forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 19:30:16

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
4. Dieta optymalna - to dieta wysokotłuszczowa. Tłuszcz jest najważniejszym składnikiem naszego pożywienia. I jemy go najwięcej.
658458 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Emerytura
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 4 5 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Emerytura  (Przeczytany 58768 razy)
slawek
Go


Email
Odp: Emerytura
« Odpowiedz #20 : 2010-09-28, 09:07:50 »

Słoneczka Wy moje,jaka jest Wasza wiedza na temat praw dotycz±cych wysoko¶ci przyznawanego ¶wiadczenia emerytalnego w RP?
Moonku ty mój Wink moja wiedza jest taka ze koszty zbierania na emerytury przekrają wysokośc wypłacanych świadczeń Sad
Zapisane
adamel
Go


Email
Odp: Emerytura
« Odpowiedz #21 : 2010-09-28, 09:52:39 »

Słoneczka Wy moje,jaka jest Wasza wiedza na temat praw dotycz±cych wysoko¶ci przyznawanego ¶wiadczenia emerytalnego w RP?
Moonku ty mój Wink moja wiedza jest taka ze koszty zbierania na emerytury przekrają wysokośc wypłacanych świadczeń Sad
   To akurat nie jest wiedza tajemna Cool Metody obliczania kapitału początkowego, wysokości "starej", czy "nowej" też są mi znane, natomiast moje wątpliwości dotyczą tzw kwot bazowych. Oczywiście, że mają być to średnie wynagrodzenia z 1998 roku i roku, poprzedzającym przejście na emeryturę, ale, jak zwykle - diabeł tkwi w szczegółach... Shocked Mad
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Emerytura
« Odpowiedz #22 : 2014-09-29, 19:34:18 »

Słoneczka Wy moje...
Fajnie, ale dwa słońca wkrótce opuszczą kraj, pewnie system emerytalny nie jest zadowalający. Very Happy Na przykład. Wink
Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Emerytura
« Odpowiedz #23 : 2015-09-19, 08:39:17 »

Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Emerytura
« Odpowiedz #24 : 2015-09-19, 08:53:19 »

To cud, że aż dwadzieścia sześć lat obyło się bez przewrotów z wyjątkiem demokratycznego obalenia Olszewskiego.
Bo za poprzedniej komuny, to tak przeciętnie było nieco częściej niż dziesięć lat na zmianę władcy z "woli ludu": 1956, 1968, 1970, 1976, 1980, 1989, chyba nic nie pominąłem?
Ale spokojnie PiS dojdzie do władzy, będzie fajnie.  Cool
Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Emerytura
« Odpowiedz #25 : 2015-10-06, 20:38:38 »

Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Emerytura
« Odpowiedz #26 : 2015-10-06, 20:45:34 »

Ale wyraźnie powiedziano, że społeczeństwo wyraziło zgodę na dociągnięcie paska, aby znalazło się 2mld zł w budżecie państwa na podwyżki dla urzędników!  Laughing
Jaja jak berety.  Cool
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: Emerytura
« Odpowiedz #27 : 2015-10-06, 20:47:05 »

To jest szczyt szczytów... Shocked Laughing
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: Emerytura
« Odpowiedz #28 : 2015-10-06, 20:49:03 »

No bez przesady "społeczeństwo" w tym rozumieniu to obcy klasowo prywaciarze przecież.  Cool Wink
Niech dosiągają.  Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: Emerytura
« Odpowiedz #29 : 2015-10-06, 20:51:22 »

Budżetówka to jest duch narodu... Rolling Eyes nic nie tworzy tylko bierze... Cool
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: Emerytura
« Odpowiedz #30 : 2015-10-06, 20:53:32 »

Ktoś musi robić, aby obijać się mógł ktoś... Wink
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55663


Odp: Emerytura
« Odpowiedz #31 : 2015-10-06, 22:30:30 »

Trzeba rozproszyć energię aby się nie skumulowało zanadto. Wink
Prywaciarze, to zło powszednie, które nie chce się dzielić z resztą społeczeństwa, ale na szczęście na straży jest rząd, który wymusi sprawiedliwość społeczną aby pilnować zrównoważonego rozwoju. Wink  Laughing
Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Emerytura
« Odpowiedz #32 : 2015-11-24, 09:33:23 »

i to jest kluczowe :

Cytuj
Jak oceniła, wielkim wyzwaniem jest sprawa niskich emerytur. Zapowiedziała, że jej rząd będzie dążył do ich podnoszenia, szczególnie w przypadku najniższych świadczeń, niepozwalających na zaspokojenie podstawowych potrzeb. "Możliwości zapewnienia przez państwo godnego życia starszemu pokoleniu uwarunkowane są głównie poziomem PKB. Mechanizmy gromadzenia środków na te cele to w istocie kwestia techniczna" - powiedziała szefowa rządu.

