forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-29, 07:05:04

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
5. Węglowodany staramy się zjadać w postaci skrobi, tj. w ziemniakach i warzywach.
660611 wiadomoci w 4059 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Cukrzyca
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 128 129 130 131 132 [133] 134 135 136 137 138 ... 176 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Cukrzyca  (Przeczytany 1434541 razy)
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17123


Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2640 : 2012-07-05, 21:59:04 »

No, ale przecież Dr Kwaśniewski mówił i pisał już w 1970, że cukrzyca jest wyleczalna, a że jak się poprawnie odżywia, to żaden syndrom metaboliczny, czy inna autoagresja nie ma prawa się rozwinąć...  Cool
I kto chciał to skorzystał...  Very Happy
Otóż to, ale w szkołach takich rzeczy nie uczą. Dietetyka, żywienie, kuchnia to są te bastiony opierające się prawdziwej nauce.
Zapisane
lilek
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2641 : 2012-07-05, 22:08:15 »

No, ale przecież Dr Kwaśniewski mówił i pisał już w 1970, że cukrzyca jest wyleczalna, a że jak się poprawnie odżywia, to żaden syndrom metaboliczny, czy inna autoagresja nie ma prawa się rozwinąć...  Cool
I kto chciał to skorzystał...  Very Happy

To mialam Pecha bo nie slyszalam o Dr.Kwasniewskim zza moich mlodych lat...ale zato Teraz (po 26 latach zycia z cukrzyca) skorzystac chce...
Zapisane
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17123


Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2642 : 2012-07-05, 22:22:25 »

A za moich szcenięcych lat pojawił się duży wybór niejadalnych produktów przemysłu "spożywczego". Nowa jakość.  Confused
Zapisane
Stefan
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2643 : 2012-07-05, 22:23:54 »

Wywołać u kota cukrzycę, to trzeba się bardzo starać!  Shocked
U psiaków znacznie łatwiej się udaje.  Cool
Też się dziwiłem, że tak można, mój kolega też wpędził kota w cukrzycę. Tyle, że on sam gruby strasznie i ma dziwne ataki senności.
Zapisane
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17123


Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2644 : 2012-07-05, 23:40:55 »

...Tyle, że on sam gruby strasznie i ma dziwne ataki senności.
Zapewne syndrom typu II.
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2645 : 2012-07-06, 07:40:45 »

To mialam Pecha bo nie slyszalam o Dr.Kwasniewskim zza moich mlodych lat...ale zato Teraz (po 26 latach zycia z cukrzyca) skorzystac chce...

To może być trudne, bo 26-latnią utrwaloną cukrzycę raczej ciężko leczy się. Trzeba mieć spore doświadczenie i laboratorium.
A dwadzieścia sześć lat temu Dr Kwaśniewski pracował jeszcze w sanatoirum w Ciechocinku, nim po roku kazali Go zwolnić za niebywałe wyniki w leczeniu chorób nieuleczalnych... 
A w zasadzie, za ostatni występ w TVP w programie Urszuli Rurarz. Później nastąpił nakaz zabraniający mówienia czegokolwiek o Diecie Optymalnej w "MisjaTV"...  Laughing
Co za czasy to były.  Shocked
Ale teraz jest to samo, albo gorzej, bo nikomu nie zależy, a każdy "dureń decyzyjny" uspakaja sumienie "opinią ekspertów", bo wiadomo, że ekspert dla durnia jest jak wyrocznia.  Laughing
Ale jak mawia pewna sekretarka, pewnego prezydenta - "To sami mądrzy ludzie są, więc mylić się nie mogą". Otóż mylą się droga pani sekretarko, ponieważ nie są tymi za których ich pani uważa.
Albowiem mędrcy powiadają, że: "Nie ma mądrych. Mądrzy są tylko Bogowie..."

