dane o waszych otyłych tucznikach - http://healthyamericans.org/reports/obesity2010/Confused
Czegoś takiego Świat jeszcze nie widział! A wszystko dzięki glukozie z kukurydzy, statynom i usscientists.  Very Happy

PS
koniec imperium tuczników będzie smutny i bolesny.  Confused

BC nie jest w USA i ma się do nich jak Polska do ZSRR.

A ponadto coś jest w wysokogórskim klimacie, że jest tam znacznie mniej otyłych. Mam na ten temat też własne doświadczenie.
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2287 : 2012-01-24, 07:08:03 »

Stat!
Udajesz, czy naprawdę w US się myśli inaczej?  Shocked  Laughing
Zapisane
Stat
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2288 : 2012-01-24, 17:59:03 »

Stat!
Udajesz, czy naprawdę w US się myśli inaczej?  Shocked  Laughing

Odnoszę wrażenie, że olbrzymia większość "nie myśli na własną rękę" w ogóle, po prostu wykonując polecenia płynące z TV-nych reklam. Tak samo jak w Polsce zresztą. A jednak różnice w statystykach są, i to pomiędzy poszczególnymi stanami US także, ale nie słyszałem by jakiekolwiek sensowne badania wyjaśniły tą kwestię.
Zapisane
JoeB
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2289 : 2012-01-25, 05:34:18 »


BC nie jest w USA i ma się do nich jak Polska do ZSRR.

A ponadto coś jest w wysokogórskim klimacie, że jest tam znacznie mniej otyłych. Mam na ten temat też własne doświadczenie.


Tak zdrowej populacji jak sie spotyka w Vancouver ,Seattle ,czy Portland ,ciezko znalesc na tym kontynencie ,tym bardziej w Europie
moze California  jest podobna ale ja znam mniej
Idz do parku i jak pogoda dobra jogger za joggerem ,wszystko biega .Swiadomosc odrzywiania ,nie jest glupia ,ludzie juz wiedza co dobre a co syf .Tych low carb diet juz sie namnozylo wiele .Oni do Mc Donalda nie chodza ,ja chodze tylko po to jak jestem w drodze i gdzies jade ,lubie ich kawe i to wszystko .Ale teraz Tim Horton kawa mi lepiej smakuje,W duzych sklepach jak Supperstore  kupuje sie tylko proszki do prania i podobne rzeczy Ja, jak chce dobra podobna do optymalnych rzeczy, kupic to ide do chinskiego sklepu Oni maja wszystko ,co dusza zapragnie ,a kiedys myslalem ze oni tylko ryz jedza ..Zwroc na to uwage Stat ,czy u was sa .Nie wiem w jakim miescie mieszkasz ale
West cost jest ich duzo ,b.duzo Jest w czym wybierac .Po zatem w lato farmers market w kazdym miescie ,w wiekszych po kilka
jak ktos chce sie zdrowo odzywiac ,ma wybor ,bardzo duzy .nie mialem takiego wyboru w polsce podczas ostatniego pobytu ,no moze wiejskie jaka  nie byly zle ,ale takie same mam tu ,w Chilliwack ,jesli wiesz gdzie to jest .Ale jesli chodzi o miesa ,niestety chinczycy bija wszystkich U nich kupisz wszystko od Krillu z Antarkdydy  po ladnie pokrojone golonki.
Anyway po woli juz sie pakuje ,trzeba jechac i pobawic sie farmera .
Czy investujesz na gieldzie? mnie wpadl winner Przed swietami kupilem   ITHACA ENERGY INC TSE-IAE za 1.95. 20K  i boom dzisiaj 2.76 (Olej North Sea )ktos ich chce ,take over cala firme
http://stockcharts.com/freecharts/gallery.html?s=IAE.TO.Wyglada ze niedlugo sprzedamy 3-4 dolary
Easy money jak by powiedziec ,wyglada ze ten rok bedzie dobry .Dzieki tej darn gieldzie nie musialem tak ciezko tu pracowac ,zawsze tlumaczylem tybulcom ze w pracy maja pierwszenstwo  przede mna ,wiec im pracy nie bede zabieral
Anyway dostales email odemnie ?
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2290 : 2012-02-05, 11:57:53 »

Musiał się poważnie zdenerwować. A szkoda... Sad Często można różne odpowiedzi różnie interpretować i przyjmować... jako złośliwe te, które nie miały takiego celu... Naprawdę szkoda...może wróci... Rolling Eyes Były tutaj sporo lat i różne "wojny" przetrzymał... Rolling Eyes

No to ja chyba nie czytam ze zrozumieniem - co tu mozna było odczytać jako złośliwość?
...