od dawien powtarzam wszystkim w mojej rodzince, że emerytury będą mieli wszyscy takie same  ( podobna wielkość )  i szkoda się spinać Wink , bo tak musi być w demokracji - większość chce i już.     Cool

Cytuj
"Mam nadzieję, że Prawo i Sprawiedliwość będzie kontynuować reformy poprzedniej koalicji PO-PSL i całkowicie zlikwiduje OFE jako część polskiego systemu emerytalnego. Powinniśmy oczywiście znaleźć rozwiązanie, które nie będzie generować problemów związanych z potencjalnymi roszczeniami o odszkodowania. Trzeba jednak zdjąć z polski ten absurdalny ciężar, jakim są OFE. Emerytur z tego żadnych nie będzie, a OFE służą tylko instytucjom finansowym i bankom. Dobrze byłoby, gdyby PiS pociągnął sprawę dalej. Mam nadzieję, że okaże się, że to nie banki rządzą w Polsce i uda się to zrobić" - powiedziała PAP prof. Leokadia Oręziak.

Jej zdaniem OFE nigdzie na świecie się nie sprawdziły. "Jeśli ktoś popiera ten system, to albo ma w tym interes, bo jest powiązany z bankami i funduszami emerytalnymi, albo nie ma wystarczających informacji o szkodliwości tego systemu" - zaznaczyła.


http://stooq.pl/n/?f=1008073



Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Emerytura
« Odpowiedz #33 : 2015-11-24, 09:45:07 »

http://www.msn.com/pl-pl/finanse/najpopularniejsze-artykuly/emerytury-wzrosn%c4%85-o-30-gr-to-skandal/ar-BBnleWe?ocid=spartanntp - oni jednak chcą inflacji, aby bieda rosła w siłę, a bogatym się żyło dostatniej...  Laughing
Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Emerytura
« Odpowiedz #34 : 2015-11-24, 10:04:02 »

Rynek chyba już zakłada, że pis opyli wszystkie akcje w posiadaniu ofe  Wink

http://stooq.pl/q/?s=wig20&c=3y&t=l&a=lg&b=0

kasa się przyda  Wink  a w przyszłości i tak równe emeryturki przecie będą zależne od PKB


Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55663


Odp: Emerytura
« Odpowiedz #35 : 2015-11-24, 19:51:59 »

Tzn. że wszyscy w tym kraju będą mieć jednakowe emerytury, nawet pOsły z wiejskiej?  Shocked
Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Emerytura
« Odpowiedz #36 : 2015-11-24, 19:54:18 »

zbyt daleko idący wniosek  Wink    Zabezpieczenie na pewno będą mieli lepsze.  Na szczegóły pewnie jeszcze za wcześnie  .   Cool
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55663


Odp: Emerytura
« Odpowiedz #37 : 2015-11-24, 20:03:22 »

Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Emerytura
« Odpowiedz #38 : 2015-12-11, 21:01:08 »

symulacja dla kobiet emerytury.

Kobity!  Wink

mało zarabiającej absolutnie nie opłaca się pracować 7 lat dłużej.  Te straszenie to bzdury. Dopiero powyżej 4 tysiaków się opłaca pracować, wtedy będzie większa.   

http://tvn24bis.pl/pieniadze,79/ile-stracimy-na-obnizce-wieku-emerytalnego,602128.html
Zapisane
Maniek
Jr. Member
**
wiadomoci: 3999


Odp: Emerytura
« Odpowiedz #39 : 2015-12-12, 08:55:18 »

symulacja dla kobiet emerytury.

Kobity!  Wink

mało zarabiającej absolutnie nie opłaca się pracować 7 lat dłużej.  Te straszenie to bzdury. Dopiero powyżej 4 tysiaków się opłaca pracować, wtedy będzie większa.   

http://tvn24bis.pl/pieniadze,79/ile-stracimy-na-obnizce-wieku-emerytalnego,602128.html
Demagogia.
Nie trzeba być wybitnym matematykiem, aby wiedzieć, że dramatycznie spadająca dzietność, oraz wzrost przeciętnej długości trwania życia, oraz emerytura od 60 roku życia, niewątpliwie spowoduje katastrofę w systemie emerytalnym.
Rozwiązaniem byliby imigranci, ale Polacy ich nie chcą Very Happy
Jedynym ratunkiem jest bardzo wysoki wzrost gospodarczy, ale tego nie należy się spodziewać, przy rządach pis-u.
Tak się właśnie rozpieprza państwo, a tłuszcza się cieszy nie wiadomo z czego...
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.051 sekund z 20 zapytaniami.