Możesz "lilek" pozwać do sądu, albo trybunału europejskiego rząd polski (jako spadkobiercę poprzednich rządzących), że zataiali i zatajają, przed opinią publiczną epokowe odkrycie Dr-a Kwaśniewskiego.
Choć wiem, że i tak nie pojmą i jeszcze się zdziwią, czego się od nich chce.  Laughing

I dobrze, bo Dieta Optymalna, choć powszechnie dostępna, nie jest dla każdego, bo niektórzy mogą sobie nawet zaszkodzić własną głupotą.  Wink
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70543


Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2646 : 2012-07-06, 08:34:24 »


To może być trudne, bo 26-latnią utrwaloną cukrzycę raczej ciężko leczy się. Trzeba mieć spore doświadczenie i laboratorium.


Tym bardziej, że to jest cukrzyca typu I... Confused
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2647 : 2012-07-06, 09:35:34 »

A w zasadzie, za ostatni występ w TVP w programie Urszuli Rurarz. Później nastąpił nakaz zabraniający mówienia czegokolwiek o Diecie Optymalnej w "MisjaTV"... 

Ostatni raz Tata wystąpił w TVP jednak nie w 1986, a w listopadzie 1987r. Nakaz, obowiązujący do dziś, wydano zaś zaraz po tym występie...  Very Happy
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70543


Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2648 : 2012-07-06, 09:50:17 »

Ja bym na końcu Twojej wypowiedzi taką "buźkę" wstawiła... " Sad"... zamiast tej " Very Happy"
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2649 : 2012-07-06, 12:19:28 »

A to dlaczego?
Robienie za "celebrytę" to straszne niewolnictwo jest...  Evil or Very Mad
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70543


Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2650 : 2012-07-06, 12:21:05 »

E, ja uważam, że dobra idea jest ważniejsza, niż komfort własny... Cool
Zapisane

lilek
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2651 : 2012-07-06, 12:29:27 »

To mialam Pecha bo nie slyszalam o Dr.Kwasniewskim zza moich mlodych lat...ale zato Teraz (po 26 latach zycia z cukrzyca) skorzystac chce...

To może być trudne, bo 26-latnią utrwaloną cukrzycę raczej ciężko leczy się. Trzeba mieć spore doświadczenie i laboratorium.
A dwadzieścia sześć lat temu Dr Kwaśniewski pracował jeszcze w sanatoirum w Ciechocinku, nim po roku kazali Go zwolnić za niebywałe wyniki w leczeniu chorób nieuleczalnych... 
A w zasadzie, za ostatni występ w TVP w programie Urszuli Rurarz. Później nastąpił nakaz zabraniający mówienia czegokolwiek o Diecie Optymalnej w "MisjaTV"...  Laughing
Co za czasy to były.  Shocked
Ale teraz jest to samo, albo gorzej, bo nikomu nie zależy, a każdy "dureń decyzyjny" uspakaja sumienie "opinią ekspertów", bo wiadomo, że ekspert dla durnia jest jak wyrocznia.  Laughing
Ale jak mawia pewna sekretarka, pewnego prezydenta - "To sami mądrzy ludzie są, więc mylić się nie mogą". Otóż mylą się droga pani sekretarko, ponieważ nie są tymi za których ich pani uważa.
Albowiem mędrcy powiadają, że: "Nie ma mądrych. Mądrzy są tylko Bogowie..."

Możesz "lilek" pozwać do sądu, albo trybunału europejskiego rząd polski (jako spadkobiercę poprzednich rządzących), że zataiali i zatajają, przed opinią publiczną epokowe odkrycie Dr-a Kwaśniewskiego.
Choć wiem, że i tak nie pojmą i jeszcze się zdziwią, czego się od nich chce.  Laughing

I dobrze, bo Dieta Optymalna, choć powszechnie dostępna, nie jest dla każdego, bo niektórzy mogą sobie nawet zaszkodzić własną głupotą.  Wink

Sprobuje a noz widelec -Adminie...chociaz te nieszczesne Hashimotto i nadwagi sie bym pozbyc chciala....pozyjemy ,zobaczymy......A co z tym nieszczesnym Kotkiem-podpowie mi Pan jak zywic Panie Tomaszu??
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2652 : 2012-07-06, 13:46:54 »

