forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-26, 02:01:50

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
7. Nie trzeba liczyć spożytych kalorii, natomiast należy liczyć kalorie przy kupowaniu żywności.
660339 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Cukrzyca
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 131 132 133 134 135 [136] 137 138 139 140 141 ... 176 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Cukrzyca  (Przeczytany 1432730 razy)
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55893


Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2700 : 2012-07-08, 12:06:06 »

Nie bądź tego taki pewien...Ja odnoszę wrażenie, że oni coraz cieniej piszczą... Confused

Predzej ludzi pogonią na pastwisko niz pozwola na ŻO.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70497


Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2701 : 2012-07-08, 12:14:52 »

Stale gonią, ale nie wszyscy ich słuchają...Szwecja idzie "pod prąd"...coraz więcej nowych badań jest przeciwko pastwisku...ale kolorowe pisma i reklamy stale są jeszcze silnym "autorytetem"...wyrocznią... Confused
Zapisane

MariuszM
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2702 : 2012-07-08, 13:54:54 »

a propos nadwagi. Jestem nad jeziorkiem. Bez problemow dzieci do lat 10 no maks 12. Czym starsi tym 'lepiej' Laughing . Czuje sie dziwnie  Za to piwko,slodzone wody,owoce na porzadku dziennym Very Happy
no i te niewiasty >20 lat i celulit  Shocked
' normalnych' mozna policzyc na palcach 2rak i stop
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2703 : 2012-07-08, 13:56:47 »

Ale tych "badań" nie bierze nikt poważnie, ponieważ naukowo jest 5*wio i "nasycony tłuszcz zwierzęcy jest niezdrowy".
A Szwecja to nie US-university...  Wink Very Happy
Niech gonią na pastwisko, bo to zdrowiej i taniej dla wszystkich!  Cool
Zapisane
lilek
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2704 : 2012-07-08, 19:08:14 »

Witam Was,...az boje sie wogole pytac.....jem te moje 200gramek zoltek codziennie bez zmian-a tu mam obrzeki w lydkach (jak nacisne na kosc piszczelowa to zostaje maly dolek)-powinnam jeszcze z 2 zoltka dorzucic??!!Bo juz sama niewiem co robic (waga tez w miejscu stoi -ani grama nie chudne)-a napewno niemam obrzek bo cieplo na Dworze-bo dzis u nas (Hamburg) prawie caly dzien tylko pada i sie ochlodzilo...Mariuszu,Adminie mozecie cos doradzic??Pozdrawiam,Lidia
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2705 : 2012-07-08, 19:31:47 »

a propos nadwagi. Jestem nad jeziorkiem. Bez problemow dzieci do lat 10 no maks 12. Czym starsi tym 'lepiej' Laughing . Czuje sie dziwnie  Za to piwko,slodzone wody,owoce na porzadku dziennym Very Happy
no i te niewiasty >20 lat i celulit  Shocked
' normalnych' mozna policzyc na palcach 2rak i stop

Bo "normalnie" Mariuszu mowilo sie, ze piwko jestdla ochlody. Nie mowie, ze piwka sie nie napije w goracy dzien, bo byloby to klamstwem, ale wypije jedno zimne i mnie to wystarczy. Pozniej "zlopie" wode, najlepiej ze zrodla Maryji, czyli Ostromecka, bo te najbardziej lubie. Natomiast wszyscy moi kiledzy pija okolo 4-5 litrow piwa dziennie, tak mnie sie wydaje.To jest chore. Ktos kiedys powiedzial, ze piwo jest zdrowe! Jestem ciekaw co by bylo kiedy powiedzianoby, ze piwo jest zabojcze! Shocked Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70497


Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2706 : 2012-07-26, 11:33:29 »

Dzwoniła do mnie znajoma (pani, która pracowała u mnie jako pomoc domowa i która też przeszła na DO), żeby podzielić się radością, że jej siostra wyleczyła się z cukrzycy i ma wszystkie wyniki wspaniałe. Cukier w normie (bez leków) cholesterol ogólny 230, HDL90, LDL120 trójglicerydy 57. Jak to jest pięknie jak one dwie cieszą się z DO i ze zdrowia. Aż miło taki telefon dostać... Very Happy
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2707 : 2012-07-26, 11:41:09 »

Jak widać "szczęściarzy" nie brakuje, tylko trzeba chcieć.  Very Happy
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70497


Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2708 : 2012-07-26, 11:51:36 »

I to tylko z książki ta pani z cukrzycą korzystała. Jej siostra to mnie "podglądała" a potem też ksiażki czytała...
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2709 : 2012-07-26, 11:54:00 »

I przez drut i klawiaturę nie oczeliwały "wyleczenia" ...  Cool
"Żywieie Optymalne" jest tak napisane, że trudno popełnić błędy...  Very Happy
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70497


Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2710 : 2012-07-26, 12:02:25 »

Niektórzy może mają przez chorobę trudności ze zrozumieniem, ale takie osoby powinny korzystać z pomocy arkadii...
Zapisane

piosza
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2711 : 2012-07-26, 13:31:47 »

Stale gonią, ale nie wszyscy ich słuchają...Szwecja idzie "pod prąd"...coraz więcej nowych badań jest przeciwko pastwisku...ale kolorowe pisma i reklamy stale są jeszcze silnym "autorytetem"...wyrocznią... Confused
Skandynawia idzie "pod prąd" na wielu polach i w wielu dziedzinach. Widocznie musi tu istnieć jakaś wspólna, fundamentalna przyczyna.  Cool
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70497


Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2712 : 2012-07-26, 14:46:32 »