To, co zaintonowała Renia właśnie należy czytać bez zrozumienia. Przecież to haos emocjonalny.
Adam "strzelił focha" i w sposób zauważalny wróci.  Very Happy


... i wrócił.  Laughing Laughing Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71870


Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2291 : 2012-02-05, 12:10:39 »

I dobrze, że wrócił. Każdy ma prawo się wyrejestrować( jeśli ma dość Forum) i wrócić jak się stęskni... Very Happy
Zapisane

Stat
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2292 : 2012-02-14, 19:50:28 »

Stat!
Udajesz, czy naprawdę w US się myśli inaczej?  Shocked  Laughing

Myśli się różnie na całym świecie ale jeżeli chodzi o tzw. "LCHF diet" to są to dopiero jaskółki (współcześnie). Chciałem tu wstawić kilka linków przede wszystkim dla tych, którzy nie znaleźli jeszcze definitywnej odpowiedzi na swoje pytania, a które potwierdzają teorie dr-ar Kwaśniewskiego.

1. How to cure type 2 diabetes - YouTube --> http://www.youtube.com/watch?v=U4y8-1J_Jqw&feature=relmfu
2. The Food Revolution - AHS 2011 - YouTube --> http://www.youtube.com/watch?v=FSeSTq-N4U4
3. The Toxic Truth About Sugar | Dietdoctor.com --> http://www.dietdoctor.com/the-toxic-truth-about-sugar
4. Massive Health - Carbs Are Killing You [infographic] --> http://blog.massivehealth.com/infographics/Carbs_are_killing_you/
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2293 : 2012-02-14, 20:17:16 »

No wiesz, jak widzę, że ktoś pisze: "węglowodany zabijają ciebie", albo "toksyczna prawda o sacharozie", albo inne takie hasła, to nie chce mi się czytać uzasadnienia takich kłamstw, ponieważ większość ludzi na Świecie żywi się wysokowęglowodanowo i są szczupli, zdrowi i długo żyjący.
A dlaczego tak jest, to wyjaśnił Dr Kwaśniewski w swoich książkach, ale kto traci czas na czytanie książek w dzisiejszych czasch?  Wink
Zapisane
Stat
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2294 : 2012-02-14, 20:50:39 »

No wiesz, jak widzę, że ktoś pisze: "węglowodany zabijają ciebie", albo "toksyczna prawda o sacharozie", albo inne takie hasła, to nie chce mi się czytać uzasadnienia takich kłamstw, ponieważ większość ludzi na Świecie żywi się wysokowęglowodanowo i są szczupli, zdrowi i długo żyjący.
A dlaczego tak jest, to wyjaśnił Dr Kwaśniewski w swoich książkach, ale kto traci czas na czytanie książek w dzisiejszych czasch?  Wink


Czy mógłbyś podać w których książkach, albo w której książce jest to najobszerniej opisane?
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2295 : 2012-02-14, 21:00:34 »

To jest tylko i kompleksowo w "Jak nie chorować?"
Najważniejsza książka Kwaśniewskiego!
Jak się jej nie czytało, to mało się wie o prawidłowych zasadach odżywiania.
Zapisane
Stat
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2296 : 2012-02-14, 21:03:06 »

Dziękuję
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2297 : 2012-02-14, 21:17:10 »

Dziękuję


Mam dwie- podzielę się.
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2298 : 2012-02-15, 10:49:47 »

Radziu!
szukałeś sponsora, a teraz chcesz się dzielić? Shocked
To może lepiej zamówić sobie np tu: http://optymalni.org.pl/sklep/?p=productsList&iCategory=4
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2299 : 2012-02-15, 21:20:45 »

Radziu!
szukałeś sponsora, a teraz chcesz się dzielić? Shocked
To może lepiej zamówić sobie np tu: http://optymalni.org.pl/sklep/?p=productsList&iCategory=4

 Shocked
 Przecież wojna podobno skończyła się 9-tego października ubiegłego roku! Albo ja coś, przez brak podzielności uwagi, przegapiłem. I może tak być, dopiero co sam wróciłem z wojny.
To nie jest zły uczynek naśladować Twojego Tatę i dzielić się. I tak mu nie dorównam. Smile


Mam nadzieję, że Stat mi odmówi.  Sad  Confused
Zapisane
Strony: 1 ... 110 111 112 113 114 [115] 116 117 118 119 120 ... 176 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.045 sekund z 20 zapytaniami.