Na hashi dobrze "działa" selen http://www.drdach.com/Selenium_Hashimotos.html. Jadaj produktu bogate w ten pierwiastek.
Jadasz ok 30gB:140-170gT:45-55gWw
Jak ja "tyję" jadam B:T:W 1:3-4:0,5-0,8 u mnie się sprawdza Smile
Zawsze "bezpieczniej" jest zjeść więcej B niż Ww. Takie jest moje zdanie.
Węglowodan Twój wróg Wink  Laughing
Zapisane
lilek
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2653 : 2012-07-06, 16:39:18 »

Na hashi dobrze "działa" selen http://www.drdach.com/Selenium_Hashimotos.html. Jadaj produktu bogate w ten pierwiastek.
Jadasz ok 30gB:140-170gT:45-55gWw
Jak ja "tyję" jadam B:T:W 1:3-4:0,5-0,8 u mnie się sprawdza Smile
Zawsze "bezpieczniej" jest zjeść więcej B niż Ww. Takie jest moje zdanie.
Węglowodan Twój wróg Wink  Laughing
:

 :PDziekuje Ci bardzo Mariuszu,sprobuje...ja jem B tylko w postci zoltek (200gr dziennie-czyli 32,6gr)....T-nie liczylam ale napewno przy 200gr dziennie-moze powinnam troszke obnizyc?....W- w postaci ziemniaka raz poraz jablko (cukier mi sie tylko troszke podnosi)-jadalam 45gr.-zwiekszylam do 50gr-sprawdzic ketony musze ....sprobuje ten seelen....
Zapisane
BACA
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2654 : 2012-07-06, 18:37:16 »

trochę śmieszne z tym kotem. Przecież to drapieżnik i tam ma jeść. Aco je obecnie? Jak się za przeproszeniem skasztani, to aż nos chce urwać.....
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70543


Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2655 : 2012-07-06, 19:26:44 »

Zapisane

lilek
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2656 : 2012-07-06, 19:30:51 »

trochę śmieszne z tym kotem. Przecież to drapieżnik i tam ma jeść. Aco je obecnie? Jak się za przeproszeniem skasztani, to aż nos chce urwać.....

 :lol:Witaj Baco,niewiem co dokladnie ten kot je ale napewno nie to co powinien Sad Sad....ja tylko "jej" powiedzialam zeby zadnycg W mu nie dawala jesli gotowe pokarmy jada to lepiej na zoltka+watrobke zamienila+podroby ale niewiem czy sie gotuje czy smazy-a jesli smazy to tez jak My na smalcu? pozdrawiam,Lidia
Zapisane
lilek
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2657 : 2012-07-06, 19:37:44 »

Na hashi dobrze "działa" selen http://www.drdach.com/Selenium_Hashimotos.html. Jadaj produktu bogate w ten pierwiastek.
Jadasz ok 30gB:140-170gT:45-55gWw
Jak ja "tyję" jadam B:T:W 1:3-4:0,5-0,8 u mnie się sprawdza Smile
Zawsze "bezpieczniej" jest zjeść więcej B niż Ww. Takie jest moje zdanie.
Węglowodan Twój wróg Wink  Laughing

A ja po angielsku ni wzab Sad Sad Sad nie umie ...po niemiecku to tak,ale dziekuje za tak dobre checi Mariuszu....pozdrawiam
Zapisane
lilek
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2658 : 2012-07-06, 19:38:38 »

Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2659 : 2012-07-06, 19:49:23 »


No to możesz napisać do tej pani z Min. Zdrowia, co to stwierdziła, że główny diebełtolog kraju i inni eksperci twierdzą, że Dieta Optymalna jest ...  Laughing
Niech sobie poczytają.  Very Happy
Zapisane
Strony: 1 ... 128 129 130 131 132 [133] 134 135 136 137 138 ... 176 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.053 sekund z 20 zapytaniami.