Ciekawe jaka... Rolling Eyes Wink
Zapisane

Radzio
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2713 : 2012-07-26, 19:30:59 »

Wiem!  Cool F u n d a m e n t a l n a  (OT- wszystko przez to, że się ze spacją pohamowuję na co dzień Smile)
Zapisane
lilek
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2714 : 2012-08-08, 22:01:10 »

Dobry Wieczor Wszystkim Forumowiczom,minelo mi  6 Tygodni od rozpoczecia poprawnie DO (z wykluczeniem wszystkich zboz+mlecznych)...zrobilam sobie wyniki jednak nie przyniosly jeszcze takich rezultatow jak oczekiwalam Sad((...jestem niestety "w goracej wodzie kapana" i myslalam ze juz zaraz wszystko O.K. bedzie.....no coz czas dopiero pokaze....Chce poprosic o porade poniewaz mam pewne dolegliwosci i niewiem jak sie ich pozbyc....Ketonow pilnuje-sa zawsze sladowe,wyniki Tarczycy wyniki sa troszeczeke lepsze jednak nie na taka skale aby zmniejszyc dawke tabletek (mam Hashimotto od ponad gdzies 10 lat-biore euthyrox 150-tke)... (Jem dalej tak samiutko jak pisalam-B- tylko w zoltkach-170-200gr +smalec 80gr+ziemniaki lub warzywa w ilosci zeby zyskac 45gr W...niby wszystko dobrze-schudlam tez 3 kilo-dreczy mnie jednak -bardzo szybkie bicie serca-myslalam iz wyniki Tarczycy sie na tyle polepszyly ze weszlam w nadczynnosc lekka i z tad szybka praca serca-ale tak niestety nie jest---Czy mial Ktos z was cos podobnego i moglby mi wskazac kierunek jak sie moge tej dolegliwosci pozbyc?Niewiem naprawde co ja zle robie-i niemam lekarza Opty.-(mieszkam w Hamburgu)... Bylabym bardzo wdzieczna....Pozdrawiam,Lidia

Moje wyniki:
Grudzien 2011Ccholesterol calkowity 260 (niestety nie byly wyniki LDL+HDL robione) -trojglicerydy 72
Po 6 Tygodniach DO- Sierpien 2012 -Cholesterol calkowity 366 ..-LDL-270..- HDL- 65-trojglicerydy-72
Zapisane
Stat
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2715 : 2012-08-13, 22:40:08 »

Witam Was,...az boje sie wogole pytac.....jem te moje 200gramek zoltek codziennie bez zmian-a tu mam obrzeki w lydkach (jak nacisne na kosc piszczelowa to zostaje maly dolek)-powinnam jeszcze z 2 zoltka dorzucic??!!Bo juz sama niewiem co robic (waga tez w miejscu stoi -ani grama nie chudne)-a napewno niemam obrzek bo cieplo na Dworze-bo dzis u nas (Hamburg) prawie caly dzien tylko pada i sie ochlodzilo...Mariuszu,Adminie mozecie cos doradzic??Pozdrawiam,Lidia

Też mi się takie dołki robiły przed laty. Polski lekarz stwierdził, że to choroba krążenia krwi. Potem zacząłem dużo jeżdzić na nartach i na rowerze i jakoś przeszło. Odżywianie nisko-węglowodanowe przez te lata (w sumie już Cool też musiało się pewnie do tego przyczynić.
Zapisane
Stat
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2716 : 2012-08-13, 22:45:16 »

Przepraszam. Miało być (w sumie już 8 (osiem) ) ( nie  Cool ) ale te bezrozumne programy komputerowe oczywiście wszystko muszą na swój rozum przerobić.
Zapisane
lilek
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2717 : 2012-08-14, 17:36:49 »

Witam Was,...az boje sie wogole pytac.....jem te moje 200gramek zoltek codziennie bez zmian-a tu mam obrzeki w lydkach (jak nacisne na kosc piszczelowa to zostaje maly dolek)-powinnam jeszcze z 2 zoltka dorzucic??!!Bo juz sama niewiem co robic (waga tez w miejscu stoi -ani grama nie chudne)-a napewno niemam obrzek bo cieplo na Dworze-bo dzis u nas (Hamburg) prawie caly dzien tylko pada i sie ochlodzilo...Mariuszu,Adminie mozecie cos doradzic??Pozdrawiam,Lidia

Też mi się takie dołki robiły przed laty. Polski lekarz stwierdził, że to choroba krążenia krwi. Potem zacząłem dużo jeżdzić na nartach i na rowerze i jakoś przeszło. Odżywianie nisko-węglowodanowe przez te lata (w sumie już Cool też musiało się pewnie do tego przyczynić.


Czesc Stat i dziekuje za odpowiedz (jestes jedynym co mi odpisal)...ale ja nie mysle ze to Problem krazenia jest...ja tak mialam wiele lat temu-jak B bardzo malutko jadalam (dieta cukrzycowa)....pozdrawiam ,Lidia
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2718 : 2012-08-14, 18:03:04 »

Zapisane
lilek
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2719 : 2012-08-14, 20:58:11 »


Dziekuje -Mariusz.M-ale juz sie wiecej niepytam...musze sama do tego dojsc-lub nie...przynajmniej dowiedzialam sie chociaz iz te szybkie bicie serca spowodowane zostalo zaduza podaza T w stosunku do B-a mnie tak smakowalo Sad(((...no nic nie idzie inaczej...pozdrawiam,Lidia
Zapisane
Strony: 1 ... 131 132 133 134 135 [136] 137 138 139 140 141 ... 176 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.062 sekund z 20 zapytaniami.